صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: دیتاسنتر آسیاتک و هاست دانلود ایران!

عضو انجمن HiradHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    342
    تشکر شده در
    132 پست

پیش فرض پاسخ : دیتاسنتر آسیاتک و هاست دانلود ایران!

نقل قول نوشته اصلی توسط samansystems نمایش پست ها
    يکسری از سرورهای آسياتک داخل ساختمان زير ساخت هستند. بالطبع با قطع برق برای اونا مشکلی پيش نمياد چون از امکانات شرکت زير ساخت استفاده ميشه.
    ولی سرورهایی که روی برای عموم ارائه ميدن تو ساختمان آسياتک در خيابان بهشتی تهران هست که مشکل برق برای اين ساختمان وجود داره.
    بله دوست عزیز دقیقا همینطور است که شما میفرمایید سرور هایی که برای عموم ارائه میشه در موقعیت شهراد شبکه می باشد اکثر آن ها با مشکل زیر ساخت مواجه هستند برای همین هم مشکلات بسیار زیادی دارند ولی آن هایی که زیر ساخت حرفه ای دارند و در موقعیت خود آسیاتک می باشد آپتام 99.99 درصد دارند که سرویس های ما هم از همان دسته می باشند.

2. تعداد تشکر ها از HiradHost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hiradhost نمایش پست ها
    دوستان عزیز آسیاتک بخش های مختلفی دارد و یک بخش آن دچار مشکل برق شده شما الان وب سایت های دانلود ها و میهن دانلود را نگاه کنید و آن وقت میفهمید چرا میگم 99.99 درصد آپتایم

- - - updated - - -

دوست عزیز همانطور که گفتم آسیاتک بخش های مختلفی داره و تنها 1 بخش آن دچار مشکل برق شده است شما میتوانید وب سایت های دانلود ها و میهن دانلود را هم چک کنید.
    دلیل این که سرور های ما هم گرانتر از خود دیتاسنتر است این است که در بهترین شرایط و بهترین اتاق آن قرار دارد.
    مشکل برق به کنار وقتی پشتیبانان با راه اندازی یک روتر ذکر میکنند که لوپ افتاده روی شبکه و رو راست نیستند با مشتری (همان دان تایم معروف 24 ساعت چند ماه پیش) این مورد چی ؟

آسیاتک isp هست نه idc و سواد کافی برای این موارد را ندارد - هر قسمتی کار بکنه مطمئن باشید از جای دیگری به جز آسیاتک تغذیه میشه مثل همان برق در سرورهای داخل زیر ساخت.

موفق باشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط HiradHost نمایش پست ها
    بله دوست عزیز دقیقا همینطور است که شما میفرمایید سرور هایی که برای عموم ارائه میشه در موقعیت شهراد شبکه می باشد اکثر آن ها با مشکل زیر ساخت مواجه هستند برای همین هم مشکلات بسیار زیادی دارند ولی آن هایی که زیر ساخت حرفه ای دارند و در موقعیت خود آسیاتک می باشد آپتام 99.99 درصد دارند که سرویس های ما هم از همان دسته می باشند.
    تا جایی که میدانیم و کلو انجام شده ، شهراد در خیابان بهشتی کلوکیشن انجام نمیدهد.

آدرس: فلکه دوم صادقیه - بلوار فردوس شرق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

5. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید MersadRezvani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    154
    تشکر شده در
    106 پست

7. تعداد تشکر ها از MersadRezvani به دلیل پست مفید

عضو انجمن pc-narmak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    246 پست

شما شرکتی که تخصصی در زمینه پهنای باند و دیتاسنتر کار میکنه رو با شرکتی که pap هست و خدمات اصلیش اینترنت پرسرعت به یوزر خانگی هست مقایسه میکنی؟ حالا شاید بعضی از شرکت ها به صورت مذاکره ای با اسیاتک گفتگو کردند وسرورشونو گذاشتند تو اطاق سرور آن ها که هزینه کمتری پرداخت کنند و این دلیل نمیشه شما کیفیت افرانت رو با اسیاتک مقایسه کنی یه بچه کوچیکم میدونه افرانت با اسیاتک قابل مقایسه نیست در زمینه دیتاسنتر و پهنای باند اختصاصی
    دوست عزیز بنده نماینده ی آسیاتک هستم و هیچ قیمت های آن با بیقه یکسان نیست آسیاتک 5 ترابایت را 185 تومان میده اما افرانت 1 ترابایت را 240 هزار تومان میده
    درصد آپتایم آسیاتک 99.99 درصد هست اما افرانت 99 درصد هست

دوستان اگر سرور اختصاصی و مجازی از آسیاتک نیاز داشتید در خدمت شما هستم.
    HiradHost.Com
    info@hiradhost.com
    -
    ویرایش توسط pc-narmak : May 6th, 2014 در ساعت 00:17
    اگر دیگران بهم بدی کردند وظیفه منه که خوبی کنم
    www.discover-trip.ir

9. تعداد تشکر ها از pc-narmak به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,309
    تشکر تشکر شده 
    2,443
    تشکر شده در
    1,515 پست

نه آقا. خود آسيا تک تو دو تا موقعيت سرور ميزاره.
    يکی ساختمان زير ساخت و يکی هم در محل اصلی شرکت آسياتک در خيابان بهشتی.
    خود ما با آسياتک قرار داد داريم و برای وبسايت نـــت نـــمــــا | خانه در خيابان بهشتی حدود نيم رک کولوکيت داريم.

11. تعداد تشکر ها از samansystems به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

نماینده محترم آسیاتک لطفا یه سری به این تاپیک بزنید.

دوست عزیز بنده نماینده ی آسیاتک هستم و هیچ قیمت های آن با بیقه یکسان نیست آسیاتک 5 ترابایت را 185 تومان میده اما افرانت 1 ترابایت را 240 هزار تومان میده
    درصد آپتایم آسیاتک 99.99 درصد هست اما افرانت 99 درصد هست

دوستان اگر سرور اختصاصی و مجازی از آسیاتک نیاز داشتید در خدمت شما هستم.
    HiradHost.Com
    info@hiradhost.com

13. تعداد تشکر ها از maziyarvex به دلیل پست مفید

عضو انجمن HiradHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    342
    تشکر شده در
    132 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarvex نمایش پست ها
    نماینده محترم آسیاتک لطفا یه سری به این تاپیک بزنید.
    دوستان عزیز من به همه ی شما حق میدم
    برخورد آسیاتک با مشتریاش مناسب نیست (البته برخی از پرسنل و نمایندگان) و سواد کافی هم در زیمنه ی idc نداره و همون isp هم به زور پارتی و ... گرفته اما آسیاتک پول داره و همین هم دلیل متمایز شدنش هست هر چند که محصولاتش نابود باشه باز میتونه خودشو بکشه بالا
    ====
    دوست عزیزی که میگی افرانت بهتر از آسیاتک هست باید بگم که پورت های آسیاتک خیلی بهتر از افرانت هست اما کارشناس های افرانت آدم های با تجربه ای هستند اما آسیاتک یک دیتاسنتر نوپا هست و هنوز خیلی کار داره و چون پول داره میتونه خودشو به بهترین تبدیل کنه
    بله درسته کمی مشکل در بعضی از رک ها که در زیر ساخت نبودند وجود داره اما بازم میتونه خودشو بکشه بالا من خودم از آسیاتک بدم میاد ولی نمیدونم چرا شدم نماینده ی این شرکت چون خیلی شرکت بهتر از آسیاتک بود اما اینو انتخاب کردم و مطمئنم کارشناس های جدیدی استخدام میکنه و مشکلاتشو برطرف میکنه و همه ی بخش ها را در زیر ساخت قرار میده.

15. تعداد تشکر ها از HiradHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

دوستان عزیز من به همه ی شما حق میدم
    برخورد آسیاتک با مشتریاش مناسب نیست (البته برخی از پرسنل و نمایندگان) و سواد کافی هم در زیمنه ی idc نداره و همون isp هم به زور پارتی و ... گرفته اما آسیاتک پول داره و همین هم دلیل متمایز شدنش هست هر چند که محصولاتش نابود باشه باز میتونه خودشو بکشه بالا
    ====
    دوست عزیزی که میگی افرانت بهتر از آسیاتک هست باید بگم که پورت های آسیاتک خیلی بهتر از افرانت هست اما کارشناس های افرانت آدم های با تجربه ای هستند اما آسیاتک یک دیتاسنتر نوپا هست و هنوز خیلی کار داره و چون پول داره میتونه خودشو به بهترین تبدیل کنه
    بله درسته کمی مشکل در بعضی از رک ها که در زیر ساخت نبودند وجود داره اما بازم میتونه خودشو بکشه بالا من خودم از آسیاتک بدم میاد ولی نمیدونم چرا شدم نماینده ی این شرکت چون خیلی شرکت بهتر از آسیاتک بود اما اینو انتخاب کردم و مطمئنم کارشناس های جدیدی استخدام میکنه و مشکلاتشو برطرف میکنه و همه ی بخش ها را در زیر ساخت قرار میده.
    اطلاع از مقدار دقیق سرمایه این دو دیتاسنتر (اگر اسم اسیاتک رو بشه گذاشت دیتاسنتر !) ندارم ولی خب یه مثال میزنم :

شما یک ادم متخصص رو در نظر بگیرید که پول زیادی نداره ولی واقعا در زمینه ای تخصص داره و دانش لازم رو برای پیشرفت در اون زمینه داره
    حالا یک ادمی رو در نظر بگیر که چند برابر ادم اولی پول و سرمایه داره ولی نمیدونه که چطور باید پیشرفت کنه و اصلا به قول معروف تجربه و تخصصی نداره که بخواد در اون زمینه پیشرفت کنه و به همین علت هم هر لحظه ممکنه سرمایه ش رو از دست بده و ضرر های جبران ناپذیری به خودش و مشتریان خودش بزنه

خب؟ کدوم ادم به نظر شما بهتر پیشرفت میکنه و به جایگاه خوبی میرسه و میشه روش حساب باز کرد؟

دیتاسنتر هم یه جوری مثل همین ادم هایی هست که مثال زدم
    ویرایش توسط tikweb.ir : May 6th, 2014 در ساعت 21:02
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

17. تعداد تشکر ها از tikweb.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

در مجموع با اینکه خیلی عصبانی هستم، اما می دونم که می شه مشکلات رو حل کرد و باز پیشرفت کرد ...

اما اگر پاسخگویی صادقانه نباشه باید با چه پولی و یا تخصصی جبران کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tikweb.ir نمایش پست ها
    اطلاع از مقدار دقیق سرمایه این دو دیتاسنتر (اگر اسم اسیاتک رو بشه گذاشت دیتاسنتر !) ندارم ولی خب یه مثال میزنم :

شما یک ادم متخصص رو در نظر بگیرید که پول زیادی نداره ولی واقعا در زمینه ای تخصص داره و دانش لازم رو برای پیشرفت در اون زمینه داره
    حالا یک ادمی رو در نظر بگیر که چند برابر ادم اولی پول و سرمایه داره ولی نمیدونه که چطور باید پیشرفت کنه و اصلا به قول معروف تجربه و تخصصی نداره که بخواد در اون زمینه پیشرفت کنه و به همین علت هم هر لحظه ممکنه سرمایه ش رو از دست بده و ضرر های جبران ناپذیری به خودش و مشتریان خودش بزنه

خب؟ کدوم ادم به نظر شما بهتر پیشرفت میکنه و به جایگاه خوبی میرسه و میشه روش حساب باز کرد؟

دیتاسنتر هم یه جوری مثل همین ادم هایی هست که مثال زدم

19. تعداد تشکر ها از maziyarvex به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)