صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: دوستان فعال وب هاستینگ تالک درمورد دیتا سنتر datashack نظر بدید

عضو دائم arc1o0 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    523
    تشکر تشکر شده 
    3,739
    تشکر شده در
    2,026 پست

پیش فرض پاسخ : دوستان فعال وب هاستینگ تالک درمورد دیتا سنتر datashack نظر بدید

با سلام
    نا رضایتی ها غیر از عدم توانایی و نداشتن سواد جهت مدیریت سرور و مدیریت پورت بوده است؟
    هیچ کس نمیگه ماست من ترشه - حالا این رو بزاریم کنار

خودتون هم بهترن می دونید که این سایت برند دوم دیتاسنتر اصلی هستش

مثل شهراد و آسیاتک

وقتی جاهایی مثل او وی اچ، رد استیشن، لیزوب، هتزنر هست ....

به هر حال ریسک بالایی داره

2. تعداد تشکر ها از arc1o0 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arc1o0 نمایش پست ها
    هیچ کس نمیگه ماست من ترشه - حالا این رو بزاریم کنار

خودتون هم بهترن می دونید که این سایت برند دوم دیتاسنتر اصلی هستش

مثل شهراد و آسیاتک

وقتی جاهایی مثل او وی اچ، رد استیشن، لیزوب، هتزنر هست ....

به هر حال ریسک بالایی داره
    ما از تمام دیتاسنتر های مذکور سرویس میدهیم به نسبت قدیمی تر از خیلی ها هستیم!
    پس بحث ترشی یا شیرینی نیست
    سوال بنده بی جواب بود دلیل ها چی بوده که ناراضی بودند؟مگر اینکه سواد نداشتندو اخطار اومده و سرویسشان به مشکل خورده؟بنده حاظرم بهتون قول بدهم هر کی میگه غیر این بوده اطلاعات ورود به پنلش را بده تیکت هاش روببینید متوجه میشوید که دروغی بیش نبوده و چیزی غیر از این نیست و یا شایدم فهمیدن ایرانی هست که اینم به دیتاسنتر مربوط نیست

چه خوب میشه سواد کم خودمون را به گردن دیتاسنتر نیاندازیم و دیتاسنتر را بد جلوه ندهیم و وقتی اطلاعات تجربی شخصی نداریم حرفی دربارش با استناد به گفته سایرین که اصلا سندیتش هم مشخص نیست ، حرف نزنیم
    خیلی خوب میشه اگر این فرهنگ سازی در کشور عزیزمان نهادینه بشود

با سپاس
    عیسی لو
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

5. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن zigma4000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    270
    تشکر تشکر شده 
    332
    تشکر شده در
    251 پست

من 6 روز پیش سفارش دادم، همون روز هم سفارش تایید شد تا الان سرور رو تحویل ندادن و بهونه میارن که ما سرور هامون custom build و زمان میبره!

هر سری هم تیکت میدم میگن کلی سفارش داریم و به نوبت با تمام سرعت سفارشات رو پیگیری میکنیم!

شما چند روزه تحویل گرفتین ؟
    گـــُزگـــا هاستینگ
    هاست دانلود اختصاصی حجیم (دو ترابایت به بالا) - هاست پربازدید اختصاصی - کانفیگ اختصاصی و... برای هرگونه سوال پیش از خرید با ما تماس بگیرید

7. تعداد تشکر ها از zigma4000 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط OmidX نمایش پست ها
    اقای عیسی لو ، من میخواستم از این دیتاسنتر سرور بگیرم ، اما صفحات قبلی این تاپیک رو ک میخونم کلا بیخیال آمریکا میشم چ برسه ب datashack !!! :|

یعنی واقعا شما هیچ مشکلی از نظر ابیوز و خاموش و ترمنیت کردن سرور نداشتید ؟
    از شاید بیش از 200 سرویسی که خرید شده و حالا مقداریش کنسل شده و در طی این 2-3 سال گذشته که ما سرویس میدهیم اگر کسی موردی داشته که سرویسش ترمنیت بشه بفرمایید!
    یادم میاد حتی سرویسی که دیتاسنتر گفته بود ترمنیت شده است را با نفوذی که داشتیم روشن کردیم و بدون مشکل کار کرد که فکر میکنم ایشون توی همین تاپیک هم هستند میتوانند شهادت بدهند!
    کسی هست که سرویسش ترمنیت شده باشه اطلاع بدهید!

نقل قول نوشته اصلی توسط hostfire نمایش پست ها
    از عیسی لو بگیرید مشکلتون رفع میشه!بدونه ابیوز ولی خاموشی دارید!
    سرورتون هم ترمینیت نمیشه کلا پیگیر هستند!
    ----
    روی صحبتم با عیسی لو : شما قدیمیترین نیستید تو این دیتاسنتر و چند دیتاسنتر دیگه که میفرمائید تو تاپیک هاشون! لطفا تو حرف هاتون تجدید نظر کنید

تشکر از شما
    قدیمی ترین در ایران هستیم و خلافش را کسی نمیتواند ثابت بکند!
    کسی که سرویس میداده از قبل و الآن هم میده و بدون مشکل است !
    نه اونی که چند سال پیش گرفته و نتونسته مدیریت بکنه من روی صحبتم با اونا نیست
    پس از کنسلی هایی که داشتیم فکر میکنم قدیمی ترین سرورمون برای اوایل 2012 است که الآن هم فعال است حالا کنسلی ها را من کاری ندارم که خیلی هم قبل تر بوده است
    اگر فرد دیگری با قدرت کاری ما بوده و از قدیم تا الآن بدون مشکل و هاشیه بوده را بفرمایید بنده شاید اطلاع نداشتم
    اولین ارائه دهنده ها در سطح عمومی بنده و آقای گردی بودیم که آقای گردی معرفی کرد اما خوب من سرویس را سریعتر از ایشون هم گرفتم چون 2 تایی با هم سفارش دادیم سفارش من تایید شد برای ایشون بک خورد!تا این جزئیات بهتون بگم

خب اینطوری ک بدرد نمیخوره ، برای چی باید سرور رو خاموش کنند ! :| ؟!

وقتی برای شما اخطار میاد و شما اخطار را پاسخ ندهید انتظار بیش از این را دارید؟
    بعضی ها که میگن ارائه میکنیم والا چیز هایی دیدیم ازشون که واقعا دلیل ترمنیت شدن سرور ها دقیقا مشکلات زبان انگلیسی شون بوده که نه حرف دیتاسنتر را متوجه میشدند و نه میتونستند حرف خودشون را به دیتاسنتر برسونند!

به هر حال اگر دلیلی جز سواد کم شخص سرویس گیرنده و رابط و کم کاری های بین رابط و سرویس گیرنده بوده را بفرمایید بنده از تجربیات شما استفاده بکنم!

شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

9. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط zigma4000 نمایش پست ها
    من 6 روز پیش سفارش دادم، همون روز هم سفارش تایید شد تا الان سرور رو تحویل ندادن و بهونه میارن که ما سرور هامون custom build و زمان میبره!

هر سری هم تیکت میدم میگن کلی سفارش داریم و به نوبت با تمام سرعت سفارشات رو پیگیری میکنیم!

شما چند روزه تحویل گرفتین ؟
    با سلام

بله مقداری روند تحویل کند شده است قبلا خیلی بهتر بود و یک روزه تحویل میگرفتیم اما خوب ما هم الآن یک سرویس برای یکی از دوست و همکار عزیزم تهیه کردم 4 شنبه بود که دادیم سفارش را فعلا نگرفتیم اما خوب مقداری هم این تعطیلات شنبه و یک شنبه در تحویل تاثیر گذشته انشا الله به زودی تحویل بگیریم
    این تاخیر در تحویل یکی از ضعف های دیتاشک است که بنده هم بهش واقف هستم و خیلی ازش ناراحتم
    برای ما کاستوم هم نبوده اما خوب مقداری زمان بر بوده است
    انشا الله این هم رفع بشود

با سپاس
    عیسی لو

11. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsa-server آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    98 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    با سلام
    نا رضایتی ها غیر از عدم توانایی و نداشتن سواد جهت مدیریت سرور و مدیریت پورت بوده است؟

بنده قدیمی ترین سرویس دهنده و نماینده و همچنین بیشترین سرور در این دیتاسنتر را در ایران دارم
    تا به حال با این کار کردی که داشتیم مشکلی را ندیده ایم!

هیچ مشکلی وجود ندارد با آرامش خیال اگر اطلاعات فنی دارید میتوانید استفاده بکنید وو لذت ببرید
    بنده در مورد سرویس هاشون صحبت نکردم و سرویسی از ما هم در این دیتاسنتر به مشکل نخورده
    تنها منظور بنده مشکلات اخلاقی اون هاست که اصلا اخلاق و برخورد مناسبی ندارن! انگار داری با یه فردی که در ابتدای دوران جوانیهست حرف میزنی که ادب و... رو هنوز کامل درک نکرده!
    بنده هیچ وقت به خودم اجازی نمیدم با چنین افرادی همکاری داشته باشم...

13. تعداد تشکر ها از parsa-server به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    1,125
    تشکر شده در
    755 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa-server نمایش پست ها
    بنده در مورد سرویس هاشون صحبت نکردم و سرویسی از ما هم در این دیتاسنتر به مشکل نخورده
    تنها منظور بنده مشکلات اخلاقی اون هاست که اصلا اخلاق و برخورد مناسبی ندارن! انگار داری با یه فردی که در ابتدای دوران جوانیهست حرف میزنی که ادب و... رو هنوز کامل درک نکرده!
    بنده هیچ وقت به خودم اجازی نمیدم با چنین افرادی همکاری داشته باشم...
    خب از دانش اموزانی که با ایفون ساپورت میکنند انتظار دیگه ای دارید؟

هر شخصی مایل بود از دیتاشک سرویس بگیره فقط یک جستجو webhostingtalk.com یا همینجا بکنه متوجه جریان خواهد شد

یک دلیل دیگه بی ادبی و عدم احترام به مشتری در این نوجوانان این هست که با توجه به اینکه سرورها 1/4 1/8 هزینه سایر دیتاسنتر هاست بنابراین هیچ وقت مشکل مشتری نداشتند و براشون مشتری و رضایت اون هیچ اهمیتی نداره چون با توجه به ارزانی سرویس ها هیشه برای این سرویس ها مشتری دارند

در نهایت دقت کنید که دیتاشک دیتاسنتر نیست و در سرور روم یکی از کاربران webhostingtalk.com خدمات ارائه میکنند که توضیحات تکمیلی در این مورد هم در یکی از تاپیک های دیگه در مورد دیتاشک در همین انجمن به صورت دقیق به جناب گنجه و سایر دوستان ارائه کردم

در صورتی که برای یک ایپی 2 بار در یک ماه ابیوز دریافت کنید حتی اگر یک ساعت از زمان تمدید سرویس گذشته باشه سرویس رو خیلی راحت و بدون هیچ اطلاعی ترمینیت و اطلاعات رو حذف میکنند

موفق و موید باشید
    ویرایش توسط persianmagic : March 24th, 2014 در ساعت 21:17

15. تعداد تشکر ها از persianmagic به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط persianmagic نمایش پست ها
    در نهایت دقت کنید که دیتاشک دیتاسنتر نیست و در سرور روم یکی از کاربران webhostingtalk.com خدمات ارائه میکنند که توضیحات تکمیلی در این مورد هم در یکی از تاپیک های دیگه در مورد دیتاشک در همین انجمن به صورت دقیق به جناب گنجه و سایر دوستان ارائه کردم
    دیتاشک یک سرور روم در wholesale ه .
    ...Zzzz...

17. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

دیتاشک یک سرور روم در wholesale ه .
    wolesale internet هم دقیقا همین دیتاشک است که دوستان اطلاع ندارند!
    مدیریت و کارکنان همه یکی است!!!مشکل دقیقا همینجاست که فکر میکنیم . . .

19. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)