صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: این گفته در مورد دیتاسنتر رد استیشن درست است ؟

عضو دائم TARIMEHR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,361
    تشکر تشکر شده 
    2,912
    تشکر شده در
    1,723 پست

پیش فرض پاسخ : این گفته در مورد دیتاسنتر رد استیشن درست است ؟

3- کانیفگ کردن یک میل سرور که توسط ما (آلماهاست) انجام میشود.
    بهترین روش این مورد هست؟

میل سرور از کدوم کشور
    چقدر هزینه در بر داره
    در قلمرو ایمان نیز تسامح هست

2. تعداد تشکر ها از TARIMEHR به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن safinoor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    262
    تشکر شده در
    199 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    باز هم دوست خوبَم مجیک جان عزیز و اظهار هایی مثل همیشه!

در مورد سوال دوستان هم باید خدمتشون بگیم اگر چنین حرکتهای خود جوشی که دوستان انجام میدن بر روی سرورهای این دیتاسنتر از قبیل ارسال اسپم. اکثر این مشکل زمانی پیش میاد که شما از mail scanner استفاده نکنید و سرور شما در حال دریافت اسپم از خارج از سرور باشد. اکثر دوستان هم که ماشاا... ایمیلها را فورواد کرده اند روی ایمیلها شخصی در نتیجه اسپم به درون سرور می آید و سپس به دلیل فوروارد بودن مجدد از سرور خارج میشود که از دید ما و دیتاسنتر این کار ارسال اسپم از سرور میباشد. خوشبختانه دیتاسنتر با صحبتی که داشتیم فقط relay را مسدود میکند. بجای اینکه سرور را کلا مسدود یا terminate کنند!چون ارسال اسپم از آن دسته abuse هایی میباشد که نه از دید ما (آلماهاست) قابل قبول میباشد نه دیتاسنتر. شما سه راه خواهید داشت:
    1- کامل کردن فورم دیتاسنتر و پرداخت هزینه ها!
    2- استفاده از relay جایگزین

و در آخر خدمت دوست خوبَم مجیک جان عرض کنم لطفا از اظهار نظرهایی که بدون داشتن اطلاعات کافی میباشد پرهیز کنید. اگر هم اطلاعات میخواهید در این زمینه با ما تماس بگیرید.

از relay دیتاسنتر استفاده خواهید کرد

و من ا... و توفیق!
    درود بر شما

1 - درباره مورد یک بیشتر توضیح بدید منظورم : میزان هزینه هستش .
    2 - کانفیگ میل سرور حتما باید توسط آلما هاست انجام بشه یا خود ماهم میتونیم انجام بدیم ؟

5. تعداد تشکر ها از safinoor به دلیل پست مفید

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TARIMEHR نمایش پست ها
    بهترین روش این مورد هست؟

میل سرور از کدوم کشور
    چقدر هزینه در بر داره
    اگر مورد شما ارسال اسپم نمیباشد و یا از mail scanner با کانیفگ مناسب استفاده میکنید از کشورهای اروپایی یا خود انگلیس(دیتاسنترهای دیگر)

در مورد بهترین روش استفاده از relay یی میباشد که ما (آلماهاست) در اختیار شما میگذاریم. ولی هزینه ماهیانه دارد.

1 - درباره مورد یک بیشتر توضیح بدید منظورم : میزان هزینه هستش .
    2 - کانفیگ میل سرور حتما باید توسط آلما هاست انجام بشه یا خود ماهم میتونیم انجام بدیم ؟
    1- پرداخت هزینه شش ماه سرور به صورت یک جا که در صورت تکرار این مورد سرور به صورت مادام مسدود میشود. و یا پرداخت 500پوند که وعدیه که در زمان کنسل کردن سرور به شما برگردانده خواهد شد. و درصورت تکرار این مشکل هر بار 60پوند از مبلغ کم میشود.
    2- درصوت داشتن تجربه کافی خودتان هم میتوانید انجام دهید.
    ویرایش توسط AlmaHost : February 6th, 2013 در ساعت 01:58
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

7. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

عضو دائم TARIMEHR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,361
    تشکر تشکر شده 
    2,912
    تشکر شده در
    1,723 پست

اسپم چطور محاسبه میشه؟

ارسال بیش از حد در یک بازه زمانی معین؟

روزانه و ساعتی چند ایمیل مجاز هست برای کل سرور
    در قلمرو ایمان نیز تسامح هست

9. تعداد تشکر ها از TARIMEHR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TARIMEHR نمایش پست ها
    اسپم چطور محاسبه میشه؟

ارسال بیش از حد در یک بازه زمانی معین؟

روزانه و ساعتی چند ایمیل مجاز هست برای کل سرور
    سیستم مانیتورینگ دیتاسنتر اسپم را تشخیص میدهد. اگر ایمیلهای شما اسپم نباشد و یا ایمیل مارکتینگ مشکلی نخواهید داشت. ایمیلهای اسپم مشخص میباشد. یک نمونه برای شما قرار میدهم که به سمت یکی از سرورهای هاستینگ ما آماده است ولی چون Mail Scanner با تنطیمات درست داشتیم به ایمیل کاربر ما ارسال نشده است که آن ایمیل هم فوروارد کند به ایمیل شخصی کاربر.

کد:
    michael.4234234523523@gmail.com  info@----.com  Cheap Facebook Fans
    manager@modesto.us  garmsar@----.net  Shipping Info
    و همچنین ایمیلهای Unsolicited Bulk Email . در اینجا به صورت کامل توضیح داده شده است.

Network Acceptable Use Policy
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

11. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

باز هم دوست خوبَم مجیک جان عزیز و اظهار هایی مثل همیشه!

در مورد سوال دوستان هم باید خدمتشون بگیم اگر چنین حرکتهای خود جوشی که دوستان انجام میدن بر روی سرورهای این دیتاسنتر از قبیل ارسال اسپم. اکثر این مشکل زمانی پیش میاد که شما از mail scanner استفاده نکنید و سرور شما در حال دریافت اسپم از خارج از سرور باشد. اکثر دوستان هم که ماشاا... ایمیلها را فورواد کرده اند روی ایمیلها شخصی در نتیجه اسپم به درون سرور می آید و سپس به دلیل فوروارد بودن مجدد از سرور خارج میشود که از دید ما و دیتاسنتر این کار ارسال اسپم از سرور میباشد. خوشبختانه دیتاسنتر با صحبتی که داشتیم فقط relay را مسدود میکند. بجای اینکه سرور را کلا مسدود یا terminate کنند!چون ارسال اسپم از آن دسته abuse هایی میباشد که نه از دید ما (آلماهاست) قابل قبول میباشد نه دیتاسنتر. شما سه راه خواهید داشت:
    1- کامل کردن فورم دیتاسنتر و پرداخت هزینه ها!
    2- استفاده از relay جایگزین

و در آخر خدمت دوست خوبَم مجیک جان عرض کنم لطفا از اظهار نظرهایی که بدون داشتن اطلاعات کافی میباشد پرهیز کنید. اگر هم اطلاعات میخواهید در این زمینه با ما تماس بگیرید.

پاسخ خودتون قبول ندارید ظاهرا چیز یکه به استارتر گفته بودین من همون کپی پست کردم پس حر فخ ودتون قبول اگر ندراید فکرکنم خودتون لازم باشه از دیگر همکارانتون دریافت اطلاعات کنید چرا که این پاسخ همکارن شما بوده به این شخص برید تاپیک مجدد ببنید

پینوشت : پاسخ دادن یا ندادن من به این موضع هیچ سودی برای بنده نداره
    فورش عمومی هم از این دیتا سنتر نداشتم که فکر کنید برای بازار یابی این دیتا سنتر در این تاپیکها ی دیتا سنتر دارم شرکت میکنم

و من ا... و توفیق!
    مهندس جان بنده حرفی از خودم نگفتم ادرس تاپکی دادمکه شخص سوال کرده و پاسخی که خودتون داده بودین به اون شخص استار تاپیک

پس با اظهار نظر خودتون هم ظاهار مشکل دارید چون پاسخ خودتون من رپیلای کردم که به اون شخص داده بودین من هیچ گونه حرفی کمتر یا بیشتراز پاسخ شما توی اون تاپیک ارسال نکردم
    دفعه قبلیهم هم براساس پست خودتون ریپلایکرده بودم که اون پست حذف شد ببنم اینهم حذف میشه

خداوند همه را به راه راست هدایت کنه
    ویرایش توسط MagicVps.Com : February 6th, 2013 در ساعت 15:14
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

13. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    مهندس جان بنده حرفی از خودم نگفتم ادرس تاپکی دادمکه شخص سوال کرده و پاسخی که خودتون داده بودین به اون شخص استار تاپیک

پس با اظهار نظر خودتون هم ظاهار مشکل دارید چون پاسخ خودتون من رپیلای کردم که به اون شخص داده بودین من هیچ گونه حرفی کمتر یا بیشتراز پاسخ شما توی اون تاپیک ارسال نکردم
    دفعه قبلیهم هم براساس پست خودتون ریپلایکرده بودم که اون پست حذف شد ببنم اینهم حذف میشه

خداوند همه را به راه راست هدایت کنه
    باز هَم دوست خوبَمان مَجیک جان عزیز و باز هَم مثل همیشه با پُستهای گرانمایه ما رو شاد کردند...
    پستی که ارسال کردید رو مجدد مطالعه کنید...

میبنید که فرقی نمکنه طرف مقابل پارتنر باتشه یا مشتری معمولی
    نمیخوایم بحث رو به حاشیه بکشیم... ولی ظاهرا این پارتنری رَسمی آلماهاست حداقل برای شما خیلی سخت هست که به این نَحو اظهار فضَل میکنید...
    فکر میکنم سَواد انگلیسی خواندن را فل مجلس دارید...
    If you engage in any of the activities prohibited by this AUP document Redstation Limited may suspend or in serious cases terminate your account.
    فل واقع، وَمن ا... و توفیق

15. تعداد تشکر ها از AlmaHost به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

باز هَم دوست خوبَمان مَجیک جان عزیز و باز هَم مثل همیشه با پُستهای گرانمایه ما رو شاد کردند...
    پستی که ارسال کردید رو مجدد مطالعه کنید...

نمیخوایم بحث رو به حاشیه بکشیم... ولی ظاهرا این پارتنری رَسمی آلماهاست حداقل برای شما خیلی سخت هست که به این نَحو اظهار فضَل میکنید...
    فکر میکنم سَواد انگلیسی خواندن را فل مجلس دارید...

فل واقع، وَمن ا... و توفیق
    باز هم زیادی خوشحال شدین

سوال کننده

آلما هاست که پارتنر رسمی این دیتاسنتره به نظرتون همین قضیه برای سرور های موجود در پنل آلما هاست نیز صد می کنه یا خیر ؟

پاسخ دهنده

قوانینی دیتا سنتر برای همه یکسان هست و فرقی نمکنهخ که پارتنر باشه یا یوزر معمولی

اون حرف پارتنر گفته بوده عزیزم پس اگر یوزر معمولی و پارتنر فرقی ندارن چرا که اگر فرق داشتن در مورد این قضیه اون جواب بهشون نمیدادن بنده هم جوابی که پارتنر داده بوده من همون رپیلای کردم عزیز جان
    اگر غیر ازجوابی که خودتون توی اون تاپیک دیدیه باشن

شما هم مبارکتون باشه پارتنر بودن بودن و نبودن شما توی این قضیه فرقی نداره برای من عزیز چرا که توی کار فورش سرور اختصاصی نیستم که مثلا شما پارتنر هستید و جای من تنگ شده باشه و نارحت شده باشم از فروش سرورهای این دیتا سنتر

توی این بحث دیگه شرکت نمیکنم

شماهم بهتر اگر از قبل کنتاکتی بوده یا کدورتی بوده دور بریزید چرا که این موارد به جایی نمیرسه

موفق باشید
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

17. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    باز هم زیادی خوشحال شدین

سوال کننده

آلما هاست که پارتنر رسمی این دیتاسنتره به نظرتون همین قضیه برای سرور های موجود در پنل آلما هاست نیز صد می کنه یا خیر ؟

پاسخ دهنده

قوانینی دیتا سنتر برای همه یکسان هست و فرقی نمکنهخ که پارتنر باشه یا یوزر معمولی

اون حرف پارتنر گفته بوده عزیزم پس اگر یوزر معمولی و پارتنر فرقی ندارن چرا که اگر فرق داشتن در مورد این قضیه اون جواب بهشون نمیدادن بنده هم جوابی که پارتنر داده بوده من همون رپیلای کردم عزیز جان
    اگر غیر ازجوابی که خودتون توی اون تاپیک دیدیه باشن

شما هم مبارکتون باشه پارتنر بودن بودن و نبودن شما توی این قضیه فرقی نداره برای من عزیز چرا که توی کار فورش سرور اختصاصی نیستم که مثلا شما پارتنر هستید و جای من تنگ شده باشه و نارحت شده باشم از فروش سرورهای این دیتا سنتر

توی این بحث دیگه شرکت نمیکنم

شماهم بهتر اگر از قبل کنتاکتی بوده یا کدورتی بوده دور بریزید چرا که این موارد به جایی نمیرسه

موفق باشید
    بازهم دوست خوبَم مجیک جان عزیز!
    شما ظاهرا عادت دارید پستها رو نخونده جواب بدید ...
    به پُست قبلی دقت کنید...
    پست شما:
    میبنید که فرقی نمکنه طرف مقابل پارتنر باتشه یا مشتری معمولی
    پست ما:
    If you engage in any of the activities prohibited by this AUP document Redstation Limited may suspend or in serious cases terminate your account.

پس لطفا هیچ وقت یک جواب را برای همه استفاده نکنید! و ازجانب هیچ شخصی هم سُخنی رو نقل قول نکنید! سرور ایشون طبق قوانین (تاپیکی که دادید) باید مسدود میُشد یا اگر اسپم خیلی زیاد بود حذف! ولی نشده است و فقط امکان ارسال از ایشون گرفته شده و موارد ذکر شده از ایشون خواسته شده... پس فرقش رو فکر میکنم الان یاد گرفتید...

فکر میکنم ظاهرا شما مُشکلی دارید... به پستهای خودتون تو 6ماه پیش رجوع کنید فل واقع!

و من ا... وتوفیق!

19. تعداد تشکر ها از AlmaHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

و من ا... و توفیق!
    relay دیتاسنتر محدودیت زیادی داشت همون 48 ساعت اول یکی از سرور های المان رو به عنوان relay استفاده کردیم.
    ولی خوب هست این محدودیت به این مهمی رو قبلا به کاربران خودتون اطلاع بدید ...
    ارتباط تلگرامی با بخش فروش : pardisho@

21. تعداد تشکر ها ازpardishosting به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)