صفحه 2 از 28 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 280

موضوع: ارائه درگاه هوشمند و مستقیم از طریق وب سایت میهن پال

عضو انجمن redbull آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    386 پست

پیش فرض پاسخ : ارائه درگاه هوشمند و مستقیم از طریق وب سایت میهن پال

امیدوارم که موفق باشید.از در گاه های بانکی استفاده کنید که تعداد حساب های مردم در اون بانک بیشتر هست.بانک من خودم از گردشگری هیچوقت استفاده نمیکنم.ملی،پاسارگاد،صادرا و...
    در کل موفق باشید
    ارائه دهنده خدمات میزبانی در انگلستان آلمان و ترکیه
    MyHBD

2. تعداد تشکر ها ازredbull به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید Snowa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    46 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2009s نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز

امروز می خواهیم به مناسبت 22 بهمن ماه سرویسی را جهت آسان سازی پرداخت های اینترنتی به شما معرفی کنیم:

استفاده از تمامی امکانات سایت و همچنین تسویه حساب ها تا جلب رضایتمندی تمامی کاربران عزیز کاملاً رایگان می باشد.

سرویس ما شامل 3 درگاه بانکی (فعلاً بانکهای ملت، پارسیان و گردشگری) می باشد که تمام همکاران و کسانی که در حوزه تجارت الکترونیکی فعالیت دارند می توانند به طور کامل از خدمات سایت ما اسفاده کنند.

- هوشمند بودن درگاهها:
    در این سرویس هر یک از کاربران می توانند درگاه بانکی خود را به دلخواه از یکی از بانکهای طرف قرارداد با ما انتخاب کنند. این سیستم بصورت هوشمند در صورت بروز هرگونه خطا به درگاه بانک بعدی سوییچ می کند تا بیشترین بازدهی و کمترین خطا برای کاربران گرامی داشته باشیم.

- درگاه مستقیم:
    در سرویس ما تمامی کاربران می توانند بصورت مستقیم به درگاههای بانکهای طرف قرارداد با ما متصل شوند.

- تسویه حساب:
    تسویه حساب ما در کمتر از 24 ساعت انجام می شود. (سعی بر این است که تمامی تسویه ها در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.)

درگاه شما چه مزیتی نسبت به سایر درگاه های موجود داره که فروشنده راغب بشه از شما درگاه بگیره قربان ؟

5. تعداد تشکر ها ازSnowa به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    181
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
    امیدوارم که موفق باشید.از در گاه های بانکی استفاده کنید که تعداد حساب های مردم در اون بانک بیشتر هست.بانک من خودم از گردشگری هیچوقت استفاده نمیکنم.ملی،پاسارگاد،صادرا و...
    در کل موفق باشید
    بله درسته

توجه داشته باشید که بانک گردشگری به سیستم شتاب متصل هست و مهم نیست که شما از چه کارتی استفاده می کنید

7. تعداد تشکر ها ازmajid2009s به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    181
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Snowa نمایش پست ها
    درگاه شما چه مزیتی نسبت به سایر درگاه های موجود داره که فروشنده راغب بشه از شما درگاه بگیره قربان ؟
    مستقیم بودن درگاهها , هوشمند بودن , تسویه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین رایگان بودن سایت

موفق باشید

9. تعداد تشکر ها ازmajid2009s به دلیل پست مفید

عضو جدید Mr-H آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    38 پست

به همه جور سایتی درگاه میدید ؟ (فروش چبز شکن ، فیلم و ... ) ؟!

11. تعداد تشکر ها ازMr-H به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    181
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr-H نمایش پست ها
    به همه جور سایتی درگاه میدید ؟ (فروش چبز شکن ، فیلم و ... ) ؟!
    قوانین داخل سایت موجوده می تونید مشاهده کنید

13. تعداد تشکر ها ازmajid2009s به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    566
    تشکر تشکر شده 
    1,153
    تشکر شده در
    790 پست

برای تست یک روز به عنوان درگاه فرعی در فروشگاهم قرار دادم . چند تراکنش هم انجام شد . مشکلی در انجام تراکنش نبود . سودی هم کسر نشد .
    واریز هم در چند ساعت انجام شد توسط شتاب که تا الان از تمام درگاه های دیگه که کار کردم باهاشون سریع تر بود ( زرین پال - پارس پال - شتاب - جی پال تک پرداخت و ... . خوبی اش این بود که زمانی برای آزاد شدن مبلغ موجود در حساب کاربری نیاز نبود و بعد از هر تراکنش هم فورا میشه درخواست واریز وجه زد . در کل خوب بود و راضی بودم . امیدوارم کیفیت و تسویه حساب همینطوری خوب باقی بمونه .
    تبلیغ رو هم فراموش نکنید

فقط اگه میشد برای هر درگاه پلاگین جدایی نوشته میشد بهتر بود که بشه هر 3 درگاه رو به سایت اضافه کرد به صورت جداگانه

مورد دوم پیشنهادات : درصد کارمزد اگر بعدا خواستید اضافه کنید کم باشه مثلا یک درصد
    دوم پول رو مثل بقیه درگاه ها چند روز نگه ندارید که بعد از اون مدت بشه درخواست تسویه داد . فوقش مثلا برای درخواست فوری ( که مثل الان بعد از هر تراکنش هست ) یک درصد کارمزد اضافه تر بگیرید

مورد سوم :
    واریزها اگه به صورت خودکار نیست به صورت خودکار طراحی کنید که بعد از اینکه سایتتون پربازدید شد مشکل حجم کار و واریز پیش نیاد براتون

یک مشکل هم دیدم که نتونستم هنوز برای بار دوم تستش کنم : فکر کنم با درخواست واریز و یا گذشت زمان درگاه از حالت بانک ملت به خودکار تغییر کرد . البته دقیق اطمینان ندارم . فکر کنم با واریز بعدی اطلاعات دقیق تری بتونم بدم

در کل فعلا به درگاهتون بالاترین نمرور میدم
    البته امنیت رو بررسی نکردم غیر از اینکه سایت روی هاست اشتراکی هست . حتما در سریع ترین زمان ممکن یک سرور اختصاصی یا حداقل در این شروع کار یک سرور مجازی قوی تهیه کنید و از نظر امنیتی خوب کانفیگش کنید چون امنیت برای کاربر ها خیلی مهم هست

15. تعداد تشکر ها ازhoka به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    181
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hoka نمایش پست ها
    برای تست یک روز به عنوان درگاه فرعی در فروشگاهم قرار دادم . چند تراکنش هم انجام شد . مشکلی در انجام تراکنش نبود . سودی هم کسر نشد .
    واریز هم در چند ساعت انجام شد توسط شتاب که تا الان از تمام درگاه های دیگه که کار کردم باهاشون سریع تر بود ( زرین پال - پارس پال - شتاب - جی پال تک پرداخت و ... . خوبی اش این بود که زمانی برای آزاد شدن مبلغ موجود در حساب کاربری نیاز نبود و بعد از هر تراکنش هم فورا میشه درخواست واریز وجه زد . در کل خوب بود و راضی بودم . امیدوارم کیفیت و تسویه حساب همینطوری خوب باقی بمونه .
    تبلیغ رو هم فراموش نکنید

فقط اگه میشد برای هر درگاه پلاگین جدایی نوشته میشد بهتر بود که بشه هر 3 درگاه رو به سایت اضافه کرد به صورت جداگانه

مورد دوم پیشنهادات : درصد کارمزد اگر بعدا خواستید اضافه کنید کم باشه مثلا یک درصد
    دوم پول رو مثل بقیه درگاه ها چند روز نگه ندارید که بعد از اون مدت بشه درخواست تسویه داد . فوقش مثلا برای درخواست فوری ( که مثل الان بعد از هر تراکنش هست ) یک درصد کارمزد اضافه تر بگیرید

مورد سوم :
    واریزها اگه به صورت خودکار نیست به صورت خودکار طراحی کنید که بعد از اینکه سایتتون پربازدید شد مشکل حجم کار و واریز پیش نیاد براتون

یک مشکل هم دیدم که نتونستم هنوز برای بار دوم تستش کنم : فکر کنم با درخواست واریز و یا گذشت زمان درگاه از حالت بانک ملت به خودکار تغییر کرد . البته دقیق اطمینان ندارم . فکر کنم با واریز بعدی اطلاعات دقیق تری بتونم بدم

در کل فعلا به درگاهتون بالاترین نمرور میدم
    البته امنیت رو بررسی نکردم غیر از اینکه سایت روی هاست اشتراکی هست . حتما در سریع ترین زمان ممکن یک سرور اختصاصی یا حداقل در این شروع کار یک سرور مجازی قوی تهیه کنید و از نظر امنیتی خوب کانفیگش کنید چون امنیت برای کاربر ها خیلی مهم هست
    اول از همه تشکر می کنم از نظرات خوبتون

ببینید دوست عزیز دلیل تغییر درگاه اینه که بعد از اولین خطا در هنگام اتصال به بانک وب سرویس بلافاصله شما رو به درگاه دیگه ای سوییچ می کنه تا شما بهترین بازدهی رو داشته باشید(یعنی در واقع شما تراکنش نا موفق نداشته باشید و انجام این کارها فقط به خاطر رفاه حال کاربران عزیزه )

در مورد امنیت هم بله به زودی سرور اختصاصی جدید دا حال تهیه است (البته سعی بر این هست که بهترین کیفیت و امنیت برای شما کاربران مهیا بشه)

17. تعداد تشکر ها ازmajid2009s به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

با سلام

بیشتر از همه از طراحی سایتتون خوشم آمد چیز جالبی بود به نظرم و سرعت لود خوبی داشت (مثلا یک سری هستند قالب طراحی میکنند با لود سایت های آمارگیر مثل هیزتات و ... فکر کنم اسمش همین بود سرعت به شدت پائین میاد)

متاسفانه به دلیل مشغله زیاد و اینکه خیلی مواقع پرداخت داریم نمیتوانم درگاه را قطع کنم و درگاه شما را تست کنم اما شاید در آینده نزدیک درگاه شما هم اضافه کنم و تست کنم یک سری تراکنش ها را بفرستیم رو سرویس شما ببینیم چه جوابی میده.

(فعلا هنوز درگاه ملت و ... را متصل نکردیم قبلا وصل بود که مشکل پیش آمده بود بستیم و فقط با زرین پال ادامه همکاری دادیم.)

رو سرور اختصاصی هم از کانفیگ cli استفاده کنید خیلی خوبه براتون چون اشتراکی اینچنین نیست.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

19. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    181
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام

بیشتر از همه از طراحی سایتتون خوشم آمد چیز جالبی بود به نظرم و سرعت لود خوبی داشت (مثلا یک سری هستند قالب طراحی میکنند با لود سایت های آمارگیر مثل هیزتات و ... فکر کنم اسمش همین بود سرعت به شدت پائین میاد)

متاسفانه به دلیل مشغله زیاد و اینکه خیلی مواقع پرداخت داریم نمیتوانم درگاه را قطع کنم و درگاه شما را تست کنم اما شاید در آینده نزدیک درگاه شما هم اضافه کنم و تست کنم یک سری تراکنش ها را بفرستیم رو سرویس شما ببینیم چه جوابی میده.

(فعلا هنوز درگاه ملت و ... را متصل نکردیم قبلا وصل بود که مشکل پیش آمده بود بستیم و فقط با زرین پال ادامه همکاری دادیم.)

رو سرور اختصاصی هم از کانفیگ cli استفاده کنید خیلی خوبه براتون چون اشتراکی اینچنین نیست.

یا حق
    بله دقیقا به همین دلیله که ما وب سرویس رو به صورت هوشمند پیاده کردیم تا در هنگام قطعی کاربران به مشکل نخورن

بسیار خوشحال می شیم که همکاری ما با شما بیشتر بشه

21. تعداد تشکر ها ازmajid2009s به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 28 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)