نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سواستفاده شاپ کیپر از اطلاعات کاربران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض سواستفاده شاپ کیپر از اطلاعات کاربران

بعلت نداشتن تریبون آزاد در شاپ کیپر برای مطرح کردن مشکلات و درخواست توضیح برای سواستفاده های پی در پی از اینجا برای مطرح کردن این موضوع استفاده میکنم و امیدوارم که مدیران این انجمن ما را در احقاق حق خودمون یاری کنند.
    من همین نام کاربری در انجمن شاپ کیپر فعال هستم و چون یه زمانی از فروشگاه داران بودم و حرفه اصلیم محسوب میشد با ایمیل خصوصیم تو این انجمن عضو بودم.
    بعد از عضویت ما علی رغم اینکه ایمیلم محفوظ بود دریافت ایمیلهای مزاحم تبلیغاتی شروع شد درحالی که در قوانین انجمن این مورد درج شده که اطلاعات کاربران توسط مدیر محفوظ خواهد ماند و ما به کرات از دهن راهبران شنیدیم که این اتفاق نمیافته ولی...
    این مورد ادامه داشت تا همین چند وقت پیش و زمانی که پادینا از سیستم جدیدش رونمایی کرد چیزی که جای تعجب داشت برای تمام کاربران شاپ کیپر که شماره همراه را در پروفایل وارد کرده بودند اس ام اس تبلیغاتی این سایت اومد
    که در
    تاپیک
    این سایت در شاپ کیپر تعدادی از کاربران این مورد را خاطر نشان کردن که همه ی دوستان از جمله خود من بن شدن ولی دو تن از راهبران هم در جمع بودن که بن نشدن!!!
    حالا در این میان راهبری به نام آقای معظمی شروع به توهین کردن ، ما رو متهم کردن و حرف از شخصیت بزرگ رضا یوسفی (مدیر و صاحب سایت شاپ کیپر) و مکان مقدس شاپ کیپر زدن
    اولا اینجا ایرانه نه مکه دوما شاپ کیپر کعبه نیست آقای یوسفی هم خدایی نکرده پیامبر نیست اونم یه شخص عادی مثل همه ماست و ممکنه مرتکب خطا بشه!!!!!!!!!! (به قول یکی از دوستان که صحبت میکردیم بعضیا عوض نمیشن عوضی میشن)
    من در پست خودم نه به کسی توهینی کردم نه یقه کسی رو گرفتم یه کلام گفتم از وقتی عضو شدم ایمیل تبلیغاتی میاد الانم که بحث شماره هاست بیشتر کاربران هم این موردو تایید کردن گناه کسی هم نمیشورم چون نمیشه با اطمینان گفت که ایمیلا رو شاپ کیپر فروخته
    و به همین سادگی من و دیگر دوستان اخراج شدیم آقا شروین هم لطف کردن پستا رو برای از بین بردن آثار جرم پاک کردن
    از همین جا نصیحت برادرانه میکنم این ره به بیابان میره و آینده خوبی برای شاپ کیپر نمیبینم اوضاع اخیر انجمن و تاپیکهای اعتراضی پی در پی و اخراج کاربران به جای پاسخهای منطقی گویای همه چیز هست
    من به حرمت نون نمکی که تو شاپ کیپر خوردم سکوت کردم هر چند که بیشتر شاپ کیپر از مطالب و راهنمایی های من در تاپیکهایی که رهبران حتی زحمت نگاه کردن بهش رو به خودشون نمیدادن استفاده برد وگرنه خیلی از دوستان تو یاهو گفتن مسئله و با پلیس فتا در میون بزارم برادرانمون در اونجا خوب میدونن با کسی که شماره های مردم رو میفروشه و کسی که میخره چطوری برخورد کنن.
    توصیه و درخواست جدی من اینه همین امروز پولی که بابت شماره ها داده شده رو برگردونید و این شماره ها و ایمیلها پاک بشن وگرنه مجبورم توصیه برخی از دوستان رو پیگیری کنم که اونوقت خیلی بد میشه.

2. تعداد تشکر ها از irantaze به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)