نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اسپانسرینگ سایتهای فعال و با محتوا

عضو انجمن Amir.Mansoury آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,422
    تشکر تشکر شده 
    647
    تشکر شده در
    403 پست

Exclamation اسپانسرینگ سایتهای فعال و با محتوا

سایتهای فعال و با محتوا که واقعا دارند فعالیت میکنند یا میخوان بکنند ، بصورت رایگان میزبانی میکنیم.

شرایط هم نداریم.

2. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : اسپانسرینگ سایتهای فعال و با محتوا

جناب منصوری یک کمی از خودتون بیشتر توضیح میدید دوستان شما رو بهتر بشناسند؟

patris host network
    بیش از 6 سال ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات
    در حال حاضر اين سايت در حال احداث مي باشد و به زودي كامل مي گردد. از بردباري شما در زمان ساخت اين سايت متشكريم. لطفا درآينده نزديك دوباره مراجعه فرماييد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 24 ساعته تماس حاصل فرمایید.
    09355126003
    بعد شش سال تجربه شمارتون ایرانسله؟!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

4. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    27
    تشکر شده در
    24 پست

از کی تا حالا شماره تلفن تجربه رو مشخص می کنه؟
    من همراه اولم رو 2 سال پیش گذاشتم کنار و دارم از ایرانسل استفاده می کنم
    یعنی تجربم x بود الان شده x-2?
    اگه فرمولی داره بگید بدونم

(هدف منحرف کردن بحث نیست ولی فکر کنم مطالب دیگه مهم تر هست تا شماره تلفن)

6. تعداد تشکر ها از msnasiri به دلیل پست مفید

عضو انجمن Amir.Mansoury آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,422
    تشکر تشکر شده 
    647
    تشکر شده در
    403 پست

مرسی. سوال خوبی پرسیدی. اتفاقا بچه ها اینجوری بیشتر با من آشنا میشن.
    اگر میگم بیش از 6 سال اون خدا باید قضاوت کنه و کسایی که من را میشناسند.
    من کارم را با دوستم شروع کردیم و با یک خط همراه اول . بعد کردیم 2 خط ایرانسل.
    کارمون هم خوب بود. درآمد بد نبود. ولی مشتری اینترنتی نداشتیم. مشتری حضوری و خاص داشتیم.
    کم کم بازار هاستینگ ریخت به هم و سایتهای هاستینگ زیاد شدند. شراکت من با دوستم تمام شد و من ماندم تنها.
    چون یوزرهامون خیلی نبودند، اونها را واگذار کردم و فعالیت را گذاشتم روی ریسیلری کوچک و دیزاین تا اعتبار دیگه خیلی خدشه دار نشه. کاربرای ما بیشتر شرکتها و موسسات بودند. به خاطر همین کار بر حرفه ای نبودند که بگن چرا dns و ip عوض شده. طبق قرار داد همه سایتها را آنلاین نگه داشتیم تا پایان قرار داد. من برای مدتی اصفهان نبودم و توی کار پروژه بودم. دوباره برگشتم. دامنه هام را فعال کردم و اومدم به امید خدا کارم را شروع کنم و یک شغلی داشته باشم. فعلا درگیر امتحانات دانشگاه هستم. پیگیر کارهای ثبت شرکتم هستم. پاتریس هاست فقط یک بخش از محیط کاری من است. فعالیت و موضوع شرکت گسترده است.
    ========================================
    درمورد سایت هم پرتال بخش کاربری و پشتیبانی نصب شده است و از سیستم whmcs استفاده کردم. انجمنهای گفتگو هم نصب کردم و هنوز فرصت نکردم فروم ها را ایجاد کنم.(دست تنهام.یک نفرم)

سایت اصلی هم سیستمش نصب شده. وردپرس است. لنگ قالب هستم و درگیر اونم و الا مشکلی نیست. اگر شما نظر دارید میتونم سایت قبلی را بصورت موقت آپ کنم.

به هر من در خدمت شما هستم.
    من همیشه به یک اصل اعتقاد دارم و اون صداقته.
    همیشه صادق بودم. سودش را بردم(البته چوبش را هم خوردم)

هرکسی سوالی داره بگه من جواب میدم. اطلا میخواهید یک تاپیک ایحاد کنم مخصوصی خودم؟
    ویرایش توسط Amir.Mansoury : January 24th, 2010 در ساعت 03:25

8. تعداد تشکر ها ازAmir.Mansoury به دلیل پست مفید

عضو جدید Arash.Ajdary آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    42
    تشکر شده در
    35 پست

سلام امیر جان
    اینجا چیکار میکنی
    آقا من امیر میشناسم
    سرعت هاستشون فوق العاده هست
    میتونید وبلاگ خودش ببیند که روی همین سرور هست
    یک تکنولوژیست
    امیر خوشحال شدم دوباره به میادین بازگشتی

10. تعداد تشکر ها از Arash.Ajdary به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

یک سوال این وسط برای من پیش امده چون این دوستمون این حرف زد من هم توی همن تاپیک سوال میکنم

میخواستم ببینم شما ( کلا منظورم کلی هست و با بقیه دوستان هم که به این قضیه گیر میدن) که هرکی شماره ایرانسل میده گیر میدن بهش مگید شماره ایرنسله میخواستم ببینم داستانش چیه اگر بخاطر اعتبار که قبلا بله ایرانسل پول میدادی و دیگه نه ریجستر ی داشت نه چیزی و طرف راحت یه شماره میداد و بعد هر کاری میخواست میکرد بعد هم سیم کارت میانداختش میرفت ولی الان باید حتما کارت ملی بدی و مثل شرایط همراه اول داره موقع خرید پس فرقی نمیکنه چه شماره ایرانسل بهت بدن چه همراه اول هر جفتش ا'ر طرف بخواد خلاف کنه یا کلاه برداری میشه اطلاعاتش راحت گیر اورد از روی خط ایرانسل هم
    ویرایش توسط MagicVps.Com : January 26th, 2010 در ساعت 01:41
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

12. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    یک سوال این وسط برای من پیش امده چون این دوستمون این حرف زد من هم توی همن تاپیک سوال میکنم

میخواستم ببینم شما ( کلا منظورم کلی هست و با بقیه دوستان هم که به این قضیه گیر میدن) که هرکی شماره ایرانسل میده گیر میدن بهش مگید شماره ایرنسله میخواستم ببینم داستانش چیه اگر بخاطر اعتبار که قبلا بله ایرانسل پول میدادی و دیگه نه ریجستر ی داشت نه چیزی و طرف راحت یه شماره میداد و بعد هر کاری میخواست میکرد بعد هم سیم کارت میانداختش میرفت ولی الان باید حتما کارت ملی بدی و مثل شرایط همراه اول داره موقع خرید پس فرقی نمیکنه چه شماره ایرانسل بهت بدن چه همراه اول هر جفتش ا'ر طرف بخواد خلاف کنه یا کلاه برداری میشه اطلاعاتش راحت گیر اورد از روی خط ایرانسل هم
    در جواب شما بگم درسته با ملی شده اما باز هم اگر بخوای کیلویی بهت میفروشند! کلا چون مفته حتی میتونی سیم کارت کسی دیگر رو که بیرون انداخته و یا جا گزاشته رو استفاده کنی و اگر سری به بازار بزنی همون موبایل فروشی بگی دست دوشو میخوام کلی میریزه سرت! خود من تا الان چندتایی پیدا کردم ب اشارژ داخلش! به خاطر قیمت مفت 2 هزار تومانش هر کسی میخره و چندتا چندتا داره و وقتی گمش میکنه و .. بیخیال میشه. برعکس مخابرات ارزونترینش 23 تومانه که حتی قابل فروشه و به خاطر قیمتش کسی دور نمیندازه یا گمش کنه دنبالش میگرده و اگر نخوادش میفروشدش!
    حالا من یک سوال دارم؟ شماهایی که حرفه ای هستید و کلی هزینه هاست و.. میکنید چرا یک همراه اول نمیخرید 23 هزار تومان؟ واقعا گرونه؟ وقتی میگیم ایرانسل نه فقط به خاطر مشکلات اعتمادش نیست. غیر قابل دسترس بودنش هم هست.خیلی شهرهای ایران ایرانسل بیشتر مواقع آنتن نمیده تو خود تهرانم هر دفعه هنگ میکنه برعکس مخابرات که بیشتر تو دسترسه.خوب دوست عزیز اگر میخواهید کاسبی کنید یک 20 هزار تومان سیم کارت چیزی ازت کم نمیکنه.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن najmehdj آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    177
    تشکر شده در
    163 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    در جواب شما بگم درسته با ملی شده اما باز هم اگر بخوای کیلویی بهت میفروشند! کلا چون مفته حتی میتونی سیم کارت کسی دیگر رو که بیرون انداخته و یا جا گزاشته رو استفاده کنی و اگر سری به بازار بزنی همون موبایل فروشی بگی دست دوشو میخوام کلی میریزه سرت! خود من تا الان چندتایی پیدا کردم ب اشارژ داخلش! به خاطر قیمت مفت 2 هزار تومانش هر کسی میخره و چندتا چندتا داره و وقتی گمش میکنه و .. بیخیال میشه. برعکس مخابرات ارزونترینش 23 تومانه که حتی قابل فروشه و به خاطر قیمتش کسی دور نمیندازه یا گمش کنه دنبالش میگرده و اگر نخوادش میفروشدش!
    حالا من یک سوال دارم؟ شماهایی که حرفه ای هستید و کلی هزینه هاست و.. میکنید چرا یک همراه اول نمیخرید 23 هزار تومان؟ واقعا گرونه؟ وقتی میگیم ایرانسل نه فقط به خاطر مشکلات اعتمادش نیست. غیر قابل دسترس بودنش هم هست.خیلی شهرهای ایران ایرانسل بیشتر مواقع آنتن نمیده تو خود تهرانم هر دفعه هنگ میکنه برعکس مخابرات که بیشتر تو دسترسه.خوب دوست عزیز اگر میخواهید کاسبی کنید یک 20 هزار تومان سیم کارت چیزی ازت کم نمیکنه.
    شما چقدر بدبینی زیاد بدبین باشی سرت میاد
    انقدر کلید نباش روی یک مسءلبه
    مهاجرت ۹۸٪ به لینوکس
    fedora یعنی همه چیز
    بستن سیستم های خانگی با نازل ترین قیمت

15. تعداد تشکر ها ازnajmehdj به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)