صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 117

موضوع: کنترل پنل ایرانی!!!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

پیش فرض پاسخ : کنترل پنل ایرانی!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-Vazin نمایش پست ها
    اگر شما بتونید هزینه کنید بهتره یه سایت راه اندازی کنید به عنوان پروژه پنل
    بعد روش کار کنید که تبلیغات و.. باشه
    برنامه نویسان رو میشه دور هم جمع کرد...
    پنل رایگان میشه ترجمه کرد
    ولی من نمیدونم شما از صفر میخواید شروع کنید
    و یا ترجمه میکنید
    و یا امتیاز پنل آماده میخرید؟
    سلام.اگه توجه کرده باشین من نوشتم پروژه دانشگهای میخرم.پروژه دانشگاهی هم نه امتیازی داره و نه قراره ترجمه بشه.پس صفره.پروژه رو بر میداریم کاملش میکنیم ارائه میدیم.
    دوستان اگه سوالی دارین بپرسین ولی من تا 3 شنبه نمیتونم پاسخ بدم چون خارج از کشورم.الانم دارم میرم به پروازم برسم.امید وارم دوستان زیادی همراهی کنن و پروژه ایرانی رو ببریمش بالا.خداییش اگه قرار جا بزنین یا هزینه ای دریافت کنین از همین الان پس تنزنین.هزینه بهتون میدیم ولی باید صبر کنین فروش بره لاینسساش بعد پولی که این طریق به دست میادو قسیم میکنیم.تا 3 شنبه یا 4 شنبه خدانگهدار...

2. # ADS

عضو انجمن MehrganWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    515
    تشکر تشکر شده 
    796
    تشکر شده در
    551 پست

ببنید دکتر نعمتی از دوستان خوب من هستن که مدیر شرکت طراحان سیستم آرمان هستن به نشانیه : http://www.tsa-co.ir/
    کارش انجام پروژه های دولتیه و...
    باش تلفنی صحبت کردم در این مورد ایشون میگن گروه رو جمع کنیم ببریم پیشش حضوری بشینیم صحبت کنیم در موردش بعد ایشون طرح رو می بره وزارت کشور
    تا بررسی نهایی انجام بشه
    و ...
    در ضمن دوست گرامی من استارتر محترم
    اومدیم بچه ها اوکی شدن شما که این حرف رو میزنید باید به این کار هم فکر کنید که اگه یه روزی من یا هر کسه دیگه ای وسط پروژه ول کردو رفت و بعدش باقی گروه رو مشوق شد که خارچ شن شما اون موقع بدون قرار داد و تایم چطور میخوای خسارت بقیه رو که کلی وقت گذاشتن پروژه رو اوکی کنن بدی
    این کار زمانی شدنیه که دست از تنبلی بردارید و همه یه گوشه جمع شیم حرف بزنیم ببینیم چی میشه
    می فهمید !!

4. تعداد تشکر ها از MehrganWeb به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    385
    تشکر شده در
    319 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrganWeb نمایش پست ها
    ببنید دکتر نعمتی از دوستان خوب من هستن که مدیر شرکت طراحان سیستم آرمان هستن به نشانیه : http://www.tsa-co.ir/
    کارش انجام پروژه های دولتیه و...
    باش تلفنی صحبت کردم در این مورد ایشون میگن گروه رو جمع کنیم ببریم پیشش حضوری بشینیم صحبت کنیم در موردش بعد ایشون طرح رو می بره وزارت کشور
    تا بررسی نهایی انجام بشه
    و ...
    در ضمن دوست گرامی من استارتر محترم
    اومدیم بچه ها اوکی شدن شما که این حرف رو میزنید باید به این کار هم فکر کنید که اگه یه روزی من یا هر کسه دیگه ای وسط پروژه ول کردو رفت و بعدش باقی گروه رو مشوق شد که خارچ شن شما اون موقع بدون قرار داد و تایم چطور میخوای خسارت بقیه رو که کلی وقت گذاشتن پروژه رو اوکی کنن بدی
    این کار زمانی شدنیه که دست از تنبلی بردارید و همه یه گوشه جمع شیم حرف بزنیم ببینیم چی میشه
    می فهمید !!
    با برخی از نظراتتون موافقم
    اما ببینید اگر جمع بشند هم باید قراردادی در میان باشه... ما هیچ وقت نمیتونیم که اوراق مشارکت مثلاً بفروشیم... باید یا استخدام بشند و حقوقشون رو در انتها محاسبه کرد و یا اینکه کارشون رو سنجید و به همون مقدار قیمت گذاشت و آخر کار که مثلاً شش برابر بقیه کار کرده بودند 6 برابر دستمزد عایدشون بشه...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    150
    تشکر تشکر شده 
    93
    تشکر شده در
    75 پست

این کار رو صرفا با مطرح کردن در یک انجمن نمی توانید انجام بدهید
    برای این کار باید طرح را با یک تیم خوب و بطور کامل با جزییات، مزایا، معایب، توجیهات اقتصادی و ... روی کاغذ ثبت کنید و پیش بینی مالی انجام بدید. بعد با توجه به هزینه ها دنبال سرمایه گذار بگردید بعد تیم برنامه نویسی تشکیل بدید و شروع بکار کنید و ...
    YOURGIG.IR
    YOURGIG HOSTING █ FREE HOSTING

7. تعداد تشکر ها از mem2in به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

سلام به تمامی دوستان.من برگشتم!!!!دوستان با نظر همه شما موافقم.باید جمع بشیم و قراردادی ببندیم و... .ولی این کار اگر به قرار داد های قانونی برسه مطمئن باشید با شکست مواجه میشه.دولت وقتی دید شما تا ورژن مثلا 5 ارائه دادی بعد کارت حرف نداره و داری جلومیری میزنه وسط کارت و یا پروژه رو ازت میخره یا میره همه جا تبلیغ میکنه و میگه این کار دولته و... .قرارداد باید بین خودمون بسته بشه و اگه کسی زد زیرش ، نسبت به قراردادی که داریم میریم شکایت میکنیم.در ضمن دوستان من قبلا هم گفتم.نمیتونم جایی حضور پیدا کنم به دلیل مشغله کاریم(5 کار یک زمان دارم انجام میدم)خوب امید وارم پاسخ همهتونو داده باشم.ولی اینم بگم دوستانی که سرمایه دارن و اینجا اعلام نمیکنن خیلی میمعرفتن.خداییش!!!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    385
    تشکر شده در
    319 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eskelet-sokhte نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان.من برگشتم!!!!دوستان با نظر همه شما موافقم.باید جمع بشیم و قراردادی ببندیم و... .ولی این کار اگر به قرار داد های قانونی برسه مطمئن باشید با شکست مواجه میشه.دولت وقتی دید شما تا ورژن مثلا 5 ارائه دادی بعد کارت حرف نداره و داری جلومیری میزنه وسط کارت و یا پروژه رو ازت میخره یا میره همه جا تبلیغ میکنه و میگه این کار دولته و... .قرارداد باید بین خودمون بسته بشه و اگه کسی زد زیرش ، نسبت به قراردادی که داریم میریم شکایت میکنیم.در ضمن دوستان من قبلا هم گفتم.نمیتونم جایی حضور پیدا کنم به دلیل مشغله کاریم(5 کار یک زمان دارم انجام میدم)خوب امید وارم پاسخ همهتونو داده باشم.ولی اینم بگم دوستانی که سرمایه دارن و اینجا اعلام نمیکنن خیلی میمعرفتن.خداییش!!!

عزیزم اینجوری حل نمیشه... به فکر جمع آموری تیم و...انجام تست ورودیو.. باشید...
    من میتونم این کار رو بکنم
    البته بهتر مشاوره باشه چون که مدتی نیستم.
    حدود 4 ماه احتمال داره از ایران خارج شم و یا ........ برم که دسترسی ندارم البته در حد هاستینگ و ساپورت...!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    221
    تشکر شده در
    112 پست

سلام
    من روي يه كنترل پنل كار كردم
    چون اگه بخوايم از صفر خودمون بنويسيم مطمئنا باگ بسيار داره و اگه اول كار شكست بخوري ديگه فايده نداره
    اينم لينك :
    دانلود كنترل پنل سايبر نسخه آزمايشي ( كنترل پنل داخلي = مبارزه با تحريم )
    شما اگه مايل هستيد بياييد باهم تكميلش كنيد
    من چنتا ماژول هاش را تغيير دادم و چنتا ماژول هم براش آماده كردم تا حالا 172 دانلود داشته
    فقط طراح مناسب پيدا نكردم ( يكي بود ولي ميگفت 1 ميليون ك براي اول كار من خيلي زياد بود )
    در خدمتيم

عضو انجمن Reza.exe آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    264
    تشکر تشکر شده 
    829
    تشکر شده در
    537 پست

دوست عزیز این کاری نیست که بشه به صورت remote انجام داد !

12. تعداد تشکر ها از Reza.exe به دلیل پست مفید

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

درود؛

دوست عزیز، این پروژه (به این صورت) به طور قطعی از همین الان شکست خورده!
    این موضوع در یک تاپیک مطرح شده و یه عده اعلام همکاری کردند که معلوم نیست شکل بگیره.

شما هیچ برنامه ریزی مالی برای این کار انجام ندادی!
    باشه، قبول دارم که نیاز به سرمایه گذاری عظیم نیست، اما بلاخره زندگی خرج داره، باید پول در اورد، در ایران همه یا کار میکنند یا درس میخونند (آدمهایی که قابلیت همکاری دارند رو میگم)
    کسانی که روی پروژه وقت میزارن چه جوری پول در بیارن؟

شما حتی یک برنامه زمانی تعریف نکردید، کار کی استارت میخوره؟ چه چیزهایی نیاز دارید؟ باید اطلاعات جامع داشته باشید و بعد بشینید روی کاغذ برنامه بریزید که برای هر قسمت از این پروژه چقدر وقت لازم دارید.

بعد هم میگید نمی تونند جلسه حضوری بزارند چون هرکس یک جا زندگی میکنه، نمیگم در یک مکان شروع به کار کنید، حداقل هر دو هفته یک جا جمع بشید، هر یک ماه حضوری جمع بشید، غیر منطقیه؟

آخه این چه استدلالیه که شما میکنید، این که 50 نفر تو ناسا کار میکنند، 50 نفر تو مایکروسافت و گوگل و........ دلیل بر انجام موفقیت آمیز این کار میشه؟
    از این دید به این قضیه نگاه کنید:
    جمعیت ایران در حال حاضر: 76 میلیون نفر
    چند نفر در شرکت های خارجی معتبر کار میکنند؟ 500 نفر؟ 1000 نفر؟ 2000 نفر؟ من فرض میکنم 1 میلیون نفر در گوگل و مایکروسافت و ناسا کار کنند. امکان نداره بیشتر از این باشه.
    حالا حساب کنید چند درصد از مردم ایران در مراکز معتبر جهان کار میکنند؟ یک میلیون رو تقسیم بر 76 میلیون میکنیم و میشه: 1.31%
    این عدد با فرض این که یک میلیون ایرانی مشغول کار در ناسا و گوگل هستند به دست آمده!!!! اگر بخوایم درصد ایرانی هایی که در جوبِ آب زندگی میکنند رو حساب کنیم بیشتر از این میشه!

چه تضمینی هست که تمام افراد گروه تا انتها با هم باشند؟

خودِ شما چقدر وقت داری؟ خودتون گفتید 5 جا مشغول کار هستید و حتی بعضی اوقات وقت نمیکنید تاپیک رو جواب بدید!

به نظر من این پروژه، یک کاری هست که از روی احساس وطن دوستی و این حرف ها داره شکل میگیره، این طوری نتیجه نمیده!

با تمام این حرف ها، اصلا نمیگم که ایرانی ها نمیتونند، حداقل این که باید سعی کنند. به پای cpanel نمیرسه، به دایرکت ادمین هم نمیرسه، دیگه از کلوکسو و webmin که بدتر نمیشه!!! این ها رو گفتم که بدونید اینجوری نتیجه نمیگیرید و باید پروژه کنترل پنل ایرانی رو جور دیگه ای کلید بزنید.

خب، برای شروع عرض میکنم:

تا الان چندین نفر خواستند این کار رو انجام بدن، مطمئنا کسانی هم هستند که تو فکرش هستند و توانایی ندارند. تاپیک بقیه رو (نه فقط در این انجمن) ببینید. تو انجمن های تخصصی دیگه تاپیک بزارید، تو مجیدآنلاین در زمینه گرافیک کمک بخواید.
    تو سایت برنامه نویس در بخش برنامه نویسی
    و همین طور به صورت تخصصی برید جلو....

برای متقاعد کردن دیگران برای همکاری یا حتی سرمایه گذاری باید یک پروپوزال درست بنویسید. این طرح های آب دوغ خیاری فقط با مخالفت مواجه میشه.
    باید در مورد بخش مالی شفاف تر صحبت بشه، همین طور باید واقع گرایانه برخورد بشه. هرکاری هزینه میخواد، نباید انتظار داشته باشید همه در راه خدا کمک کنند. زندگی با پول میچرخه و این انکار ناپذیره.

باید جذب سرمایه گذار، حتی سرمایه گذاری های خیلی خیلی کوچولو باید فکر کنید. چطور بازگشت هزینه رو تضمین میکنید؟ چقدر سود میاد روش؟ اگر شکست خورد چی میشه؟ اگر موفق شد چه طوری جبران میشه؟

سرمایه گذار حتما لازم نیست نقدی باشه، یک سرور برای تست کنترل پنل لازم دارید.

با چه زبانی نوشته میشه؟ بالاخره برنامه نویسی که میخواد همکاری کنه باید ببینه بلده یا نه!!!!

برای بخش امنیت نیاز به کمک دارید، سایت آشیانه جای خوبی برای کمک گرفتنه.

اصلا برای طراحی و ساخت کنترل پنل به چه چیزهایی نیازه؟ چه بخش هایی باید طراحی بشه؟ اولویت با کدومه؟ حتما با کسانی که تلاش کردند یا میکنند همکاری کنید.

جلسه حضوری حتما باید برگزار بشه، هر دو هفته یک بار، هر سه هفته یک بار، اگر حتی نتونید این کارو انجام بدید فاتحه این پروژه رو بخونیم همین جا!

چقدر طول مبکشه این کار؟

و......
    به نظرم نیاز به یک مشاور و مدیر پروژه دارید.
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

14. تعداد تشکر ها از kamkar به دلیل پست مفید

عضو انجمن MehrganWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    515
    تشکر تشکر شده 
    796
    تشکر شده در
    551 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kamkar نمایش پست ها
    درود؛

دوست عزیز، این پروژه (به این صورت) به طور قطعی از همین الان شکست خورده!
    این موضوع در یک تاپیک مطرح شده و یه عده اعلام همکاری کردند که معلوم نیست شکل بگیره.

شما هیچ برنامه ریزی مالی برای این کار انجام ندادی!
    باشه، قبول دارم که نیاز به سرمایه گذاری عظیم نیست، اما بلاخره زندگی خرج داره، باید پول در اورد، در ایران همه یا کار میکنند یا درس میخونند (آدمهایی که قابلیت همکاری دارند رو میگم)
    کسانی که روی پروژه وقت میزارن چه جوری پول در بیارن؟

شما حتی یک برنامه زمانی تعریف نکردید، کار کی استارت میخوره؟ چه چیزهایی نیاز دارید؟ باید اطلاعات جامع داشته باشید و بعد بشینید روی کاغذ برنامه بریزید که برای هر قسمت از این پروژه چقدر وقت لازم دارید.

بعد هم میگید نمی تونند جلسه حضوری بزارند چون هرکس یک جا زندگی میکنه، نمیگم در یک مکان شروع به کار کنید، حداقل هر دو هفته یک جا جمع بشید، هر یک ماه حضوری جمع بشید، غیر منطقیه؟

آخه این چه استدلالیه که شما میکنید، این که 50 نفر تو ناسا کار میکنند، 50 نفر تو مایکروسافت و گوگل و........ دلیل بر انجام موفقیت آمیز این کار میشه؟
    از این دید به این قضیه نگاه کنید:
    جمعیت ایران در حال حاضر: 76 میلیون نفر
    چند نفر در شرکت های خارجی معتبر کار میکنند؟ 500 نفر؟ 1000 نفر؟ 2000 نفر؟ من فرض میکنم 1 میلیون نفر در گوگل و مایکروسافت و ناسا کار کنند. امکان نداره بیشتر از این باشه.
    حالا حساب کنید چند درصد از مردم ایران در مراکز معتبر جهان کار میکنند؟ یک میلیون رو تقسیم بر 76 میلیون میکنیم و میشه: 1.31%
    این عدد با فرض این که یک میلیون ایرانی مشغول کار در ناسا و گوگل هستند به دست آمده!!!! اگر بخوایم درصد ایرانی هایی که در جوبِ آب زندگی میکنند رو حساب کنیم بیشتر از این میشه!

چه تضمینی هست که تمام افراد گروه تا انتها با هم باشند؟

خودِ شما چقدر وقت داری؟ خودتون گفتید 5 جا مشغول کار هستید و حتی بعضی اوقات وقت نمیکنید تاپیک رو جواب بدید!

به نظر من این پروژه، یک کاری هست که از روی احساس وطن دوستی و این حرف ها داره شکل میگیره، این طوری نتیجه نمیده!

با تمام این حرف ها، اصلا نمیگم که ایرانی ها نمیتونند، حداقل این که باید سعی کنند. به پای cpanel نمیرسه، به دایرکت ادمین هم نمیرسه، دیگه از کلوکسو و webmin که بدتر نمیشه!!! این ها رو گفتم که بدونید اینجوری نتیجه نمیگیرید و باید پروژه کنترل پنل ایرانی رو جور دیگه ای کلید بزنید.

خب، برای شروع عرض میکنم:

تا الان چندین نفر خواستند این کار رو انجام بدن، مطمئنا کسانی هم هستند که تو فکرش هستند و توانایی ندارند. تاپیک بقیه رو (نه فقط در این انجمن) ببینید. تو انجمن های تخصصی دیگه تاپیک بزارید، تو مجیدآنلاین در زمینه گرافیک کمک بخواید.
    تو سایت برنامه نویس در بخش برنامه نویسی
    و همین طور به صورت تخصصی برید جلو....

برای متقاعد کردن دیگران برای همکاری یا حتی سرمایه گذاری باید یک پروپوزال درست بنویسید. این طرح های آب دوغ خیاری فقط با مخالفت مواجه میشه.
    باید در مورد بخش مالی شفاف تر صحبت بشه، همین طور باید واقع گرایانه برخورد بشه. هرکاری هزینه میخواد، نباید انتظار داشته باشید همه در راه خدا کمک کنند. زندگی با پول میچرخه و این انکار ناپذیره.

باید جذب سرمایه گذار، حتی سرمایه گذاری های خیلی خیلی کوچولو باید فکر کنید. چطور بازگشت هزینه رو تضمین میکنید؟ چقدر سود میاد روش؟ اگر شکست خورد چی میشه؟ اگر موفق شد چه طوری جبران میشه؟

سرمایه گذار حتما لازم نیست نقدی باشه، یک سرور برای تست کنترل پنل لازم دارید.

با چه زبانی نوشته میشه؟ بالاخره برنامه نویسی که میخواد همکاری کنه باید ببینه بلده یا نه!!!!

برای بخش امنیت نیاز به کمک دارید، سایت آشیانه جای خوبی برای کمک گرفتنه.

اصلا برای طراحی و ساخت کنترل پنل به چه چیزهایی نیازه؟ چه بخش هایی باید طراحی بشه؟ اولویت با کدومه؟ حتما با کسانی که تلاش کردند یا میکنند همکاری کنید.

جلسه حضوری حتما باید برگزار بشه، هر دو هفته یک بار، هر سه هفته یک بار، اگر حتی نتونید این کارو انجام بدید فاتحه این پروژه رو بخونیم همین جا!

چقدر طول مبکشه این کار؟

و......
    به نظرم نیاز به یک مشاور و مدیر پروژه دارید.
    مرسی از شما
    خدا امواتتو بیامرزه منم دارم همینو بش میگم
    توی مسنجر کلی باش حرف زدم دراین مورد اما به کتش نمی ره
    ایشون فکر میکنند که ساخت کنترل پنل مثل بازی کانتر استریک می مونه که هرکسی یه لن داشته باشه بشینه بازی کنه
    نه عزیز من
    اولین راه دور هم جمع شدنه
    یعنی چی ؟
    یعنی اینکه اول باید یه جلسه حضوری برگزار بشه تصمیمات نهایی گرفته بشه بعد دنبال سرمایه گذار باشیم
    من خودم یه سرمایه گذار حتی میتونم به تضمین خودم 2 3 نفر دیگه هم وارد اینکار کنم
    اما من حاضر نیستم 2 میلیون سرمایه رو همین طوری به شما به دم
    اول میبرمت محضر ( مدیر پروژه رو) امضاء ازت میگیرم که اگه فردا روزی پروژه به هم خورد نگی به سلامت باید تمامی هزینه هایی که کردم بر گردونی
    بعدش هزینه هایی که میکنی رو باید با فاکتور پرونده سازی کنی
    از همین اول میگم :
    1- طراح کنترل پنل هستم اما به شرط قرداد
    2- مشاور حقوقی (وکیل) پدرم هستش که هیچ در خواستی هم نداره
    3- مشاوره در امر برنامه نویسی دوست خوبم دکتر نعمتی نماینده وزارت کشور در مسابقات برنامه نویسی کشوری در تهران
    4- سرمایه گذاری هستم من و 2 نفر دیگه
    5- مکان توی تهران دارم که یه خونه با زیر بنای 120 متر هستش
    6- مشکل ارتباط شبکه دارید هستم
    9- سرور بخواین توی خونه راه بندازید هستم - اختصاصی از افرانت خواستید میگیریم
    10- مشکل کامپیوتر داشتید 2 تا در اختیارتون میزارم
    دیگه تا همینجا یادم میاد
    اما پروژه رو کاملا رسمی میکنم
    یعنی وقتی پروژه استارت خورد گفتم نقی ؛ تقی ؛ اکبر پروژه بخش شما باید و باید تا هفته دیگه تموم بشه باید بخش اونا کامل بشه
    پس اگه فکر میکنید با یه سری قوانینی که من امشب ترتیب میدم اوکی هستید بعد از عید کار رو کیلید میزنیم
    در زمینه امنیت هم 2 نفر از دوستان در ایران هک مشغول هستن اونا با من
    دیگه چی میخواین ...
    موفق باشید

16. تعداد تشکر ها از MehrganWeb به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)