صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: شما بگو ما به كي اعتماد كنيم ؟؟؟؟ ( همه شركت كنند )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

پیش فرض پاسخ : شما بگو ما به كي اعتماد كنيم ؟؟؟؟ ( همه شركت كنند )

سلام و خسته نباشید به دوستان هر چی باشه ایرانی هستیم و اینم یکی از خصلت های بعضی از ایرانی ها هست عجب دوستمون این تاپیک رو خوب موقع باز کرده اتفاقی هستش که که دیروز ب سر خود ما اومد . یک تمپلیتی خریدیم از یکی دوستان که تاپک زده بود تو این سایت واسه فروش قیمت رو علام کرده بود 17هزار تومن اقدام خریدیم واسه خرید گفت شده 25 هزار تومن اون دیروز بود به اون قیمت خلاصه گفتیم باشه بعد گفتیم بک آپ ما رو هم ریستور کن روش آماده سالم بدون مشکل تحویل بده گفت 40 هزار تومن میگیرم گفتیم باشه تو بدون ایراد و مشکل تحویل بده باشه 40 میدیم خلاصه پول رو ریختیم قبل واریز پول اونقدر قربون صدقه آدم میرفت که بعد واریز پول طرف به مدت 24 ساعت خبری نشد بعد اونقدر زنگ زدیم گفت تا 2 ساعت میده این 2 ساعت شد 12 ساعت دیدیم یه میل زد بعد دیدیم این خام هستش بک آپ ریستور نشده بعد کلی زنگ زدن گفت یادم رفته بعد رستور کرد داد دیدیم درست کار نمیکنه باز کلی زنگ زدیم گفت من دادم دیگه به من ربطی نداره به من زنگ نزن گفتیم بابا اینقدر پول دادم گفت نمیدادی پول رو هو بر نمیگردونم نمخوام اسم ببرم چون اسم ببرم همه میشناسن بدون استسنا خودشم بچه رشت هست خلاصه بیخیال 40 تومن شدیم . بیشتر ما ایرنی ها به هیچ عنوان اصلاح شدنی نیستیم فقط به منفعت خودمون فکر میکنیم میگیم به من چیزی نشه بقیه به حر مشکلی بیفته به من ربطی نداره این تو خون بیشتر ایرانی ها هست . به همین دلیل هم میری خارج کشور همین که میفهمن ایرانی هستی طوری بر خورد میکنن انگار قاتلی چیزی هستی

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

دوست عزیز به بودجه ربطی نداره . ما خودم زمانی شده مثلا به یه وی پی اس 15 تومن دادیم به یه وی پس اس 30 تومن اون 15 تومنی از 30 تومنی بهتر کار کرده . به نظر من فقط به احساس مسئولیت طرف ربط داره

عضو جدید Yousefi. آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    100
    تشکر تشکر شده 
    129
    تشکر شده در
    104 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsdrive نمایش پست ها
    چرا نظارت نیست عزیز؟ توی کدوم شغل و حرفه شما پیدا می کنی طرف پول عیدی و با قرض و قول و از دوست و پدر و مادر! صبح از خواب بیدار شه و بیاد توی انجمن پست بده که من میخوام هاستینگ بزنم نمایندگی بگیرم یا وی پی اس؟!
    توی همه شغل ها حتی همون پزشکی هم حق و ناحق میشه و پول مردم به باد فنا میره اما بالاخره یک مدرکی میخواد، یه نهادی برای نظارت داره. نه اینکه مثل هاستینگ هرکسی برای خودش استارت بزنه فورا.
    شده مثل مسافرکشی. هر کی ماشین بر میداره میاد توی خیابون و شروع می کنه کسب درآمد.
    ببخشید که اسپم ارسال می کنم ....
    اما خیلی قشنگ مثال زدی واقعا شخص میاد یه ریسلر می خره فک می کنه دیگه تموم شد ....
    Tell : 09130867056 - ID : yousefi.faramarz
    فعالیت گروه طراحان جوان متوقف شد .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

همچین همه همه هم اینطوری نیستن.خیلی ها هستن بسیار عالی کار میکنن

عضو انجمن redbull آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    92
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    386 پست

این دیتا گستر اعصاب نذاشته واسه ما.خدا ازش نگزره

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    230
    تشکر شده در
    168 پست

با سلام به همه دستان

به نظر همگی دوستان قابل احترامه ولی این مشکلات موجود فقط یک دلیل نداره بلکه چند دلیل دارند که هر کدوم به جای خودش قابل بحثه.
    اینکه می گین در ایران فقط نیست در خارج هم مشکلات هست ولی شکل و رنگش فرق می کنه.

مثلا اگر ما تحریم نبودیم می توانستیم سرویس مناسب از خارج تهیه کنیم و اگر هم فروشنده کوتاهی می کرد می توانستیم پی گیری کنیم اوضاع سرویس های خیلی بهتر بود.
    افراد سود جو همه جا هستند. نمی توان گفت که در خارج از کشور همه انسانهایی خوبی هستند که هیچ سو استفاده ای نمیکنند.

بعضی شرکت های خارجی سرویس های از دور خارج شده را که دیگر نباید استفاده کنند به صورت غیر مجاز به کشور هایی مثل ما که پیگیری قانونی نمی توانیم انجام دهیم می فروشند
    که حوب در نتیجه کیفیت سرویس ها پایین می آید.

یکی دیگر از علت های مهم این است که بعضی از کاربران که دانش کافی در رابطه کار با سرویس ها ندارند و نمی توانند سرویس هایشان را درست مدیریت کنند ایراد را از فروشندگان می بینند.
    در حالی که فقط به این فکر هستند که کارشان راه بیافتد و با سئوالات و درخواست هایی که در بعضی اوقات فکر می کنم که اصلا درک صحیحی از سیستم عامل و سرویس هایی که می توانند
    روی یک سیستم عامل را اجرا کنند ندارند و هر چیزی که می گویم اصلا متوجه نمی شوند. اونوقت فکر می کنند که مشکل از فروشنده است.

البته فروشنده هایی هم هستند که دانش کافی کار با مجازی ساز ها راندارند و نمی توانند سرویس مناسبی را ارائه کنند.

دلایل این مشکلات زیاد است.

ولی بهترین کار این است که از شرکتی خرید کنید و اگر از خدمات شرکت ناراضی بودید سرویستان را تغییر دهید و از شرکت دیگری خرید کنید.
    وقتی شرکت مناسبتان را پیدا کردید آنوقت به صورت چند ماهه نیز می توانید تغییر دهید.

ولی دقت کنید که این کار بهترین کار نیست و یک آزمون و خطا است اگر به شرکتی اعتماد ندارید. چون ممکن است که آن شرکت نیز بر اثر مشکلاتی ور شکسته شود.

موفق باشید.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa7 نمایش پست ها
    در ضمن اونهایی که نیاز به تایید ندارند و شناخته شده هستند و کارشون درسته کمتر به این انجمن سر میزنند( یا اصلا سر نمیزنند ).چون توی سایت خودشون حسابی سرشون شلوغ هست.

البته جسارت به کسی نباشه.اینجا همه خوبند.

پارسا 7 یوزرتون آشناست :-؟

اتفاقا برای همین کلوی ایران یک ماه یکی از سرورهامون را تستی اوایل امسال فکر کنم پیش یکی از همین خوب ها که انجمن کم می آمدند بود بماند که در رفتیم

نمیشه بر این اساس حرفی زد اتفاقا کسی که هم انجمنه هم سایت شاید کارمندی داره که کارها رسیدگی میشه یا ... و سرش کمی خلوته.
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    263
    تشکر شده در
    218 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsdrive نمایش پست ها
    بنده هم همین رو عرض می کنم عزیز. بنده میگم محصول مجازی هست، قبول. اما چرا باید فروشنده مجازی باشه! باید مکان مضخص، صنف مشخص و مدرک مشخصی داشته باشه. اینطور که نمیشه هر کی بشینه پشت سیستم و پول مردم رو بزنه به جیب(بنده به همکاران شریف توهین نمی کنم) بعد این بنده های خدا بدون دنبال پولشون که قطع یقین هم بازگشتی در کار نخواهد بود. البته ما فقط می تونیم پیشنهاد بدیم. عملی کردنش به عهده دولتمردان هست.
    خوب مشکلی داره اینه که فرض کن 100 نفر رفتن شرکت زدن اما چه تضمینی هست که باز توی نت کسی بدون شرکت شروع به فروش کرد چی ؟ ایا همه ی کسانی که شرکت دارند خدماتشون خوبه ؟ ایا کسی که شرکت نداره یعنی خدمات و مسئولیت پذیزیش بده ؟
    کلا خوب و بد همه جا هست . فقط باید مشتری خودش بسنجه و به خاظر 1 قرون ارزون تر یا گرون تر جای بد نره و حسابی در مورد طرف تحقیق کنه .
    ولی خوب با حرفتون کاملا موافقم . نمونه مثال هایی هم زدین بارها دیده ام.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    69 پست

خیلی از موارد مربوط به عدم آشنایی 2 طرف داره
    مثلا ، طرف برای اینکه فروش بیشتری کنه ، کلی کار می کنه واسه طرف ، کانفیگ و ... رایگان انجام می ده
    قیمت مفت کار می کنه
    بعد یهو خسته می شه ، وقت کم می یاره و ...
    یهو کاربر ول می شه
    مثلا وی پی اس فروخته 20 تومان ، کانفیگ کرده ، انتقال سایت کرده !
    مشتری بعدش انتظار داره مثلا فلان مشکل نرم افزاری رو 2 نصف شب حل کنه
    خوب مشتری حق داره چون از اول شما خلاف قوانین کار کردید و این قانون برای کاربر تصویب شده که هر کاری باید انجام بدید و بعد که وقت نمی کنید یا دیر جواب می دید
    مشتری شاکی می شه و 1000 تا لقب بهتون می ده
    من کاری ندارم وی پی اس می فروشید 1000 تومان ، ولی تو یه چارچوب خاص
    --
    البته بماند که بعضی ها پول کانفیگ می گیرن و ...

عضو انجمن parsdrive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    767
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vpspro.org نمایش پست ها
    خوب مشکلی داره اینه که فرض کن 100 نفر رفتن شرکت زدن اما چه تضمینی هست که باز توی نت کسی بدون شرکت شروع به فروش کرد چی ؟ ایا همه ی کسانی که شرکت دارند خدماتشون خوبه ؟ ایا کسی که شرکت نداره یعنی خدمات و مسئولیت پذیزیش بده ؟
    کلا خوب و بد همه جا هست . فقط باید مشتری خودش بسنجه و به خاظر 1 قرون ارزون تر یا گرون تر جای بد نره و حسابی در مورد طرف تحقیق کنه .
    ولی خوب با حرفتون کاملا موافقم . نمونه مثال هایی هم زدین بارها دیده ام.
    اتفاقا حرف شما درسته. خیلی از دوستان این انجمن شرکت ثبتی ندارند و حتی یک شماره ثابت اما سالهاست کیفیت رو در صدر معیارهاشون دارند و هیچ شکایتی هم ازشون ارائه نشده برخلاف خیلی از شرکت های گرون فروش ایرانی که نه کیفیت خوبی دارند و نه پشتیبانی مناسب و مودبانه. مشتری توی این روزگار در خرید هر جنسی باید نهایت دقت رو انجام بده.

12. تعداد تشکر ها ازparsdrive به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)