نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تفاوت نسخه های اورجینال انتی ویروس نورتون

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    740
    تشکر شده در
    550 پست

پیش فرض تفاوت نسخه های اورجینال انتی ویروس نورتون

با سلام

یک سوالی داشتم از دوستان

قصد خرید آنتی ویروس اورجینال نورتون360 را دارم

به نظر شما اورجینال از سایت اصلی نورتون تفاوتی داره با سایت هایی که این اکانت ها را در ایران میفروشند اما ارزون تر ؟

100% باید بین چیزی که بیشتر و کمتر پول پرداخت میشه تفاوت باشه حالا تاوت این نسخه ها چیه ؟

2. # ADS

عضو انجمن AriyaDownload آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,385
    تشکر تشکر شده 
    1,059
    تشکر شده در
    667 پست

پیش فرض پاسخ : تفاوت نسخه های اورجینال انتی ویروس نورتون

سلام
    سایت هایی که اکانت آپدیت می دن علت ارزونیش به خاطر این هست که یک لایسنس اصل می گیرن، نرم افزار رو آپدیت می کنن و آپدیت هاش رو از طریق یک اکانت (که شما خریداری می کنید) بهتون می دن که شما باید به سرور اونا وصل بشید نه سرورهای سایت سازنده! ==> این مورد نیاز به تنظیمات خاص در نرم افزار داره.
    تفاوتش هم با نسخه ارجینال خوده شرکت سازنده در این هست که ممکن هست به جای فایل آپدیت یک چیزای دیگه شما دانلود کنید یا کنار آپدیت نرم افزار یک چیزی رو برای شما بفرستن
    دوم اینکه نرم افزارتون با این حالت هم قانونی نمی شه، شما تنها دارید از آپدیت ها استفاده می کنید.
    البته یک موردی هست که آپدیت هایی که از طریق لایسنس قانونی هست به صورت کد گذاری برای شما ارسال می شه و اگه شما اون رو به سیستم دیگه ای منتقل کنید، احتمال اینکه لایسنستون باطل بشه هست، به خاطر همین مورد هست وقتی شما از آپدیت کرک یا غیر ارجینال استفاده می کنید بعضی از ویروس ها رو شناسایی نمی کنه یا اینکه به جای اینکه فایل رو تعمیر کنه می زنه کل فایل رو پاک می کنه!!! (البته در مورد این زیاد مطمئن نیستم که شرکت ها همچین کاری رو انجام می دن یا نه، فقط از چند نفر شنیدم خودم از منبع معتبری نخوندم ولی انجام این کار هم بعید نیست) ==> لازم به ذکر هست که خودم همین مورد رو تست کردم به همین نتیجه رسیدم.

4. تعداد تشکر ها از AriyaDownload به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    740
    تشکر شده در
    550 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AriyaDownload نمایش پست ها
    سلام
    سایت هایی که اکانت آپدیت می دن علت ارزونیش به خاطر این هست که یک لایسنس اصل می گیرن، نرم افزار رو آپدیت می کنن و آپدیت هاش رو از طریق یک اکانت (که شما خریداری می کنید) بهتون می دن که شما باید به سرور اونا وصل بشید نه سرورهای سایت سازنده! ==> این مورد نیاز به تنظیمات خاص در نرم افزار داره.
    تفاوتش هم با نسخه ارجینال خوده شرکت سازنده در این هست که ممکن هست به جای فایل آپدیت یک چیزای دیگه شما دانلود کنید یا کنار آپدیت نرم افزار یک چیزی رو برای شما بفرستن
    دوم اینکه نرم افزارتون با این حالت هم قانونی نمی شه، شما تنها دارید از آپدیت ها استفاده می کنید.
    البته یک موردی هست که آپدیت هایی که از طریق لایسنس قانونی هست به صورت کد گذاری برای شما ارسال می شه و اگه شما اون رو به سیستم دیگه ای منتقل کنید، احتمال اینکه لایسنستون باطل بشه هست، به خاطر همین مورد هست وقتی شما از آپدیت کرک یا غیر ارجینال استفاده می کنید بعضی از ویروس ها رو شناسایی نمی کنه یا اینکه به جای اینکه فایل رو تعمیر کنه می زنه کل فایل رو پاک می کنه!!! (البته در مورد این زیاد مطمئن نیستم که شرکت ها همچین کاری رو انجام می دن یا نه، فقط از چند نفر شنیدم خودم از منبع معتبری نخوندم ولی انجام این کار هم بعید نیست) ==> لازم به ذکر هست که خودم همین مورد رو تست کردم به همین نتیجه رسیدم.

اون که شما میگید روی آنتی ویروس نود32 من دیدم اجرا میشه و همه میدونند کدوم سایت ها این کار را میکنند . و اصلا برای من و هیچ کس دیگه قابل اطمینان نیست

من سوال کردم ازشون گفت هیچ تغییری در برنامه نباید داده بشه و میتونیم برنامه را از هر جا خواستیم دانلود کنیم و سریال را واردش کنیم و هیچ تغییری در سرور آپدیت ها داده نمیشه
    ویرایش توسط behnam289 : January 27th, 2013 در ساعت 19:53

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    740
    تشکر شده در
    550 پست

با سلام دوباره

برای دوستانی که میخواستند نسخه ی oem خریداری کنند و سوالشون این هست که آیا این نسخه ها واقعا اورجینال هستند یا خیر ؟!
    ببینید چیزی که مشخص هست این نسخه های خیلی خیلی ارزان قیمت هستند و اگر قرار بود با اورجینال فرقی نداشته باشه همه دنیا از همین نسخه استفاده میکردند

اما به هر حال تفاوت هایی که دارند :
    بعضی نسخه ها آپدیت نمیشوند
    قابلیت تعویض ویندوز ندارند(محدودیت)
    تعویض سخت افزاری نمیتونید انجام بدید
    پشتیبانی ندارند

و این نسخه ها مخصوص کسانی هست که :
    تولید کننده نوت بوک یا تبلت هستند
    یا یک سیستمی را خودشون نصب میکنند و میفروشند

در اما در سایت kaspersky من دیدم واضح اعلام کرده که غیر قانونی هست (بقیه شرکت ها را نمیدونم ):

Can I purchase OEM software?

There are many online sites selling cheap antivirus software. In many cases, these products are cheap because they are OEM versions supplied to manufacturers at a bulk-rate cost.
    However, this is not the best buy antivirus software because it is illegal, may not work on your computer and may even leave your system vulnerable to the very viruses you want to protect it from.
    OEM software is only distributed with hardware. When these programs are copied or sold separately, it is a violation of the license agreement the distributor has with the software company and is therefore illegal. Copying and illegally distributing OEM versions of antivirus software is a form of software piracy.

So if you are looking for a cheap antivirus solution, don’t be fooled into purchasing OEM antivirus software.
    Finally, many OEM products are not supported by the manufacturer or upgradable to the latest version.

عضو انجمن NikMizban.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    242
    تشکر شده در
    175 پست

سلام دوست عزیز ...
    آنتی ویروس اورجینال رو ترجیحآ از سایت سازنده و یا پک های موجود در بازار تهیه کنید ...
    ولی باز من عادت دارم از سایت سازنده دانلود می کنم فایل ست آپ نرم افزار رو بعد کد لایسنس رو که داخل پک خریداری شده ام هست ، وارد می کنم که فکر کنم بهترین راه هستش .. .

سوالی بود در خدمتیم ...
    شاد و پیروز باشید ..

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life

8. تعداد تشکر ها از NikMizban.Com به دلیل پست مفید

عضو انجمن parsdrive آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    767
    تشکر شده در
    560 پست

بهترین راه برای نورتون اگر تمایل به خرید لیسانس ندارید استفاده از تریال ریست هست. یک فایل هست که هر 15 روز برای نورتون 2013 که تریال تموم میشه کلیک می کنید و یک لیسانس 15 روزه دیگه برای شما در سایت نورتون ثبت میشه و دست هیچ بیگانه دیگری هم در کار نیست! می تونید وارد حسابتون در نورتون بشین و لیست همه لیسانس هاتون رو ببینید. نسخه تریال هم از نظر کارکردی هیچ تفاوتی با نسخه لیسانس نداره بجز محدودیت 15 روزه زمانی! به همین راحتی.

10. تعداد تشکر ها از parsdrive به دلیل پست مفید

عضو انجمن NikMizban.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    242
    تشکر شده در
    175 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط parsdrive نمایش پست ها
    بهترین راه برای نورتون اگر تمایل به خرید لیسانس ندارید استفاده از تریال ریست هست. یک فایل هست که هر 15 روز برای نورتون 2013 که تریال تموم میشه کلیک می کنید و یک لیسانس 15 روزه دیگه برای شما در سایت نورتون ثبت میشه و دست هیچ بیگانه دیگری هم در کار نیست! می تونید وارد حسابتون در نورتون بشین و لیست همه لیسانس هاتون رو ببینید. نسخه تریال هم از نظر کارکردی هیچ تفاوتی با نسخه لیسانس نداره بجز محدودیت 15 روزه زمانی! به همین راحتی.
    کاملآ درسته .. از طریق Safe Mode می توان از این تریال رست استفاده کرد ..

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life

12. تعداد تشکر ها ازNikMizban.Com به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)