صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: کولو در ایران - نیاز به مشاوره سخت افزاری

عضو انجمن amirfateh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    1,665
    تشکر شده در
    1,296 پست

پیش فرض پاسخ : کولو در ایران - نیاز به مشاوره سخت افزاری

باسلام مجدد
    مشکل شما در افرانت چی بود؟
    ما 5-6 ماه هست کلو هستیم در افرانت مشکلی نداشتیم.
    شاید پیگیری درستی برای رفع مشکل نداشتید؟
    ما آفر خوبی می تونیم برای کولوکیشن به شما بدیم،
    فقط الان مشکل شما کیس هاسی دسکتاپ هست که فضای زیادی از رک رو اشغال می کنه
    شما حتما باید سرورها روی کیس های رک مونت 2 یو ببندید، مادربورد سرورها چیست؟
    لطفا اطلاعات دقیق تری بدین تا بتونیم شما رو راهنمایی کنیم.
    وب ایده، میزبانی حرفه ای وب
    سرور اختصاصی،سرور مجازی ابری،هاست وردپرس
    Tel:02166555391،Cellphone:09192001157

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

شما همان کیس خانگیتون را ببینید از عرضی به 5 تقسیم کنید (چنین کیس هایی اگر دیتاسنتر پشتیبانی بکنه در رک ها (توسط سینی داخل رک) خوابونده میشه کیس به پهلو و میشه 5 یونیت.)

ببخشید ولی مادر بورد و پاور را رو چی نصب کرد؟
    بعضی جاها دیدم که روی مادربرد ، قطعات رم و ... رو نصب می کنن و به یک پاور وصل میشه ! ( چون کیس فضای زیادی میگیره)
    دوست عزیز شما با کامپیوتر خونگی نمیتونید کار هاستینگ بکنید
    برای کار هاستینگ که دنبال سرور هستم برای خرید ، اما از کیس های عادی میخواستم برای گیم سرور استفاده کنم

شما حتما باید سرورها روی کیس های رک مونت 2 یو ببندید، مادربورد سرورها چیست؟
    برای دریافت راهنمایی با شما تماس گرفته شد ، پاسخ ندادین

RoobinaServer
    با شما تماس نگرفتم چون از تبیان نمیخوام

عضو جدید mobin96 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    230
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    104 پست

دوست عزيز اگر بخاطر حرف هاي نمايندگان و خود پارس آفلاين كه ميگن پارس آفلاين فايروال سخت افزاري واسه سرور ها داره ميخواي بري ازش بگيري سخت در اشتباهي چون هيچ فايروالي وجود نداره و يه تيم كه اسمش رو گذاشتن noc نشستن مانيتور مي كنن از هر آي پي اي كه تعداد كانكشن ها و پكت هاي زيادي بياد از تو روتر بلاكش مي كنن،واسه اين حرفم حداقل در دو مورد تست انجام داديم و كاملا معلوم شد كه هيچ فايروالي وجود نداره چون اگه فايروال باشه همون لحظه جلوي پكت رو ميگيره نه ساعات يا دقايقي بعد كلا آي پي بلاك بشه.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    150
    تشکر شده در
    116 پست

بهترین دیتاسنتر در ایران همون دیتاسنتر تبیان هست که اقای سجادیه از اونجا سرویس ارایه می دهند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

دوست عزيز اگر بخاطر حرف هاي نمايندگان و خود پارس آفلاين كه ميگن پارس آفلاين فايروال سخت افزاري واسه سرور ها داره ميخواي بري ازش بگيري سخت در اشتباهي چون هيچ فايروالي وجود نداره
    بهترین دیتاسنتر در ایران همون دیتاسنتر تبیان هست که اقای سجادیه از اونجا سرویس ارایه می دهند
    دیتاسنتر به صورت کلی تو 2 چیز خلاصه میشه ، پشتیبانی ، آپتایم
    نظرات دوستان برای من محترمه اما دلایلی برای انتخابم دارم
    عده ای از دوستان میگن افرانت خوبه : من از افرانت سرور داشتم و هر روز با مشکل جدید روبرو میشم . برای مثال مدتی بود که سرور از آی اس پی پیشگامان ، آسیا تک و مبین نت در دسترس نبود و حتی پینگ هم نمیشد
    به دیتاسنتر زنگ میزدم و میگفتن باید از آی اس پی بررسی کنید و هیچ بررسی از سمت خودشون انجام نمیشد که با هزار بدبختی حلش کردم .

سپنتا رو هم نگاه کردم. پورت خیلی ضعیفی دارن

عده ای از دوستان هم تبیان رو پیشنهاد می کنن . در پاسخشون باید بگم که هاستینگ باید یک فضای رقابتی باشه تا مشتری بتونه با داشتن گزینه های بیشتر ، انتخاب کنه
    جناب آقای سجادیه دارن به صورت گسترده از تبیان خدمات ارائه می دن. دیگه چه لزومی هست که منم از تبیان سرویس بدم ؟ و از اونجایی که کمتر هاستینگی رو دیدم که از پارس آنلاین خدمات بده ، انتخاب این دیتاسنتر می تونه گزینه خوبی باشه.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostspace نمایش پست ها

عده ای از دوستان میگن افرانت خوبه : من از افرانت سرور داشتم و هر روز با مشکل جدید روبرو میشم . برای مثال مدتی بود که سرور از آی اس پی پیشگامان ، آسیا تک و مبین نت در دسترس نبود و حتی پینگ هم نمیشد
    به دیتاسنتر زنگ میزدم و میگفتن باید از آی اس پی بررسی کنید و هیچ بررسی از سمت خودشون انجام نمیشد که با هزار بدبختی حلش کردم .

عده ای از دوستان هم تبیان رو پیشنهاد می کنن . در پاسخشون باید بگم که هاستینگ باید یک فضای رقابتی باشه تا مشتری بتونه با داشتن گزینه های بیشتر ، انتخاب کنه
    جناب آقای سجادیه دارن به صورت گسترده از تبیان خدمات ارائه می دن. دیگه چه لزومی هست که منم از تبیان سرویس بدم ؟ و از اونجایی که کمتر هاستینگی رو دیدم که از پارس آنلاین خدمات بده ، انتخاب این دیتاسنتر می تونه گزینه خوبی باشه.
    با سلام

اسم شریفتونم نمیدونم :ی

نمیدونم چرا هی به ما ختم میشه یه بار هم تذکر دادید ها :-" X_X :ی
    با شما تماس نگرفتم چون از تبیان نمیخوام
    ------------------

حرفتون کاملا درسته و من تایید میکنم.

فقط یادتون باشه به نظرم پارس آنلاین هم نباشید بهتره ...

الان یک جای دیگه که به صورت گسترده میده فراسو هست از پارس آنلاین.(+ فکر کنم mgp.co.ir)

دیتاسنتر اوریران را امتحان کردید ؟ اگر خواستید از آنجا مستقیم میتوانید بگیرید یا ارائه میشه. (فکر کنم بلاگ فا روی اور ایران میزبانی میشد. یه مدت میشنیدم )

اینم اگر نشد بگید دیتاسنترهای دیگه را فکر کنم بگم به هتون البته اگر دوست داشتید اختیار خودتان دست خودتان هست ما فقط پیشنهاد میدیم به شما همین.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن mgp.co.ir آواتار ها
    قم میدان جانبازان،ابتدای بلوار نیایش،ساختمان شهروند
    تشکر تشکر کرده 
    60
    تشکر تشکر شده 
    885
    تشکر شده در
    714 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin96 نمایش پست ها
    دوست عزيز اگر بخاطر حرف هاي نمايندگان و خود پارس آفلاين كه ميگن پارس آفلاين فايروال سخت افزاري واسه سرور ها داره ميخواي بري ازش بگيري سخت در اشتباهي چون هيچ فايروالي وجود نداره و يه تيم كه اسمش رو گذاشتن noc نشستن مانيتور مي كنن از هر آي پي اي كه تعداد كانكشن ها و پكت هاي زيادي بياد از تو روتر بلاكش مي كنن،واسه اين حرفم حداقل در دو مورد تست انجام داديم و كاملا معلوم شد كه هيچ فايروالي وجود نداره چون اگه فايروال باشه همون لحظه جلوي پكت رو ميگيره نه ساعات يا دقايقي بعد كلا آي پي بلاك بشه.
    با سلام ;
    چند روزی است به این تاپیک سر میزنم . پست های شما نظرم را جلب کرد. بیش از 3 بار قصد ارسال پاسخ داشتم اما به دلایلی از ارسال پاسخ خودداری کردم .
    توجه : شرکت میزبان گستر پرداز ، نماینده شرکت پارسان لین ( پارس آنلاین ) نمی باشد.
    اضافه کردن فایروال و رول برای هر سرور ،هزینه جداگانه دارد .
    وب سایت : PNDC
    Dedicated Firewall
    Automatic Update IPS
    10 *** Sessions
    قیمت 150 هزار تومان ، (فقط 10 رول ) و ( 10 وی پی ان کانکشن )
    آیا تا به امروز سرور های شما در دیتاسنتر های خارجی زیر حملات داس /دی داس قرار گرفته است ؟ ایا 12 ساعت با پهنای باند 3 گیگ بیت بر روی سرور شما از سورس های مختلف مورد حملات قرار گرفته اید ؟ و دیتاسنتر همکاری نکند
    فایروال یک سخت افزار است و هوشمند نیست مگر این که شرط اضافه کنید ، اضافه کردن شرط = درگیر شدن فایروال
    تا امروز شده دیتاسنتر های دیگر ; ساعت ظهر12 ، 3 بامداد ،5 بامداد ، و ... با دفتر تماس حاصل نمایید و از شما خواهش کنند تا نسبت به رفع مشکلی که شما هیچ وقت متوجه نبودید همکاری کنید ؟
    تا به امروز شده ، پالیسی های مختلف که برای دفع حملات سرور شما ، که وجود دارد به صورت رایگان اضافه کنند .
    و 100 ها ایا دیگر وجود دارد .
    شایان ذکز است در حال حاضر از : افرانت ، پارس آنلاین ، سروش رسانه خدمات کلوکیت داریم . و ترک دیتاسنتر تراشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط hostspace نمایش پست ها

همکار محترم ، بسیار خرسندم که قبل از عقد قرارداد ، تاپیک ایجاد نمودید .
    اصلا مهم نیست شرکت های مختلف با کدام دیتاسنتر قرارداد دارند و بازار در دست کدام شرکت است .
    MGP، گروه محترم روبینا سرور ، فراسو و 100 های شرکت دیگر فردا روزی; به دیتاسنتر های ایرانی نقل مکان می کنند و رقیب شما خواهند بود ؟ خیر ! ، فقط و فقط کیفیت برای مشتری مهم است.

در مورد مشاوره سخت افزاری نیز در خدمت شما هستیم .
    02517742000
    داخلی : 125

موفق باشید
    ویرایش توسط mgp.co.ir : February 15th, 2013 در ساعت 14:03
    میزبان گستر پرداز | ارائه دهنده خدمات متمایز
    موبایل و تلگرام : 09121532966

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    87
    تشکر تشکر شده 
    358
    تشکر شده در
    187 پست

دیتاسنتر اوریران را امتحان کردید ؟
    هزینه هر 100 گیگابایت ترافیک اضافی 700000 ریال است.
    هزینه هر 1 مگابیت پهنای باند اختصاصی ماهیانه 4000000 ریال است

خودم با ADSL بخوام شبکه رو تامین کنم برام ارزون تر تموم میشه

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)