صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: ''''''گوگل چش شده؟؟؟!؟! - کاهش شدید ورودی از گوگل

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض پاسخ : ''''''گوگل چش شده؟؟؟!؟! - کاهش شدید ورودی از گوگل

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2088 نمایش پست ها
    برادر من چرا چرت میگی این حرفا چیه؟؟ طرف ماهی میلیون ها تومن پول سرور میده تا شما فیلم دانلود کنید بعد توقع داری بدون تبلیغ مفت در اختیار شما بزاره؟؟
    حالا بهتر شد که میزنی دانلد فیلم یا موزیک 500 تا وبلاگ میاد بالا که هیچ کدوم لینک دانلود نداره؟؟ این ور که حمایتی نیست 2 روز یک بار چیلتر می کنن اونور گوگل حذف کرده اینور شماها اومدین از اون وبلاگ هایی که اول شدن حمایت می کنید پس کی طرف اون کاربری که دنبال سایت دانلود فیم و موزیک اصلی بود باشه؟؟؟

نظر من جمع اوری امضا برای گوگل هستش که بدونه وبمسترهای واقعی پارسی در چه وضعیتی هستند ...
    کسایی که موافق این پیشنهاد هستند فقط تشکر رو کلیک کنند در صورتی که تعداد زیاد شد بفکر انجامش باشیم !
    به حرف این دوستمون گوش کنید.
    ایشون رو من به عنوان استاد سایت و سئو قبول دارم

2. تعداد تشکر ها از amir_dl4 به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    44 پست

دوستان توی الگریتم جدید گوگل ار اولویت بک لینک و متا تگ ها کاسته شده و بیشتر روی عنوان ، توضیحات و محتوای سایت ها تمرکز شده
    البته این چکیده ای از خبر ها در مورد این موضوع بود
    ویرایش توسط mohamad-2 : July 4th, 2013 در ساعت 15:18

5. تعداد تشکر ها از mohamad-2 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

پیش فرض Re: ''''''گوگل چش شده؟؟؟!؟! - کاهش شدید ورودی از گوگل

برادر من چرا چرت میگی این حرفا چیه؟؟ طرف ماهی میلیون ها تومن پول سرور میده تا شما فیلم دانلود کنید بعد توقع داری بدون تبلیغ مفت در اختیار شما بزاره؟؟
    حالا بهتر شد که میزنی دانلد فیلم یا موزیک 500 تا وبلاگ میاد بالا که هیچ کدوم لینک دانلود نداره؟؟ این ور که حمایتی نیست 2 روز یک بار چیلتر می کنن اونور گوگل حذف کرده اینور شماها اومدین از اون وبلاگ هایی که اول شدن حمایت می کنید پس کی طرف اون کاربری که دنبال سایت دانلود فیم و موزیک اصلی بود باشه؟؟؟

نظر من جمع اوری امضا برای گوگل هستش که بدونه وبمسترهای واقعی پارسی در چه وضعیتی هستند ...
    کسایی که موافق این پیشنهاد هستند فقط تشکر رو کلیک کنند در صورتی که تعداد زیاد شد بفکر انجامش باشیم !
    شما اول یاد بگیر تو مکان عمومی درست صحبت کنی

طرف پول سرور.میده از راه درست پول در بیاره ، 500 متر تبلیغات کجاش منطقی هست؟ بعد انتظارم دارید از گوگل بازدید بگیرید؟؟
    مگه تنها راه پول دراوردن تبلیغات بیش از حده؟ چرا سایت رو پرمیوم نمیکنید؟هم شما راهت میشی هم ما. قرار نیست کاربرا همیشه دنبال چیز مفت باشن که. چطور میتونید جمع بشید امضاء جمع کنید نمیتونید جمع شید سایت ها رو پرمیوم کنید؟
    یه جوری شما حرف میزنی انگار فقط شما میفهمی من نمیفهمم. شما مطمعن باش من بیشتر از شما تو کار سایت دانلود نبوده باشم ، کمتر نیستم. کار منم همینه . تا کی یه عده کاربر که 2 قرون از جیب نمیدن باید باعث اینقدر مشکلات بشن؟؟
    تو کدوم کشور طرف میاد فایلاشو با لینک مستقیم میزاره بعد جای پرمیوم 500 متر تبلیغ بزاره؟
    همه وقتی پرمیوم باشن کاربرا یاد میگیرن همه چی زحمت داره بایت پولشو بدن
    به دور از 500 متر تبلیغ ، چه دلیلی داره یه وبمستر بیاد برای یه فیلم 9999 تا تگ بزنه؟ملت که مسخرش نیستن یه چیز دیگه سرچ کنن بیان تو سایت ببینن.الاف شدن
    بازم به نظر من با این وضع بهتره شایتای فیلم کلا حذف بشن از جست و جو تا یک فکری واسه نحوه پول دراوردنشون بکنن بلکه یوزر های ایرای هم یاد بگیرن چجوری باید استفاده کنن
    تا کی پول سرور بدیم کاربر بیاد مفت دانلود کنه؟؟؟

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : Re: ''''''گوگل چش شده؟؟؟!؟! - کاهش شدید ورودی از گوگل

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    شما اول یاد بگیر تو مکان عمومی درست صحبت کنی

طرف پول سرور.میده از راه درست پول در بیاره ، 500 متر تبلیغات کجاش منطقی هست؟ بعد انتظارم دارید از گوگل بازدید بگیرید؟؟
    مگه تنها راه پول دراوردن تبلیغات بیش از حده؟ چرا سایت رو پرمیوم نمیکنید؟هم شما راهت میشی هم ما. قرار نیست کاربرا همیشه دنبال چیز مفت باشن که. چطور میتونید جمع بشید امضاء جمع کنید نمیتونید جمع شید سایت ها رو پرمیوم کنید؟
    یه جوری شما حرف میزنی انگار فقط شما میفهمی من نمیفهمم. شما مطمعن باش من بیشتر از شما تو کار سایت دانلود نبوده باشم ، کمتر نیستم. کار منم همینه . تا کی یه عده کاربر که 2 قرون از جیب نمیدن باید باعث اینقدر مشکلات بشن؟؟
    تو کدوم کشور طرف میاد فایلاشو با لینک مستقیم میزاره بعد جای پرمیوم 500 متر تبلیغ بزاره؟
    همه وقتی پرمیوم باشن کاربرا یاد میگیرن همه چی زحمت داره بایت پولشو بدن
    به دور از 500 متر تبلیغ ، چه دلیلی داره یه وبمستر بیاد برای یه فیلم 9999 تا تگ بزنه؟ملت که مسخرش نیستن یه چیز دیگه سرچ کنن بیان تو سایت ببینن.الاف شدن
    بازم به نظر من با این وضع بهتره شایتای فیلم کلا حذف بشن از جست و جو تا یک فکری واسه نحوه پول دراوردنشون بکنن بلکه یوزر های ایرای هم یاد بگیرن چجوری باید استفاده کنن
    تا کی پول سرور بدیم کاربر بیاد مفت دانلود کنه؟؟؟

Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
    نیازی نمی بینم واست دلیل بیارم که داری اشتباه می کنی چون از بحث اصلی خارج میشه فقط بدون ما داریم در مورد حذف کردن سایت های بزرگ از صفحات اصلی صحبت می کنیم و شما از تبلیغات سایت ها ! با سیاست جدید گوگل هیچ ربطی به تبلیغات زیر هدر سایت ها دیده نشده و گفته نشده!! پس الکی این بحث رو اینجا کش نده و بزار اونایی که واقعا این مشکل رو دارن خودشون حل کنن شمام اگه خیلی از سایت های فیلمی که خیلی تبلیغات دارن و خیلی بیشتر کاربر !!! ناراضی هستی یا نبینشون! یا برو یه تایپیک بزن که کاربران تحریم شون کنن!! خواهشا نزار تایپیک بسته شه
    در ضمن من مدیر سایت فیلم نبوده و نیستم و نمی خوام باشم ولی جزوی از خانواده وبمسترهای ایرانی ام ...
    ویرایش توسط vahid2088 : July 4th, 2013 در ساعت 20:55

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    108
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    71 پست

خواهش میکنم به جا این حرف و حدیث ها فکر راه حل باشیم
    اگه اینجوری ادامه پیدا کنه دیگه نمیتونم ادامه بدم و هزینه ی سرورهام درنمیاد...
    واقعا موندم چیکار کنم...

عضو انجمن only-only آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    197 پست

سایتم داغون شد از رنک 2 هزار ایران شدم 9 هزار
    باید چیکار کرد ؟ چه چاره ای اندیشید ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

نیازی نمی بینم واست دلیل بیارم که داری اشتباه می کنی چون از بحث اصلی خارج میشه فقط بدون ما داریم در مورد حذف کردن سایت های بزرگ از صفحات اصلی صحبت می کنیم و شما از تبلیغات سایت ها ! با سیاست جدید گوگل هیچ ربطی به تبلیغات زیر هدر سایت ها دیده نشده و گفته نشده!! پس الکی این بحث رو اینجا کش نده و بزار اونایی که واقعا این مشکل رو دارن خودشون حل کنن شمام اگه خیلی از سایت های فیلمی که خیلی تبلیغات دارن و خیلی بیشتر کاربر !!! ناراضی هستی یا نبینشون! یا برو یه تایپیک بزن که کاربران تحریم شون کنن!! خواهشا نزار تایپیک بسته شه
    در ضمن من مدیر سایت فیلم نبوده و نیستم و نمی خوام باشم ولی جزوی از خانواده وبمسترهای ایرانی ام ...
    تبلیغات یکی از بدترین مشکلاتشونه
    شما اول به من بگو یه سایت فیلم دقیقا کدوم اصول سئو رو رعایت میکنه
    عنوان درست حسابی میزنه؟ هر فیلمی میاد میزنن دانلود فیلم فلان با کیفیت بالا و زیرنویس فارسی حالا نه زیرنویس داره نه کیفیت بالا
    متن درست حسابی داره؟ همشون مثل همن 90% هم کپی
    تگ درست حسابی میزنه؟ توی هر پستی هرنوع تگ که به نوع سایتشونم ربط نداره میزنن
    وقتی اصلی ترین چیز ها رو رعایت نمیکنن دلیل نداره بالاتر از سایتهای دیگه باشن
    یه سایت فیلم از راه هایی برای بالا ائمدن و در آوردن هزینه هاش استفاده می کنه که از نظر گوگل منطقی نیست پس برای این که مطرح بشن باید راه دیگه ای روپیدا کنن جز گوگل
    مگه همه چی گوگله؟

میخوان بیان بالا با الگوریتم جدید سایتشون رو بیارن بالا . من هیچ دلیل نمیبینم که گوگل به خاطر یه نوع سایت خاص اونم فقط توی یک کشور بیاد الگوریتم رو تغییر بده حالا 70 میلیون امضاء هم جمع کنید
    یادتون باشه همین الگوریتم توی سایر موضوع ها داره خیلی بهتر عمل می کنه و این که برای ایران جواب نمیده شزایط خاص کشور هست و باید با راه های خاص هم برای جذب بازدیدکننده اقدام کنن

11. تعداد تشکر ها از navid2zp به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    84
    تشکر تشکر شده 
    207
    تشکر شده در
    138 پست

ورودی روزی 200 تا من شده روزی 50 تا فقط چند یک مدت سایت آپدیت نبوده الان یک ماهه دارم هروز آپدیت میکنم اما به 100 هم نمیرسم راه حل به من میدید؟

عضو انجمن shahab-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

دوستان یکم احتراما داره شکسته میشه
    صلوات بفرستید
    خرید هاست داخل ایران با سازگاری کامل با وردپرس به همراه درایو SSD NVMe
    دانلود انواع قالب وردپرس و اسکریپت در اسکریپت 98

14. تعداد تشکر ها از shahab-f به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    11 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    تبلیغات یکی از بدترین مشکلاتشونه
    شما اول به من بگو یه سایت فیلم دقیقا کدوم اصول سئو رو رعایت میکنه
    عنوان درست حسابی میزنه؟ هر فیلمی میاد میزنن دانلود فیلم فلان با کیفیت بالا و زیرنویس فارسی حالا نه زیرنویس داره نه کیفیت بالا
    متن درست حسابی داره؟ همشون مثل همن 90% هم کپی
    تگ درست حسابی میزنه؟ توی هر پستی هرنوع تگ که به نوع سایتشونم ربط نداره میزنن
    وقتی اصلی ترین چیز ها رو رعایت نمیکنن دلیل نداره بالاتر از سایتهای دیگه باشن
    یه سایت فیلم از راه هایی برای بالا ائمدن و در آوردن هزینه هاش استفاده می کنه که از نظر گوگل منطقی نیست پس برای این که مطرح بشن باید راه دیگه ای روپیدا کنن جز گوگل
    مگه همه چی گوگله؟

میخوان بیان بالا با الگوریتم جدید سایتشون رو بیارن بالا . من هیچ دلیل نمیبینم که گوگل به خاطر یه نوع سایت خاص اونم فقط توی یک کشور بیاد الگوریتم رو تغییر بده حالا 70 میلیون امضاء هم جمع کنید
    یادتون باشه همین الگوریتم توی سایر موضوع ها داره خیلی بهتر عمل می کنه و این که برای ایران جواب نمیده شزایط خاص کشور هست و باید با راه های خاص هم برای جذب بازدیدکننده اقدام کنن
    ببین رفیق الان بزن تو گوگل دانلود آهنگ جدید
    حالش رو داری 20 تا سایت اول رو ببین اگه ام حالش رو نداری همون 10 تاش کافیه !!
    چی می بینی؟ همین تعاریفی که داری از سایت های بد می کنی تو ایناس ! با این تفاوت که طرف 50 تا مطلب هم نداره و دومین اولشه! قبل چطور بود؟ سایت هایی مثل تهران و به و بیا و ... اول بودن
    از نظر شما سایتی که 3 4 سال سعی و کوشش کرده به مسایل سئو اشراف داره آرشیو چند هزار داره کاربرا میشناسندش بهتره بالا باشه یا این سایت ها؟؟؟

سعی ما توی این تایپیک اینه که اگه کسی راهی جدید پیدا کنه که سایت های معتبر برگردند به صفحه اول گوگل اینجا بگه !

16. تعداد تشکر ها از vahid2088 به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 3456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)