صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: خرید هاست؟ مراقب باشید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

پیش فرض پاسخ : خرید هاست؟ مراقب باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط طاهرنژاد نمایش پست ها
    مبحث هاست که هاستش پاک میشه! نهایتا هم 3 ماه از سرور استفاده کرده؛ چیزی از ما کم نشده که!
    بخوره و اون دنیا جواب بده...
    نمی شه که .... :hammer:
    این دنیا یقه رو بگیر :excl: در ضمن یادتون نره شما اگر بگذارید طرف راحت بره همین بلا را سر چهار تای دیگه در میاره و بالاخره یکی یقه طرف می گیره پس بهتره شما ادبش کنید تا نفره بعدی :wub:

به سادگی از حق خودتون نگذرید ...

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

آخه مساله اینجاست که بذاریم برود بهتره.
    چون اگر نرود چنین چیزهایی را علاوه بر اینکه هزینه ای نمیدهد را بطور رسمی به شما اطلاع خواهد داد!!!!!:
    چقد گدایی
    میدم حالا بابا
    تو هفتی هستی
    نمیخوام پولتو بخورم که
    فردا دارم میرم بانک میریزم
    و جملاتی نظیر این ها............

ارزش نداره آدم بخواد بخاطر 8.5 یا به فرض 50هزار تومن هر روز پی این آقا رو بگیره. خیلی میخواد پیگیر حقش باشه همون اول هاست رو به طرف نده بهتره....

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinserver نمایش پست ها
    همین بلا را سر چهار تای دیگه در میاره
    برای اینجور آدما یه واژه بسیار جالبی هست که بهتره اینجا اعلام نشه! البته ببخشید اولشم گفتم آدما که البته واژه مناسبی نیست برا این موجودات!
    حق با شماست باید ادب بشن اما باید یه سازمانی به نام "جلوگیری از جرائم اینترنتی" چنین کاری رو بکنه نه من و شما که شخصی هستیم و فردا ممکنه حتی بدهکار هم بشیم!!!!

عضو جدید ariainfo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط novinserver نمایش پست ها
    کد:
    موافقم! بعضی از کلاهبرداری ها با توجه به همین مطلب صورت میگیره. بعضی ها هم دامنه شما رو به عنوان گروگان نگه می دارن تا سرویس رو هر سال پیش خودشون تمدید کنین!

بعضی کاربران ساده و مبتدی هم ترجیح میدن که همچنان با همون شرکت هاستینگ تمدید کنن حتی اگر کیفیت بدی داشته باشه، چون نمیدونن که move کردن یا transfer دامنه حق مشتری محسوب میشه و هیچ شرکتی حق نداره به خاطر دامین کسی رو مجبور کنه هاستش رو هم از همونجا بخره...
    برای چی باید همچین کاری بکنه !
    طرف وقتی سرویسش تمام شود احتمال خیلی قوی دامنه ان هم باطل می شود !
    بعد شرکت ها هم معمولا اینکار را نمی کنند مگر اتفاقی از جمله پرداخت بدهی و .... پیش اید .

نوین سرور جان شما نگرفتی چی گفتم! موضوع مربوط به کلاه برداری از کاربران ساده است.
    بعضی از شرکت ها به کاربر میگن: نمیشه دامین رو انتقال داد به سرویس دهنده دیگه و هاست شون رو هم باید از همونجا بگیرن! بعضی ها که ساده هستن باور میکنن بعضی هم که میفهمند حقه است چاره ای جز این ندارن که بمونن و تمدید کنن یا اینکه از خیر دامنه بگذرن چون دامین دست شرکته! شنیدم این کار حتی توسط یکی از شرکت های بزرگ هاستینگ تو ایران هم انجام میشده و تونسته از این طریق بازار انحصاری برای خودش ایجاد کنه که البته طبعا بعضی از مشتریانش رو هم از دست داده به خاطر همین رفتار.

اما بحث اینکه طرف پول دامنه یا هاستش رو به شرکت نده بعد هم فلنگ رو ببنده و بره....جداست. بیشتر مربوط به فروش هاست میشه تا خرید هاست. اگر ادمین اجازه بده بحث میکنیم ولی اگر هم چنین اتفاقی بیفته روش پس گرفتن پول و اینکه از چه اهرمی برای برگردوندن پولش استفاده کنه به رفتار و شخصیت مدیر برمیگرده و بستگی به مقدار پول هم داره. شاید صرف نکنه آدم اعصاب خودش رو به خاطر مبالغ پایین به هم بریزه و بهتر باشه به خدا واگذار کنه و لی شاید یکی هم بخواد تا تهش رو بره... بستگی به انتخاب خودتون داره.
    [COLOR="Blue"]* آریا اینفو دات نت:
    http://www.AriaInfo.Net
    هاستینگ حرفه ای و مطمئن - انواع ثبت دامنه - vps - سرور اختصاصی

6. تعداد تشکر ها از ariainfo به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    225
    تشکر تشکر شده 
    973
    تشکر شده در
    675 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ariainfo نمایش پست ها
    نوین سرور جان شما نگرفتی چی گفتم! موضوع مربوط به کلاه برداری از کاربران ساده است.
    بعضی از شرکت ها به کاربر میگن: نمیشه دامین رو انتقال داد به سرویس دهنده دیگه و هاست شون رو هم باید از همونجا بگیرن! بعضی ها که ساده هستن باور میکنن بعضی هم که میفهمند حقه است چاره ای جز این ندارن که بمونن و تمدید کنن یا اینکه از خیر دامنه بگذرن چون دامین دست شرکته! شنیدم این کار حتی توسط یکی از شرکت های بزرگ هاستینگ تو ایران هم انجام میشده و تونسته از این طریق بازار انحصاری برای خودش ایجاد کنه که البته طبعا بعضی از مشتریانش رو هم از دست داده به خاطر همین رفتار.

اما بحث اینکه طرف پول دامنه یا هاستش رو به شرکت نده بعد هم فلنگ رو ببنده و بره....جداست. بیشتر مربوط به فروش هاست میشه تا خرید هاست. اگر ادمین اجازه بده بحث میکنیم ولی اگر هم چنین اتفاقی بیفته روش پس گرفتن پول و اینکه از چه اهرمی برای برگردوندن پولش استفاده کنه به رفتار و شخصیت مدیر برمیگرده و بستگی به مقدار پول هم داره. شاید صرف نکنه آدم اعصاب خودش رو به خاطر مبالغ پایین به هم بریزه و بهتر باشه به خدا واگذار کنه و لی شاید یکی هم بخواد تا تهش رو بره... بستگی به انتخاب خودتون داره.
    حرف شما صحبح است ! اما واقعا شرکت ها دامنه طرف را به شخص نمی دهند که اگر نخواست تمدید کند برود !!!!!؟ :excl:

خیلی نکته جالبی بود ! من که همیشه وقتی مشتری ازم هاست و دامین می خریداری می کند ابتدا دامنه را به نام خودش ثبت می کنم و پنل را تقدیمشون می کنم و هاستینگ هم به همین ترتیب ! فکر کردم همه مثل من عمل می کنند ots:

نکته جالبی بود تشکر .. :wub:

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    449
    تشکر تشکر شده 
    1,161
    تشکر شده در
    730 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط daaanial نمایش پست ها
    فقط این تاپیک اطلاع رسانی هست.
    لطفا شرکت ها و هاستینگ های محترم تو این تاپیک در جهت طرفداری از کار خودشون نپردازند فقط تجربه ها
    حداقل یک پیشرفتی داشته باشیم تو این صنعت !!!!!
    با این که بعضیاش موافق نیستم ...
    اما باز ممنونم از راهنمایی هاتون واسه کاربرا!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)