نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: پهنای باند نامحدود

عضو انجمن clack آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    248
    تشکر شده در
    194 پست

40 پهنای باند نامحدود

سلام خدمت همهی دوستای گلم....
    یه سئوالی داشتم ولی نمیدونستم کجا مطرح کنم....
    بهترین جا رو اینجا دیدم.....
    کسی با این حرف موافقه؟؟
    آیا هاست با پهنای باند یا ترافیک نامحدود وجود دارد؟ (بخش دوم: آیا پهنای باند نامحدود ممکن است؟) - وبلاگ تخصصی هاست و دامنه وب ثمین : وبلاگ تخ

2. # ADS

عضو انجمن parsdrive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    767
    تشکر شده در
    560 پست

پیش فرض پاسخ : پهنای باند نامحدود

دوست عزیز
    بارها در همین انجمن ذکر شده کلمه Unlimited در فارسی یعنی اینکه محدودیتی وجود نداره نه اینکه Endless باشه و بی پایان!

کلمه نامحدود متاسفانه در فارسی خیلی بدجا افتاده و یعنی بی حدو حصر کاربر می تونه استفاده کنه در صورتی که اینطوری نیست. یعنی اگر شما مثلا از باند سایتتون 10 گیگ بیشتر استفاده کردید نیاید ببینید صفحه سایتتون نوشته Bandwidth limit exceeded! نه اینکه کاربر بیاد مثلا از یک هاست با باند نامحدود ماهیانه 1 ترابایت بکشه!

4. تعداد تشکر ها از parsdrive به دلیل پست مفید

عضو انجمن clack آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    248
    تشکر شده در
    194 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsdrive نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بارها در همین انجمن ذکر شده کلمه Unlimited در فارسی یعنی اینکه محدودیتی وجود نداره نه اینکه Endless باشه و بی پایان!

کلمه نامحدود متاسفانه در فارسی خیلی بدجا افتاده و یعنی بی حدو حصر کاربر می تونه استفاده کنه در صورتی که اینطوری نیست. یعنی اگر شما مثلا از باند سایتتون 10 گیگ بیشتر استفاده کردید نیاید ببینید صفحه سایتتون نوشته Bandwidth limit exceeded! نه اینکه کاربر بیاد مثلا از یک هاست با باند نامحدود ماهیانه 1 ترابایت بکشه!
    خب دوست گرامی من...
    افرادی که آفر میدن که bw unlimited و هیچ عدد دیگه ای هم نمیزارن یعنی bw چنده؟
    جز اینه که یعنی bw نامحدود؟؟

عضو انجمن parsdrive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    767
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط clack نمایش پست ها
    خب دوست گرامی من...
    ببینید. من با شرکت های ایرانی اصلا کاری ندارم. عرف دنیا روعرض می کنم.Unlimited یعنی اینکه محدود نشده اید نه اینکه بیاین از هاستتون برای بنای سایتی مثل میهن دانلود استفاده کنید و بگید چون پهنا نامحدوده کم نمیارم.
    مثلا ما برای مشتریانمون که بعضا دانلود موزیک و فیلم هستند داریم سایتی که ماهیانه 100 گیگ به بالا مصرف می کنه در حالیکه فقط عکس و محتوای سایتش روی هاست ماست و دانلودی ها در سرور دیگری هستند. خوب این مشکلی ایجاد نمی کنه. اما همین کاربر بیاد همه اطلاعات رو بریزه در هاست ما و ماهیانه بخواد بالای 3 تا 4 ترابایت پهنای باند بکشه، خوب معلومه که جلوگیری می کنیم!

در کشور ما معنی نامحدود اصلا جا نیافتاده دوست عزیز. حداقل برای خیلی مشتریان. در درجه اول صاحب سایت باید بدونه که سایتش چی هست و بودجه مناسب رو برای اون لحاظ کنه نه اینکه فقط با ماهی 5 هزار تومان دنبال یک هاست با فضا و امکانات نامحدود باشه بعد 2 روز هم بیاد پست بده آقا فروشنده هاست جواب نمیده خبری ازش ندارین؟!

نامحدود یعنی اینکه مشتری نگرانی نداشته باشه نه اینکه سوء استفاده کنه.(بلا نسبت شما)

7. تعداد تشکر ها از parsdrive به دلیل پست مفید

عضو انجمن taghi.karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    237
    تشکر تشکر شده 
    1,618
    تشکر شده در
    1,255 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط clack نمایش پست ها
    خب دوست گرامی من...
    درود
    دوست عزیز معمولا اشخاص و یا شرکت هایی که درتعرفه خود ترافیک را unlimited عنوان میکنند آن را در قوانین خود هم قرار میدهند که برای سرویس فلان تا این حد مجاز و بعد از این مقدار مصرف باید به اضافه مثال 1 ترابایت این مقدار بدید.

Contact us : Email : info@intelvps.in | Skype : m.tkarimi | Mob : 0939-6963596
    Dedicated server | VPS | Premium Web Hosting | Colocation | USA-Canada-Swis-Italy-IRAN █
    ...Wireless Network since 2008 |consulting and solution | Mcitp-CCNA-Mikrotik-CWNA

9. تعداد تشکر ها از taghi.karimi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    67
    تشکر شده در
    54 پست

صحبت های parsdrive به شدت تایید میشن و درسته. منظور از نامحدود اینه که اگه مثلا یکماه مقدار بیشتری از ترافیک (نسبت به ماههای قبل) و حد عرف معمول استفاده کردید، لازم به پرداخت هزینه ای نیست و کسی هم کاری باهتون نداره.

11. تعداد تشکر ها ازbest74op به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

در مورد سرویس ایرانی هم که parsdrive گفت کاری به ایرانی ندارم

من در مورد ایرانی بگم که :

خیلی در این مورد ما با مشتریها صحبت میکنیم ولی خب تازه ترینش ، دو سه روز پیش بود مشتری زنگ زد گفت من از یه جا سرویس دارم نامحدود ولی سرعتشون بده 50 کیلوبایت تا 500 مثلا بیشتر ورودی و خروجی نمیداد به هشون بعد مثلا سرویس رو هم 170 تومان هزینه میداد چرا ؟ چون ترافیکش ایران نامحدود خریده بود مثلا.

بعد حالا یه حساب میکنیم ، اون سرویسی که خریده بود و اون رم شاید 30 یا 40 تومان هزینش بود یعنی 120 حداقل هزینه اضافی ترافیک در ایران چیزی در گرانترین دیتاسنتر معادل 400 گیگ ترافیک را ازشون گرفته بود و بااین لیمیت اگر 90% مواقع هم مصرف میکردند شبانه روز چون سرعتشونم لیمیت بود بالای این حد نمیرفت.

نکته این موضوع : با دقت لیمیت شده بود و حداکثر زوری که کاربر میتواند استفاده کند محاسبه و از وی هزینه گرفته شده بود.

و به این میگن سوء استفاده یکی که بگه نامحدود نداریم میشه بد تو ایران یکی که بگه داریم همه دهنشون باز میمونه میگن به به عجب فروشنده با وجدان و ... هست

از این داستان ها زیاده این جدید ترین بود که گفتم :ی

کلمه ی نامحدود شده کلمه ای برای پول کندن و درامد بیشتر از مشتریان اونم فقط در ایران و در خیلی موارد هم که این سرویس ها ، هاست یا .. باشه با مصرف بالا ساسپند میشه کاربر و میگند که منتقل بکنه جای دیگه یا کلا دیگه جواب هم نمیدن و تاپیک های ، این هاستینگ جواب نمیده یا سایتم پریده کمک و ... تو انجمن میزنند.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

13. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)