صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: ثبت دامین برای یک ماه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامین برای یک ماه

اینجا میتونین دامین 1 ساله بدون تمدید ثبت کنید

ثبت دامنه .com یک ساله بدون تمدید

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

چرا هست . برخی از شرکتهای هاستینگ ماهیانه تا زمانی که هاست هست دامین نیز نگه میدارن هاست که دیگر خریداری نشد حذف یا دی ان اس تغییر میدن

عضو جدید fafa12 آواتار ها
    خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش, خداوندا نگه دار از زوالش
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

واقعا خنده داره ....

اون اشتباه تایپی بوده یا واقعی ...

در صورت واقعی بودن به این معنی هست چون قیمت یک سال رو گذاشتن روی یک ماهه اونا یک ساله میخرن بعد میان یک ماهه میدن به شما و بعد ازتون میگیرن و شما هم مجبور میشید برای ماه بعد دوباره پول بدید . خوب راحت برید دامنه یک ساله بخرید و بعد از استفاده دیگه ازش استفاده نکنید ...

این جوری باشه همین الان من 4 - 5 تا دامنه دارم بیکارن نه استفاده میکنم نه چیزی ...

منتاها چون نمیشه اعتماد کرد دامنه رو به کسی داد خوب فرد هرکاری بخواد میکنه و به اسم دامنه و صاحب اون تموم میشه . حتی ممکنه فعالیتی انجام بده که دامنه ***** بشه اون وقت بیا و درستش کن به همین علت اون شرکت هزینه ی یک ساله رو ازتون میگیره که در صورت چنین مواردی بتونه ازش استفاده کنه ... ماه دوم مجبورید دوباره پول بدید در حالی که باید سال دوم پول میدادید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa12 نمایش پست ها
    واقعا خنده داره ....

اون اشتباه تایپی بوده یا واقعی ...

در صورت واقعی بودن به این معنی هست چون قیمت یک سال رو گذاشتن روی یک ماهه اونا یک ساله میخرن بعد میان یک ماهه میدن به شما و بعد ازتون میگیرن و شما هم مجبور میشید برای ماه بعد دوباره پول بدید . خوب راحت برید دامنه یک ساله بخرید و بعد از استفاده دیگه ازش استفاده نکنید ...

این جوری باشه همین الان من 4 - 5 تا دامنه دارم بیکارن نه استفاده میکنم نه چیزی ...

منتاها چون نمیشه اعتماد کرد دامنه رو به کسی داد خوب فرد هرکاری بخواد میکنه و به اسم دامنه و صاحب اون تموم میشه . حتی ممکنه فعالیتی انجام بده که دامنه ***** بشه اون وقت بیا و درستش کن به همین علت اون شرکت هزینه ی یک ساله رو ازتون میگیره که در صورت چنین مواردی بتونه ازش استفاده کنه ... ماه دوم مجبورید دوباره پول بدید در حالی که باید سال دوم پول میدادید

دوست عزیز همیشه خوش بینانه نگاه کن به مسائل. یا اطلاعات کافی داشته یاشین حرف بزنین یا حرف نزنین . گوگل سرچ کنین cheap domain

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    916
    تشکر شده در
    615 پست

جناب این کار شدنی نیس
    آسیا تک و همه شرکت هایی که از این حرف ها میزنن
    اینطوره که
    میگن دامنه ماهانه 3500 تومن
    میری بخری
    میگه 12*3500=42000 تومان
    که میشه همون قیمت خود ماها
    این ترفند بازاریابی هست
    دامنه فقط سالانه داره
    نه کم تر

موفق باشید

عضو جدید fafa12 آواتار ها
    خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش, خداوندا نگه دار از زوالش
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    10 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fausjus نمایش پست ها
    دوست عزیز همیشه خوش بینانه نگاه کن به مسائل. یا اطلاعات کافی داشته یاشین حرف بزنین یا حرف نزنین . گوگل سرچ کنین cheap domain
    لینک هاست بدید ایرانیشم نمیخواد خارجیشو هم بدید قبوله . تمام 10 موردی اول گوگل زدن یک ساله . per year . نه per month . اگرم جایی دیدید تا مرحله آخر خرید برید جلو میان همون per month رو در 12 ضرب مبکنن قیمت یک ساله رو ازتون میگیرن .

ماهانه میشه همون اجاره که همان طور گفتم در صورتی که مشخصات استفاده کنندش کاملا مشخص باشه فرد میاد دامنش رو اجاره میده توی چنین مواردی نمیشه خوشبین بود فرد بیاد با ادرس شما به یه جایی حمله بفرسته یا سایت هرزنامه درست کنه یا بیاد چیزی رو بفروشه که غیر مجازه یا محصولی رو بده که کپی رایت داره کاری کنه دامنه بره توی لیست سیا ه ... خوب قانون فقط صاحب دامنه رو طرف خودش میدونه نه اجاره کننده . به همین علت هرکس خواست چنین کاری کنه باید حتما مشخصات کامل طرف رو داشته باشه ... .

از طرفی یه دامنه با فعالیتی که روش میشه ازرشش بالاتر میره مثلا من الان دامنه های بیکارم یکیشون پیج رنکش 1 هست منتاها من ازشون استفاده نمیکنم خوب من این دامنه رو اگر قرار باشه بفروشمش که نمیفروشمش گرونتر میدم ...

اگر دامنه ی یک ماهه میخواید میتونید یا دامنه رایگان بگیرید یا برید از سایدامین های رایگان سابدامین بگیرید . کارتونم انجام بدید تموم میشه میره ...

موفق باشید ...
    دامنه رایگان رو برای همین کارا گذاشتن ماشا الله همین الانشم 20 - 30 تا سرویس وجود داره معروفترینشونم tk

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

عزیز شما راست میگی بیا به یاهو بنده yousef_kh95 ثابت کنم براتون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa12 نمایش پست ها
    لینک هاست بدید ایرانیشم نمیخواد خارجیشو هم بدید قبوله . تمام 10 موردی اول گوگل زدن یک ساله . per year . نه per month . اگرم جایی دیدید تا مرحله آخر خرید برید جلو میان همون per month رو در 12 ضرب مبکنن قیمت یک ساله رو ازتون میگیرن .

ماهانه میشه همون اجاره که همان طور گفتم در صورتی که مشخصات استفاده کنندش کاملا مشخص باشه فرد میاد دامنش رو اجاره میده توی چنین مواردی نمیشه خوشبین بود فرد بیاد با ادرس شما به یه جایی حمله بفرسته یا سایت هرزنامه درست کنه یا بیاد چیزی رو بفروشه که غیر مجازه یا محصولی رو بده که کپی رایت داره کاری کنه دامنه بره توی لیست سیا ه ... خوب قانون فقط صاحب دامنه رو طرف خودش میدونه نه اجاره کننده . به همین علت هرکس خواست چنین کاری کنه باید حتما مشخصات کامل طرف رو داشته باشه ... .

از طرفی یه دامنه با فعالیتی که روش میشه ازرشش بالاتر میره مثلا من الان دامنه های بیکارم یکیشون پیج رنکش 1 هست منتاها من ازشون استفاده نمیکنم خوب من این دامنه رو اگر قرار باشه بفروشمش که نمیفروشمش گرونتر میدم ...

اگر دامنه ی یک ماهه میخواید میتونید یا دامنه رایگان بگیرید یا برید از سایدامین های رایگان سابدامین بگیرید . کارتونم انجام بدید تموم میشه میره ...

موفق باشید ...
    دامنه رایگان رو برای همین کارا گذاشتن ماشا الله همین الانشم 20 - 30 تا سرویس وجود داره معروفترینشونم tk

عزیز کسی که خودش دامین ثبت میکنه به اطلاعات شما چه احتیاجی داره ؟ حرفی میزنیا

در ضمن دامنه 1 ساله هم هست که میشه با 8 تومان ثبت کرد . 1 ساله

عضو انجمن Taryan4 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    580
    تشکر شده در
    450 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fausjus نمایش پست ها
    عزیز کسی که خودش دامین ثبت میکنه به اطلاعات شما چه احتیاجی داره ؟ حرفی میزنیا

در ضمن دامنه 1 ساله هم هست که میشه با 8 تومان ثبت کرد . 1 ساله
    چه پسوندی با 8 تومان ثبت می کنید؟ .com ?
    || هاست- سرور مجازی - لایسنس TARYANACO.COM
    || پورتال ایده پردازان تاریانا ((برای مشاوره رایگان در تماس باشید.))

||دارای نماد اعتماد الکترونیک

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    540
    تشکر شده در
    305 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Taryan4 نمایش پست ها
    چه پسوندی با 8 تومان ثبت می کنید؟ .com ?

بله دوست عزیز

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)