نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: چطوری whmcs نصب شده روی سایتم رو نال کنم؟

عضو انجمن parsvia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    257
    تشکر تشکر شده 
    424
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض چطوری whmcs نصب شده روی سایتم رو نال کنم؟

سلام به بچه های wht
    دوستان من تا حالا از whmcs لایسنس استفاده می کردم اما دیدم فقط دارم پول الکی به این فراسو واسه تمدید میدم و ملت دارن از whmcs نال استفاده می کنن و مشکلی هم ندارن!!! هرچند که ورژن جدیدش یعنی 5.1 اومده و امکانات زیادی بهش اضافه شده ولی واسه آپدیت کردنش باید لایسنس رو تمدید کنم و منصرف شدم
    چطوری می تونم whmcs نصب شده رو نال کنم؟ منظورم اینه که چه فایل هایی از whmcs نال رو جایگزین whmcs لایسنس کنم؟ و اینکه با جایگزینی سیستم نال میشه یا مجبورم اسکریپت نال رو از نو نصب کنم

مرسی
    ساران هاستینگ
    09382294343 | 02128423379 تماس در ساعات اداری
    شرکت ساران داده پردازان ارجان - ثبت 3325 | دارای نماد اعتماد الکترونیکی

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : چطوری whmcs نصب شده روی سایتم رو نال کنم؟

سلام ببخشید یه سوال قبل از اینکه همچین کاری بکنید. من راستش از اینکه به وضعیت شما بخوام برسم ترس دارم. به خاطر همین از همین الان دارم تمام قواعد رو محکم میچینم. سعیم اینه. اما چند تا سوال که من نمیدونم عواقب کار چی میشه در صورت این چند تا مساله شما یا پاسخش رو میدونید یا اینکه اگه نه حتما قبل از سوئیچ کردن بین ورژن لایسنس دار و نال شده این رو در نظر بگیرید:
    اینکه هاست شما وارز هست یا نه.
    اینکه اگر وارز هست شما رو توی کسب و کارتون در محیط اینترنت میشناسن؟ دامنتون به اسم خودتون ثبته؟ آیا اگر شما این کار رو بکنید در خارج از کشور برای شما محدودیت قانونی و خدای نکرده زندانی در نظر گرفته میشه یا نه؟ همه اینها برای من سواله
    آیا با در نظر گرفتن این مسائل میخواید سوئیچ کنید یا نه؟

4. تعداد تشکر ها از motealle به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

آیا هاستتون واز هست که از نال شده پشتیبانی کنه؟
    ثبت دامنه و اطلاعات هاستتون به نحوی نیست که مسئولیت قانونیش رو به سمتتون متوجه کنه که خدای نکرده خارج از کشور دستگیر بشید به جرم این کار؟
    من نمیدونم این مساله رو اما این دو تا سوال برام وجود داره. اگر خودتون تحقیق کردید و میدونید لطفا بگید چون من هم میترسم که این کار رو انجام بدم یا نه. هنوز درگیر قضیه نشدم به اندازه شما البته.

6. تعداد تشکر ها از motealle به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    135 پست

سلام . برای جایگزین کردن نسخه نال با نسخه اصلی کافیست ، فایل های نسخه اصلی را پاک کنید و فایل های نسخه نال را جایگزین کنید . البته فایل configuration.php ، پوشه downloads و templates را دست نزنید .
    در کل ، بنظرم نسخه اصلی بهتر از نسخه نال هست . به هر حال پشتیبانی وجود دارد و اگر به مشکلی برخورد کنید قطعا حل خواهد شد . اما بعضا نسخه نال مشکلاتی دارد که حل نمیشود !
    مثلا یکی از دوستان نسخه نال داشتند و فاکتور ایجاد نمیکرد . یا هنگام برگشت از پرداخت آنلاین صفحه سفید میشد و امثالهم .
    در صورتی که مشکلی برای تغییر دارید و یا خودتان نمیتوانید انجام دهید ، پ.خ ارسال کنید تا راهنمایی بیشتر بکنم .
    در صورت تمایل این انتقال را هم برایتان انجام خواهم داد

8. تعداد تشکر ها از rpserver به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    135 پست

سلام . برای جایگزین کردن نسخه نال با نسخه اصلی کافیست ، فایل های نسخه اصلی را پاک کنید و فایل های نسخه نال را جایگزین کنید . البته فایل configuration.php ، پوشه downloads و templates را دست نزنید .
    در کل ، بنظرم نسخه اصلی بهتر از نسخه نال هست . به هر حال پشتیبانی وجود دارد و اگر به مشکلی برخورد کنید قطعا حل خواهد شد . اما بعضا نسخه نال مشکلاتی دارد که حل نمیشود !
    مثلا یکی از دوستان نسخه نال داشتند و فاکتور ایجاد نمیکرد . یا هنگام برگشت از پرداخت آنلاین صفحه سفید میشد و امثالهم .
    در صورتی که مشکلی برای تغییر دارید و یا خودتان نمیتوانید انجام دهید ، پ.خ ارسال کنید تا راهنمایی بیشتر بکنم .
    در صورت تمایل این انتقال را هم برایتان انجام خواهم داد

نقل قول نوشته اصلی توسط motealle نمایش پست ها
    آیا هاستتون واز هست که از نال شده پشتیبانی کنه؟
    ثبت دامنه و اطلاعات هاستتون به نحوی نیست که مسئولیت قانونیش رو به سمتتون متوجه کنه که خدای نکرده خارج از کشور دستگیر بشید به جرم این کار؟
    من نمیدونم این مساله رو اما این دو تا سوال برام وجود داره. اگر خودتون تحقیق کردید و میدونید لطفا بگید چون من هم میترسم که این کار رو انجام بدم یا نه. هنوز درگیر قضیه نشدم به اندازه شما البته.
    در مورد این موضوع ، اگر ساکن خارج از کشور هستید ، پیشنهاد نمیشود . اما اگر در ایران زندگی میکنید ، مشکل زیادی بوجود نخواهد آمد . البته در صورتی که کپی رایت در دیتاسنتر شما رعایت شود ، یک اباس ریپورت برای سرور می آید . که مسئولیت رفع مشکل با خودتان هست .

10. تعداد تشکر ها از rpserver به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsvia آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    257
    تشکر تشکر شده 
    424
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط motealle نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال قبل از اینکه همچین کاری بکنید. من راستش از اینکه به وضعیت شما بخوام برسم ترس دارم. به خاطر همین از همین الان دارم تمام قواعد رو محکم میچینم. سعیم اینه. اما چند تا سوال که من نمیدونم عواقب کار چی میشه در صورت این چند تا مساله شما یا پاسخش رو میدونید یا اینکه اگه نه حتما قبل از سوئیچ کردن بین ورژن لایسنس دار و نال شده این رو در نظر بگیرید:
    اینکه هاست شما وارز هست یا نه.
    اینکه اگر وارز هست شما رو توی کسب و کارتون در محیط اینترنت میشناسن؟ دامنتون به اسم خودتون ثبته؟ آیا اگر شما این کار رو بکنید در خارج از کشور برای شما محدودیت قانونی و خدای نکرده زندانی در نظر گرفته میشه یا نه؟ همه اینها برای من سواله
    آیا با در نظر گرفتن این مسائل میخواید سوئیچ کنید یا نه؟
    سرور وارز هستش و مشکلی نداره
    در حال حاضر هم که ایرانیم اینقد بیکار نیستن واسه یه لایسنس از من شکایت کنن
    چون ریسک مشکل دار بودن سیستم های نال خیلی زیاده تصمیم گرفتم دیگه سیستم رو نال نکنم و از لایسنس استفاده کنم
    حداقل خیالم راحته که همه چی درست کار می کنه
    یه چیز دیگه حدود 6 ماه که از لایسنس استفاده می کنم اما حتی 1 بار هم از پشتیبانیشون استفاده نکردم!!!!
    ساران هاستینگ
    09382294343 | 02128423379 تماس در ساعات اداری
    شرکت ساران داده پردازان ارجان - ثبت 3325 | دارای نماد اعتماد الکترونیکی

عضو انجمن saeed.spore آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    570
    تشکر تشکر شده 
    709
    تشکر شده در
    443 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsvia نمایش پست ها
    سلام به بچه های wht
    دوستان من تا حالا از whmcs لایسنس استفاده می کردم اما دیدم فقط دارم پول الکی به این فراسو واسه تمدید میدم و ملت دارن از whmcs نال استفاده می کنن و مشکلی هم ندارن!!! هرچند که ورژن جدیدش یعنی 5.1 اومده و امکانات زیادی بهش اضافه شده ولی واسه آپدیت کردنش باید لایسنس رو تمدید کنم و منصرف شدم
    چطوری می تونم whmcs نصب شده رو نال کنم؟ منظورم اینه که چه فایل هایی از whmcs نال رو جایگزین whmcs لایسنس کنم؟ و اینکه با جایگزینی سیستم نال میشه یا مجبورم اسکریپت نال رو از نو نصب کنم

مرسی
    یه هاست ایران سفارش بدید و روی اون whmcs نصب کنید بعد بکاپ مشتریان از قیمت تنظیمات سیستم بگیرید یا از sql تیبل را بکاپ و در هاست اران جایگزین کنید
    تبدیل و طراحی قالب ها وردپرس/ WHMCS / جوملا / دیتالایف انجین / نیوک 8.2 و 8.3 / سیستم ها آپلود سنتر
    شماره های تماس : 09398001743 - 09132285902
    تلگرام : https://telegram.me/saeed0pc1

13. تعداد تشکر ها از saeed.spore به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    147
    تشکر تشکر شده 
    31
    تشکر شده در
    22 پست

دوست عزیز من تجربه ای در زمینه ی این پورتال ندارم و از امروز دارم استفاده میکنم ولی در جواب شما باید بگم به نالر ها نامه بزنین بهتر جواب میگیرین تا اینجا چون این سایت در سایت فراسو به عنوان معرف اومده شک دارم کسی کمکت بکنه عزیز

با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)