صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: کمک : ساخت وبسایت دانلود روی هاست خارجی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : کمک : ساخت وبسایت دانلود روی هاست خارجی

با سلام

دوست عزیز شما اصلا انگار تو باغ نیستین ، اینی که میگین 100 ترا فایل واسه آپلود دارم یعنی 100 ترا فضا میخواهین. اونی که کاربر از سایت شما دانلود میکنه میشه ترافیک. نه فضا.
    اینی که گفتم غیر قانونی هست - شما هاست دانلود میخوای ؛ این با هاستینگ مخصوص سایت عادی فرق میکنه ؛ از نظر نوع منابع و از نظر کانفیگ و ..... یعنی رو جاست هاست و ..... اجازه راه اندازی سایت دانلود و فایل هاستینگ تو این حجم بهتون نمیدن.
    خیلی از سایتها که شما میگین فایلهایی رو یا رو سرور خودشون آپ کردن یا سرویسهای اشتراکی - طرف لینک از سایت 4shared واسه دانلود فیلم میده.
    من به جای شما بودم ، اگه آرشیو واقعا قوی دارین - به جای دانلود سنتر با این همه مشکل - یه سایت واسه فروش اینترنتی راه می انداختم.
    ترافیک تو ایران هنوز گرونه - فیلم خوب یعنی حداقل کیفیت dvd - مدام قطعی سرویس داریم - هر dvd رو ..... تومن بفروشین بهتر نیست ( به عنوان یه ایده از یه دوست صرفا عرض میکنم )

موفق باشید

2. تعداد تشکر ها از love server به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط greatone نمایش پست ها
    100 ترا رو که مثال زدم....فوقش ماهیانه بیست تا سی گیگ نیاز دارم
    پس اگر غیر قانونیه این همه سایت ایرانی که فیلم برای دانلود میزارن چی کار کردن؟؟؟
    هیچی آنایی که موندن الان دارند آب خنک میخورند.. آنایی هم که رفتند خارج دارند آب میوه خنک میخورند!!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط love server نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز شما اصلا انگار تو باغ نیستین ، اینی که میگین 100 ترا فایل واسه آپلود دارم یعنی 100 ترا فضا میخواهین. اونی که کاربر از سایت شما دانلود میکنه میشه ترافیک. نه فضا.
    اینی که گفتم غیر قانونی هست - شما هاست دانلود میخوای ؛ این با هاستینگ مخصوص سایت عادی فرق میکنه ؛ از نظر نوع منابع و از نظر کانفیگ و ..... یعنی رو جاست هاست و ..... اجازه راه اندازی سایت دانلود و فایل هاستینگ تو این حجم بهتون نمیدن.
    خیلی از سایتها که شما میگین فایلهایی رو یا رو سرور خودشون آپ کردن یا سرویسهای اشتراکی - طرف لینک از سایت 4shared واسه دانلود فیلم میده.
    من به جای شما بودم ، اگه آرشیو واقعا قوی دارین - به جای دانلود سنتر با این همه مشکل - یه سایت واسه فروش اینترنتی راه می انداختم.
    ترافیک تو ایران هنوز گرونه - فیلم خوب یعنی حداقل کیفیت dvd - مدام قطعی سرویس داریم - هر dvd رو ..... تومن بفروشین بهتر نیست ( به عنوان یه ایده از یه دوست صرفا عرض میکنم )

موفق باشید
    بله اگه تو باغ بودم که اینجا تاپیک نمیزم اخه

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    هیچی آنایی که موندن الان دارند آب خنک میخورند.. آنایی هم که رفتند خارج دارند آب میوه خنک میخورند!!
    ینی همه این صاحابای این سایتا پا میشن ماه به ماه میان ایران دوزار پولاشونو از بانک برمیدارن برمیگردن خارج؟؟؟

----------------------------
    این ماهانه سی گیگی که سایتیای هاستینگ میزنن , مثلا میزنه ماهانه سی گیگ فضا یعنی سالانه میتونیم داخلش 360 گیگ فایل اپلود کنیم؟؟؟
    این سایتا
    دانلود فیلم دانلود سریال با لینک مستقیم
    TinyMoviez
    http://www.baranmovie22.in/
    این سایتایی که گذاشتم که با لینک مستقیم فیلم میزارن و میشه گفت حدود 3 ترابایت تا حالا اپلود کردن و بندویتشون به طور حتم بیشتر از 10 ترابایت هست چیکار میکنن؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    103
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    246 پست

دوست عزیز این دو تا وب سایتی که شما معرفی کردین اینها معمولا سرور اختصاصی برای دانلود و اپلود دارن که این سرور به نیازشون فضا یا هارد تهیه می کنند شاید یکی 12 ترابایت کارش راه بیوفته یکی 6 ترابایت به طور کلی اینها از سرور اختصاصی استفاده میکنند .

7. تعداد تشکر ها از iman00 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iman00 نمایش پست ها
    دوست عزیز این دو تا وب سایتی که شما معرفی کردین اینها معمولا سرور اختصاصی برای دانلود و اپلود دارن که این سرور به نیازشون فضا یا هارد تهیه می کنند شاید یکی 12 ترابایت کارش راه بیوفته یکی 6 ترابایت به طور کلی اینها از سرور اختصاصی استفاده میکنند .
    مثلا از جایی مثل UPLOADBAZ . Com - Easy way to share your files گرفتن؟
    بعد توی همون اپلودباز اپلود میکنن و لینک مستقیم یمزارن رو سایت؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    103
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    246 پست

دوست عزیز همین سایت UPLOADBAZ . Com - Easy way to share your files که شما عرض کردید اینها نمیان فایل هاشون روی هاست اصل کاری بریزن اینها یک سرور اختصاصی دارن اونجا فای هاشون میرین. این وب سایت UPLOADBAZ . Com - Easy way to share your files که شما نشون دادین یک لچر هست فکر کنم اگر میخوای بیشتر توضیح بدم با ای دی من درتماس باشید i_lok@yahoo.com

10. تعداد تشکر ها از iman00 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    13 پست

با سلام ،
    حالا چرا اینقدر خشن.
    "بله اگه تو باغ بودم که اینجا تاپیک نمیزم اخه"
    اینی که میگین ماهانه 30 گیگ ، سالانه 360 گیگ ترافیکه دوست عزیز، ربطی به فضا نداره .
    ما یه space ( فضا ) داریم ؛ یه bandwidth or traffic ( ترافیک یا پهنای باند ) ؛ یه سر به میهن وب هاست مثلا بزنین ؛ قضیه حل میشه مارو هم کتک نمیزنی. مثلا 1 گیگ فضا داره با 100 گیگ ترافیک در ماه. فضای شما کلا 1 گیگ در سال هست اما ترافیک هر ماه دوباره صفر میشه دوباره تا 100 گیگ میشه ترافیک داشته باشین. این واسه ترافیک و فضا
    تو این سایت هم اگر خواستین خرید کنین شما هاست مخصوص دانلود رو باید تهیه کنین.
    لینکی که بنده بهتون دادم بهترین گزینه برای سایتی مثل شماست ( اگر بخواهین سرور تهیه کنین ).
    منظورم این نیست از اونجا تهیه کنین ؛ نه؛ صرفا نوع سرور مورد نیاز شما رو عرض کردم.
    موفق باشید.

12. تعداد تشکر ها از love server به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط love server نمایش پست ها
    با سلام ،
    حالا چرا اینقدر خشن.
    "بله اگه تو باغ بودم که اینجا تاپیک نمیزم اخه"
    اینی که میگین ماهانه 30 گیگ ، سالانه 360 گیگ ترافیکه دوست عزیز، ربطی به فضا نداره .
    ما یه space ( فضا ) داریم ؛ یه bandwidth or traffic ( ترافیک یا پهنای باند ) ؛ یه سر به میهن وب هاست مثلا بزنین ؛ قضیه حل میشه مارو هم کتک نمیزنی. مثلا 1 گیگ فضا داره با 100 گیگ ترافیک در ماه. فضای شما کلا 1 گیگ در سال هست اما ترافیک هر ماه دوباره صفر میشه دوباره تا 100 گیگ میشه ترافیک داشته باشین. این واسه ترافیک و فضا
    تو این سایت هم اگر خواستین خرید کنین شما هاست مخصوص دانلود رو باید تهیه کنین.
    لینکی که بنده بهتون دادم بهترین گزینه برای سایتی مثل شماست ( اگر بخواهین سرور تهیه کنین ).
    منظورم این نیست از اونجا تهیه کنین ؛ نه؛ صرفا نوع سرور مورد نیاز شما رو عرض کردم.
    موفق باشید.
    اهان گرفتم
    بابا من خشن نیستم اصلا این زبان فارسی مشکل داره بخدا
    خب تقریبا ایمان بهم گفت باید چه پلنی رو مد نظر بگیریم , یدونه مجازی اول میگیرم و اگر دیدم بازدید بالاتر رفته اختصاصیش میکنم نظرت چیه؟ اینجوری ریسک ضررش کمتر میشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    13
    تشکر شده در
    13 پست

با سلام،
    والا سلاح مملکت خویش خسروان دانند. بستگی به این داره که چقدر به کارتون مطمئن هستین.
    من بودم در مرحله اول یا با یه هاست دانلود شروع میکردم یا همون پیشنهادی که بهتون دادم ؛ فروش پستی . من به دانلود ( البته این صرفا نظر منه ) با این وضعیت اینترنت فقط خوش بین نیستم ؛ همین. اگه بگین حجم فایلتون چقدره ، بد نیست . بپرسین ببینین vps با امکانات مد نظر شما براتون چند تموم میشه.
    پیشنهاد من:
    1. فروش پستی
    2. هاست دانلود
    3. vps
    4. storage server
    اینم در نظر بگیرین که مدیریت 2 تای آخر سخت تره.
    موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از love server به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    66
    تشکر تشکر شده 
    1,223
    تشکر شده در
    1,049 پست

دوستان سرورهای ابری نظرتون چی هست پیشنهاد خوبی نیست برای دوستمون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)