صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: راه اندازی دیتا سنتر عمومی و مدرن در ایران

عضو انجمن hack2hacker آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,413
    تشکر تشکر شده 
    628
    تشکر شده در
    464 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی دیتا سنتر عمومی و مدرن در ایران

به نظر من یه ISP شاخ را بندازید
    توی ایران همه Isp ها تعطیلن

2. تعداد تشکر ها ازhack2hacker به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن sainaweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    185
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    118 پست

دوست عزیز شرایط مشابه شما را داشتیم تا چند روز پیش ولی با مشاوره با شرکت فناوری اطلاعات توسعه سامان (‌ ts.co.ir ) که دیتاسنتر فوق العاده مجهز و مدرنی دارن مشکل ما حل شد و برای اتاق سرور ما چند راهکار دادن (‌ با این سرمایه ها فقط میشه اتاق سرور داشت یدونه نه دیتاسنتر :دی )‌

شما چند متر با مرکز دیتا شهرتون فاصله دارین ؟‌ هزینه فیبر و . . . . برای فاصله یک کیلومتری بیش سرمایه شما میشه تقریبا

به نظر بنده با شرکت توسن ( Tosan.Com ) دیتاسنتر بانک ها رو طراحی میکنه و شرکت ts.co.ir توسعه سامان تماس بگیرید .

5. تعداد تشکر ها از sainaweb به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    63 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sainaweb نمایش پست ها
    دوست عزیز شرایط مشابه شما را داشتیم تا چند روز پیش ولی با مشاوره با شرکت فناوری اطلاعات توسعه سامان (‌ ts.co.ir ) که دیتاسنتر فوق العاده مجهز و مدرنی دارن مشکل ما حل شد و برای اتاق سرور ما چند راهکار دادن (‌ با این سرمایه ها فقط میشه اتاق سرور داشت یدونه نه دیتاسنتر :دی )‌

شما چند متر با مرکز دیتا شهرتون فاصله دارین ؟‌ هزینه فیبر و . . . . برای فاصله یک کیلومتری بیش سرمایه شما میشه تقریبا

به نظر بنده با شرکت توسن ( Tosan.Com ) دیتاسنتر بانک ها رو طراحی میکنه و شرکت ts.co.ir توسعه سامان تماس بگیرید .
    با نظر شما کاملآ موافق هستم بهتر هست با چند شرکت متخصص تماس بگیرید

7. تعداد تشکر ها از Pro به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

بنده دنبال همچین کاری چند وقت پیش بودم، خلاصه و صریح میگم نهایت استفاده را ببرید:
    1- اینجور که بنده اطلاع دارم، قیمت اینترنت 50 مگ یا 20 مگ، دقیق یادم نیست، ماهیانه 40 میلیون تومان هست، که طبق مستندات دانشگاه ملی در شهرهای مختلف از این سرویس در حال استفاده است.
    2- قیمت هر سرور به ریال ایران (به قیمت روز) رو حساب کنید، اصلا به صرفه نیست.
    3- متاسفانه دوستان مخابرات اصلا اصلا اصلا اصلا همکاری لازم را نمیکنن، در واقع تخصص لازم را ندارند.
    4- مجوز از زیرساخت بخواید بگیرید، یا میباید مقامی شبیه به مقام ریاست جمهور داشته باشید، یا جیبتون سوراخ بزرگی داشته باشه (ممکنه به برخی ها بر بخوره، اما واقعیت مطلب که بنده متوجه شدم همین بود) من فکر میکنم
    5- من رفتم مخابرات، یه بنده خدایی به من گفت، تو! تو! میخوای دیتاسنتر راه بندازی؟!! گفتم بله، گفت پسرم، میدونی دیتاسنتر بووق 20متر زیر زمین بتن ریخته، 20متر بالای زمین؟(شبیه همین حرفها)، من در جواب گفتم در واقع من شروع کار هستم، این موارد رو برای شروع نیاز ندارم، و میتونم توی 2تا رک و در سوله خودمان انجام دهیم، اما متاسفانه در کشور ما در حال حاضر اینجوری نیست. هرچند میدونم شما سوله هایی دارید، اما موارد دیگه رو سخت میشه تهیه کرد.
    6- اگر واقعا علاقه دارید، شروع کنید، انشالله خیر هست، و موفق میشید اگر پای همه چیزش بیستید.

9. تعداد تشکر ها از3245 به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

دقیقا درسته، متاسفانه نبودن تجهیزات در ایران + کافی نبودن تخصص متخصصان مخابراتی، باعث افزایش هزینه ها و ندادن مجوز ها میشه.
    اگر اگر اگر تخصص کافی را دوستان مخابراتی داشتند، نمیگفتند اینترنت 1 یا 2 مگ را به افراد عادی نمیدهیم چون ممکن است جاسوسی کنند!!! واقعیت مطلب و حرف مخابرات در برابر سوال ماست، لطفا مدیران انجمن به عنوان بحث سیاسی نگیرن این موضوع را.

ارادت

11. تعداد تشکر ها از 3245 به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

دقیقا درسته، متاسفانه نبودن تجهیزات در ایران + کافی نبودن تخصص متخصصان مخابراتی، باعث افزایش هزینه ها و ندادن مجوز ها میشه.
    اگر اگر اگر تخصص کافی را دوستان مخابراتی داشتند، نمیگفتند اینترنت 1 یا 2 مگ را به افراد عادی نمیدهیم چون ممکن است جاسوسی کنند!!! واقعیت مطلب و حرف مخابرات در برابر سوال ماست، لطفا مدیران انجمن به عنوان بحث سیاسی نگیرن این موضوع را.

ارادت

13. تعداد تشکر ها از 3245 به دلیل پست مفید

عضو انجمن amirfateh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    1,665
    تشکر شده در
    1,296 پست

نگرانی های دوستان صحیح هست،
    اما همه وضع موجود رو در نظر می گیرند، باید به آینده هم فکر کرد، بالاخره اوضاع مملکت از شرایط خارج میشه
    برای شروع هم می وتنید تجهیزات خریداری کنید و در یکی از دیتاسنترهای استاندارد چندین متر مربع فضا اجاره کنید و و تجهیزات خودتون: رک، سوئیچ و .... را بکار بگیرید
    وب ایده، میزبانی حرفه ای وب
    سرور اختصاصی،سرور مجازی ابری،هاست وردپرس
    Tel:02166555391،Cellphone:09192001157

15. تعداد تشکر ها از amirfateh به دلیل پست مفید

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfateh نمایش پست ها
    نگرانی های دوستان صحیح هست،
    اما همه وضع موجود رو در نظر می گیرند، باید به آینده هم فکر کرد، بالاخره اوضاع مملکت از شرایط خارج میشه
    برای شروع هم می وتنید تجهیزات خریداری کنید و در یکی از دیتاسنترهای استاندارد چندین متر مربع فضا اجاره کنید و و تجهیزات خودتون: رک، سوئیچ و .... را بکار بگیرید
    حرف شما صحیح، اما نمیشه با احتمالات این مقدار پول که وام هست رو به بازار انداخت و احتمال داد که اوضاع مملکت بهتر میشه...

17. تعداد تشکر ها از 3245 به دلیل پست مفید

عضو انجمن amirfateh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    286
    تشکر تشکر شده 
    1,665
    تشکر شده در
    1,296 پست

الان مشتری داخل کشور رو به افزایش هست،
    به علاوه دوستان باید هم بازاریابی قوی داشته باشند و سعی کنند خدماتشون رو به شرکت های بزرگ و سازمانها ارائه کنند و به دنبال هاست فروختن نباشند.
    وب ایده، میزبانی حرفه ای وب
    سرور اختصاصی،سرور مجازی ابری،هاست وردپرس
    Tel:02166555391،Cellphone:09192001157

19. تعداد تشکر ها از amirfateh به دلیل پست مفید

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

بهترین راهکار شما: اجاره رک اختصاصی + کولوکیشن در پارس آنلاین و یا افرانت و خرید سرور به انداز مورد نیاز.
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

21. تعداد تشکر ها از Kian به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 14 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)