صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: Vps - پیشنهاد و کیفیت استثنایی انگلیس ، آلمان و آمریکا با تخفیف نقدی 10 تا 70 درصدی نقدی و تخفیف 50 تا 100درصدی لایسنس و ماژولها

عضو انجمن wanener آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

پیش فرض Vps - پیشنهاد و کیفیت استثنایی انگلیس ، آلمان و آمریکا با تخفیف نقدی 10 تا 70 درصدی نقدی و تخفیف 50 تا 100درصدی لایسنس و ماژولها

با سلام
    برای دریافت آخرین پیشنهادهای ویژه ما را در توئیتر دنبال کنید : https://twitter.com/Rasanegar

با تهیه سرور جدید در دیتاسنتر XLHOST ارائه سرویس ها مجددا آغاز شد.

واحد سرورهای اختصاصی و مجازی رسانگار بار دیگر تصمیم به ارائه سرویس سرور مجازی با منابع اختصاصی روی پلتفرم مجازی سازی ESX نموده است.
    این سرویسها با پشتیبانی بسیار قدرتمند رسانگار ارئه خواهد شد .
    مالکیت تمامی سرورها مستقیما با رسانگار بوده و به علت عدم وجود رابطه مالی ، فنی روی هیچ کدام از سرویسهای رسانگار پایداری واقعی را تجربه خواهید نمود

فقط اگر به دنبال بهترین سرویس و کیفیت هستید در این تاپیک پست ارسال نمائید - برای دریافت ارزان ترین قیمتها میتوانید به برخی دیگر از فروشندگان در این تالارها مراجعه نمائید

با توجه به اینکه پاسخ گویی کاربران در یاهو فقط پس از درج سوال شما در این تاپیک یا ارسال تیکت در پورتال کاربران رسانگار صورت خواهد پذیرفت صرفا در صورتی که پاسخ خود ظرف 1 ساعت از ارسال تیکیت دریافت نکردید پیام ارسال نمائید .
    مشاهده پلن ها و اطلاعات سرویس : سرور مجازی اختصاصی - VPS - VDS - رسانگار
    پورتال کاربران : صفحه اصلی پورتال - راهکارهای سازمانی رسانگار
    تماس در یاهو با : srv.rasanegar

برای مشاهده پلن ها لطفا به آدرس زیر مراجعه نمائید

www4.rasanegar.com/services/vps

شرایط و قوانین استفاده از سرورهای مجازی اختصاصی:

• قطعی سرویس حاصل از رعایت نکردن شرایط سرویسها بدون عودت هزینه خواهد بود
    • جهت دریافت خدمات پشتیبانی درخواست خود را از طریق پورتال کاربران ارسال نمائید ، در ساعات اداری درخواست شما در کمتر از 30 دقیقه و در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل بصورت دوره ای پاسخ داده خواهد شد .
    • امنیت سرور بر عهده کاربران می باشد - لذا تنظیمات آنتی ویروس و بلوک کردن سرویسها بصورت پیشفرض روی سرورهای ویندوزی انجام گردیده است و پیشنهاد می شود پورتهایی نظیر پورت Spam و پورتهای غیر کاربردی نیز روی سرورهای لینوکس ، یونیکس ، میکروتیک کاملا با دقت بررسی و بسته شود در صورت عدم رعایت این موضوع و دریافت اخطارهای دیتا سنتر که به علت ویروسی بودن سیستم شما و حمله تروجان ها از طریق سرور شما ، بعد از اطلاع رسانی سرور شما معلق خواهد شد و در صورت عدم پاسخ ظرف 24 ساعت سرور حذف خواهد شد
    • پیکربندی سرویس های جانبی روی سرور تحویل داده شده بر عهده کاربر می باشد و در صورت درخواست برای نصب یا کانفیگ ، کارشناسان ما صرفا جهت همکاری با کاربر درخواست را اجرا و یا راهنمائی لازم خواهند نمود و هیچ گونه تضمینی در خصوص پاسخ به سوالات مربوط به سرویسهای نصب شده توسط کاربر ارائه نخواهد شد (بنا به درخواست مشتری کنسول تحت وب و تحت ویندوز ارائه خواهد شد)
    • کاربر مجاز به تغییر دادن تنظیمات شبکه نبوده، در صورت مشاهده و ایجاد اختلال در ارائه سرویس ، سرویس بلادرنگ معلق و در صورت عدم پاسخگویی ظرف 4 ساعت حذف خواهد شد .
    • حجم تخصیص یافته هارد دیسک قابل جایگزینی با رم و منابع پردازشی نبوده و سرویسهای میکروتیک نیز فقط فضای نصب سیستم عامل اختصاص داده می شود. (1گیگابایت)
    • پشتیبان گیری از اطلاعات بر عهده خود کاربر بوده در صورت بروز هرگونه مشکل در سرور و یا هارد دیسک های آن مسئولیت اطلاعات صرفا بر عهده کاربران می باشد.
    • در تمامی سرویسها Port-scan ممنوع بوده ، در صورت مشاهده و ABUSE از دیتا سنتر برای بار اول مبلغ 10000 تومان جریمه و در صورت مشاهده مجدد سرویس حذف خواهد شد و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.
    ویرایش توسط wanener : January 9th, 2013 در ساعت 16:46 دلیل: افزودن سرویسهای آمریکا

2. تعداد تشکر ها از wanener به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

پیش فرض پاسخ : Vps - پیشنهاد و کیفیت استثنایی انگلیس ، آلمان و آمریکا با تخفیف نقدی 10 تا 70 درصدی نقدی و تخفیف 50 تا 100درصدی لایسنس و ماژولها

اولین آفر امروز !

RS or HZ or VHS-2

RAM: 512MB Dedicated
    HDD: 50GB
    # IP : 1
    Port : Shared on a Dedicated 1000Mbps
    BW: Unlimited fair usage
    Network UpTime : 99.99%

ماهیانه 18000 تومان

با تخفیف : 12.500 تومان

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

پیش فرض پاسخ : Vps - پیشنهاد و کیفیت استثنایی انگلیس ، آلمان و آمریکا با تخفیف نقدی 10 تا 70 درصدی نقدی و تخفیف 50 تا 100درصدی لایسنس و ماژولها

فروش سرویس ادامه دارد
    آفر زیر نیز از امروز ارائه خواهد شد

RS or HZ or VHS-2

RAM: 256MB
    HDD: 25GB
    Port : Shared on a Dedicated 1000Mbps

ماهیانه با تخفیف : 8000 تومان

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

سرویس جدید اضافه شد !
    RS or HZ or VHS-3

RAM: 1024MB Dedicated
    HDD: 75GB
    Port : 1Gbps
    BW: Unlimited
    ماهیانه با تخفیف : 20.000 تومان

عضو انجمن loginvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط wanener نمایش پست ها
    با سلام

شرایط و قوانین استفاده از سرورهای مجازی اختصاصی:

1. نصب و کانفیگ سرویسها روی سرور بر عهده کاربر می باشد Unmanaged Server و در صورت درخواست مشتری برای نصب یا کانفیگ ، کارشناسان ما صرفا جهت همکاری با کاربر درخواست را اجرا و راهنمائی خواهند نمود و هیچ گونه تضمینی در خصوص پاسخ به سوالات مربوط به سرویسهای نصب شده توسط کاربر ارائه نخواهد شد . (بنا به درخواست مشتری کنسول تحویل داده می شود)
    2. بعد از تحویل سرور کاربر حق تغییر دادن تنظیمات شبکه را نداشته ، در صورت مشاهده و ایجاد اختلال در ارائه سرویس سرور مجازی بلادرنگ معلق و در صورت عدم پاسخگویی ظرف 4 ساعت حذف خواهد شد . (در صورت نیاز به اعمال تغییرات با کارشناسان پشتیبانی واحد سرورهای مجازی تماس حاصل نمائید) .
    3. بعد از تحویل سرور امنیت بر عهده کاربران می باشد - اما تنظیمات آنتی ویروس و بلوک کردن سرویسها بصورت پیشفرض روی سرورهای ویندوزی انجام گردیده است و پیشنهاد می شود پورتهایی نظیر پورت Spam و پورتهای غیر کاربردی نیز روی سرورهای لینوکس ، یونیکس ، میکروتیک کاملا با دقت بررسی و بسته شود در صورت عدم رعایت این موضوع و دریافت اخطارهای دیتا سنتر که به علت ویروسی بودن سیستم شما و حمله تروجان ها از طریق سرور شما ، بعد از اطلاع رسانی سرور شما معلق خواهد شد و در صورت عدم پاسخ ظرف 24 ساعت سرور حذف خواهد شد
    4. فضای دیسک (HDD) قابل جایگزینی با رم و منابع پردازشی نبوده و سرویسهای میکروتیک و نیز فقط فضای نصب سیستم عامل اختصاص داده می شود.
    5. پشتیبان گیری از اطلاعات بر عهده خود کاربر بوده در صورت بروز هرگونه مشکل در سرور مسئولیت اطلاعات صرفا بر عهده کاربران می باشد.
    6. لیــچ فقط به صورت شخصی آن هم با اطلاع مدیر سیستم مجاز است . در غیر این صورت بشدت برخورد سرویس حذف و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود. و در تمامی سرویسها اسکن کردن پورت ممنوع میباشد که حتما باید رعایت شود ، در صورت مشاهده و ABUSE از دیتا سنتر برای بار اول مبلغ 10000 تومان جریمه و در صورت مشاهده مجدد سرویس حذف خواهد شد و هیچ مبلغی عودت داده نمی شود.
    7. در صورت بروز هر گونه مشکل درخواست خود را از طریق پورتال کاربران اطلاع دهید ، در ساعات اداری درخواست شما در کمتر از 30 دقیقه و در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل بصورت دوره ای پاسخ داده خواهد شد . در صورتی بروز مشکل و قبل از اینکه مشکل خود را تیکت نمائید و پاسخی دریافت نکنید موضوع را در انجمن مطرح نمائید ، سرویس شما قطع و حذف خواهد شد و از طریق همان تاپیک پاسخ شما ارائه خواهد شد .
    8. قطعی سرویس حاصل از رعایت نکردن شرایط سرویسها بدون عودت هزینه خواهد بود
    9. در صورت سفارش و پرداخت سرویس در پورتال کاربران تمام شرایط ارائه سرویس را قبول دارید !
    خدایی با یه نگاه میشه فهمید قوانینمو کپی کردی No problem
    Loginvps.Com - High Bandwidth dedicated servers (EU/US) Locations
    ارائه سرویس از آلمان ، آمریکا و هلند با پورت 2 گیگابیت و ترافیک نامحدود همراه با هارد پرسرعت ssd - sata III - sas و Raid 10
    Contact: info "(AT)"Loginvps.com - Yahoo: loginvpsco - Skype: hamid.bohlooli

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

دوست عزیز این متن قابل قیاس با متنی که شما ارائه کردید نیست !
    اون حتی حداقل ادبیات کلاس پنجم هم رعایت نشده !
    متون شبیه به هم هست ؟
    قوانین شبیه به هم هستند ؟
    این که متن ابتدایی و شماره گذاری شبیه باشه دلیل بر کپی نیست !
    علی ایها الحال قوانین شیوه نمایش قوانین تغییر داده خواهد شد
    ویرایش توسط wanener : September 15th, 2012 در ساعت 17:06

9. تعداد تشکر ها از wanener به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

قیمت سرویس ها بروز رسانی و نهایی شد
    سروهای آلمان و انگلیس به شرح زیر می باشد

RS or HZ or VHS-3

RAM: 1024MB Dedicated
    HDD: 75GB
    BW: Unlimited
    ماهیانه با تخفیف : 18.500 تومان

RS or HZ or VHS-2

RAM: 512MB Dedicated
    HDD: 50GB
    BW: 400GB Monthly
    ماهیانه با تخفیف : 12.000 تومان

RS or HZ or VHS-2

RAM: 256MB
    HDD: 25GB

ماهیانه با تخفیف : 8000 تومان

جهت سفارش از کد تخفیف 33PVPS استفاده نمائید
    لینک سفارش سرورهای انگلیس : سبد خرید - راهکارهای سازمانی رسانگار
    لینک سفارش سروهای آلمان : سبد خرید - راهکارهای سازمانی رسانگار

عضو انجمن loginvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

13 پاسخ : Vps - پیشنهاد و کیفیت استثنایی انگلیس ، آلمان و آمریکا با تخفیف نقدی 10 تا 70 درصدی نقدی و تخفیف 50 تا 100درصدی لایسنس و ماژولها

نقل قول نوشته اصلی توسط wanener نمایش پست ها
    دوست عزیز این متن قابل قیاس با متنی که شما ارائه کردید نیست ! کاملا کپی کردی و متن رو جاهایی رو تغییر دادی
    اون حتی حداقل ادبیات کلاس پنجم هم رعایت نشده ! خب یه بچه راهنمایی میاد از کلاس پنجمی کپی میگیره !
    متون شبیه به هم هست ؟ آره متن شما کپی متن من هست (به استناد مدارک پیوست)
    قوانین شبیه به هم هستند ؟ آره کپی کردین از تاپیک بنده
    این که متن ابتدایی و شماره گذاری شبیه باشه دلیل بر کپی نیست ! تعداد سطرح ها ، تمامی گفته های من در تاپیک و همه چیز کپی هست
    علی ایها الحال قوانین شیوه نمایش قوانین تغییر داده خواهد شد
    شرمنده همکار محترم و مدیران شرمنده ایشون چون جلو نوشته هات علامت سوال هست یعنی جواب می خوای دیگه ؟ ( رو چشم)

متن کلا که کپی شده این چیزیه که دیگه نمیشه تکذیبش کرد ولی لازم شد من جواب شما کلاس راهنایی هارو بدم (البته خودتون خواستید )
    عزیزم من این متنو از 0 تا آخر خودم نوشتم مطمئنن تو یک نگاه هم متوجه میشم که کپی کردید و اشلال نداره من زمان خودمون چوپان درغگو و تصمیم کبری رو خوندیم این چیزارو راحت تشخیص میدیم

شماره 1 - نصب بر عهده کاربر = نصب بر عهده مشتری ------ Unmanaged رو کردین Unmanaged Server ----------- شما پرانتز آخر رو ببینید که جای حرفی نمونه ( بنا به درخواست مشتری کنسول داده می شود)
    اینم که نوشتید: کارشناسان ما صرفا جهت همکاری با کاربر درخواست ............ بابا ایناشم رو که ورداشتید دیگه چی می گید ؟

من شماره 1 رو تقریبا کالبد شکافی کردم دیگه بقیه کاربرای خودشون متوجه میشن شما حتی جاهایی که من متن رو Bold کردم شما عین همونو کپی کردین او قسمتی که مربوط به لیچ میشه رو ببینید. خوب بد کپی نکن تا بهت گیر ندن

کاربرا دیگه نتیجه گیری بر عهده خود شما من وقت ندارم بخواهم توضیح به شما کلاس راهنمایی ها بدم.
    Loginvps.Com - High Bandwidth dedicated servers (EU/US) Locations
    ارائه سرویس از آلمان ، آمریکا و هلند با پورت 2 گیگابیت و ترافیک نامحدود همراه با هارد پرسرعت ssd - sata III - sas و Raid 10
    Contact: info "(AT)"Loginvps.com - Yahoo: loginvpsco - Skype: hamid.bohlooli

12. تعداد تشکر ها ازloginvps.com به دلیل پست مفید

عضو جدید ParsianVPS_SR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    11 پست

33 واقعا ؟؟؟

آقای بهلولی [loginvps.com] تائید میشن و با سابقه کار بیشتر و بهتر

من نمیدونم : ولی کسی که به کسی میگه بچه ابتدایی خودش و اسکن کنه بهتره ....

در کل : ادب مرد به ز دولت اوست...

با تشکر...
    ویرایش توسط ParsianVPS_SR : September 15th, 2012 در ساعت 21:32

14. تعداد تشکر ها از ParsianVPS_SR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط loginvps.com نمایش پست ها
    شرمنده همکار محترم و مدیران شرمنده ایشون چون جلو نوشته هات علامت سوال هست یعنی جواب می خوای دیگه ؟ ( رو چشم)

متن کلا که کپی شده این چیزیه که دیگه نمیشه تکذیبش کرد ولی لازم شد من جواب شما کلاس راهنایی هارو بدم (البته خودتون خواستید )
    عزیزم من این متنو از 0 تا آخر خودم نوشتم مطمئنن تو یک نگاه هم متوجه میشم که کپی کردید و اشلال نداره من زمان خودمون چوپان درغگو و تصمیم کبری رو خوندیم این چیزارو راحت تشخیص میدیم

شماره 1 - نصب بر عهده کاربر = نصب بر عهده مشتری ------ Unmanaged رو کردین Unmanaged Server ----------- شما پرانتز آخر رو ببینید که جای حرفی نمونه ( بنا به درخواست مشتری کنسول داده می شود)
    اینم که نوشتید: کارشناسان ما صرفا جهت همکاری با کاربر درخواست ............ بابا ایناشم رو که ورداشتید دیگه چی می گید ؟

من شماره 1 رو تقریبا کالبد شکافی کردم دیگه بقیه کاربرای خودشون متوجه میشن شما حتی جاهایی که من متن رو Bold کردم شما عین همونو کپی کردین او قسمتی که مربوط به لیچ میشه رو ببینید. خوب بد کپی نکن تا بهت گیر ندن

کاربرا دیگه نتیجه گیری بر عهده خود شما من وقت ندارم بخواهم توضیح به شما کلاس راهنمایی ها بدم.
    دوست من
    باز هم میگم شما متون رو بخونید اگر تشابه قابل ذکر بود بعد عناوین Bold شده رو به نمایش بگذارید
    اگر بخواهید اینطور حساب کنید
    عنوان لیچ و هارد دیسک رو شما از جای دیگه کپی کردید این که عناوین کپی هستند من خودم هم به اون اشاره کردم اما ! اگر متن رو یکسان می بینید بفرمائید !
    این که شما به خونخواهی بلند شدید جالبه !! کسی که عین متن رو کپی میکنه با کسی که به خودش زحمت میده اون رو بسته به قوانین ، نیاز و ادبیات خودش تغییر بده متفاوته ! پس بیهوده زحمت نوشتن به خود ندهید

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)