نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تفاوت ها resellerداخلی و خارجی

عضو انجمن pishtazweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    78
    تشکر تشکر شده 
    225
    تشکر شده در
    169 پست

پیش فرض تفاوت ها resellerداخلی و خارجی

سلام دوستان
    من همیشه یک سوال در مورد نمایندگی دارم و انکه چرا بین نمایندگی هاست داخلی و خارجی این همه تفاوت دارد
    مثلا در ایران در بهترین حالت رسلر دارای 1گیگ فضا 8000 است اما در نمایندگی های خارجی حداقل 15 گیگ فضا را ماهی 19$میدهند(البته بنده60 گیگ هم دیدم)
    دوستان در این مورد توضیحی دارند که برای ما بیان کنند
    و در ضمن کسی رسلر خارجی را توصیه میکند یا خیر؟؟

2. # ADS

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

چرا بین نمایندگی هاست داخلی و خارجی این همه تفاوت دارد
    بین چی ایرانی و خارجی ها تفاوت نیست؟؟؟:rofl:
    مثلا در ایران در بهترین حالت رسلر دارای 1گیگ فضا 8000 است اما در نمایندگی های خارجی حداقل 15 گیگ فضا را ماهی 19$میدهند
    اون ها بر اساس میزان سرویس دهی خودشون و سنجیدن سرور خودشون این کارو میکنند ولی ایرانی ها فقط به دنبال پولی که در میارند هستند توی مقالاتی که گذاشتم توضیح دادم که چه زمانی باید از روی ریسیلر روی سرور برید ولی ایرانیا میرند از رو سرور رو ریسیلر
    و در ضمن کسی رسلر خارجی را توصیه میکند یا خیر؟؟
    من خودم توصیه میکنم از ریسیلر های خارجی مطمین استفاده کنید:sifone:
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

4. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

پیش فرض پاسخ : تفاوت ها resellerداخلی و خارجی

سلام

موضوعی که شما مطرح کردین به نظر من فرا تر از تفاوت ایرانی و خارجی است. افراد و شرکت هایی که در ایران در زمینه هاستینگ فعالیت می کنند از نظر تعداد خیلی زیاد هستند ولی توانایی هر کدام از آنها خیلی کم هست بزرگترین فروشندگان هاستینگ در ایران تعداد سرورهاشون بین 10 تا 15 هست که تازه قسمت زیادی از آنها را Dedicated اجاره دادن و مطمئن باشید اگر به اطلاعات سرور های آنها دقت کنید از پایین ترین سخت افزارها استفاده می کنند تا حداقل هزینه را داشته باشند. شما چطور یک شرکت ایرانی با این وضعیت را با یک شرکت در آمریکا با مثلا 1500 سرور قیاس می کنید ؟؟ بدیهی هست اگر شما در ایران هم یک همچنین قدرتی داشته باشید خیلی راحت 60 گیگابایت را هم 15 دلار در ماه پیشنهاد می دهید .

فقط توجه داشته باشید در همه جای دنیا افراد خوب و بد هستند بد بودن و کلاه بردار بودن فقط در ایران نیست همه جای دنیا این افراد هستند بخصوص اگر متوجه بشوند که شما از کشور دیگری هستید ( ایران که جای خود دارد ) و یا امکان شکایت یا پیگری را ندارید . من به شما توصیه می کنم از شرکت های آمریکایی بزرگ Reseller بگیرید ولی قبلش کاملا در مورد آنها تحقیق کنید اینکه خارجی هستند به معنی خوب بودن نیست .

با تشکر

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    607
    تشکر شده در
    444 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikan نمایش پست ها
    سلام

موضوعی که شما مطرح کردین به نظر من فرا تر از تفاوت ایرانی و خارجی است. افراد و شرکت هایی که در ایران در زمینه هاستینگ فعالیت می کنند از نظر تعداد خیلی زیاد هستند ولی توانایی هر کدام از آنها خیلی کم هست بزرگترین فروشندگان هاستینگ در ایران تعداد سرورهاشون بین 10 تا 15 هست که تازه قسمت زیادی از آنها را Dedicated اجاره دادن و مطمئن باشید اگر به اطلاعات سرور های آنها دقت کنید از پایین ترین سخت افزارها استفاده می کنند تا حداقل هزینه را داشته باشند. شما چطور یک شرکت ایرانی با این وضعیت را با یک شرکت در آمریکا با مثلا 1500 سرور قیاس می کنید ؟؟ بدیهی هست اگر شما در ایران هم یک همچنین قدرتی داشته باشید خیلی راحت 60 گیگابایت را هم 15 دلار در ماه پیشنهاد می دهید .

فقط توجه داشته باشید در همه جای دنیا افراد خوب و بد هستند بد بودن و کلاه بردار بودن فقط در ایران نیست همه جای دنیا این افراد هستند بخصوص اگر متوجه بشوند که شما از کشور دیگری هستید ( ایران که جای خود دارد ) و یا امکان شکایت یا پیگری را ندارید . من به شما توصیه می کنم از شرکت های آمریکایی بزرگ Reseller بگیرید ولی قبلش کاملا در مورد آنها تحقیق کنید اینکه خارجی هستند به معنی خوب بودن نیست .

با تشکر
    ولی فقط یک شرکت ایرانی در دنیا بود که مشکل suPHP رو به cPanel گزارش داد که این مشکل امنیتی بر طرف شود هم چنین فقط یک شرکت ایرانی بود که نتظیماتی درست کرد که بروی suEXEC ها هم بشه htaccess هارو کنترل کرد و از bypass کردن آن ها جلوگیری کرد !

یه ایرانی 1 سرور داره یه دنیا فکر ! یه آمریکایی یه دنیا سرور داره یکم فکر !

من ایرانی انتخاب می کنم پول بیشتر هم به خاطر فکرش می دم !

7. تعداد تشکر ها ازKamranOnline به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

سلام

بله من هم با شما موافق هستم ما ایرانی ها خیلی خوب فکر می کنیم و ایده های خیلی خوبی داریم ولی متاسفانه بلد نیستیم خوب از آنها استفاده کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranonline نمایش پست ها

در این جمله شما یک اشکال فقط وجود دارد به نظر من " یه ایرانی 1 سرور داره یه دنیا فکر ! یه مجموعه از آمریکایی ها یه دنیا سرور دارن یکم فکر ! " چون آنها اصولا مثل ما انفرادی کار نمی کنند معمولا کار گروهی را خوب بلد هستند همین هم هست با فکر کم موفق می شوند .

البته این را هم باید بگم خیلی ها از کنار ایرانی ها موفق شدن ولی اکثر آنها وقتی به خواسته خودشان رسیدن ایرانی ها را انداختن بیرون . زیاد نمی خواهد دنبال مثال های سخت بگردین همین دبی ببینین ایرانی ها چقدر بزرگ کردنش ولی الان زمانی که بزرگ شدن ببین با ایرانی ها چه جوری برخورد می کنند .

آقا شرمنده زیاد حرف زدم

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

ولی فقط یک شرکت ایرانی در دنیا بود که مشکل suPHP رو به cPanel گزارش داد که این مشکل امنیتی بر طرف شود هم چنین فقط یک شرکت ایرانی بود که نتظیماتی درست کرد که بروی suEXEC ها هم بشه htaccess هارو کنترل کرد و از bypass کردن آن ها جلوگیری کرد !

من ایرانی انتخاب می کنم پول بیشتر هم به خاطر فکرش می دم !
    کامران احتمالا شرکت تو نبود؟؟؟!!! بود دیگه
    در مورد اون حرفتم باید بگم گل گفتی ایرانی یه سرور داره .......
    اگه ایران مشکل دیتا نداشت به قول محمد 10 باره دره این دیتا سنتر های اون وری رو تخته میکردیم
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

10. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    542
    تشکر شده در
    412 پست

سلام

اول باید تبریک بگم به kamranonline

بعد هم باید ادمین عزیز بگم متاسفانه مشکل ایران فقط دیتا نیست عزیز . خیلی چیزهای دیگر در این کشور مشکل دارند

12. تعداد تشکر ها ازNikan به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)