صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: نحوه پشتیبانی و پاسخگویی ضعیف هاست ایران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

Angry نحوه پشتیبانی و پاسخگویی ضعیف هاست ایران

سلام .
    دو روز پیش سرویسی خریدم از شرکت مثلا برتر ارائه سرویس هاست اشتراکی "هاست ایران" 190 هزار تومان هزینه کردم و ...
    روی این سرویس یک سیستم وردپرس نصب کردم و مشغول کانفیگ وردپرس شدم .
    متاسفانه سرعت لود سایت بسیار پایین بود که تیکت زدم و با چنین پاسخی رو به رو شدم :

hostiran.jpg

جالب اینجاست که این شرکت با این پشتیبانی ضعیف و با استفاده جمله معروف " استفاده بیش از حد از منابع سرور" که برای دوشیدن کاربر استفاده میشه ، چطور هر سال جزو ده بیست سرویس دهنده برتر هاستینگ ایران انتخاب میشه .
    وردپرسی که تازه دو روزه نصب شده ، نه دیتابیس سنگینی داره نه بازدید کننده ای داره ( تنها بازدید کننده اش خودم هستم که مشغول انجام تنظیمات وردپرس هستم ) چطور میتونه مصرف منابع بیش از اندازه داشته باشه ؟
    حالا بعد از این داستان درخواست کردم که سرویس لغو بشه و وجه بازگردونده بشه میگن که نمیشه ! و در پاسخ به تماس تلفنی بنده میگن که تنها در مواردی که ما نتونیم مشکل رو حل کنیم پول رو پس میدیم ! ( الان هم اگر من پول بیشتر بدم میتونن مشکل رو حل کنن دیگه )

اگر کسی راهی میتونه پیشنهاد بده که من بتونم پولم رو از این شرکت پس بگیرم ممنون میشم ، در غیر این صورت امیدوارم این تاپیک بمونه تا بقیه افرادی که از این شرکت میخوان سرویس بگیرن با روند کاریشون و نحوه پاسخدهی و پشتیبانی شرکت هاست ایران بیشتر آشنا بشن .

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

پیش فرض پاسخ : نحوه پشتیبانی و پاسخگویی ضعیف هاست ایران

چند سال قبل که هاست دل تصمیم به جمع کردن گرفته بود مجبور شدیم منتقل کنیم که اول همین هاست ایران رو تست کردیم که یکی از بدترین تجربه های ما بود.
    هزینه های الکی و کیفیت بسیار پایین

معروفیت این هاستینگ هم به خاطر میزبانی سایت های دولتی هست و درامد بالایی که از اون قسمت داره
    وگرنه تعداد سایت های بزرگی که میزبانی می کنند در برابر اسم و رسمشون بسیار پایین هست

حتی وی بی ایران اگر اشتباه نکنم بعد از جمع کردن هاست دل از همین هاست ایران سرویس گرفت که اون ها هم به مشکل خوردند و هاست ایران نتونست میزبانی کنه
    شما با 190 تومان میتونستید یک سرور خیلی بهتر تهیه کنید
    نیازی به چنین هزینه ای برای یک وبسایت که هنوز راه اندازی هم نشده نیست

4. تعداد تشکر ها از navid2zp به دلیل پست مفید

SOI

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

در مورد خدمات این شرکت نظری ندارم ولی شما بهتر هست قبل از هر چیزی از سمت خودتون اطمینان حاصل کنید. منابعی که به شما اختصاص داده شده در سیپنل قابل مشاهده هست. ابتدا چک کنید همه مقادیر به مقدار کافی باشه و همونقدری که سفارش دادید باشه. بعد اینکه وردپرس را غیرفعال کنید و یک صفحه html ساده روی هاست بارگذاری کنید و از نرم افزارهای تست سرعت چک کنید سرعت لود را . بله ممکن هست وردپرسی که تازه نصب شده بنا به دلایل مختلف سنگین باشه. به طور مثال خیلی ساده شما یک وردپرس خام نصب کنید و یک قالب غیر استاندارد روش نصب کنید چنین اتفاقی میفته یا افزونه یا هر چیز دیگه. در نتیجه چک کنید و ببینید اگر همه چیز از سمت شما مرتب هست طبق مستندات با پشتیبانی صحبت کنید که یا مشکل حل کنند یا هزینه برگشت بزنند.

6. تعداد تشکر ها از Sajad به دلیل پست مفید

SOI

عضو انجمن dastrast آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    410
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    58 پست

سلام
    من که با مورد مشابه شما نتونستم پولو پس بگیرم(البته هاستینگی که شما فرمودید نبود)
    و مجبور شدم به هر نحوی شده با کمکه دوستانه همین انجمن مودبانه و حرفه ای تیکت بدم تا منابعو ببرن بالا و به صورته جدی رسیدگی کنن
    حالا خوبه بازم به شما گفتن نمیتونیم پولو پس بدیم من وقتی صحبت از بازگشت وجه کردم دیگه جوابمو ندادن!!!

این تاپیکو بخون ممکنه کمکت کنه
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=177267
    ویرایش توسط dastrast : November 27th, 2016 در ساعت 16:36
    don't underestimate the power of a common man

8. تعداد تشکر ها از dastrast به دلیل پست مفید

SOI

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SOI نمایش پست ها
    سلام .
    دو روز پیش سرویسی خریدم از شرکت مثلا برتر ارائه سرویس هاست اشتراکی "هاست ایران" 190 هزار تومان هزینه کردم و ...
    روی این سرویس یک سیستم وردپرس نصب کردم و مشغول کانفیگ وردپرس شدم .
    متاسفانه سرعت لود سایت بسیار پایین بود که تیکت زدم و با چنین پاسخی رو به رو شدم :

جالب اینجاست که این شرکت با این پشتیبانی ضعیف و با استفاده جمله معروف " استفاده بیش از حد از منابع سرور" که برای دوشیدن کاربر استفاده میشه ، چطور هر سال جزو ده بیست سرویس دهنده برتر هاستینگ ایران انتخاب میشه .
    وردپرسی که تازه دو روزه نصب شده ، نه دیتابیس سنگینی داره نه بازدید کننده ای داره ( تنها بازدید کننده اش خودم هستم که مشغول انجام تنظیمات وردپرس هستم ) چطور میتونه مصرف منابع بیش از اندازه داشته باشه ؟
    حالا بعد از این داستان درخواست کردم که سرویس لغو بشه و وجه بازگردونده بشه میگن که نمیشه ! و در پاسخ به تماس تلفنی بنده میگن که تنها در مواردی که ما نتونیم مشکل رو حل کنیم پول رو پس میدیم ! ( الان هم اگر من پول بیشتر بدم میتونن مشکل رو حل کنن دیگه )

اگر کسی راهی میتونه پیشنهاد بده که من بتونم پولم رو از این شرکت پس بگیرم ممنون میشم ، در غیر این صورت امیدوارم این تاپیک بمونه تا بقیه افرادی که از این شرکت میخوان سرویس بگیرن با روند کاریشون و نحوه پاسخدهی و پشتیبانی شرکت هاست ایران بیشتر آشنا بشن .
    درود
    تو این مملکت هزار تا هاست با اسم هاست ایران مشغول فعالیت هستند برای اینکه این پست برای مشتریان اونها سوتفاهمی ایجاد نکنه بهتر بود آدرس اونها را هم قرار میدادید
    اما در مورد هاست ایرانی که شما میفرمایید اگر اشتباه نکنم (hostiran.net) منظورتان هست باید بگم قیمت هاش فضایی هست و اکثر مشتریان اون شرکت های دولتی هستند که پول براشون مهم نیست و اگر دقت کنید هزینه ثبت دامنه تو اون چندین برابر بقیه جاهاست حالا به نظر شما ثبت دامنه هم کیفیت داره ؟ ولی خوب پارتی پارتی هست
    این هاست قابل اعتماد هم نیست و ماجرای ***یده شدن پی سی دانلود را تو گوگل جستجو کنید تا متوجه بشید که اگر روزگاری سایت شما با این همه هزینه موفقیتی هم به دست بیاره توسط اونها بلعیده میشهخ و با اون همه پارتی که اینها دارند دست شما به هیچ جایی هم تو این مملکت نخواهد رسید

https://www.google.com/search?q=%D8%...ient=firefox-b
    ویرایش توسط iraniam2000 : November 27th, 2016 در ساعت 16:36

10. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

SOI

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
    در مورد خدمات این شرکت نظری ندارم ولی شما بهتر هست قبل از هر چیزی از سمت خودتون اطمینان حاصل کنید. منابعی که به شما اختصاص داده شده در سیپنل قابل مشاهده هست. ابتدا چک کنید همه مقادیر به مقدار کافی باشه و همونقدری که سفارش دادید باشه. بعد اینکه وردپرس را غیرفعال کنید و یک صفحه html ساده روی هاست بارگذاری کنید و از نرم افزارهای تست سرعت چک کنید سرعت لود را . بله ممکن هست وردپرسی که تازه نصب شده بنا به دلایل مختلف سنگین باشه. به طور مثال خیلی ساده شما یک وردپرس خام نصب کنید و یک قالب غیر استاندارد روش نصب کنید چنین اتفاقی میفته یا افزونه یا هر چیز دیگه. در نتیجه چک کنید و ببینید اگر همه چیز از سمت شما مرتب هست طبق مستندات با پشتیبانی صحبت کنید که یا مشکل حل کنند یا هزینه برگشت بزنند.
    مسئله میزان منابعی هست که شما به یک سرویس اختصاص میدین ، شما میتونی 10 مگ رم و یک درصد سی پی یو اختصاص بدی و یک صفحه اچ تی ام ال رو بیاری بالا بدون مشکل دیگه عرف این هست که شما یک سرویس که ارائه میدین بتونه سیستم های مدیریت محتوای معمول مثل وردپرس و جوملا رو ساپورت کنه بعد هم اینطور که فکر میکنم باید بگن که چه فایلی مصرف منابع بالایی داره .
    حالا اصلا جالب اینجا هست که من تازه متوجه شدم که اگر یه مشکلی هم برام پیش بیاد با این سرعت پاسخگویی این سرویس دهنده باید قید حل اون مشکل رو بزنم .

- - - Updated - - -

هاست دی ال خیلی خوب بود و هنوز هم هست ، من قبل از اینکه برم از این سرویس دهنده سرویس بگیرم ، رفتم هاست دی ال دیدم سفارش قبول نمیکنن که با این پاسخ حرفه ای رو به رو شدم :

سلام
    با توجه به پر بودن سرورهای میزبانی، از پذیرش سفارش جدید معذوریم ( مقداری از منابع سرور برای حفظ شرایط کیفی سرویسها رزرو شده که از آن فروش نخواهیم داشت )
    لازم به توضیح است که سرور جدید حداقل تا 1-2 ماه آینده اضافه نخواهد شد، و وضعیت لغو سفارش و آزاد شدن منابع نیز ابتدای ماه میلادی مشخص خواهد شد که البته تضمینی در پذیرش سفارش برای دوره بعد نیز وجود ندارد، ولی در صورت تمایل میتوانید هفته ابتدای ماه میلادی بعد تماس گیرید.

و گفتم یک بار از این شرکت بگیرم تست کنم ببینم چیه ، دیگه فکر نمیکردم اینطوری بشه داستان .

خدا پدر حامد اعتصامی فر رو با پشتیبانی خوب و سرویس های مطلوبش بیامرزه ، حلالش باشه پولی که میگیره .

- - - Updated - - -

طبق پاسخی که الان به تیکت بنده دادن ، گفتن که وجه رو استرداد میدن ، امیدوارم که این کار رو در پایان انجام بدن .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

سلام .
    بعد از پیگیری های متعدد با واحد مالی هاست ایران ، امروز هزینه هاست خریداری شده به حساب بنده واریز شد ، البته بچه های امور مالی هاست ایران هم همکاری های لازم رو انجام دادند .

screencapture-hostiran-net-viewticket-php-1480400676836.jpg

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

hostiran-new.jpg

این هم از ثبت دامنه توسط هاست ایران و دامنه ای که داشت ب... می رفت !
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

سابقه ۱۳ ساله شما در اینترنت تحسین برانگیزه . این قانون ارسال ایمیل تایید برای دامنه چند سالی هست که اجرا میشه و موضوع اسپم شدن ایمیل هم در همه شرکتی ممکن هست رخ بده که جای تذکر داره چون گاها ممکن است نادیده گرفته بشه یا فراموش بشه.
    عیب خاص و ویژه ای هم در نحوه پاسخگویی به این تیکت نمیشه گرفت. موضوعی هست که در هر شرکتی رخ میده و نیاز به پیگیری و اطلاع توسط مشتری داره و در زمان مناسبی هم پاسختون رو دادن.

عضو انجمن rahyarco آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    147
    تشکر شده در
    119 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SOI نمایش پست ها
    hostiran-new.jpg

این هم از ثبت دامنه توسط هاست ایران و دامنه ای که داشت ب... می رفت !
    در مورد پیشتیبانی در زمینه هاست حق با شماست اما در مورد دامنه

قانون تایید ایمیل دامنه در حدود 3 سال هست که ایجاد شده و از سال 2014 الزامی شده است. مستندات هم در لینک های زیر موجود هست ، این مورد هم که ایمیل به اسپم رفته باشد وجود دارد و برای مشتریان زیادی اتفاق می افتد.

https://www.icann.org/resources/page...-2013-05-03-en
    https://www.namecheap.com/support/kn...dation-process
    https://www.godaddy.com/help/verifyi...alidation-8948

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع