سلام
به یک نویسنده برای وبسایت فروش لایسنس نرم افزار نیاز دارم. کاری که باید انجام بده این هست که در سایت های خارجی گشت و گذار کنه و مطالب و یا نقد و بررسی هایی که برای نرم افزارها و سیستم عامل های مختلف می شه در سایت منتشر کنه. (فقط نرم افزارهایی که در سایت ما وجود داره)

شرایط :
  • مسلط به زبان انگلیسی
  • توانایی ترجمه روان و قابل فهم
  • داشتن وقت آزاد (ممکن هست یک هفته هیچ مطلبی رو منتشر نکنه ولی در یک روز مجبور بشه چندین مطلب منتشر کنه)
  • توجه داشته باشید مطالب به هیچ عنوان نباید در نت فارسی وجود داشته باشه (بیشتر هدفمون این هست که تولید محتوا بشه) پس برای مطالب کپی هیچ دستمزدی داده نمی شه
  • مطلبی که ارسال می کنه باید قابل استناد باشه، از منابع معتبر و رسمی هم دریافت شده باشه
  • آشنایی با نرم افزار ورد و فتوشاپ، مطالب باید توسط نرم افزار ورد برای من ارسال بشه.
  • مطالبی که تایید نمی شن، هیچ گونه دستمزدی داده نمی شه.
  • اگه نویسنده دانشجوی نرم افزار باشه که بهتر، نرم افزارهایی که خودش بتونه نقد و بررسی درست و حسابی کنه و یا مطالبی رو منتشر کنه و در منابع خارجی هم یافت نشه، دستمزد بیشتری رو شامل می شه.

دستمزد :
  • دستمزد هم توافقی، ولی با توجه به کاری که از نویسنده نیاز داریم، حداقل دستمزد برای هر مطلب 3000 تومان هست که قابل افزایش هست.

دوستانی که توانایی + وقت + تجربه دارن، لطفا به من اطلاع بدن.