صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: درخواست معرفی هاست خارجی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

پیش فرض درخواست معرفی هاست خارجی

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی و خسته نباشید از دوستان میخوام یه هاست خوب خارجی معرفی کنن . نمیخوم اینجا کسی از سرور خودش تعریف کنه یا آفر بده . میخوام یه هاست فوق العاده خارجی معرفی کنین البته با ایران هم مشکل نداشته باشه قیمتش هم مناسب باشه . حتی نمیخوام 1 دقیقه هم قطعی داشته باشه موردیم از بس هاست عوض کردیم . منتظر دوستان هستم . ممنون

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست معرفی هاست خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط salem نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و اساتید گرامی و خسته نباشید از دوستان میخوام یه هاست خوب خارجی معرفی کنن . نمیخوم اینجا کسی از سرور خودش تعریف کنه یا آفر بده . میخوام یه هاست فوق العاده خارجی معرفی کنین البته با ایران هم مشکل نداشته باشه قیمتش هم مناسب باشه . حتی نمیخوام 1 دقیقه هم قطعی داشته باشه موردیم از بس هاست عوض کردیم . منتظر دوستان هستم . ممنون

تقریبا غیر ممکنه! شخصا از بلوهاست سرویس دارم و نمی تونم بگم حتی یک دقیقه هم قطعی نداشته چون داشته! مشکلات برای همه هست. اونی که می خواد 1 دقیقه هم قطعی نداشته باشه باید مثل فیسبوک دیتاسنتر های مختلف بزنه!

3. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

همه این 3 تا با ایران مشکل دارند ؟

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

همه این 3 تا با ایران مشکل دارند ؟
    بله، آمریکایی ها مشکل دارند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

دوست عزیز کی گفته تحقیق نکردیم کی گفته ارزونترین خریدیم دوست عزیز ظاهرا شما 2 کلمه حرف حفظ کردین تو همه تاپیک های به این موضوع شبیه اونو میزنین . من دستم الان چند تا هاست بعضی مواقع میلنگن یکیش لاسنس سی پنال یه روزی تموم میشه نمیشه لاگین شد 1 هفته طول میکشه طرف یه لایسنس بخره . یکیش داون میشه ماهی 2 یا 3 بار . یکی کلا تو ماه 5 روز قطعه ارزون هم نخریدیم هاستی دارم که به 1 سالش 100 تومن پول دادم . از یکی خریدیم رفت ریپورت سایت رو داد ***** کردن بعد از فتا دعوت کردن بریم خدمتشون . و یکسری مشکلات دیگه که جونمونو به لیمون رسوندن حتی اسم نمیبرم که کی ریپورت ما رو داد که بگم هیچ کس باور نمیکنه همه میگن دروغ میگی . سایت هم یه سایت چیزپی ان هست . 50 mb هم اضافی هست واسمون فقط چون آی پی ست میشه رو دامنه از طریق هاست واسه همین قطعی خیلی مشکل به وجود میاره واسمون. دوستان حالاشما معرفی کنین ما بریم از اونجا بخریم . من زیاد به پول اهمیت نمیدم همیشه دنبال کیفیت هستم الان من یه وی پی اس دارم که واسه رو 1 ماهی 80 میدم اما چون راضی هستم با رضایت اون پول رو هم میدم . لطفا اول مطلب رو بدونین بعضی از دوستان بعد الکی نگین رفتی ارزونش رو خریدی این طور شده . گلابی نیستسم که دیگه یه چیز هایی دیگه بلدیم

عضو انجمن m-mehdipoor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

دوست عزیز کی گفته تحقیق نکردیم کی گفته ارزونترین خریدیم دوست عزیز ظاهرا شما 2 کلمه حرف حفظ کردین تو همه تاپیک های به این موضوع شبیه اونو میزنین . من دستم الان چند تا هاست بعضی مواقع میلنگن یکیش لاسنس سی پنال یه روزی تموم میشه نمیشه لاگین شد 1 هفته طول میکشه طرف یه لایسنس بخره . یکیش داون میشه ماهی 2 یا 3 بار . یکی کلا تو ماه 5 روز قطعه ارزون هم نخریدیم هاستی دارم که به 1 سالش 100 تومن پول دادم . از یکی خریدیم رفت ریپورت سایت رو داد ***** کردن بعد از فتا دعوت کردن بریم خدمتشون . و یکسری مشکلات دیگه که جونمونو به لیمون رسوندن حتی اسم نمیبرم که کی ریپورت ما رو داد که بگم هیچ کس باور نمیکنه همه میگن دروغ میگی . سایت هم یه سایت چیزپی ان هست . 50 mb هم اضافی هست واسمون فقط چون آی پی ست میشه رو دامنه از طریق هاست واسه همین قطعی خیلی مشکل به وجود میاره واسمون. دوستان حالاشما معرفی کنین ما بریم از اونجا بخریم . من زیاد به پول اهمیت نمیدم همیشه دنبال کیفیت هستم الان من یه وی پی اس دارم که واسه رو 1 ماهی 80 میدم اما چون راضی هستم با رضایت اون پول رو هم میدم . لطفا اول مطلب رو بدونین بعضی از دوستان بعد الکی نگین رفتی ارزونش رو خریدی این طور شده . گلابی نیستسم که دیگه یه چیز هایی دیگه بلدیم
    دوست من
    تو کل فرمایشاتتون یک جمله بود که علت ماجرا رو می گه که Bold کردمش.
    کسی که کمی اعتبار داشته باشه ، به خاطر مشکلات احتمالی ، سرویس نمی ده...
    چون اونقدر درآمد داره که ریسک نکنه
    وگرنه ما سایت های بزرگی داریم که دارن توسط میزبانان داخلی میزبانی می شن و می بینید مشکلی ندارند.
    در مورد شما بله ، اوضاع فرق می کنه !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

خوب بعضی مشکلات هست که پیش میاد بعضی مواقع نه اینکه مثل بعضی ها پول تو جیبی هاشونو جمع کردن هاستینگ زدن بعد باباشون پول نده نتونه سرور رو تمدید کنه کلا ببنده یوزرها هم به فنا بره . یا یکی هم هروقت دلش بخواد سرور روشن کنه یا خاموش کنه به خدا خسته شدیم از این هاست های ایرانی خریدیم . خواهشا دوستان یه چیزه خوب خارجی معرفی کنن . ممنون میشم

تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

خوب بعضی مشکلات هست که پیش میاد بعضی مواقع نه اینکه مثل بعضی ها پول تو جیبی هاشونو جمع کردن هاستینگ زدن بعد باباشون پول نده نتونه سرور رو تمدید کنه کلا ببنده یوزرها هم به فنا بره . یا یکی هم هروقت دلش بخواد سرور روشن کنه یا خاموش کنه به خدا خسته شدیم از این هاست های ایرانی خریدیم . خواهشا دوستان یه چیزه خوب خارجی معرفی کنن . ممنون میشم
    این مواردی که ذکر کردید فرق می کنه با اون درخواست اولیه: حتی نمیخوام 1 دقیقه هم قطعی داشته باشه

در هر صورت همکاران ایرانی خیلی خوب هم هستند و کافیست شما کمی تحقیق کنید. در مورد خارجی ها هم معروف ها و خوب ها مثل bluehost -hostgator - 1and1 با ایران مشکل دارند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

کلا خلاصه یه هاست خوب نیست که از فلاکت راحت بشیم ؟ همه با ایران مشکل دارن ؟؟؟؟؟

عضو انجمن m-mehdipoor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    834
    تشکر شده در
    577 پست

من به شخصه hostgator را تایید می کنه که به شدت با ایرانی ها مشکل داره
    ولی در کل ما تو ایران میزبان های خیلی خوبی داریم...
    شما مقصرید که به جای پرسش از کاربران دنبال آفر هستید و چیزی رو انتخاب می کنید که ارزونترینه و یا فریب وعده های یه عده رو می خورید که نه سابقه دارن نه سرور درست درمون ...
    اگر خارج آشنا دارید hostgator فوق العادست ولی خب نمی شه گفت قطعی نداره چون داره ، ولی خیلی کم و در کل عالیه ...

12. تعداد تشکر ها از m-mehdipoor به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)