صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: تحریم Cpanel سرویس اقای قاسمی Servers24

عضو جدید servers24 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم Cpanel سرویس اقای قاسمی Servers24

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Extreme نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده این پست رو زده بودم که به این قضیه رسیدگی و به چالش کشیده بشه که موفق شدم ایوشن اومدند و مشکلو برطرف کردند
    من تازه توسط یکی از دوستان از این تاپیک مطلع شدم
    جوابیه شما :

1. اینکه گفتید این تاپیک رو زدید که این قضیه به چالش کشیده بشه و مشکلتون حل بشه برای من خیلی جالبه! یعنی واقعاً فکر می کنید مشکل شما که حل شد به خاطر این تاپیک بوده ؟
    2. متاسفانه شما متن ارسال های خود رو ویرایش کردید بنابراین نمی دونم در پست اول چه چیزی زده بودید که با واکنش منفی بعضی افراد روبرو شده! ولی حدس زدنش زیاد سخت نیست
    3. خودتون هم می دونید که علت تحریم شما دقت نکردن به برخی نکات امنیتی بوده که به شما تذکر داده شده بوده ، در عین حال با وجودی که تقریباً هیچ provider دیگری چنین کاری انجام نمیده ولی ما برای شما VPS جدیدی رو مهیا کردیم و کلیه اکانت هاتون رو ترانسفر کردیم، بدون اینکه حتی 1 ریال بابت این مسئله دریافت کنیم! ولی مثل اینکه شما آدم خیلی قدر شناسی هستید!!
    4. دفعه قبلی هم که VPS تون ایراد پیدا کرده بود باز چنین کاری رو براتون بدون دریافت هیچ هزینه ای و به صورت شبانه انجام دادیم که میزان downtime سایت هاتون کم باشه، ولی همین طور که گفتم ظاهراً شما آدم خیلی خیلی قدر شناسی هستید!
    5. مورد مثل شما تاحالا شاید بیش از 2-3 مورد برای ما پیش نیومده چون اکثر مشتریان موارد امنیتی ذکر شده رو رعایت می کنند ولی این نکته که شما اشتباهی که از جانب خودتون بوده رو این چنین در فورومی ثالث مطرح کردید و به تصور خودتون با به چالش کشیدن اون سعی در گرفتن پاسخ بودید، باز نشان از قدرشناسی زیاد شماست!
    6. با توجه به تمام موارد بالا در صورتی که فکر می کنید خدماتی که دارید می گیرید خوب نیست می تونید سرویستون رو تمدید نکنید!

2. تعداد تشکر ها از servers24 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody نمایش پست ها
    فکر نمیکنم وقتی به تلفن و ایمیل جواب نمیدن اینجا پاسخی بدن!
    ولی خوب برای شناخت بچه ها مناسب بود که حواسشون به همه چیز باشه در خرید...
    آقای سرور 24 اینجوری که ایشون گفتن شما زیاد جواب گو بودید خسته شدید.دیگه باید استراحت کرد.خسته نباشید
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

عضو جدید DedicatedBOX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    62 پست

علت تحریم شما دقت نکردن به برخی نکات امنیتی
    میشه بگید موارد امنیتی چه دخلی داره به تحریم؟
    ????

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط billing.ground نمایش پست ها
    آقای سرور 24 اینجوری که ایشون گفتن شما زیاد جواب گو بودید خسته شدید.دیگه باید استراحت کرد.خسته نباشید
    عزیز ما از کجا میشناسیم این آقای سرور24 رو که بخواهیم نظری در موردشون بگیم.
    چرا نه اینکه نشناسم وقتی از پارسه گیگ کار میکردم اسمی از سرور24 دیدم:tt1:
    با اون توضیحی که ایجاد کننده تاپیک داده بود ما از ایشون ترسیدیم حالا هم که فهمیدیم چرا این مسائل پیش اومده خیلی مخلص سرور24 هستیم.
    در ضمن حتی اگه بدون دلیل ایشون سرورشون قاطی کرده بود دیگه اینقد نباید با اغراق اینجا میومدن تاپیک باز میکردن که.... همه ما که حالا یا سرور یا هاست معمولی داریم هممون که هممونه با اینجور مشکلات مواجه هستیم. کدومتون میتونید بگید هیچ راهی نیست که من رو دان کنه یا به امنیت سرورم ضربه بزنه؟ (ما که یه زمونی میگفتیم ولی بعدش دیدیم چرا یه راه هست اونم اینکه ملت برن با 3000 دلار دیتاسنتر رو بخرن و پسورد بگیرن)
    در کل طبق این مشکلی الان من به نتیجش رسیدم مال همه هاستینگهاست و نباید کم تحمل بود. فوقش 2 روز سرور میخوابه نباید که انسانیت و آبروی دیگران رو در خطر گذاشت. میگی پول دادی باید استفاده کنی حق داری. خوب اگه ایشون پیگیر نبود و میخواست پولتو بخوره آره اونوقت بیا داد بزن فلان...

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DedicatedBOX نمایش پست ها
    میشه بگید موارد امنیتی چه دخلی داره به تحریم؟
    با اجازه استاد سرور 24 من یه توضیح مختصر بدم!!!!
    عزیز؛ سرور24 برای جلوگیری از تحریم یه نکاتی رو به شما میگن که اگه اونا رو رعایت کنی دیگه تحریم نمیشی و برای این مورد تضمین هم میکنن. مثلا hostname رو مواردی مانند fa . pars . iran و غیره نذاری.
    ایشون در اصل امنیت سیاسی منظورشونه تا امنیت اینترنتی و کامپیوتری

عضو جدید DedicatedBOX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    62 پست

""امنیت سیاسی "" این دیگه خیلی باحال بود !!!!!!
    ????

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

دوستان من تمام نکاتت رو رعایت کرده بودم واز این بابت مشکلی نبوده.اقای قاسمی هم در این مورد دارن بزرگ نمایی میکنن.در ضمن اقای قاسمی سرویس شما ازبهترین سرویسها هست ومن شکی درش ندارم.اما ساپورت شما اینکه تازه بعد از 5روز میاید میگید چیشده.من خودمو میترکونم جواب ایمیل نمیدید.تازه سر قضیه صورتحساب من مشکلمو گفتم شما بعد 4روز اومدید پاسخ دادید.جواب اس ام اس هم نمیدید.تلفنم برنمیدارید یاهو هم ان نمیشید.میشه بگید من مواقع ضروری باید چکار کنم دوستان خیلی عجیبه که ایشون از من گلایه هم میکنند
    ویرایش توسط Soheil Extreme : March 9th, 2009 در ساعت 10:46

تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

عزیز ما از کجا میشناسیم این آقای سرور24 رو که بخواهیم نظری در موردشون بگیم.
    چرا نه اینکه نشناسم وقتی از پارسه گیگ کار میکردم اسمی از سرور24 دیدم:tt1:
    با اون توضیحی که ایجاد کننده تاپیک داده بود ما از ایشون ترسیدیم حالا هم که فهمیدیم چرا این مسائل پیش اومده خیلی مخلص سرور24 هستیم.
    در ضمن حتی اگه بدون دلیل ایشون سرورشون قاطی کرده بود دیگه اینقد نباید با اغراق اینجا میومدن تاپیک باز میکردن که.... همه ما که حالا یا سرور یا هاست معمولی داریم هممون که هممونه با اینجور مشکلات مواجه هستیم. کدومتون میتونید بگید هیچ راهی نیست که من رو دان کنه یا به امنیت سرورم ضربه بزنه؟ (ما که یه زمونی میگفتیم ولی بعدش دیدیم چرا یه راه هست اونم اینکه ملت برن با 3000 دلار دیتاسنتر رو بخرن و پسورد بگیرن)
    در کل طبق این مشکلی الان من به نتیجش رسیدم مال همه هاستینگهاست و نباید کم تحمل بود. فوقش 2 روز سرور میخوابه نباید که انسانیت و آبروی دیگران رو در خطر گذاشت. میگی پول دادی باید استفاده کنی حق داری. خوب اگه ایشون پیگیر نبود و میخواست پولتو بخوره آره اونوقت بیا داد بزن فلان...
    دوست عزیز
    سرور مجازی ایشون در کل این مدت حتی down هم نبوده و فقط مجوز استفاده از cPanel ش از کار افتاده بوده و اون هم به دلیل بی دقتی خود مشتری بوده که مجوزش توسط cPanel باطل شده بوده!
    در صورت بروز downtime زمان پاسخگویی برای رفع مشکل کمتر از 1-2 ساعت خواهد بود. ولی بررسی و گرفتن مجوز مجدد برای cPanel پروسه ای هست که عموماً 3-4 روز طول میکشه و باز ما به دلایلی همیشه تا 5 روز بعد از ابطال مجوز صبر می کنیم و بعد اقدام به درخواست مجوز جدید می کنیم.
    یعنی به عبارتی پشتیبانی که از ایشون برای این مسئله شده کاملاً طبق روال بوده!

تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

با اجازه استاد سرور 24 من یه توضیح مختصر بدم!!!!
    عزیز؛ سرور24 برای جلوگیری از تحریم یه نکاتی رو به شما میگن که اگه اونا رو رعایت کنی دیگه تحریم نمیشی و برای این مورد تضمین هم میکنن. مثلا hostname رو مواردی مانند fa . pars . iran و غیره نذاری.
    ایشون در اصل امنیت سیاسی منظورشونه تا امنیت اینترنتی و کامپیوتری
    بله منظور از مسائل امنیتی ، security نیست ، بلکه راهکارهایی برای جلوگیری از ابطال مجوز cPanel هست

تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Extreme نمایش پست ها
    دوستان من تمام نکاتت رو رعایت کرده بودم واز این بابت مشکلی نبوده.اقای قاسمی هم در این مورد دارن بزرگ نمایی میکنن.در ضمن اقای قاسمی سرویس شما ازبهترین سرویسها هست ومن شکی درش ندارم.اما ساپورت شما اینکه تازه بعد از 5روز میاید میگید چیشده.من خودمو میترکونم جواب ایمیل نمیدید.تازه سر قضیه صورتحساب من مشکلمو گفتم شما بعد 4روز اومدید پاسخ دادید.جواب اس ام اس هم نمیدید.تلفنم برنمیدارید یاهو هم ان نمیشید.میشه بگید من مواقع ضروری باید چکار کنم دوستان خیلی عجیبه که ایشون از من گلایه هم میکنند
    ببینید دوست عزیز یا شما با راهکارهای پشتیبانی مشتری آشنایی ندارید یا تمایل به خراب کاری دارید
    در اصول پشتیبانی چیزی وجود داره به نام SLA یا Service Level Agreement. این اصول زمان پاسخگویی به درخواست های متفاوت رو بر اساس اهمیت اونها درجه بندی می کنه. مثلاً یک مشتری میاد و از ما آموزش ساخت reseller در WHM رو میکنه. مسلماً این سوال از اهمیت پایینی برخورداره و به همین دلیل پاسخ به اون مدت بیشتری طول میکشه. علتش هم کاملاً واضحه، چون ایشون می تونه با کمی جستجو در google به پاسخ خودش برسه ولی کسی که سرورش به هر دلیل down هست از اهمیت بالاتری برخورداره.
    ولی اگه خاطرتون باشه زمانی که سرور شما down شده بود فکر کنم 15 دقیقه هم طول نکشید که من خودم شخصاً برای رفع مشکلتون اقدام کردم! پس همین طور که می بینید زمان پاسخگویی به مسائل مختلف متفاوت هست. من ایمیل ها و SMS های شما رو مبنی بر ابطال مجوز cPanel دیدم و حتی پاسخ هم دادم که باید 4-5 روز صبر کنید ولی ظاهراً شما فکر می کردید این مسئله باید ظرف نیم ساعت حل و فصل بشه که چنین نبوده!

در مورد درخواست های مرتبط با billing یا حسابداری ، پاسخگویی ممکنه تا 1 هفته طول بکشه، مگر اینکه مورد اورژانسی وجود داشته باشه. من پاسخ درخواست شما رو دادم ولی این نکته رو همیشه باید در ذهن داشته باشید که چه از ما و چه از هر جای دیگه سرویس تهیه کنید باید پرداخت صورتحساب ها رو به دقت و بدون وقفه انجام بدید. حالا اگر پرسشی هم داشتید می تونید بپرسید ولی این پرسش تعهد شما رو برای پرداخت هزینه خدماتی که دارید می گیرید از بین نمی بره!

این نکته رو هم در پایان اضافه کنم که تا به امروز مشتریان از طریق حواله بانکی اقدام به خرید می کردن ولی با راه اندازی پرتال مشترکین جدید سرورز24 که سعی داریم تا قبل از عید راه اندازی بشه از طریق پرداخت اینترنتی توسط هر یک از کارت های عضو شتاب می تونید اقدام به پرداخت کنید و در صورتی که مثلاً سفارش VPS ی جدید بدید به محض پرداخت ، سیستم به طور خودکار VPS رو برای شما ایجاد و مشخصات اون رو براتون ایمیل می کنه. همچنین پانل مدیریت VPS که توسط خودمون آماده شده به طور رایگان در اختیار کلیه مشترکین قرار می گیره که چیزی مانند VZPP - Virtuozzo Power Panel خواهد بود

13. تعداد تشکر ها از servers24 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)