نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پاسخ سوال ؟ سرور من چنتا آنلاین یوزر جواب میده ......

عضو انجمن hosinaa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    910 پست

66 پاسخ سوال ؟ سرور من چنتا آنلاین یوزر جواب میده ......

سلام
    تصمیم بر آن شد که از بس تایپ کردم دیگه حوصلم نمی شد برای هر نفر توضیح بدم و داشتم تسلیم این موضوع می شدم دوستان و کاربران میان می پرسن سرور رم 512 یا...
    چقدر آنلاین یوزر جواب میده یا ساپورت میکنه ؟ ...................

پاسخ :
    شما به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی امکان محاسبه این را ندارید که بگید چه مقدار انلاین جواب میده بنا به هزار دلیل مختلف طرف

سرور کاربر:

کاربر شما از چه نوع سرویس استفاده میکنه؟ پهنای باند هر کاربر متفاوت هست و کاربر دانلودی هست یا وب گردی کاربر تعداد کانکشن فعال اون ....
    طرف سرور مدیریت: پهنای باند لحظه ای که کل سرور در حال استفاده هست دور هارد و فشار اون برای کل سرورها رم مصرفی پرازنده مصرفی و... هر عنصر از اینها می تونه برای شما افت سرعت و کسر کیفیت ایجاد کنه ! و برای محاسبه چیزی که به صورت عادی اعلام میکنید x یوزر انلاین یا y یوزر انلاین نیاز به گراف لحظه ای سرور داره منابع مصرفی و تعداد یوزر های انلاین در اون لحظه و مصرفی Use و تقسیم و...
    وقتی یوزرتون مشکل افت سرعت پیدا میکنه اول از سمت کاربر بررسی کنید در تایم های مختلف گراف بگیرید با مصرف استفاده بیش از حد رم یا پردازنده و... مشکل ایجاد میشه و در صورت اینکه از سرور خودتون مطمئن نیستید گراف سرور هم بگیرید خدا رو شکر برای هر برنامه اینجا اموزش داده شده تست سرعت دانلود هارد لحظه ای ! تست پهنای باند و نمایش تست رم و پردازنده

خواهش میکنم از دوستان همکار عزیز اطلاعات غلط نده برای رفع مشکل کاربرتون و پاسخ سریع و.. اگر هم نمیدونی بی خود میکنی بازم اطلاعات غلط میدی و در مورد چیزی که نمیدونی نظریه صادر میکنی

کار ما و بقیه دوستان عزیز ، شده هر روز توضیح دادن در مورد هر سرویس و توجیح کردن و اثبات

دیگه شخص خودم خسته شدم و گفتم منم بگم 100 تا انلاین والا بخداااا ، با این نوناتون با توجه به اینکه مطالب خیلی ساده بیان شد و بیشتر دوستان هم اطلاع داشتند برای اصلاح بعضی موارد توضیح بنویسید و به کاربر لینک بدید بخونه متوجه بشه آرزوی موفقیت
    ویرایش توسط hosinaa : May 6th, 2013 در ساعت 14:00
    VPS ,Dedicated , Colocation , Hosting , VOIP, SSL ۩
    9101-0401[051] @ACHOST ۩

2. تعداد تشکر ها از hosinaa به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)