صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: درخواست هاست پربازديد براي سايت فيلم با سيستم وردپرس و سي پي يو بالا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض درخواست هاست پربازديد براي سايت فيلم با سيستم وردپرس و سي پي يو بالا

سلام دوستان من يه سايت فيلم دارم مجيك پي سي...متاسفانه سي پي يو سايت طلا هاست كم آورد و جواب نداد و اررور 503 داد منم مجبور شدم به 2 تا هاست ديگه انتقال دادم ولي اونا هم هاستشون مشكلات ديگه داشت و بالا نميومد هاستشون خوب نبود ...
    خلاصه دنبال يه هاست پربازديدم سي پي يو و كانكشن همزمان بالا باشه بتونه ساپورت كنه قطعي نداشته باشه...

2. # ADS

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هاست پربازديد براي سايت فيلم با سيستم وردپرس و سي پي يو بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafayk نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه سايت فيلم دارم مجيك پي سي...متاسفانه سي پي يو سايت طلا هاست كم آورد و جواب نداد و اررور 503 داد منم مجبور شدم به 2 تا هاست ديگه انتقال دادم ولي اونا هم هاستشون مشكلات ديگه داشت و بالا نميومد هاستشون خوب نبود ...
    خلاصه دنبال يه هاست پربازديدم سي پي يو و كانكشن همزمان بالا باشه بتونه ساپورت كنه قطعي نداشته باشه...
    ای بابا ! مگه سرور های این همکاران چی هست !!!!
    بازار داره طلب می کنه وارد بازار هاستینگ هم بشیم.
    شاید به زودی...
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

عضو جدید irandatacenter آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست هاست پربازديد براي سايت فيلم با سيستم وردپرس و سي پي يو بالا

سلام دوست عزیز .
    وبسایتهایی مانند پرسین استارت هم همین مشکل رو داشتند با سایت و وردپرسشون که کم می اورد .!
    چند روز پیش هم تاپیک زدن و بنده هم پاسخ دادم بهشون و معرفی کردم و الان هم رو سرور ما هستن .

مشخصات سرور ما :
    کشور : امریکا , سی پی یو : 84 هسته ای ان سی, رم : 64 گیگابایت , لایت اسپید , نایت کلاب , سی پنل , امنیت هوشمند فوق حرفه ای .
    مشخصات رو مقایسه کنید .
    ما اخرین میزبان شما خواهیم بود .
    در صورت بسته شدن سایت و یا افت سرعت وبسایت شما هزینه شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد .
    تنها مسئه ای که وجود داره اینه که انتقال سایت شما احتمال داره به علت مشغله زیاد تا یک روز طول بکشه که در مقابل پشتیبانی با سرور غول دنیا و راحت کردن خیال شما از بابت میزبانی وبساییتون به صورت دائمی چندان مسئله مهمی نباشه .
    Website : ایران دیتاسنتر | هاست و دامین | هاست لینوکس | هاست دانلود | ثبت دامین
    ایدی بخش فروش : iran.datacenter@yahoo.com
    ایدی بخش پشتیبانی : serverworkgroup@yahoo.com

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafayk نمایش پست ها
    با سلام

سایت چندان پربازدیدی نداریم که سی پی یو شرکت طلاهاست جوابگو کار شما نبوده باشه

به احتمال خیلی زیاد مشکلی هست که با سایت های موزیک و فیلم بوجود اومده که کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه به مسئولین هاست دستور میدن که سایت رو ببندن

بهتره دنبال سرور از هیچکدوم ار دوستان نباشید که بعد 2-3 روز ایندفه سایتتون ساسبند میشه

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    204
    تشکر شده در
    157 پست

از هاست گیتور بگیر . ماهانه 12 دلار

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط speedy نمایش پست ها
    از هاست گیتور بگیر . ماهانه 12 دلار
    ببخشید

هاست گیتور اصلا" به شدت با ایرانی بودن مشکل دارن

عضو جدید samancms آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    81 پست

به دنبال سرویس دهنده خارجی و وارز باشید .

عضو انجمن Mihan-VPS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    425
    تشکر تشکر شده 
    822
    تشکر شده در
    649 پست

در حال حاضر سرویس دهنده هاستینگ خارجی میتونه مناسبتر باشه

عضو جدید nima73 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    351
    تشکر تشکر شده 
    359
    تشکر شده در
    180 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    با سلام

به احتمال خیلی زیاد مشکلی هست که با سایت های موزیک و فیلم بوجود اومده که کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه به مسئولین هاست دستور میدن که سایت رو ببندن

بهتره دنبال سرور از هیچکدوم ار دوستان نباشید که بعد 2-3 روز ایندفه سایتتون ساسبند میشه
    یله سایت ما را هم دستور به توقیفش دادن
    متن نامه هم به صورت زیر بود

بنابر اعلام دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تارنمای زیر وفق ماده 23 قانون جرایم رایانه ای جهت مسدود سازی اعلام میگردد:

آدرس سایت

با توجه به اینکه آی پی این تارنما به نام آن شرکت ثبت شده است و یا میزبانی تارنمای مذکور توسط آن شرکت محترم می باشد، می بایست سریعا اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرفته و نتیجه را از طریق همین نشانی (itc@dci.ir) اعلام نمایید.ضمنا از میزبانی تارنمای مذکور تحت دامنه جدید و به هر شکل ممکن تا دستور رفع انسداد دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خودداری نمایید و چنانچه مالک این تارنما به مسدود سازی و پالایش تارنمای خود اعتراض و شکایت دارد می تواند جهت پیگیری از طریق نشانی rafefilter.internet.ir شکایت خود را به دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال نماید.تذکر: تارنماهایی که نشانی زیردامنه یا صفحه آنها ارسال می شود، هدف حذف و مسدود کردن همان نشانی ارسال شده است نه کل تارنما.

متاسفانه بیشتر شرکت های هاستینگ تو دنیا موظف به رعایت قوانین دیتاسنتر و کشوری که دیتاسنتر در اون قرار داره هستند ولی ایران و ایرانی تو همه چیز تافته جدابافته هست
    از دموکراسی عجیبی که در کشور وجود داره تا قوانین عجیب ثبت شرکت ها و سایر موارد
    فکرش را بکنید اگر اپل تو ایران بود و میخواست طبق قوانین کشور شرکت ثبت کنه الان اسمش بود
    اپل خوران سبز شمال آمریکا
    ویرایش توسط nima73 : January 13th, 2013 در ساعت 03:30

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    با سلام

نه عزيز اول رو آي آر هاستكو بودم كه به خاطر اين مشكل مصاديق مجرمانه مجبور شدم برم جاي ديگه ولي طلا هاست مشكل داشت و اررور 503 ميداد سايتم...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)