صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: سرور ایمیل مارکتینگ + کانفیگ + نرم افزار

عضو دائم nginxweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    148
    تشکر تشکر شده 
    4,236
    تشکر شده در
    2,247 پست

پیش فرض پاسخ : سرور ایمیل مارکتینگ + کانفیگ + نرم افزار

جز گروههای یاهو هیچ سروری قابل اعتماد نیست به نظر بنده تضمین 100% اینباکس رو نداره
    :: کارشناس فنی هاستینگ و مدیریت سرور
    :: کانفیگ حرفه ای سرور مجازی و اختصاصی و رفع اشکال سرور از سال 1388
    :: وب سایت : www.nginxweb.ir | تلفن شرکت: 02191300834

2. تعداد تشکر ها از nginxweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن soheil.zare2006 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    320
    تشکر تشکر شده 
    1,072
    تشکر شده در
    464 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط uper نمایش پست ها
    اگر ارسال میلیونی در روز داشتید با تظمین اینباکس می تونم انجام بدم. در پیغام خصوصی در تماس باشید. تعداد ip هم بسیار بالا است.

موفق باشید
    دیتاسنتر رو میشه عنوان کنید؟ همچنین تعداد ip
    HUM ...

5. تعداد تشکر ها از soheil.zare2006 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    55 پست

تعداد دیتا سنتر ها و همچنین ip ها زیاد می باشد، تقریبا میشه گفت بیشتر دیتاسنتر های مهم آمریکا و اروپا . تعداد ip هم بسته به سفارش مشتری متغیر است. از 200 تا 4000.
    در رابطه با اون دوستمون که فرمودند جز گروه های یاهو هیچ سروی قابل اعتماد نیست باید بگم که خیلی ها هم از پرواز با هواپیما می ترسن، بنابر این هواپیما وسیله غیر قابل اعتمادی هست.
    در ضمن اسکریپت هم فارسی و هم انگلیسی هست. و آموزش هم داره.
    سوالی داشتید خوشحال می شم کمکی کنم.
    موفق باشید

7. تعداد تشکر ها از uper به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    320
    تشکر تشکر شده 
    1,072
    تشکر شده در
    464 پست

تعداد دیتا سنتر ها و همچنین ip ها زیاد می باشد، تقریبا میشه گفت بیشتر دیتاسنتر های مهم آمریکا و اروپا . تعداد ip هم بسته به سفارش مشتری متغیر است. از 200 تا 4000.
    در رابطه با اون دوستمون که فرمودند جز گروه های یاهو هیچ سروی قابل اعتماد نیست باید بگم که خیلی ها هم از پرواز با هواپیما می ترسن، بنابر این هواپیما وسیله غیر قابل اعتمادی هست.
    در ضمن اسکریپت هم فارسی و هم انگلیسی هست. و آموزش هم داره.
    سوالی داشتید خوشحال می شم کمکی کنم.
    موفق باشید
    آمریکا!!!!
    ابیوس هم پر!
    دوست عزیز هیچ کدوم از دیتا سنترهای آمریکا چنین اجازه ای به شما نمیدن!
    200 تا 4000 آی.پی!؟ کدوم دیتا سنتری چنین تعداد ip میده!؟ لطفا فقط یک دیتاسنتر رو با لینک پلان بدید
    ممنون میشم در مورد دیتاسنتر و تعداد ip توضیح بدید, همرا با مدرک
    HUM ...

9. تعداد تشکر ها از soheil.zare2006 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    55 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil.zare2006 نمایش پست ها
    آمریکا!!!!
    ابیوس هم پر!
    دوست عزیز هیچ کدوم از دیتا سنترهای آمریکا چنین اجازه ای به شما نمیدن!
    200 تا 4000 آی.پی!؟ کدوم دیتا سنتری چنین تعداد ip میده!؟ لطفا فقط یک دیتاسنتر رو با لینک پلان بدید
    ممنون میشم در مورد دیتاسنتر و تعداد ip توضیح بدید, همرا با مدرک

سلام مجدد دوست عزیز

در رابطه با ip من نگفتم از یک دیتا سنتر این تعداد ip داریم. عرض کردم که تعداد ip های که ما در اختیار مشتری قرار می دهیم به این شرح است. بسته به نوع قرار داد. منظورتون رو از ارئه مدرک متوجه نشدم
    در رابطه با ابیوز هم ما به نحوی اسکریپت رو نوشته ایم که به کمترین حد ابیوز برسیم. ولی خوب طبیعی هست که ابیوز هم باشه ولی نه اونقدری که شما فکر می کنید.
    هم برای ما و هم برای مشتری ما مهم رسیدنه ایمیل ها به هدف هست. البته با سازوکاری که ما در اختیارشون قرار می دهیم.

بازم اگر سوالی بود خوشحال میشم کمکی کنم.

موفق باشید.

11. تعداد تشکر ها از uper به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    320
    تشکر تشکر شده 
    1,072
    تشکر شده در
    464 پست

سلام مجدد دوست عزیز

در رابطه با ip من نگفتم از یک دیتا سنتر این تعداد ip داریم. عرض کردم که تعداد ip های که ما در اختیار مشتری قرار می دهیم به این شرح است. بسته به نوع قرار داد. منظورتون رو از ارئه مدرک متوجه نشدم
    در رابطه با ابیوز هم ما به نحوی اسکریپت رو نوشته ایم که به کمترین حد ابیوز برسیم. ولی خوب طبیعی هست که ابیوز هم باشه ولی نه اونقدری که شما فکر می کنید.
    هم برای ما و هم برای مشتری ما مهم رسیدنه ایمیل ها به هدف هست. البته با سازوکاری که ما در اختیارشون قرار می دهیم.

بازم اگر سوالی بود خوشحال میشم کمکی کنم.

موفق باشید.
    میشه توضیح بدید چطور 2000 ip در اختیار کاربر قرار میدید؟ یک دیتاسنتر آمریکایی معرفی کنید که با ایمیل مارکتینگ مشکل نداشته باشه؟!
    HUM ...

13. تعداد تشکر ها از soheil.zare2006 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    70
    تشکر شده در
    55 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil.zare2006 نمایش پست ها
    میشه توضیح بدید چطور 2000 ip در اختیار کاربر قرار میدید؟ یک دیتاسنتر آمریکایی معرفی کنید که با ایمیل مارکتینگ مشکل نداشته باشه؟!
    سلام مجدد فکر نکنم ادامه این بحث جالب باشه، در رابطه با IP هم باید بگم که ما IP رو به کاربر نمی دهیم و با توجه به پنلی که به کاربر داده می شود و همچنین مبلغ قرارداد و حجم کار IP ها به پنل اختصاص داده می شوند. و سیستم بصورت هوشمند از IP ها استفاده می کنه.
    در رابطه با دیتا سنتر هم باز عرض می کنم که با توجه به شیوه ای که ما خودمون ابداع کرده ایم ابیوز رو به کمترین حد ممکن رسوندیم. در رابطه با پنل هم کاربر دقیقا می تونه مونیتور کنه که چه تعداد ایمیلی خوانده شده و چه تعداد خوانده نشده و از لحاظ آمارگیری میتونه به خوبی پروسه ارسال رو مونیتور کنه. بنابراین کاربر دقیقا به خواسته خودش می رسه.
    بعد یه سوال چرا از عدد 2000 IP تعجب کردید اینقدر

موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از uper به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    320
    تشکر تشکر شده 
    1,072
    تشکر شده در
    464 پست

سلام مجدد فکر نکنم ادامه این بحث جالب باشه، در رابطه با IP هم باید بگم که ما IP رو به کاربر نمی دهیم و با توجه به پنلی که به کاربر داده می شود و همچنین مبلغ قرارداد و حجم کار IP ها به پنل اختصاص داده می شوند. و سیستم بصورت هوشمند از IP ها استفاده می کنه.
    در رابطه با دیتا سنتر هم باز عرض می کنم که با توجه به شیوه ای که ما خودمون ابداع کرده ایم ابیوز رو به کمترین حد ممکن رسوندیم. در رابطه با پنل هم کاربر دقیقا می تونه مونیتور کنه که چه تعداد ایمیلی خوانده شده و چه تعداد خوانده نشده و از لحاظ آمارگیری میتونه به خوبی پروسه ارسال رو مونیتور کنه. بنابراین کاربر دقیقا به خواسته خودش می رسه.
    بعد یه سوال چرا از عدد 2000 IP تعجب کردید اینقدر

موفق باشید
    کاش میتونستید یکم منطقی جواب بدید
    بهتر بود بجای پیچوندن سورت مسئله, به مسئله جواب میدادید
    آخر نگفتید کدوم دیتاسنتر آمریکایی!
    این تعداد ip از کجاست
    و ...
    HUM ...

17. تعداد تشکر ها از soheil.zare2006 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    127
    تشکر شده در
    92 پست

سلام دوستان قضیه کشیده به کل کل چرا . دوست عزیزمون uper شما که این ادعا رو دارین لطفا یه دمو اینا بزارین تا دوستان تست کنن ارسال اینا نکنه فقط دمو داشته باشه تا ببینیم اون 200 تا آی پی رو . اما دوست عزیزمون سهیل شما گفتین که پنل میدین رفتم قیمت هاتونو هم دیدم ظاهرا هم از دیتاسنتر آلمان میدین خودش هم ارسال نامحدود بود یکی از پلن ها . من تو سایت شما عضو شدم حتی میلی که جهت اعلام عضویت واسم اومد رفت اسپم شما که این پلن هارو میدین اول واسه خدوتون این کارو بکنین منی که میام میبینم هنوز میل اعلام عضویت میره اسپم چطور انتظار دارین من بیام سرویس ایمیل مارکتینگ بگیرم خودتونو بذارین جای مشتری من خودم بیشتر راه هارو تو این زمینه امتحان کردم پول میلیونی هم خرج کردم جواب گو نیست اونی هم که جوابگو هست هزینه میخواد 50 تومن دادن واسه پلن نامحدود ارسال میل انبوه واسه 1 ماه واقعا با عقل اصلا جور در نمیاد 2 روز ارسال میشه بعد 2 روز هزاران مثیبت پیدامیشه بعد هم حرف واسه توجیح زیاده تو این زمینه نه تنها شما بلکه بیشتر دوستان عزیز منظور هست کلی عرض کردم یکم دوستان خواهشن به قضیه جدی نیگاه کنیم . واقعا اگه کسی میخواد ایمیل مارکینگ انجام بده چند تا دیتاسنتر مخصوص همین کار هستش درسته هزینه داره اما میدونی پولتو دور نمیریزی یکی واسه نمونه میشه گفت یکی از بهترین ها mailchimp.com تو یک ماه میتونی رایگان 2000تا میل هم ارسال کنی هر ماه این رست میشه 2000 تا کسی واسه تست امتحان کنه میبینه که امیل مارکتینگ یعنی چی این که یکی بیاد بگه من با دیتاسنتر آمریکا میلیونها میل ارسال میکنم یکی بیاد بگه من با ovh اینقدر ارسال میکنم یکی بگه من اختراع کردم اینا هیچ کدوم عملی نیست یعنی راهی نیست که تو طولانی مدت جواب بده . این یک نظر و پیشنهاد شخصی بود نه قصد تخریب بود نه چیزی دیگه فقط خواستم بگم دوستان به قضیه توجه کنن نه اینکه بیان فقط سر تعداد آی پی بحث کنن .

19. تعداد تشکر ها ازsalem به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    320
    تشکر تشکر شده 
    1,072
    تشکر شده در
    464 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط salem نمایش پست ها
    سلام دوستان قضیه کشیده به کل کل چرا . دوست عزیزمون uper شما که این ادعا رو دارین لطفا یه دمو اینا بزارین تا دوستان تست کنن ارسال اینا نکنه فقط دمو داشته باشه تا ببینیم اون 200 تا آی پی رو . اما دوست عزیزمون سهیل شما گفتین که پنل میدین رفتم قیمت هاتونو هم دیدم ظاهرا هم از دیتاسنتر آلمان میدین خودش هم ارسال نامحدود بود یکی از پلن ها . من تو سایت شما عضو شدم حتی میلی که جهت اعلام عضویت واسم اومد رفت اسپم شما که این پلن هارو میدین اول واسه خدوتون این کارو بکنین منی که میام میبینم هنوز میل اعلام عضویت میره اسپم چطور انتظار دارین من بیام سرویس ایمیل مارکتینگ بگیرم خودتونو بذارین جای مشتری من خودم بیشتر راه هارو تو این زمینه امتحان کردم پول میلیونی هم خرج کردم جواب گو نیست اونی هم که جوابگو هست هزینه میخواد 50 تومن دادن واسه پلن نامحدود ارسال میل انبوه واسه 1 ماه واقعا با عقل اصلا جور در نمیاد 2 روز ارسال میشه بعد 2 روز هزاران مثیبت پیدامیشه بعد هم حرف واسه توجیح زیاده تو این زمینه نه تنها شما بلکه بیشتر دوستان عزیز منظور هست کلی عرض کردم یکم دوستان خواهشن به قضیه جدی نیگاه کنیم . واقعا اگه کسی میخواد ایمیل مارکینگ انجام بده چند تا دیتاسنتر مخصوص همین کار هستش درسته هزینه داره اما میدونی پولتو دور نمیریزی یکی واسه نمونه میشه گفت یکی از بهترین ها mailchimp.com تو یک ماه میتونی رایگان 2000تا میل هم ارسال کنی هر ماه این رست میشه 2000 تا کسی واسه تست امتحان کنه میبینه که امیل مارکتینگ یعنی چی این که یکی بیاد بگه من با دیتاسنتر آمریکا میلیونها میل ارسال میکنم یکی بیاد بگه من با ovh اینقدر ارسال میکنم یکی بگه من اختراع کردم اینا هیچ کدوم عملی نیست یعنی راهی نیست که تو طولانی مدت جواب بده . این یک نظر و پیشنهاد شخصی بود نه قصد تخریب بود نه چیزی دیگه فقط خواستم بگم دوستان به قضیه توجه کنن نه اینکه بیان فقط سر تعداد آی پی بحث کنن .
    دوست عزیز شما بهتره کمی روی سایت ما دقت میکردی!
    سرورهای ما توی آلمان هست اما سرور سایت خودمون توی ایران هست
    ما برخلاف سایر دوستان هیچ ادعایی مبنی بر اینباکس شدن ارسال ها نداریم (البته تا به امروز جز ارسالهای یاهو اکثر ارسال هامون اینباکس بوده)
    سرویسی که ما ارائه میدیم سرویسی مبنی بر ارسال ایمیل با این سیاست هست: ارسالها چه به اینباکس ارسال بشه چه به سپم به هر حال خونده میشه.
    سرویس ایمیل مارکتینگ ما مشتریان خاص خودشو داره (معمولاً مشتریانی هستند که با سیاست ما موافق هستند (این موضوع حتی توی قوانین سایت ما درج شده)
    HUM ...

21. تعداد تشکر ها ازsoheil.zare2006 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)