صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: چرا همیشه مشکلات هست ؟؟ . راه حل رفع مشکلات چیست ؟؟

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض چرا همیشه مشکلات هست ؟؟ . راه حل رفع مشکلات چیست ؟؟

با سلام خدمت دوستان قدیمی و کاربران جدید انجمن

امروز تصمیم گرفتم جدا از بحث های عموی , مثل قدیما تاپیک آموزنده ایجاد کنیم , چیزی که هم برای فروشندگاه جدید مفید باشه و هم برای خریداران
    شاید بپرسید مثل چی ؟؟
    مثل این خدابیامرز :
    http://www.webhostingtalk.ir/f14/47376/

تا کی می خواین دنبال مشتری های 10 - 15 تومانی واسه سرورهای مجازیتون باشین ؟؟
    تا کی می خواین به خاطر قیمت ارز زانو غم بغل بگیرید ؟؟
    تا کی می خواین به خاطر دیتاسنترهایی که شما , مشتری هاتون و اطلاعاتتون , واسشون مهم نیست , ضرر کنید و بدنام بشید ؟؟
    از این " تا کی می خواین " ها زیاده مهم خودتونید کی تصمیم به تغییر بگیرید

اول تصمیم داشتن با اون عده از فروشندگانی که هنوز دارن سرویس 10 - 15 تومانی می فروشن صحبت کنم
    همون عده ای که مشتری هر سازی بزنی , باهاش هماهنگ میشن
    همونایی که وقتی دلار بود 1300 تومان سرورمجازی می دادم 10 هزار تومان الانم که دلار 3800 تا 4200 متغییر هست باز هم با همین قیمت سرویس میدن
    اخه مرد حسابی الان سرور اختصاصی خوب کمتر از ماهی 1.300 تا 1.400 نداریم (( واسه مجازی ساز )) , بعد چطوری سرویس میدی با ماهی 15 هزار تومان ؟؟
    واست می صرفه ؟؟
    چقدر اورسل ؟؟
    چند تا مشتری روی یک سرویس ایجاد میکنی ؟؟
    می دونی اگر بلایی که هتزنر سر ما آورد سرتون بیاره , دیگه نمی تونی از جات بلند شی ؟؟
    نکن برادر من , نکن
    به فکر خودت نیستی به فکر اون بدبختی باش که اطلاعاتش روی هاردهای سرورته , پدرش در اومده تا به اینجا رسیده
    یکی از هاردای سرورت بسوزه حداقل 30 - 40 نفر بدبخت شدن (( شایدم بیشتر ))

می خواستم یه چیزایی بگم که یه کم درد داره ولی دیدم قوانین انجمن اجازه چنین کاری به ما نمیده برای همین صرف نظر کردم
    دوست نداشتن از دوستان خودم اخطار دریافت کنم , اونم به خاطر روشن کردن فروشنده و کاربر
    پس این بحث و می بوسیم میزاریم کنار , چون خیلیا درست شدنی نیستن
    به نظر من این فروشنده ها نسل بعدی محسن هستن (( حشتمی رو می گم ))

خوب بهتره بریم سر اصل مطلب :
    چرا برای همه سرویس دهندگان داخلی ایران در بعضی از بازه های زمانی مشکل ایجاد میشه ؟؟
    چرا همیشه مشکلات هست ؟؟
    مشکل خودش ایجاد میشه یا ما درست می کنیم ؟؟
    مشکل به سمت ما میاد یا ما به سمت مشکل حرکت میکنیم ؟؟

در نهایت راه حل رفع مشکلات چیه ؟؟
    چطوری مقاومت کنیم و ادامه به فعالیت خودمون بدیم ؟؟

دوستانی که موافق هستن در مورد بحث دوم شروع به صحبت کنیم , اعلام کنند
    در حال نگارش کامل این موضوع هستم تا انشالله یک تاپیک کامل و مناسبی ایجاد کنیم

منتظر پست دوم باشید
    موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

2. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن alborzgostar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    1,274
    تشکر شده در
    1,006 پست

پیش فرض پاسخ : چرا همیشه مشکلات هست ؟؟ . راه حل رفع مشکلات چیست ؟؟

سلام

میدونید چرا 15 هزار تومن میفروشند ؟

چون رم 1 گیگ میفروشند اما رم لیمیت شده به 128 mb این چیزی هست که دیدم با چشم خودم مشتری میخره فکر میکنه رم 1 گیگ خریده نمیدونه نمیتونه 128 مگ بیشتر استفاده کنه !

بهتره شیک کار کنید مشتری درست بگیرید درست هم سرویس بدیم

خدا شاهده من اگر میخواستم 15 هزار تومن بفروشم الان 2000 تا سرور فروخته بودم !!! اما با ***ی؟

چرا من دارم میفروشم 7 سال کارمو ؟ به خاطر همین وی پی اس های 15 هزار تومنیه که .... تو بازار .... به خاطر استرسهایی که داره این کار

هر چی بحث بشه فایده نداره

5. تعداد تشکر ها ازalborzgostar به دلیل پست مفید

عضو انجمن NikMizban.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    242
    تشکر شده در
    175 پست

الان مدت هاست دارم تو این انجمن فعالیت می کنم ((شاید بگید از پستاش معلومه!!!)) کمه ولی خیلی وقته دارم تاپیک های مختلف رو می خونم سرویس دهنده های مختلفی رو تست کردم ، خیلی وقته می خواستم این حرف رو بزنم نمی شد ...
    هرکی اومد تا خودش رو بلند کنه یه خودی نشون بده ، زدنش زمین ... ! ( مثال نمی زنم )
    جواب سوال های شما رو به ترتیب می گم بعد یه جمع بندی می کنم !
    1. سرویس دهنده های داخل ایران مثل جنس های چینی می مونه ! خوب داره ، بدم داره ولی چرا همه خوب نیستن ؟؟ وقتی من می آم میبینم سرویسی که من دارم ارائه می دم سایت های دیگه سه برابر قیمت رو دارن می دن ، کیفیتشون هم شاید از من پایین تر باشه ، گرون کنم ؟! مشتری ها میره ! اورسل کنم ؟! بازم مشتری ها می ره ! از جیب بزارم ؟ واسه چی ؟ برای کی ؟ من اومدم کسب درآمد کنم ، این جوری باید برم یک کار دیگه جور کنم فاکتور های مختلف پاس کنم ... ! خب یک سال نشده باید جمع کنم برم !

2.مشکلات برای همه پیش میاد ، ولی وقتی پیش اومد از زیرش نباید شونه خالی کرد باید موند تا آخرش ! نباید گوشیت رو خاموش کنی بری به خوابی تو مسئولی و باید جوابگو باشی ! بعضی اوقات هم از دست آدم کاری بر نمی آد باید صبر کنه ، حداقل با ایمیلی ، اس ام اسی مشتری هاش رو دل گرمی بده !

3.4.5.6

مشکل ، همیشه هست ! هیچ کس نمی تونه بگه ما اصلآ مشکلی نداریم و نخواهیم داشت ، هر کاری کنیم قطعات سرور ساخت دست انسانه انسان هم جایز الخطاست می تونه هر مشکلی برای سرور و .... به وجود بیاد . پس مشکل خودش به وجود می آد ، انسان عاقل دنبال مشکل نمی ره !!!!

آدمی که مسئولیت پذیر باشه دنبال مشکل نیست نمی خواد اسم و رسمش و زحمت چند سالش رو به خاطر 10 -20 هزار تومان به فنا بده ...
    همیشه دنبال اینه که بهترین سرویس رو ارائه کنه ، همیشه میخواد مشتری هاش رو راضی نگه داره !

راه حل بعضی مشکل ها دست خود ماست و در بعضی موارد واقعآ کاری از دست ما ساخته نیست مگر اینکه بستری فراهم کنیم و خودمون سرور های خودمون رو از لحاظ فیزیکی میزبانی و مراقبت کنیم که با این اینترنت و .. شدنی نیست !!!!! و باید به سرویس دهنده های خارجی اعتماد کنیم ! آن ها هم باید مسئولیت پذیر باشند !

هیچ وقت نباید نا امید شد ، همیشه باید تو کار قوی بود ، کسی که عاشق کار باشه هر کاری هیچ وقت نمی زاره براش مشکلی پیش بیاد ! (( تا حدودی )) اگه هم به وجود اومد سخت تلاش برای رفعش می کنه !

نتیجه :

ما نمی تونیم بگیم آقا شما داری ارزون می دی این کار اشتباه ِ ! خب یارو نمی آد بگه به شما ربطی نداره یه دونم بزنه تو گوش ما ، حرف می تونیم بزنیم ، نه !؟ مال خودشه اختیارشم دست خودشه !

باید خودمون رو با این جامعه همرنگ کنیم جامعه ای که دنبال جنس رایگان ؛ اما با کیفیت می گرده !

خیلی دوست دارم بیشتر صحبت کنم ولی .... این همه زدیم چی شد !؟
    ویرایش توسط NikMizban.Com : February 26th, 2013 در ساعت 20:39

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life

7. تعداد تشکر ها ازNikMizban.Com به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

اگر خدا بخواد همکارا کم کم دارن فروش مفتاد تومنی رو کنار میذارن به نسبت 3 ماه پیش خیلی قمتها بهتره شده خیلی به هم نزدیکتر شده
    بحث مربوط به قیمت برای سایر افراد فایده نداره به قول معروف ما مرد باشیم کلاه خودمونو میچسبیم باد نبره
    بقیم کم کم خودشون متوجه میشن دارن اشتباه میکنن یه سری ها هم کلا قید کارو میزنن

9. تعداد تشکر ها ازtizparvaz به دلیل پست مفید

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

سلام
    تشکر از هر سه دوست عزیز که در این تاپیک شرکت کردند
    سعی کنید کلی صحبت کنید
    به شخص یا گروهی توهین نکنید
    واقه بین باشیم و حقیقت را بگیم , ار واقعیت ها هم ترس نداشته باشیم

می خواستم الان شروع کنم به تایپ توضیحات به صورت کلی ولی دست نگه می دارم تا فردا که بقیه دوستان هم نظر بدن

لطفاً , لطفاً نوعی کلمات خودتون را بیان نکنید که منجر به بسته شدن تاپیک شود
    ما می خوایم یکسری حرف ها , حالا تلخ یا شیرین را بزنیم , پس درست پیش بریم تا مدیران سایت یا همان دوستان ما از بنده و شما دلگیر نشن

باز هم ممنون از همه
    ** از اونی که فقط مطالعه میکنه و اونی که می دونی چطوری حرف درست و حسابی بزنه **

همگی موفق باشید

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

11. تعداد تشکر ها ازWarez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    2,860
    تشکر شده در
    1,838 پست

سلام.. موضوع بسیار جالبیه .. ولی باور کنید ایرانی ها عادت دارن ارزون بخرن و چونه بزنن

دیدم طرف برای سرور مجازی خریدش چونه هم زده توی تیکت !! الان قانونی نصب ویندوز به همراه برنامه های جانبی 20 تومنه من دیدم طرف با 5 تومن هم انجام میده..!

13. تعداد تشکر ها ازshazo به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    1,790
    تشکر شده در
    1,293 پست

بهتره در مورد همکارهایی که تو کار ریپورت دادن به دی سی هستن هم تاپیک بزنین متن هاش بزارم تاسف میخورید

مهمترین قسمت برای خریدار قیمت شده فرهنگ سازی غلطی شده و رفع کردنش هم سخت هست دانش فنی خریدار در حد قیمت خلاصه شده
    http://www.webhostingtalk.ir/f13/73073/
    http://www.webhostingtalk.ir/f13/73101/
    http://www.webhostingtalk.ir/f13/73055/

ما که از فروش وی پی اس منصرف شدیم حداقل هنوز افتضاحی که در بازار vps شده در هاستینگ نشده (البته به لطف بعضی از دوستان داره میشه)
    ویرایش توسط i-whost : February 27th, 2013 در ساعت 01:42

15. تعداد تشکر ها ازi-whost به دلیل پست مفید

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

با سلام موضوع خوبی هست...

این بحث رو باید از دو گزینه کاربر و فروشنده بررسی کرد

در مورد کاربر فکر میکنم تنها دلیل اینکه یک کاربر معمولا 95% کاربرها زمان خرید اول به قیمت توجه میکنند و الویت اول قیمت هست براشون نداشتن اطلاعات پایه در مورد سرور مجازی هست و فکر میکنند چون تو پروپرتیس مای کامپیوتر رم 1 گیگ میبینند رمشون 1 گیگ هست این یک مثال بود باور کنید همین 95% اگر آگاهی در این باره داشته باشند حداقل نیمشون دیگه دنبال سرور فقط ارزون نیستند اون دسته از افرادی که فقط به قیمت فکر میکنند و اصلا نمیتونن بفهمند و یا توجه نمیکنند هم همیشه وجود دارند ! که در موردشون حرف نزنم بهتره

و در مورد فروشنده مهم ترین چیز نداشتن قانون برای این حرفه تو کشور ما هست چون هرکسی میتونه به راحتی وارد این کار بشه کسی از پول بدش نمیاد ولی خیلیها برای فروش سرویس فکر میکنند باید ارزون فروشی کنند تا بتونن موفق باشند همین باعث میشه قیمتها شدیدا نامعقول باشه
    کاری به نوع سرویس و نداشتن دانش فنی این دسته از افراد در مورد این کار رو ندارم اما این فکر که باید ارزون بفروشیم تا مشتری جم کنیم تنها دلیل شکسته شدن قیمتها هست !

و در انتها فکر میکنم تا زمانی که تو کشور ما قانون برای اینکار نباشه همین وضعیت ادامه داره !

17. تعداد تشکر ها ازserverstar.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

فرموده های جناب هوشیار رو کامل خوندم
    صحبت های بعضی از دوستان رو هم کم و بیش خوندم!
    اما نظر/صحبت/عقیده من:
    بنده از ابتدا به عنوان یک مشتری و خریدار وارد انجمن شدم و دقیقا تا همین 3ماه پیش در انجمن فقط خریدار بودم
    نزدیک به سه سال با 90% عزیزان این انجمن کار کردم و از تک تک فروشنده ها سرویس های مختلف تهیه کردم (البته قدیمی ها از جمله خود آقای هوشیار که اولین سرور مجازی رو از ایشون خریدم)
    به دلیل مدیریت سایت فیلم و نیاز به سرور با پورت و هارد بالا مدتی دنبال آفرهای مناسب بودم!
    اما به وقتی صحبت از وی پی اس با هارد 2ترابایتی میشد سرویس دهنده های خوب آفرهای بالای 200 هزار تومن میدادن
    علاوه بر این میزبانی سایت بر روی سرور هاست اشتراکی امکان پذیر نبود
    و فروشندگان هاست معتبر آفر ماهانه بالغ بر 60 هزار تومان برای میزبانی سایت ارائه می کردند!!!

دو تا وی پی اس و یک هاست لازم بود که سر جمع هزینه ها میشد 460 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تصمیم گرفتم سرور اختصاصی تهیه کنم که کل سایت رو خودم میزبانی و مدیریت کنم!!!!
    برای سایتی با درآمد صفر واقعی ماهانه 460 هزار تومان به جز هزینه دامین های چیلتر شده واقعا عذاب آور هست
    لذا تصمیم گرفتم مازاد منابع سروری که تهیه شده رو برای فروش بزارم!!!!!
    بدون شک کسی از بنده بدون سابقه خرید نمی کرد و تاریخ تمدید سرور هم روز به روز نزدیک میشد!!!
    مجبور به این امر شدم که با قیمت 10 هزار تومانی سرور بفروشم تا حداقل حتی شده 10 هزار تومن کمتر از جیب مایه بزارم
    اما هیچ وقت اوسل و یا لیمیت کردن منابع در کارم نبود و نیست!!!!!!!!!!!

گاهی بد نیست از دیدگاه های مختلف به یک موضوع نگاه کنیم!!!

19. تعداد تشکر ها ازiranian-portal به دلیل پست مفید

عضو انجمن H.G.N آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    436
    تشکر شده در
    342 پست

با سلام
    ضمن تشکر از آقای هوشیار
    در مورد قیمت ها ارائه شده برای سرور مجازی نظری ندارم چون ما در این زمینه فعالیتی نداریم.
    اما در مورد میزبانی حرف ها . گله هایی رو دارم که چند ماهی هست رو گلومون گیرکرده.
    اگه شما وقت کردید به چند تا از سایت های فروش میزبانی وب که در این انجمن فعالیت دارند و اونایی که ندارن , جالبه سایتی رو دیدم که 50 مگابایت رو میداد 2000 تومان سالانه ؟؟ نماد اعتماد و ... همش تکمیل بود من مودنم این چندتا اکانت میخواد رو سرور بسازه که هزینه تمدید سرور و لایسنس سی پنل رو که فکر کنم با قیمت ارز امروزی 150 تومان - 160 تومانی بشه رو بپردازه , برای جور کردن هزینه تمدید مجبوره زیاد اکانت رو سرور بسازه , مشکلاتی به وحود میاد مشتری فکر میکنه همه هاستینگ ها اینطورین ؟ باور می کنید اعتماد مشتری ها در طی 2 - 3 سال اخیر به هاستینگ ها کاهش پیدا کرده ؟ منظورم این هست که طرف تو این بازار بی در و پیکر مونده ماشا الله بعضی ها چنان قیمتی میگن که وقتی مشتری میاد قیمت سرویس ما رو میبینه ! میگه آقا فلان سایت با پهنای باند و امکانات بیشتر میده 3000 تومان شما میدی مثلا 20000 تومان در حالی که از طرف دیگه موضوع اطلاع نداره ! نا وارده فقط قیمت رو مد نظر قرار داده , نه کیفیت رو
    دلیل دیگه رکود در بازار هاستینگ ایران مسئله همین نمایندگی (Reselleri) هاست , مدیر سرور با 5000 تومان ماهانه به طرف نمایندگی میده اونم 10 - 20 گیگ میگه آقا OverSell فعاله برو حال کن این صاحب نمایندگی هم میاد هاست با قیمت خیلی خیلی پایین میده , آتیش میزنه به جون و تن بازار
    خلاصه سرتون دردنیارم بعضی از دوستان و فروشنده ها فقط به فکر منافع شخصی خودشون نباشن که با فروش بیشتر زیاد سود کنن , به فکر منافع عمومی و بازار هاستینگ ایران باشند که شاید خیلی ها از این بازار خرج زن و بچشون رو میدن .

با آرزوی موفقیت برای تمامی همکاران
    به زودی ...

21. تعداد تشکر ها ازH.G.N به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)