صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: کی فروشگاه اینترنتی داره؟؟

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

پیش فرض پاسخ : کی فروشگاه اینترنتی داره؟؟

در کل هر چی باشه من حالیم نمیشه بده یه ساختمون 10 طبقه رو برات طراحی کنم ولی سئوم تعطیله

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

در کل 1eng جان بینهایت ازت ممنونم واقعا کمکم کردی مرسی

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_iri نمایش پست ها
    در کل هر چی باشه من حالیم نمیشه بده یه ساختمون 10 طبقه رو برات طراحی کنم ولی سئوم تعطیله

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

در کل 1eng جان بینهایت ازت ممنونم واقعا کمکم کردی مرسی
    بازار کار شما نقشه کشا باید بهتر از ما کامپیوتریا باشه

واسه سئو کردن سایتت 480 خیلی خیلی زیاده!

با یوزر Woshka صحبت کن فکر کنم بتونه کمکت کنه

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1eng.ir نمایش پست ها
    بازار کار شما نقشه کشا باید بهتر از ما کامپیوتریا باشه

واسه سئو کردن سایتت 480 خیلی خیلی زیاده!

با یوزر woshka صحبت کن فکر کنم بتونه کمکت کنه
    باشه مرسی ولی کلا بازار خوابیده من که نقشه نمیکشم فقط محاسبات + نظارت اگه هم بعدا پول داشتم پیمانکاری

عضو انجمن h_zaman06 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    45 پست

اگه مشکلی نداره مننم یه سئوال بپرسم ... کدوم سیستم فروشگاه را پیشنهاد میکنید ؟ یا اینکه یه سایت باشه لینک بشه به غرفه ی توی این سایت های طرف قرار داد با پست ؟
    همه کس و همه چیز را دوست داشته باش ... اما به هیچ کس و هیچ چیز دل مبند !
    -------------------------------------------
    برای خود ، و وقت خود ارزش قائل شوید ... بزرگترین اشتباه بی ارزش کردن کار خود برای بدست آوردن مشتری است .

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

من فروشگاه دارم.درآمدشم خدا روشکر بالاست برای همین سراغ شغل دردسردار هاست نمیرم.اتفاقا با phpnuke هم راه انداختم. تو امضام هست.
    توضیح میدم برای کسانی که فکر میکنند فروشگاه باید حتما سیستم فروشگاه باشه و...نه عزیز. ربطی به اینا نداره. یا باید یک سایت پربازدید داشته باشی یا برای فروش خوب یا باید بنر بسازی و تو انواع سایتها بنا به بازدیدشون تبلیغات بدی.حتی سایتهای کم بازیدد. وقتی یک سایت شروع به کار میکنه و مطالبی میزاره که جایی گیر نمیاد و محبوب میشه کم کم کاربراش انتظار فروشگاه دارند. مثلا یک بازی میاد 2010 که هنوز جایی نیومدهه. شما میزاریدش برای دانلود. بعد لینک خرید پستیشم میزاری برای فروش تا کسی که نیاز داره بخره. مطمعن باش جواب میده. البته این برای ما که سایت پربازدید داریم هست.مثال p30world.com یا مجید آنلاین و پی سی دانلود و خود ما هم از همین روش استفاده میکنیم.
    روش دوم اینه اگر سایت ندارید باید بنر بدید به سایتهای پربازدید تا از آن طریق بیان خرید کنن . اینم بگم فیلم و موزیک جواب نمیده. خودمون فروشگاه داریم کسی زیاد نمیخره. برعکس نرم افزارهای روز و جدید و بازی ها و چیزایی که به راحتی گیر نمیاد رو میخرند.
    شما الکی خرج نکن پولت رو.سیستم و... نمیخواد بخری.حتی دیتالایف و وردپرس و نیوک ... فرقی نداره اگر راهش رو بلد باشی فروش میکنی و کارت میگیره. مطمعن باش از هاست فروشی هم کارش بهتره و پردرآمد تر.
    فروشگاهت رو راه بنداز.مبلغی رو بده برای تبلیغات تو هر سایتی. حتی سایتهای کم بازدید هم مثلا 5 تومان ماهانه بده بنرتو بزارن و یا ایتهای پربازدید با قیمتی بیشتر بنرتو بده همه جا پخش کن کسب درآمد کن.
    مهمترین چیز رو یادت باشه. چیزی که خود من بهش اعتقاد دارم: این تو نیستی که روزی بدست میاری. خدا هست که روزیتو میده.از تو حرکت از خدا برکت. پشتکار داشته باشی همه چیز حله.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

7. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو دائم Arashdn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    8,046
    تشکر شده در
    1,382 پست

اصل فروشگاه به مهارت بازاریابیته
    والسلام

9. تعداد تشکر ها از Arashdn به دلیل پست مفید

عضو جدید as87 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    21 پست

اخه اگر كسي بدونه چه محصولي پرفروشه مياد به شما بگه

اما اين تجربه چند ماه گذشته منه: (البته ممكنه اشتباه باشه)
    مهم نيست كه سيستمت چيه اما مهمه كه مراحل خريد اونقد كوتاه باشه كه مشتري وسط راه فرار نكنه اگه سيستم اختصاصي زدي از رو ايران ماركت كپي كن
    ظاهر سايت خيلي خيلي مهمه
    قلت ديكته اي تو سايت مشتري رو پر ميده(يعني من كه ميام بيرون)
    توضيحات رو كامل بزاريد تا جايي كه مي‌تونيد.
    زياد ارزون نده(اين خيلي مهمه)
    اگه dvd مي‌خوايي بزني با كاور بده البته بستگي به بوجه هم داره.(بايد 230-40 تومن بزاري كنار)
    بهترين جا براي تبليغ هزينه روي seo سايت هست. حتي 480 تومن اگه بدي.
    با 250 تومن نميشه 1تومن فروخت.اون براي فروشگاهي هست كه مشتري ثابت داره با اون 250 بيشتر از 250 نميشه فروخت. اما تبليغ لازمه مخصوصا اگه نقدي كار كني.

اما بحث شيرين هزينه:
    1. يه هزينه 40 تا 50 تومني براي هاست. اگه از يه جاي خوب بگيري.

2. اگه با wp بخوايي كار كني 50 تومن هزينه قالب. اگر بخوايي يه سيستم درست حسابي غير فري داشته باشي 300 تومن ميشه. فروشگاهاي اماده هم هستند كه seo ماركت ساز خيلي خوبه. قيمتشم مناسبه.

3. قراردادبا پست. براي ايران ماركت 200 تومن(150 هم چونه بزني ميدن) براي پارس پيك هم 50 تومني و 100تومني داره با بقيه هم كار نكردم.(توجه داشته باش كه 15روز طول ميكشه تا پنل فعال بشه)

4. اگر dvd بخوايي بفروشي ترازو لازم نداري اما اگر چيزه ديگه باشه ترازو ديجيتال هم مي‌خوايي.
    (وزن پاكت حباب دار آپنج 25 گرمه، وزن كاور دوتايي هاي رنگي 5گرم و dvd 15 گرمه.)

5. خريد محصول. (به اين توجه كن كه 1ماه از زمان ارسال بسته تا نقد شدنش زمان ميبره.)
    باز اگه دي وي دي باشه كه خودت رايت مي‌كني هزينه 200تومنه برات. كه به 20هزار هم نميرسه. فقط يه هزينه خريد ارشيو داره فقط برات كه اونم تو pt يه هارد 1000گيگي رو با 25تومن پر مي‌كنن.

6.طراحي كارت ويزيت، لوگو ... كه اينم 50تومن اگه به يه ادم حرفه اي بدي ميشه.

7. و يسري هزينه ديگه كه حال ندارم تايپ كنم.

قصدم اين نبود كه دلتو خالي كنم. اما كيلويي مثل من جولو نرو من خودم بار اول ....... بماند.
    يه توصيه هم بهت مي‌كنم دنبال فيلم نرو سودش توپه اما استرس داره
    ببخشيد يكم بهم ريختس 2تا دليل داره يكي اينكه كيوردم فارسي نداره هي اشتب ميزنم بايد پاك كنم حواسم پرت ميشه و دليل دوم اينه كه 48 ساعت نخوابيدم.
    اگه وقت شد فردا كاملش مي‌كنم.

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    من فروشگاه دارم.درآمدشم خدا روشکر بالاست برای همین سراغ شغل دردسردار هاست نمیرم.اتفاقا با phpnuke هم راه انداختم. تو امضام هست.
    توضیح میدم برای کسانی که فکر میکنند فروشگاه باید حتما سیستم فروشگاه باشه و...نه عزیز. ربطی به اینا نداره. یا باید یک سایت پربازدید داشته باشی یا برای فروش خوب یا باید بنر بسازی و تو انواع سایتها بنا به بازدیدشون تبلیغات بدی.حتی سایتهای کم بازیدد. وقتی یک سایت شروع به کار میکنه و مطالبی میزاره که جایی گیر نمیاد و محبوب میشه کم کم کاربراش انتظار فروشگاه دارند. مثلا یک بازی میاد 2010 که هنوز جایی نیومدهه. شما میزاریدش برای دانلود. بعد لینک خرید پستیشم میزاری برای فروش تا کسی که نیاز داره بخره. مطمعن باش جواب میده. البته این برای ما که سایت پربازدید داریم هست.مثال p30world.com یا مجید آنلاین و پی سی دانلود و خود ما هم از همین روش استفاده میکنیم.
    روش دوم اینه اگر سایت ندارید باید بنر بدید به سایتهای پربازدید تا از آن طریق بیان خرید کنن . اینم بگم فیلم و موزیک جواب نمیده. خودمون فروشگاه داریم کسی زیاد نمیخره. برعکس نرم افزارهای روز و جدید و بازی ها و چیزایی که به راحتی گیر نمیاد رو میخرند.
    شما الکی خرج نکن پولت رو.سیستم و... نمیخواد بخری.حتی دیتالایف و وردپرس و نیوک ... فرقی نداره اگر راهش رو بلد باشی فروش میکنی و کارت میگیره. مطمعن باش از هاست فروشی هم کارش بهتره و پردرآمد تر.
    فروشگاهت رو راه بنداز.مبلغی رو بده برای تبلیغات تو هر سایتی. حتی سایتهای کم بازدید هم مثلا 5 تومان ماهانه بده بنرتو بزارن و یا ایتهای پربازدید با قیمتی بیشتر بنرتو بده همه جا پخش کن کسب درآمد کن.
    مهمترین چیز رو یادت باشه. چیزی که خود من بهش اعتقاد دارم: این تو نیستی که روزی بدست میاری. خدا هست که روزیتو میده.از تو حرکت از خدا برکت. پشتکار داشته باشی همه چیز حله.
    شما بر چه مبنايي ميگي فيلم سود نداره؟
    تو از آیین انسانی چه می‌دانی؟
    اگر جان را خدا داده‌ست
    چرا باید تو بستانی؟

عضو دائم IFACO.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    242
    تشکر تشکر شده 
    1,314
    تشکر شده در
    804 پست

دوستانی که با ایران مارکت سنتر کار کردند هم لطف کنند توضیحات کاملی بدن ؟
    من شنیدم که پنلی میده که شما در محصولاتی رو انتخاب و آد می کنی و کدش رو در سایت خودت میزاری و خریداری که از لینک خرید شما در سایت تون کلیک می کنه به سایت ایران مارکت سنتر میره و درصدی از فروش محصول به شما میرسه بدون اینکه کار خاص دیگه ای انجام بدید !

آیا این روش فروشگاه مجازی ایران مارکت سود خوب و قابل ملاحظه ای داره ؟
    و آیا ایران مارکت با فروشگاه دار های مجازی خوش حساب هست؟
    شرکت هاستینگ ایفاکو
    سایت رسمی : IFACO.NET
    هاستینگی تخصصی و مطمئن برای ایرانیان عزیز
    ...: كسی كه ارزش خود را بشناسد، خويشتن را با امور فناپذير خوار نمی‌سازد :...

عضو جدید as87 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    21 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط is24.ir نمایش پست ها
    دوستانی که با ایران مارکت سنتر کار کردند هم لطف کنند توضیحات کاملی بدن ؟
    من شنیدم که پنلی میده که شما در محصولاتی رو انتخاب و آد می کنی و کدش رو در سایت خودت میزاری و خریداری که از لینک خرید شما در سایت تون کلیک می کنه به سایت ایران مارکت سنتر میره و درصدی از فروش محصول به شما میرسه بدون اینکه کار خاص دیگه ای انجام بدید !

آیا این روش فروشگاه مجازی ایران مارکت سود خوب و قابل ملاحظه ای داره ؟
    و آیا ایران مارکت با فروشگاه دار های مجازی خوش حساب هست؟
    بيا با ما كار كن
    ما هم همون پنل رو ميديم
    تو از آیین انسانی چه می‌دانی؟
    اگر جان را خدا داده‌ست
    چرا باید تو بستانی؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نه داداش اصلا طرف سود فروشگاهها نرو. من از مای مارکت داشتم آقا 1 ماهه هنوز مشتری چیزی رو که سفارش داده تو تعلیقه!!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)