نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دیدار با یک Link Spammer (دوم)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,975
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض دیدار با یک Link Spammer (دوم)

دیدار با یک Link Spammer (دوم)

برخلاف Link Spammer، Email Spammer
    معمولا" کاربر اینترنت را اذیت نمی کند بلکه
    هدف او سایت های اینترنتی است.
    در ادامه مطلب قبل توجه شما را قسمت بعدی گفتگو با یک Link Spammer جلب می کنیم.

یعنی چون قانونی برای جلوگیری از این کار نیست شما هم اینکار را انجام می دهید؟

فکر نمی کنم بدتر از این باشد که روی دیوار منزل مردم در خیابان پوستر یا برچسب های تبلیغاتی نصب بشه. شما می توانید این را هم استفاده از منابع مردمی قلمداد کنید که مایل به اینکار نیستند. بنظر من زندگی روی اینترنت مانند زندگی عادی است و معمولا" از زندگی عادی الگو برداری می شود.

وقتی که من شروع به انجام اینکار می کنم و یا راجع به آن فکر می کنم هدفم این هست که سایت مشتری به رده 1,2 و یا 3 برسه. البته تجربه من نشان داده که رده های 8,9 و 10 هم بسیار مهم هستند چون مردم به پایین صفحه هم زیاد دقت می کنند.

نکته مهمی که باید اضافه کنم اینکه افرادی که Link Spamming انجام می دهند هرگز Email Spamming انجام نمی دهند من با خیلی ها صحبت کردم و تقریبا" اینرا مطمئن هستم.

همچنین باید بگم که اینکار ما هک (Hack) کردن بحساب نمیاد. ما تغییری در تنظیمات یک کامپیوتر انجام نمی دهیم و یا ویروسی را توزیع نمی کنیم. می بینید چقدر کار ما متفاوت است، عین این افرادی که با زحمت روی دیوارهای شهر یا تابلو اعلانات آگهی می چسبانند!

اینکار چه مقدار طول میکشد؟

پهنای باند ارزان است. معمولا" بعد از نوشتن برنامه و انجام تست های اولیه، یک روز عصر برنامه را اجرا می کنم و از خانه بیرون می روم. وقتی که شب دیر وقت به منزل میگردم یقینا" کار تمام شده است.

فکر نمی کنید که استفاده از پراکسی (Proxy) در انجام اینکار، باعث دردسر برای صاحب آن شود؟

نه چرا؟ اگر شما یک کار - غیر قانونی - انجام دهید با اینکه شما از یکنفر بخواهید آن کار را انجام دهد خیلی فرق دارد. شما خیلی از کارها را ممکن است خودتان به هزار دلیل انجام ندهید و از دیگری بخواهید انجام دهد. نه؟ در ضمن در نهایت مسئولیت به عهده شرکت مشتری است نه ما؟ ما فقط پول میگیریم که کار کنیم. وقتی شهرداری به مامورانش دستور می دهد خیابان را حفاری کنند، معمولا" مردم اعتراض می کنند، اما این مشکل ماموران نیست بلکه مشکل شهرداری است.

سخت ترین کارهایی که در این رابطه انجام دادی کدام ها بوده؟

سایت هایی که برای قرار دادن Comment باید لینکی را فشار داد یا به طریقی باید یک رفتار انسانی در آنها صورت بگیرد، مانند ارسال یا پاسخ دادن به یک email یا تایید کردن یک لینک و ... ، دشواری های زیادی دارند که البته اگر مشتری بخواهد اینکارها را هم انجام می دهیم.

مشکلات کاری ما به این ها ختم نمی شود، بلاگرها و صاحبان سایت پس از مدتی معمولا" نام فایلها و دایرکتوری هایی که ما از طریق آنها وارد وب سایتشان می شویم را عوض می کنند که پیدا کردن این خودش کار دردسر داری است. یا هر چند گاهی پرتوکل ها تغییراتی میکنند و ... مانند مسابقه دو 1500 متر هست که گاهی تو جلو می افتی و گاهی رقیب.

حالا که اینکار مشکلات فنی و قانونی زیاد دارد چرا هنوز آنرا ادامه می دهی ؟

جوابش ساده است، تقاضا زیاد است و پول خوبی هم در آن وجود دارد. فقط همین.
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

2. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)