نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کمی اطلاعات

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض کمی اطلاعات

درود
    دوتا سوال داشتم لطفا هرکی میدونه جواب بده

من یک سایت بازی دارم و میخوام لینک دانلود جدیدترین بازیهارو در اون بذارم,البته هاست ویندوز سرور vps دارم و میخوام با این هاست فایل ها و بازیهارو از تورنت دانلود کنم,از اونجاییکه سرعت دانلود از تورنت در حالت عادی افتضاحه اومدم به مولتی شیر تا اکانت بخرم فقط قبلش چندتا سوال داشتم :

1.این سایت سرعت دانلود رو تا چه اندازه باز گذاشته؟ چون من با ویندوز سرورم تا 30مگ سرعت دارم میخوام بدونم برای اون تا کجا باز هست؟

2.فرض کنیم من یک فایل تورنت با حجم 20گیگ رو به سایتشون فرستادم و لینک مستقیمشو از سایتشون گرفتم تا با ویندوز سرورم بصورت مستقیم دانلودش کنم خب از اونطرف هم مثلا من حسابی با 45 گیگ ترافیک از شون میگیرم,وقتی با ویندوز سرورم اون فایل رو بصورت لینک مستقیم از هاست شون دانلود کنم همون 20 گیگ از حساب کم میشه و برام فقط 25 گیگ باقی میمونه؟ آیا این قابلیت وجود داره وقتی یکبار فایل 20گیگی رو دانلود کردم بعدش حذفش کنم از حسابم تا دوباره ترافیک حسابم 45 گیگ بشه؟
    اگه این قابلیت برای مولتی شیر وجود نداره آیا سایتی هست که همچین قابلیتی داشته باشه؟

والا من تاپیکی باز کردم برای سایتهای منبع گیم اما مدیر ارشد بستنش و آدرس یه تاپیک مرتبط رو دادن,دستشونم دردنکنه اما تو اون تاپیک به جوابم نرسیدم چون تو هرسایت منبع گیم میرم فقط لینک کمکی یا تورنت گذاشته

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : کمی اطلاعات

سرعت لیچ از تورنت به تعداد سید های اون بستگی داره . دنبال تورنت با سید بالا و لیچ کم باشید . درمورد اون سایت هم با پشتیبانی تماس بگیرید .
    ویرایش توسط maddak : June 16th, 2015 در ساعت 19:58

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)