دوستان من نیاز به ex4 هتزنر المان+16 ای پی +Flexipack یا sp1 OVH با 20 ای پی+pro user با لوکیشن خود فرانسه دارم

قیمت ها کم و بیش همه جا قابل روئت هست اما چیزی که 100% مهم هست
1- تضمین کیفیت و ساپورت
2- ارائه اموزش 100% کامل و tepmplate های جهت راه اندازی...vps 2003-2008 - mikrotik - linux ibs+squi... , و هرچیزی که لازم هست چون من به صورت نمایندگی 12 13 تا کاربر دارم و با توجه با مشکلاتی که اخیرا با شخص ادمین پیدا کردم تصمیم به خرید سرور اختصاصی دارم اما به شرطیکه همه چیز 100% اکی باشه چون به محض خرید سرور باید کاربر هامو منتقل کنم و فرصتی برای یادگیری انواع کانفیگ تو گوگل و این هارو ندارم در حال حاضر و برای همین دوستانیکه اختصاصی ارائه میدهند لطف کنند اینجا یا به صورت خصوصی تعرفه ها خدمات و هرچیزیکه هست رو برای من ارسال کنند و بازم تاکیید میکنم که چون تا حالا هیج مشکلی از نظر سرعت با حتی 1 ثانیه قطعی رو سروری که به مدت 1سال هست باهاش کار کردیم و 1 بار هم پینگ از 250 بالاتر نبوده و همه ازاین بابت تاحالا با ما کار کردن . کاملا برامون مهم هست این قضیه و البته سرور مذکور هتزنر بوده .
و متاسفانه از انجاییکه خیلی ها قبل از هر چیز در کلام همه چیز رو تضمین و اما در عمل... و از طرفی هزبنه هنگفتی رو برای ما دربر میگیره و امکان این که هر روز سرور عوض کنیم نیست و با پرداخت همیچین هذینه ای باید سرور رو دیگه نگه داریم پس عاجرانه میخوام فقط دوستانیکه همه این موارد رو میتوانند تضمین کنند (نداشتن قطعی..) اطلاع بدند