نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آپلود كردن فایل با لینک مستقیم و چندین لینک مثل rapidshare، megaupload آسان و بصورت كاملا" رایگان !

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    413
    تشکر شده در
    285 پست

Lightbulb آپلود كردن فایل با لینک مستقیم و چندین لینک مثل rapidshare، megaupload آسان و بصورت كاملا" رایگان !

با سلام.

قصد دارم ایده ای رو که به ذهنم رسیده برای به اشتراک گذاری فایل ها درون اینترنت و دریافت لینک مستقیم و نسبتاً پایدار رو با دوستان بسيار عزيز به اشتراک بذارم تا شما هم بتونید استفاده کنید.

خلاصه ایده اینه که فایل خودتون رو اول از همه تو یکی از درایوهای اینترنتی که امکان دانلود پابلیک به شما میدن مثل دراپ باکس و .. که در زیر معرفی می کنم قرار بدید و بعد لینک پابلیک فایلتون رو از طریق سایت هایی که فایل شما رو با یک کلیک در چندین filesharing مثل rapidshare و ... آپلود می کنند قرار بدید. البته باید اون سایت امکان آپلود از طریق ریموت یو.آر.ال رو داشته باشه.

و نکته دیگه ای که می خوام بگم روشی هست که با اون بتونید همزمان فایلتون رو تو چندتا درایو اینترنتی آپلود کنید.

برای شروع کار سایت هایی رو که به شما امکان درایو اینترنتی ساختن رو میدن که بتونید فایل رو به صورت لینک پابلیک (یعنی لینکی که هر کاربری تو اینترنت بتونه باهاش اون فایل رو دانلود کنه) میدن معرفی می کنم.

Google Drive 5 گیگ رایگان

Dropbox 2 گیگ رایگان (البته تا حدود 20 گیگ می تونید جایزه بگیرید)

SkyDrive 7 گیگ رایگان

Syncplicity 2 گیگ رایگان

Wuala 5 گیگ رایگان

Box 5 گیگ رایگان

SugarSync 5 گیگ رایگان

Cubby 5 گیگ رایگان

AVG LiveKive 5 گیگ رایگان

Insync 5 گیگ رایگان

حالا باید برای شروع با یکی از اینها شروع کنیم، من خودم دراپ باکس رو ترجیح می دم چون خیلی ساده و روونه، فقط کافیه به سایت دراپ باکس برید و تو همون صفحه اول نرم افزار رو دانلود کنید و بعد از نصب نرم افزار گزینه ساخت حساب جدید که خیلی هم سخت نیست رو انتخاب کنید و دراپ باکس به شما یه پوشه تو اینترنت و کامپیوتر خودتون می ده که عملاً هرچی بریزید تو اون پوشه از کامپیوتر اتوماتیک میریزه تو درایو اینترنتیتون. فقط باید دقت داشته باشید برای اینکه همه بتونن لینک شما رو استفاده کنن باید فایل رو درون پوشه Public از پوشه دراپ باکس بریزید.

بعد از اینکه فایل رو ریختید باید صبر کنید تا آیکن تیک سبز رنگ کنار فایل بیاد یعنی فایل بطور کامل آپلود شد و فقط کافیه که روی فایل تو همون فولدر دراپ باکس کلیک راست کنید و از منوی Dropbox گزینه ی Copy public link رو انتخاب کنید. و بعد برید اون لینک رو به روشی که میگم تو سایت های آپلود فایل در چندین سرور filesharing با یک کلیک آپلود کنید.

خوب، فرض رو میگیریم که تا اینجای کار مشکلی نبود که اگه مشکلی بود بگید اگه تونستم راهنماییتون می کنم.
    حالا باید به یه سایتی مثل Mirrorcreator - Upload files to multiple hosts برید و بعد از عضو شدن گزینه ی Remote URL Uplode رو انتخاب کنید و لینکتون رو بدید و از پایین اون طی دو یا سه مرتبه تمام سایت های شیرینگ رو انتخاب کنید و بعد گزینه START UPLOADING رو بزنید و لینک دانلود فایل مورد نظرتون رو تو تمامی سرورهای شیرینگ بگیرید.

اگه دقت کرده باشید ما الان یه لینک مستقیم داریم و حدود 40 ، 50 تا لینک دانلود از سایت های فایل شیرینگ

می تونید همین کار رو با اون 9 تا سایت دیگه هم انجام بدید و 9 تا لینک دانلود مستقیم داشته باشید.

با تشكر.

شاد و سربلند باشيد.

ارادتمند شما.

آريا.

2. تعداد تشکر ها ازAriya به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)