صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 69 , از مجموع 69

موضوع: ماژول های سیستم Serverelite برای وب هاستینگ

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض پاسخ : ماژول های سیستم Serverelite برای وب هاستینگ

نقل قول نوشته اصلی توسط SmartService نمایش پست ها
    براتون آرزوی موفقیت میکنم پروژه فوق العاده ای دارید، امیدوارم زودتر به بهره برداری برسه.
    تشکر دوست عزیز... خدا بخواد به زودی خبر های خوبی از توانایی های ویژه سیستم انتشار خواهد یافت...

2. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

با سلام

دوستان احتمالا تا حالا با خودتون فکر کردین که پروژه تعطیل و کنسل شده ولی در حقیقت چنین نیست بنده با تغییرات در سیاست کد نویسی تصمیم گرفتن حداکثر توانم رو روی توسعه سیستم بذارم تا بتونم به صورت Cross Platform اجراش کنم... و در نهایت تصمیم بر این شد که هسته سیستم طوری بازنویسی بشه تا بر روی سیستم عامل های Linux , Windows , Mac OS X , Android , IOS و ... قابل اجرا باشد ولی به دلیل اینکه اینترفیس سیستم کلا بر پایه محیط WPF متکی به دات نت طراحی شده بود مستقیما اجرای نرم افزار روی دیگر سیستم عامل ها امکان پذیر نیست به خاطر این برای اجرای هدف کنونی با عنوان "چند سکویی" نیازمند تغییرات اساسی در کد نویسی و شاید دوباره نویسی سیستم باشم بنا به این دلیل تمامی موارد در بهترین حالت قابل اجرا و شاید عنوان و حتی تمامی قابلیت ها به طور کلی تغییر یابد.

1450770_539473302805095_307806759_n.png

پس نگران از این هم نباشید ک پروژه از بین رفته و یا دیگر توسعه داده نمی شود زیرا بنده به صورت نیمه وقت بر روی پروژه دارم کار میکنم چون هیچ کس حاظر نشد برای همکاری یه وقت بزاره باهم کار کنیم ولی خب تنهاییم یکم باید زمان بدین بهم :ی

مهمترین تغییراتی که داده شده روی این سیستم تغییرات سیاست کد نویسی هستش که از کد نویسی Managed یه کد نویسی Native تغییر یافته و این مزایای زیر را دربر خواهد داشت:

تغییر در سبک برنامه نویسی پروژه از سبک مدیریت شده که بر پایه ویندوز بود به سبک بومی نویسی بر پایه چند سکویی میباشد شامل تغییرات اساسی در ساختار هستش.

1.سرعت پردازش تمامی عملیات در حالت Managed وابسته به سیستم عامل ویندوز بود که در حالت Native تمامی پردازش ها مستقیما به سخت افزار ارجاع میشود و این امر باعث افزایش چشمگیری در سرعت و پردازش اطلاعات خواهد شد.
    2.در حالت Managed متکی بودن به سیست عامل امریس مهم و عادی ولی در حالت Native متکی بودن به پیش نیاز و سیستم عامل بی معنی است به طور مثال در حالت اول ما باید مواردی مانند .NET رو روی سیتسم عامل ویندوز نصب و بعد نرم افزار رو اجراء میکردیم ولی خب در حالت دوم نه تنها ربطی وابسیگی به محیط ویندوز کنار میرود بلکه بدون نیاز به هیچ پیش نیازی میتوان در همه سیستم عامل ها نرم افزار را اجرا نمود.
    3.افزایش توانایی رندرینگ برای گزارشات و اطلاعات حجیم در حالت اول باز متکی به دات نت بود که در حالت بومی سیستم خود دارای موتور رندرینگ و ریپورتینگ در پردازش ها مجهز میشود.

و در نهایت اشخاصی که اطلاعاتی از برنامه نویسی را دارند شاید برایشان آشکار باشد چی میگم :D ذاتا از CLR نویسی با C++ CLR و C# به طرف C/C++ Native Mode رفتیم که خودش نشانگر ابوهت و قدرت پروژه میتواند باشه. در تمامی زمینه ها برنامه نویسی در حالت Native خواهد بود. که نیازمند زمان است.

فعلا ما رفتیم برای ادامه توسعه همینکه چیزایی برای نمایش آماده بشه رسما اطلاع خواهم داد.

با تشکر.
    ویرایش توسط why.darkness : November 20th, 2013 در ساعت 14:44

5. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

عذر میخوام
    این serverlite چیست؟سیستم مدیریت محتواست؟
    امکان جایگزینی برای whmcs رو دارد؟
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    عذر میخوام
    این serverlite چیست؟سیستم مدیریت محتواست؟
    امکان جایگزینی برای whmcs رو دارد؟
    لطفا به این بخش مراجعه نمایید : سرور الایت (Serverelite) چیست ؟ - درباره پروژه - انجمن های اولین سیستم مدیریت عملیات تحت تکنولوژی ابری

به صورت خلاصه سیاست های پروژه به طور کلی متحول شده است و ما تصمیم داریم به صورت یکپارچه سیستم قدرتمندی رو فراهم نماییم که توسط این سیستم هم وب سایت رو راه اندازی کنید و هم سیستم مدیریتی رو...برای مثال نسخه آزمایشی تحت وب این سیستم رو میتونید رو سایت خودم فعلا ببینید : Nanosoft Corporation کاملا بر پایه سرورالایت هست که تحت وبش رقیبی برای WHMCS میتونه باشه و در کل تحت پلتفرم های دیگه نیز در دست توسعه هست.

یعنی برای داشتن یک شرکت موفق شما میتونید با داشتن یک سرورالایت هم وب سایت رو راه اندازی و مدیریت کنید و هم موارد مدیریتی رو هیچ چیزی جدا از هم نیستند مثلا نیازی نخواهد بود برای مدیریت مشتری یک WHMCS نصب کنید و برای بررسی و مدیریت داخلی شرکت از برنامه های دیگه چون این سیستم خواهد توانست تمام نیاز های یک شرکت سرویس دهنده رو فراهم کنه...

9. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نمیخواستم این خبر رو انتشار کنم چون لازم بود کسی فعلا بویی نبره ولی میتونید بررسی کنید فقط به عنوان یک پیش نمایش : افتتاح و راه اندازی وب سایت شرکت سازنده بر پایه سرورالایت - انتشارات و رونمایی ها - انجمن های اولین سیستم مدیریت عملیات تحت تکنولوژی ابری

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

با سلام ؛
    خیلی وقته پستی رو ارسال نکرده بودم گفتم یه پستی ارسال کنم نگید فرار کرد یا همش کشک بودو از اینجور حرفا... :D من کاری رو شروع کنم تا تهش میرم ! راستش تغییرات خیلی اساسی روی هسته سیستم دادم که از متکی بودن به Windows خارجش کنم و مطمئنم این سبک بهتر از قبل خواهد بود هرچند کلی زحمت کشیده بودم برای نسخه 1 سرورالایت ولی خب بهتر دونستم نسخه 2 رو Stable و همچنین چند سکویی تولید کنم که به طور کلی توضیحات مختصری در زیر راجب اهداف و قابلیت سبک جدید توضیح میدم.

تغییرات و جایگزینی ها در نسخه جدید :
    1.حذف چهارچوب .NET Freamwork به طور کلی از روی پروژه ! اینو حتما باید روش اقدامی میکردم چون با دات نت زیاد نمیشه خودنمایی کرد.
    2.تغییر زبان اصلی C++/CLI که کاملا استاندارد مایکروسافتی بود و وابسته به سیستم عامل ویندوز بود و جایگزین کردن اون با C++ Native که قابل شناسایی برای تمامی کامپایلر های استاندارد C++ میباشد.
    3.طراحی و بازنویسی نسخه CMS با PHP5.5
    4.طراحی و بازنویسی دوباره نسخه COMS با نسخه C++ 11
    5.طراحی و باز نویسی قالب سیستم COMS توسط CSS و JQ و جایگزینی آن با WPF که تحت دات نت بود.
    6.طراحی و بازنویسی موتور دیتابیس و افزوده شدن پشتیبانی از درایو های SQLITE, MYSQL, MYSQL3, SQLITE2, PSQL7, PSQL
    7.امکانات پشتیبانی از قابلیت های touch screen بر روی Windows 8.1 و سیستم های تبلتی.
    و گزینه 8 و مهمترین قضیه که باعث شده کلا پروژه رو از این رو به اون رو کنه این بود علاوه بر این که روی ویندوز خواهد بود بلکه روی سیستم عامل های Linux , Mac OS X و حتی iOS , Android و ... یعنی در کل هدف اصلی من برای این تغییر تحولات علاوه بر نسخه ویندوزی این هستش که هم تحت وب و هم تحت پلتفرم های دیگه طراحیش کنم و این حال و حکایت نبودن من بود.

امیدوارم کسایی که نزد خودشون فکرایی همچون در رفتنو نمیدونم کشک از اب در اومدنو از اینجور چیزا داشتن رو فراموش و اگه دلسرد شدن حسابی دلگرم بشن که به زودی خبرای خوبی ارسال خواهم کرد.

و در نهایت بازم تاکید میکنم سرورالایت یک نرم افزار جامع برای مدیریت شرکت های خدمات دهنده هستش که شما میتونید به جای استفاده از چندین نرم افزار مثل CMS برای طراحی و مدیریت سایتتون و یا سیستم حسابداری برای مدیریت امور مالیتون یا مثلا سیستم های نرم افزاری دیگه ای مثل CRM یا اتوماسیون داخلی شرکت.... به جای همه اینها یه سرورالایت داشته باشید تا همه کارارو هماهنگ و سریع و مهمتر از همه بر اساس فناوری ابری انجام بده که برای کامل کردن قابلیت های این سیستم نسخه های تحت موبایلش هم در نهایت عرضه میشه تا هر لحظه اراده کردین سرورالایت به دادتون برسه مخفف این کارا همشون میشه COMS دیگه از این ساده تر و به زبان عامیانه تر نمیتونم توضیح بدم :D
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

با سلام؛

در رابطه با اینکه مدتی هستش اخباری انتشار نیافته بود معذرت میخوام به دلیل حجم بالای کار بر روی پروژه قادر به رسیدگی این مسائل رو نبودم.
    شاید افراد متخصص در زمینه برنامه نویسی بنده رو درک کنند که وقتی پروژه ای رو شروع کنی روی دات نت بنویسی و در آخرای کار تصمیم بگیری که زبان رو به C++ تغییر بدی و برای همه سیستم عامل ها فراهمش کنی این نیازمند زمان و حساسیت بیشتری خواهد بود...

تصاویری از آخرین تغییرات از پروژه ارسال کردم که در سایت رسمی قابل مشاهده است : http://forums.serverelite.net/topic/...2-serverelite/

تقریبا ساختار و هسته سیستم در این نسخه یعنی 0.6 کاملا مورد بررسی قرار گرفت و در تمامی سیستم عامل ها با موفقیت جواب داد بنابراین بعد از این شروع به ماژول نویسی و توسعه موارد تخصصی خواهم کرد.

همانطور هم که از قبل گفته بودم ابتدا روی ماژول نویسی برای شرکت های هاستینگ و میزبانی وب و دامین تمرکز خواهیم کرد و سپس بر اساس نیاز و اولویت بندی برای دیگر زمینه ها شروع به برنامه نویسی خواهیم کرد.
    پس لطفا در تالار های تخصصی این سیستم شرکت کنید و نظرات خودتون رو برای بنده ارسال کنید : http://forums.serverelite.net/topic/...4%D9%85%D8%A7/

با سپاس.
    ویرایش توسط why.darkness : August 30th, 2014 در ساعت 14:52

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)