صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: نیاز به برنامه نویس برای (ساخت یوزر در پنل سایت = ایجاد همان یوزر در میکروتیک )

عضو انجمن Daniel4u آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    123
    تشکر شده در
    90 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به برنامه نویس برای (ساخت یوزر در پنل سایت = ایجاد همان یوزر در میکروتیک )

تکبیر... کی حرف از شعور میزنه ( چت های شما در برابر دوستام که بی اطلاع ازتون سرویس گرفتن از ادب و شعور شما معلومه )

حاجی اون زمان که تو فکرش بودم شما داشتی میکروتیک یاد میگرفتی من دو سال تو فکرم بود و 1 سال پیش شروع کردیم و بعد 6 ماه بعد از کلی تلاش نوشتیمش
    بدگویی از سرویستون به اندازه کافی هست ( همون کیانست بچرخ )نه حاجی افکار کودکانه ای که میگی همون حرف هایی هست که شما در کیانست به بقیه کاربرا میگفتی و مسخره خودتون کردی .
    و دلیل حرف من به شما:
    1-تبلیغ نیست ، به اندازه کافی خالق روش هایی هستم که منو بشناسن. همین فایل هایی که تو نت استفاده میکنی توسط من و دوستم دادیم بیرون....سرویسمم هرکی گرفته راضی بوده و هیچ وقت نشد از خرابی سرویسم گلایه کنن
    مثل سرویس شما نیست آخرش کاربرات و مشتریات میان تو انجمن ما از سرویس شما سوال کنن. تو یاهو و...
    2-ایده رو ***ی نکن
    3-یکم رو راست باش با مردم ( مخصوصا تو کیانست که کاربراش بهت خیلی لطف کردن )
    ویرایش توسط Daniel4u : July 28th, 2013 در ساعت 16:15

2. # ADS

عضو جدید alikamanak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    307
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    93 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به برنامه نویس برای (ساخت یوزر در پنل سایت = ایجاد همان یوزر در میکروتیک )

نقل قول نوشته اصلی توسط cooper47 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

بنده این پنل رو برای ایشون ساختم،

فقط واسم سوال پیش اومده، چجوری وقتی دانشش رو نداشتید و نمونه ای هم ندیدید تو فکرش بودید ؟؟ !!!

فکر کنم شما جز کپی برداری ایده کار دیگه ای بلد نیستید !

موفق باشید !
    عزیزم من دانش طراحی نرم افزار رو ندارم. اما یعنی همچین ایده ای نمیتونه به ذهنم برسه؟؟

تشکر تشکر کرده 
    307
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    93 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniel4u نمایش پست ها
    تکبیر... کی حرف از شعور میزنه ( چت های شما در برابر دوستام که بی اطلاع ازتون سرویس گرفتن از ادب و شعور شما معلومه )

حاجی اون زمان که تو فکرش بودم شما داشتی میکروتیک یاد میگرفتی من دو سال تو فکرم بود و 1 سال پیش شروع کردیم و بعد 6 ماه بعد از کلی تلاش نوشتیمش
    بدگویی از سرویستون به اندازه کافی هست ( همون کیانست بچرخ )نه حاجی افکار کودکانه ای که میگی همون حرف هایی هست که شما در کیانست به بقیه کاربرا میگفتی و مسخره خودتون کردی .
    و دلیل حرف من به شما:
    1-تبلیغ نیست ، به اندازه کافی خالق روش هایی هستم که منو بشناسن. همین فایل هایی که تو نت استفاده میکنی توسط من و دوستم دادیم بیرون....سرویسمم هرکی گرفته راضی بوده و هیچ وقت نشد از خرابی سرویسم گلایه کنن
    مثل سرویس شما نیست آخرش کاربرات و مشتریات میان تو انجمن ما از سرویس شما سوال کنن. تو یاهو و...
    2-ایده رو ***ی نکن
    3-یکم رو راست باش با مردم ( مخصوصا تو کیانست که کاربراش بهت خیلی لطف کردن )
    اومدی تبلیغات کنی ؟؟ ))))))))))))))) تو مثلا میخوای مارو پیش بقیه خراب کنی ؟؟؟ برو داداش. برو بیا کیانستـــت برس مشتری داری .... هر جا میرم تو هم میای دنبالم میخوای ببینی چیکار میکنم چیکار نمیکنم !!!
    برو داداش جو رو به هم نریز.... آقا یکی این بابارو بلاک کنه... پستاش ربطی به تاپیک نداره.... میخواد تبلیغ کنه !!!
    خوشم امد اون آخر خوب از خودت تعریف کردی... )
    آقا من الان به کوری چشم این بابا هم که شده زنگ میزنم دوستان این کار رو برام اوکی کنن...

عضو انجمن Daniel4u آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    123
    تشکر شده در
    90 پست

جوابتو نوشتم اما پاک کردم و در همین خط بسنده میکنم چون جواب دادن شما بی فایدست.
    نیاز به تبلیغ در سایتی که مربوط به مـاهـواره نیست ندارم(غیر این هم نداشتم چون زیادن همچنان) آنچه در بالا گفته شد پاسخ سوالتونه.اومدم بگم مزاحم دوستم تو یاهو نشو، میبینم که خیلی تو کف هستی . همون دوستات اگه میخواستن بنویسن تا حالا مینوشتن. پیش قاضی و ملق بازی )

دوست داری جواب بده ، ما حرفامون تموم شد. مدیران هم پست های منو پاک کنن آنچه که نیاز بود گفته شد و کسی دنبال شما نیست در این سایت بودم تاپیکتونو دیدم که مربوط به کار شخصیم هست و هدف دفاع از ایده ام هست و السلام.
    غیر از این شما اهمیتی ندارید که بخوام دنبال شما باشم.
    موفق باشی
    ویرایش توسط Daniel4u : July 28th, 2013 در ساعت 19:55

تشکر تشکر کرده 
    307
    تشکر تشکر شده 
    125
    تشکر شده در
    93 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniel4u نمایش پست ها
    جوابتو نوشتم اما پاک کردم و در همین خط بسنده میکنم چون جواب دادن شما بی فایدست.
    نیاز به تبلیغ در سایتی که مربوط به مـاهـواره نیست ندارم(غیر این هم نداشتم چون زیادن همچنان) آنچه در بالا گفته شد پاسخ سوالتونه.اومدم بگم مزاحم دوستم تو یاهو نشو، میبینم که خیلی تو کف هستی . همون دوستات اگه میخواستن بنویسن تا حالا مینوشتن. پیش قاضی و ملق بازی )

دوست داری جواب بده ، ما حرفامون تموم شد. مدیران هم پست های منو پاک کنن آنچه که نیاز بود گفته شد و کسی دنبال شما نیست در این سایت بودم تاپیکتونو دیدم که مربوط به کار شخصیم هست و هدف دفاع از ایده ام هست و السلام.
    غیر از این شما اهمیتی ندارید که بخوام دنبال شما باشم.
    موفق باشی
    والا من هر جا میرم شما رو میبینم. .... .. . انگار شمایی قراره جون مارو بگیری...
    دوست عزیز شما با من تماس بگیر... با هم گفت و گو کنیم. کسی هم با ایده شما کاری نداره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)