صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: هاست دی ال چی شد اخر ؟

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,136
    تشکر تشکر شده 
    3,574
    تشکر شده در
    1,994 پست

پیش فرض پاسخ : هاست دی ال چی شد اخر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a3aish نمایش پست ها
    من که از قدیم شنیدم گفتن این سایت هاست دی ال خیلی گرون حساب میکنه.تازه امنیتشون هم این قدر بالا نیست یکی از هکرای ایرانی برا تست کنترل سروراشون رو بدست گرفت .من که از این سایت خوشم نمیاد با این قوانین الکیش .قوانین می سازه تا قیمت ببره بالا و بگه آره ماهم هستیم.تو ایرانم که همه یه ماه میان یه سایت هاستینگ و سرور میزنن ماه بعد سایتشون منفجر میشه.ماهم که باید بشینیم غصه بخوریم که چرا ؟ افسردمون کردن.یکی هم نیست بیاد بگه اخه این همه قوانین قوانین میکنید پس چرا نمی یاین یه دسته بندی درست و حسابی بکنید این سایت ها رو یه کنترل کلی.تا من و دوستان دیگه این قدر ضرر نکنن.قوانین مصادیق هم یه بندش اینه سایت های مستهجنی که فیلم هایی پخش میکنن که آل. جنسی زن و مرد معلوم باشه باید ***** بشه.اخه بگو آدم حسابی ما از کجا بیایم بشینیم فیلمو نگاه کنیم ببینیم معلومه یا نه .با این سرعت بنگی و این وضع کلی مدیرای هاستینگ ها و سایت های مختلف.
    به جا اینکه این هاست دی ال شرایط بزاره بهتره یه کم به فکر مردم باشه خدارو خوش نمیاد.شاید من پول نداشته باشم بخوام یه هاست یه گیگ بخرم باید چیکار کنم با این قوانینش.در آخر هم بگم که اگه همین طور این سایت هایی که به اصطلاح خودشون رو بزرگ میدونن بیان شرایط تعیین بکنن واسه مردم خوب خدا نابودشون میکنه میگی نه نگاه کن
    1.گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف بو می داد
    2.این کار هاست دی ال خیلی کاره خوبیه این که نمیان سایت های تازه رو میزبانی کنن از نظر سرور خیلی خوبه الان اگه بیاد همه سایت های جدید میزبانی که سرور میشه ... .....
    3.*****یگو چ به هاست دی ال ؟!
    4. از گذشته هاست دی ال خبری ندارید لطفا قضاوت نکنید
    5.شما که حاضر نیستی برای سایتت هزینه کنی چرا سایت زدی ؟! سایت شما درامدی برای شما نداره بهتره طعتیل بشه
    6.هر میزبانی قوانین خودش رو داره
    7. خدا ؟ نابود گره آیا ؟! ما منظریم تا خدا بیاد نابود کنه

آماده برای سرمایه گذاری بر روی پروژه های شما

2. تعداد تشکر ها ازdownloaddl به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن a3aish آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    49
    تشکر تشکر شده 
    236
    تشکر شده در
    136 پست

درآمد اخه میمونه.یارو میاد سرور میده چهارصدتومان ماه بعد سرور منفجر میشه میگه آقا یه ماه رایگان میدم.قضیه خداهم من نمیخواستم منظورمو مستقیم بگم میگن دانا به اشاره نادان با کتک.اگر *****شدن سایت به هاست دی ال ربطی نداره پس چرا میزبانی تمام سایت هارو قبول نمیکنه.گلچین میکنه.
    emp sec te
    mi sec te
    مجادله تموم شد
    ئەی خوداوەندی پاك و بێ گەردم وەك گەلای پایز نەخۆش و زەردم گەر دەرمان نەکەی برینو دەردم ئەمرۆ لە هەوام سبەی لەعەردم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    58 پست

من که از قدیم شنیدم گفتن این سایت هاست دی ال خیلی گرون حساب میکنه.تازه امنیتشون هم این قدر بالا نیست یکی از هکرای ایرانی برا تست کنترل سروراشون رو بدست گرفت .من که از این سایت خوشم نمیاد با این قوانین الکیش .قوانین می سازه تا قیمت ببره بالا و بگه آره ماهم هستیم.تو ایرانم که همه یه ماه میان یه سایت هاستینگ و سرور میزنن ماه بعد سایتشون منفجر میشه.ماهم که باید بشینیم غصه بخوریم که چرا ؟ افسردمون کردن.یکی هم نیست بیاد بگه اخه این همه قوانین قوانین میکنید پس چرا نمی یاین یه دسته بندی درست و حسابی بکنید این سایت ها رو یه کنترل کلی.تا من و دوستان دیگه این قدر ضرر نکنن.قوانین مصادیق هم یه بندش اینه سایت های مستهجنی که فیلم هایی پخش میکنن که آل. جنسی زن و مرد معلوم باشه باید ***** بشه.اخه بگو آدم حسابی ما از کجا بیایم بشینیم فیلمو نگاه کنیم ببینیم معلومه یا نه .با این سرعت بنگی و این وضع کلی مدیرای هاستینگ ها و سایت های مختلف.
    به جا اینکه این هاست دی ال شرایط بزاره بهتره یه کم به فکر مردم باشه خدارو خوش نمیاد.شاید من پول نداشته باشم بخوام یه هاست یه گیگ بخرم باید چیکار کنم با این قوانینش.در آخر هم بگم که اگه همین طور این سایت هایی که به اصطلاح خودشون رو بزرگ میدونن بیان شرایط تعیین بکنن واسه مردم خوب خدا نابودشون میکنه میگی نه نگاه کن
    شایعه بوده.
    هزینه در برابر کیفیت برابر هست گاهی هم کیفیت بیشتر

6. تعداد تشکر ها از lordvps.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardishosting نمایش پست ها
    البته باید یک نکته ای رو اضافه کنم.
    هاست دی ال واقعا مثل 80 - 90 درصد دیگر هاستینگ های ایرانی نیست.
    اهل دروغ کلک و فریبکاری نیست شاید به همین دلیل هست که اینقدر دوستش دارند . واقعا شرکت هایی مثل .... و ... و .... وقتی باشند هاست دی ال موجب افتخار هست.
    برای همین همیشه جمع میکنه میگه دیگه کار نمیکنیم بعد چند ماه دوباره سرو کلشون پیدا میشه؟
    فکر میکنین دلیل این کارا چیه؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

درآمد اخه میمونه.یارو میاد سرور میده چهارصدتومان ماه بعد سرور منفجر میشه میگه آقا یه ماه رایگان میدم.قضیه خداهم من نمیخواستم منظورمو مستقیم بگم میگن دانا به اشاره نادان با کتک.اگر *****شدن سایت به هاست دی ال ربطی نداره پس چرا میزبانی تمام سایت هارو قبول نمیکنه.گلچین میکنه.
    emp sec te
    mi sec te
    مجادله تموم شد
    دوست عزیز کسی که یک سرور میگیره 7 هسته ای میاد هاست 10 گیگ رو روش میده ماهی 10 تومان با کسی که سرور خریده 70 هسته ای فرقی نداره؟ دلیل اینکه به سایتهای کوچک میزبانی نمیدند برای همین هست چون هم قیمت برای مصرف کننده به صرفه نیست هم برای هاستینگ به صرفه نیست میزبانی و پشتیبانی همچین سایتهایی! وقتی میتونه وقت پشتیبانی رو برای یک سایت بزاره ماهی 100 تومان چه نیاز بیاد پشتیبانی 20 تا سایت رو کنه 100 تومان؟ سایتهای بزرگ براشون آپتایم و پشتیبانی بسیار مهمتر از پول هست و حاظرند براش کلی هزینه بدند.ما خودمون 6 ساله مشتری هاست دل هستیم.وقتی ازش راضی هستیم.وقتی میدونیم قطع میشه مدیر سرورش خواب نیست یا مسافرت نیست که سایت ساعتها قطع بمونه.وقتی بدونیم کسی همیشه آنلاین مراقب سرور هست همین خیال راحت بودند کلی برامون میصرفه و براش هزینه هم میکنیم!
    به قول دوستمون اگر سایتی درآمد نداره یا کوچک هست نیازی به هاست دل نداره و میتونه تا وقتی به آن درآمد و نیاز برسه از هاستینگهای دیگر استفاده کنه.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط psfa نمایش پست ها
    برای همین همیشه جمع میکنه میگه دیگه کار نمیکنیم بعد چند ماه دوباره سرو کلشون پیدا میشه؟
    فکر میکنین دلیل این کارا چیه؟
    شما هاستینگ داری.یکی میاد تفنگ میزاره رو سرت میگه یا تعطیل کن یا میفرستمت آن دنیا!! شما چیکار میکنی؟ میگی تعطیل نمیکنم و میزاری بکشنت؟ اول فکر کنید بعد نظر بدید.هاستینگی مثل هاست دل با آن همه اعتبار و مشتری که آرزوی هر هاستی هست به انا برسند چرا باید جمع کنه؟ مطمعنا مشکلاتی پشت پرده هست که گفتنی نیست.ما هم بحثشو نمیکنیم چون به ما مربوط نمیشه..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

پ.ن: هاست دی ال یکی از بهرتین قوی ترین هاستینگ های ایرانه
    من نزدیک به 2 ساله 1 گیگابایت ازشون هاست دارم!درسته ماهی 43 تومن دارم هزینه میکنم البته شنیدم الان گرونتر هم شده ولی چون ما یوزر قدیمی هستیم هنوز 43 تومن میدیم ماهانه!
    ولی آنلاین همزمانم به 2000 هم رسیده بدونه مشکل!
    از نظر پایداری هم عالیه ما دلهره نداریم اصلا.....
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    807
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    203 پست

خسته نباشید
    هاست دی ال هیچ اطمینان و تضمینی در کارش وجود نداره .
    وب سایت ما قبل از اینکه جمع کنه بمدت 9 ماه روش بود و کلا از بین ررفت وب سایت .
    الان هیچ تضمینی واسش نیست .

موفق باشید

12. تعداد تشکر ها از Farzinn به دلیل پست مفید

عضو انجمن vp_server آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    585
    تشکر تشکر شده 
    1,457
    تشکر شده در
    697 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzinn نمایش پست ها
    خسته نباشید
    هاست دی ال هیچ اطمینان و تضمینی در کارش وجود نداره .
    وب سایت ما قبل از اینکه جمع کنه بمدت 9 ماه روش بود و کلا از بین ررفت وب سایت .
    الان هیچ تضمینی واسش نیست .

موفق باشید
    درود
    تا جایی که بنده یادم هست اطلاعیه داده بودن واسه انتقال و در سایتشون ذکر شده بود
    █ ٰتنها راه ارتباطی Gtalk:pooriansr

14. تعداد تشکر ها از vp_server به دلیل پست مفید

عضو انجمن hostfire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,277
    تشکر تشکر شده 
    3,056
    تشکر شده در
    1,915 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vp_server نمایش پست ها
    درود
    تا جایی که بنده یادم هست اطلاعیه داده بودن واسه انتقال و در سایتشون ذکر شده بود
    بله دقیقا
    البته بعد از اطلاعیه دوباره یک ایمیل برای بنده اومد که شما میزبانی میشید ! و ما موندیم
    خیر و شرو هر عمل کز آدمی سر میزند *** آن عمل مزدش بزودی پشت در در میزند

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)