به نام خدا
سلام
به چند نفر نویسنده برای سایت نیازمندم تا سپید دانلود رو بروز کرده و مطالب کاملا اختصاصی بدن ! کپی به هیچ وجه نباشه.

شرایط :
1- آشنایی با vps و کار باهاش (آموزش داده نخواهد شد.)
2- آشنایی با وردپرس و افزونه های مربوطه به مطلب گذاری و سئو و... + یاد داشتن مطلب گذاشتن (آموزش داده نخواهد شد.)
3- انتشار روزانه 4 پست در روز
4- به هیچ وجه پست نباید کپی باشه ! اختصاصی و ترجمه شده باید باشه. در صورتی که کپی باشه پول پست رو نمیدیم بهتون. درضمن پست ها همگی چک خواهد شد از نظر کپی و یا کپی نبودن ! پس ما یه نویسنده واقعی و منصف و حرفه ای میخواییم.
5- دو پست اول به صورت آزمایشی باید زده بشه که اگر مورد قبول بود کارو شروع کنیم و پول این دو رو بهشون خواهیم داد. اما اگر مورد قبول نبود ؛ هزینه این دو پست پرداخت نخواهد شد.
6- پرداخت رو ماهانه انجام میدیم ؛ اما میشه هفتگی هم انجام داد.
7 - سابقه کار در سایت های دانلود مشابه...
8- منبع باید خودتون داشته باشید.

تمام موارد بالا مهم هستند که همشو باید داشته باشید.

قیمت خودم برای هر پست 900 تومن هست. اما بعد یه هفته که کار خوب بود ؛ 100% به 1000 تومان افزایش پیدا میکنه ؛ شک نکنید اما خواهشا اینجا اسپم ندیدکه با 1100 یا 1200 و یا 1300 و یا 2000 و یا ... پست میزنم ! قیمت همینی که گفتم هست دیگه استاندارده

راستی ، یه مسئله مهم ... چندتا از دوستان واقعا میترسیدن که مثلا من بخوام پولشونو بخورم و در حقشون نامردی کنم و... اما همینجا خدارو گواه میگیرم که همچین کاری به هیچ وجه نخواهم کرد. اگر کردم بیایید اینجا هرچی خواستید بگید و آبروی مارو اینجا ببرید.

دوستان اگر واقعا حرفه ای هستید و تمام شرایط رو دارید و با افزونه های سئوی وردپرس هم کار کردید و بلدید تمام کار رو ، بیان کنید تا با هم کنار بیاییم.

درضمن اگر میخوایید هفتگی پول پرداخت بشه ، دفعه اول چون شروع کار هستش بعد دو هفته یک جا پرداخت میکنیم که میشه 56000 تومان . از هفته بعدش هفتگی میدیم.

بازم میگم از فرستادن اسپم جدا خودداری کنید.

با تشکر