صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89

موضوع: Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

79 Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز

امیدوارم مثل همیشه حالتون خوب باشه ..

گاه گاهی شده فروش سرور با قیمت فوق العاده ارزان و غیر عادی مشاهده کردید.

بعنوان مثال :

• 5 گیگ رم ماهیانه 30.000 تومن ..
    • 2 گیگ رم ماهیانه 15.000 تومن ..
    • 1 گیگ رم ماهیانه 10.000 تومن ..
    • 256 ماهیانه 7.000 تومن ..

این نمونه از قیمت های غیر عادی هست که شاید مشاهده کرده باشید !

قبل از خرید سرور مجازی ، بهتر نیست یک حساب کتابی پیش خودتون بکنید ؟

تحقیق کنید سرویس دهنده از کجا سرور تهیه کرده .. به سایت دیتاسنتر برید ؛ ببینید سروری که تهیه شده چه قیمتی داره ؟!

آیا واقعا امکانش هست با قیمت سرور اختصاصی همچین قیمت سرور مجازی ارائه بشه ؟!

واقعا دلیل این قیمت پایین چیه؟! اگر فکر می کنید فروشنده میتونه جوابتون بده سوال کنید ..

شاید با جوابایی مثل سرور کلو شده مواجه بشید .. جهت اطلاع کاربرای عزیز هیچ سروری مناسب برای مجازی سازی دیگه کمتر از هزار دلار
    امکان خرید افزارش نیست .. پس کسی نمیاد سرمایه چند میلیون تومنی و وقت خودش برای رضای خدا با قیمت پایین که حتی قیمت خود سرور هم
    درنمیاد به کاربر ارائه بده ! یا پاسخی مثل اینکه ما تعداد سرورهامون زیاد هست دیتاسنتر با قیمت کمتری سرور ارائه میده به ما مواجه بشید
    اما بهتره در مورد دیتاسنتر تحقیق کنید ببینید اصلا نمایندگی ارائه میده ؟! تخفیفی که ارائه می کنه ممکن هست ؟! چرا سرویس دهنده این قیمت پایین ارائه می کنه؟!
    سرویس دهنده باید درآمدی کسب کنه .. هرچی باشه بلاخره وقت گذاشته میشه و این کارهم مسئولیت خودش و داره و.. همه بنحوی بدنبال سود از این کار هستند !

عاقبت خرید سرورهای مجازی با این قیمت چیست؟!

راستش اگه بخواید تک تک عواقب ذکر بکشه .. سر به فلک میکشه

چند نمونه خدمتتون عرض می کنم:

• لیمیت بیش از حد منابع مثل رم ؛ پردازنده
    • شاید داخل Information / Details سرور شما رم 1 گیگابایت / 2 گیگابایت / فلان مگابایت زده بشه اما دلیل نمیشه Resource اختصاص داده به شما به همون مقدار باشه ؛ گاهی خودم مشاهده کرده فروشنده قدرت پردازنده را روی 500 مگاهرتز لیمیت می کنه که مصرف بالا نره .. با اینکه داخل فرم سفارش یا اطلاعاتی که به کاربر زمان خرید داده شده بیشتر از این ذکر شده !
    • کندی سرعت سرور / کاهش سرعت هارد سرور اصلی
    • شاید خیلی از کاربران به این نکته دقت نکرده باشند که سرعت هارد در مجازی سازی فوق العاده روی سرعت و راندمانی که سرور باید داشته باشه تاثیر زیادی داره ! اگر سرویس دهنده ای که رم 1 گیگابایت به شما 10.000 تومان ارائه می کنه ؛ شاید هم رم لیمیت نشده باشه ؛ پردازنده لیمیت نشده باشه ؛ اما روی یک هارد سرور بیش از 20 سرور مجازی هاست می کنه Oversell نیست؟ وقتی روی یک هارد سرور چه SATA چه SAS چه SSD و چه چه چه مقدار زیادی Virtual Machine ساخته بشه ناخودآگاه سرعت سرور پایین میاد و حتی منجر به سوختن هارد و از بین رفتن تمامی اطلاعات میشه
    • در آخر یک سری نتیجه های منفی هم هست مثل کاهش سرعت پورت .. پکت لاست سرورها .. پایین اومدن سطح کیفی پشتیبانی و..

خلاصه کلام..

کاربر عزیزی که قصد خرید سرورمجازی هستید بهتر هست در مورد قیمت ارائه شده توسط سرویس دهنده تحقیق کنید ..

این سوال هم بهتره از خودتون بپرسید :
    اصلا امکان داره همچین سرویسی بهمراه مشخصات مذکور با این قیمت ارائه بشه ؟!

با نهایت احترام - دانیال

2. تعداد تشکر ها ازdanitfk به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید sefaresh68 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    106
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    42 پست

پیش فرض پاسخ : Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

ما از این سرویسهای ارزون زیاد گرفتیم اما فقط کار خودمون سخت تر می کردیم

5. تعداد تشکر ها ازsefaresh68 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    367
    تشکر تشکر شده 
    398
    تشکر شده در
    292 پست

سلام کاملا تایید میکنم بنده به مدت 2 ماه از VPSFars سروریس داشتم ارزون بود ولی کیفیت پایین بود ! در آخر هم هارد سرور ترکید و کل تلاش ما که 500 گیگ بود به باد رفت بعد تماس گرفتم گفتن بجای خسارت یک سرویس 120 تومنی به مدت 3 ماه خریداری کنید ما 1 ماه رایگان میدین :دی + اگه باور ندارید همین بلا سر فامو هم اومد

کلا گول ارزونی رو نخورید

7. تعداد تشکر ها ازSajjadM2 به دلیل پست مفید

عضو انجمن servervds.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    646
    تشکر تشکر شده 
    639
    تشکر شده در
    493 پست

دانیال جان منم پستی مثل این زدم
    کو گوش شنوا میومدن سوال میکردن چطوری کانفیگ کنیم چه سرور برای مجازی ساز خوبه و ....

اما لپ کلام نمیگرفتن برا کاربر هست نه ادمین های محترم که همگی وی پی ان فروش بودن و فقط اسم سرور شندیه بودن و ....

9. تعداد تشکر ها ازservervds.com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

پیشاپیش از دوستان ممنون میشم بابت اینکه اسم سرویس دهنده ای نیارید تا کدورتی بوجود نیاد و عاقبت تاپیک حذف نشه

11. تعداد تشکر ها ازdanitfk به دلیل پست مفید

عضو انجمن ParsWebIT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    557 پست

کاربر ایرانی = مفت باشه کوفت باشه...
    نه همه اما اکثرا دیدم اینجا همین طورن... طرف میاد هاست 10 گیگ ماهی 10 تومن میگیره و کلی هم انتظار داره که عالی باشه پشتیبانی فول تایم باشه زمانی که هاستش با دیتا پرید و زحمات چند وقتش هدر رفت میان تاپیک شکایت میزنن و به شدت خشن میشن

خوب عزیز من شما بری سر کوچه 1 کیلو میوه بخری سوا کنی بیشتر میگیره یارو
    خوب عزیز دل... شمایی که فهمیدی پول بیشتر جنس بهتر تو هر ضمینه چرا اینکارو میکنی؟ خود تو وقتی میری یه تی شرت بخری میدونی که آدیداس میشه 300 تومن یه تیشرت چینی معمول تو بازارم میشه 50 تا 100 تومن
    خوب من دیگه به چه زبونی مثال بزنم؟ تویی که میای 10 گیگ میخری ماهی 10 تومن و یه ورد پرس سنگین داری که داری از تبلیغاتش ماهی 1 میلیون در میاری خوب تو خودت میفهمی که نباید این سایت رو گذاشت رو یه سرور درپیت که ادمینش هم دبیرستانی هست صبح مدرسه عصر ول تو خیابون شب پای تل دوس دخترش... بعضی روزام شکست عشقی میخوره حوصله ساپورت نداره
    خوب شمایی که اینارو میدونی و قبلا هم حتما چندین باز گزیده شدی!!! پس چرا دوباره؟ طمع کارین؟ خوب تاوان لاست دیتا رو هم میدین.. الان چرا جاهایی مثل پارس دیتا و هاست ایران نیستن اینجا؟ چرا وب رمز نیست؟ چرا 1000 جای دیکه نیست؟
    اینا میان بدون حاشیه و مفت فروشی و مشتری قاپی کار میکنه و قیمتهای بالا و منطقی و ساپورت فوق العاده.. سرویس خوب هزینه داره داداش من عزیز من خودتم میدونی اینو تو تاکسی هم سوار شی بخوای دربست باشه باید بیشتر بدی... سرور هم هیمنه طرف سرور داره ماهی 500 تومن داری رم 1 میده ماهی 14000 باید اورسل کنه دیگه در نمیاره واسش

به خدا من تا الان اینجا افر نزدم برای همین مسایل.. نمیخوام اعتبارمو 4 تا مشتری مفت خر و ناشی از بین ببرن
    سرور خالی باشه بهتر از اینه.. 6 ماهه 2 سرور رد استیشن خرید شده سایت اماده شده پرداخت انلاین اماده شده اما آفر ندادیم اینجا.. مشتری خوب رو نشون کردیم تو فروم آفر پ.خ کردیم سرویس تست دادیم طرف مطمن شده ار کیفیت اومده گرفته الان 5 ماهه مونده به خدا طی 5 ماه 8 تیکت داشته اونم بابت مسایل پرداخت یا آی پی اضافی همین.. طرف خودش منیج میکنه حرفه ای هست گیر الکی به ما نمبده
    4 تا یوزر وب مستر حرفه ای بهتر از 100 یوزر ناشی و طلبکار هست.. 4 پلان میدی میشه 600 پول سرور هم در اومده اورسل نشده همه راضی هستند یه سرور 32گیگ رم 8تا وی پی اس روشه اما پولش درامده
    ویرایش توسط ParsWebIT : March 3rd, 2013 در ساعت 20:57

13. تعداد تشکر ها ازParsWebIT به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    252
    تشکر تشکر شده 
    990
    تشکر شده در
    719 پست

100 تا تاپیک اینجوری هم زده بشه تاثیری نداره تا یه یوزر از 3 4 تا جای ارزون خرید نکنه بعدش پشیمون نشه متوجه این مطالب نمیشه

15. تعداد تشکر ها ازshingo به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

ممنون دانیال جان اما لازم به ذکره نمیدونم چرا این همه تاپیک در این باره هست هیچ کدام به نتیجه نمیرسه این رو در باره این بگم که تجربه خودم هست
    2 تا سرور دارم کولو توی کانادا که یکیش 2090 و دیگری 1060 دلار هست 3 روز پیش قسط هاش رو بردم صاف کنم دلار گرفتم 3670تومان امروز میدادند 3480 تومان یعنی چیزی حدود 320 هزار تومان زیان که به نظر کاربران این رو من از خودم میدهم؟خیر هیچ کسی دلش برای شما نخواهد سوخت فقط خودتون هستین که باید دلتون برای خودتون بسوزد اینم مدرک:
    http://www.picofa.org/images/zsklvsuwf2gnd2yx96ti.jpg
    منی که این همه هزینه میکنم آیا میتونم بیام به اون قیمتی که رم 1 رو بیام 10 تومن بدهم یا چیز دیگه ؟ آیا مکان دارد؟
    ویرایش توسط majidisaloo1 : March 3rd, 2013 در ساعت 21:32
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

17. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

ممنون دانیال جان اما لازم به ذکره نمیدونم چرا این همه تاپیک در این باره هست هیچ کدام به نتیجه نمیرسه این رو در باره این بگم که تجربه خودم هست
    نیاز نیست تاپیک به نتیجه برسه .. چون ایندفعه خطاب به همکارا نیست

خطاب به کاربران هست ؛ که بدونن چه و چرا قیمت پایینِ

پ.ن :
    قصت هاش = قسط هاش

19. تعداد تشکر ها ازdanitfk به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsdrive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    767
    تشکر شده در
    560 پست

فرمایش شما کاملا درسته جناب ولت سرور. نهایت این ارزون فروشی ها هم شده اینکه این روزا همه دنبال هم میگردن و انجمن هم یک تاپیک در میان شده شکایت و یافتن مکان زندگی و آدرس اون ارزون فروش!
    ویرایش توسط parsdrive : March 3rd, 2013 در ساعت 22:23

21. تعداد تشکر ها ازparsdrive به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)