صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: آموزش راه اندازی یک هاستینگ موفق

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن pc-narmak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    109
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    246 پست

تمامی شرکت های درست و حسابی پشتیبانی 24ساعته دارند خود من5تاشونو میشناسم حالاشاید تو شیفت شب یه کارمند مثلا" به خاطر بی خوابی درست پاسخ مشتری نده اینو نمیشه گذاشت رو حساب اینکه شرکت ها پشتیبانی شب ندارند!!!! ولی خوب هرچی پول بدی آش میخوری یوزری که اینا براش مهمه باید 100مگ هاست بخره 100.000تومان چون اون کارمند ها حقوق میخوان + هزینه سرور مگر شرکتی باشه مثل افرانت مثلا" اینترنت بده به پشتیبانی اینترنتش بگه کار هاستینگ هم انجام بده که خوب اونجوری هزینه خیلی کاهش پیدا میکنه

به نظر من روش صحبت کردن با مشتری حتی همکارها هم نیاز به تجربه و دانش لازم داره به قول خودمون مشتری خودمونی نشه و.... من بررسی کردم بیشتر مشکلات فقط فقط به خاطر خودمونی شدن با مشتری هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط irnahost.ir نمایش پست ها
    همه دوستان از سختی کار و سرور و مدیریت و پشتیبانی و این جور چیزها صحبت کردن ولی یک مسئله خیلی مهم و اساسی رو فراموش کردن و اون طیف مصرف کننده و بعبارت بهتر واژه به اصطلاح مشتری
    یعنی بعضی وقتها دلت میخواد سرت و به دیوار بکوبی از دست برخی مشتریها .اطلاعات فنی -387 درجه کلوین زیر صفر ،توقع در دمای جوش و ادعا در حال ذوب
    سرو کله زدن با مشتری و برطرف کردن مشکلات آنها گاهی وقتها اعصاب خوردیش ده برابر داون شدن سرور هست. یک چیز جالب مد شده اینکه میان پشت پشتیبانی آنلاین و طوری وانمود می کنند که هیچ اطلاعاتی ندارند و میخوان تازه شروع کنند فقط هم به خاطر گرفتن تخفیف .عز و جز می کنند در حد بوندس لیگا .بعد که سرویس را گرفتن تازه می بینید که بابا طرف 2سال داره کار میکنه و حالا بیا و ببین چه سایتهایی رو میاره رو سرور.
    20 تومن پول میدن میخوان سایت کلوب رو براشون میزبانی کنید و اگر بخواهید چیزی بگید میشید آدم بده و کلاهبردار و الی آخر .
    یک مشتری داشتیم اومده بود نمایندگی مستر گرفته روزی که عذرش رو خواستیم دیدیم 100 تا چت روم رو سرور بارگذاری کرده .یک ماه تمام ما سر این سایتها عذاب کشیدیم.به نظر من تهیه کردن زیرساختهای لازم یک بخش کار هست .بخش اساسی کار که خیلی با اعصاب و روان پرسنل بازی می کند مشتریان و نحوه سرویس خواهی ایشان می باشد.
    به نظر من باید یه جوری کار کرد که اصلا" مشتری کارش به پشتیبانی فنی نیوفته من از بعضی شرکت ها سرویس گرفتم شده تو یک ماه حتی یه تیکت هم به پشتیبانی فنی نزدم حالا یکی میاد اسکریپت میخواد یا میگه برام قالب نصب کنید این فکر نکنم عضو پشتیبانی حساب بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط spark3r نمایش پست ها
    سلام
    با حرف دوستمون کاملا موافق هستم. پشتیبانی 24 توی ایران و هاستینگ اصلا وجود نداره. دیتاسنتر که دیتاسنتره نیروهاش ساعت چهار و پنج می رن خونه و شیفت شب میاد، حالا چه برسه به هاستینگی که دو دونه سرور داره.
    به نظر من همون پشتیبانی رو درست انجام بدن نیازی به 24 ساعته بودن نداره.
    ویرایش توسط GOD : January 16th, 2014 در ساعت 12:40
    اگر دیگران بهم بدی کردند وظیفه منه که خوبی کنم
    www.discover-trip.ir

2. تعداد تشکر ها از pc-narmak به دلیل پست مفید

عضو انجمن bmi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    235
    تشکر تشکر شده 
    324
    تشکر شده در
    231 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش راه اندازی یک هاستینگ موفق

سپاس گذاریم
    خوب بود لطفا موارد جانبی مانند مدیریت سرور ها و ... امنیت و ... نیز بحث کنید
    متشکریم

4. تعداد تشکر ها از bmi به دلیل پست مفید

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

بحث ها جالب تر از اصل مطلب بود. من هم با قسمت های مختلفی ازش موافق نیستم.

در مورد ریست هم به خاطر داشته باشید، اگر 2 ماهی یک بار ریست بیشتر کنید عملا آپتایم خودتان را زیر 99.99 آوردین.

یک نصیحت از من برای کل دوستان:

ریست کردن سرور یک راه حل برای مشکلات نیست، بله تنها گریزی از سر ناچاری است و در مسائلی که به بن بست خوردیم فقط باید انجام شود.
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

6. تعداد تشکر ها ازM.Abooali به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    98
    تشکر تشکر شده 
    47
    تشکر شده در
    35 پست

سلام
    مطلب مفید و کوتاهی بود .
    اما اگر در مورد اعتماد نکردن به هر کسی برای تهیه تجهیزات و امنیت هم توضیح مختصری میدادین بهتر میشد .
    باسپاس

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)