صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37

موضوع: شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

پیش فرض شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

اگه پست رو اینجا می زارم دلیل اش اینه که جای بهتری پیدا نکردم ببخشید اگر بد جایی هست.

دوستان بنده حدود یکماه است که اکانت ریسلو ساختم و امروز فعال شده و طبق گفته پشتیبانیشون باید با حداقل شارژ 69 دلار کارم رو شروع کنم. دلیل اینکه همین ابتدای کار با ریسلو مستقیم شروع می کنم این هست که یک دامین خیلی عالی پیدا کردم که می خواهم مستقیما تو پنل خودم باشه. درضمن با وجود اینکه مدیریت سرور و ساخت سرور مجازی و اینها رو بلدم ولی ترجیح می دهم کارم رو با مستر ریسلر شروع کنم. سوالم از شما عزیزان این هست که به نظرتون بدون تبلیغات و تنها با دادن افر در انجمن و نیز یک قالب نسبتا زیبا و اختصاصی و نیز با اسم بسیار عالی به نظرتون توی ماه چند تا می تونم هاست بفروشم؟ به نظرتون پیشرفت کاری چگونه خواهد بود؟

برخی از دوستان که می اید و می گویند کار هاستینگ بده، سود نداره، تا نصف شب باید بیدار بمونی و... سوالم از این عزیزان این هست که ایا برای سرمایه 500 هزار تومان کار بهتری سراغ دارید؟ اگر دارید بفرمایید تا ما هم برویم اون کار.

2 سوال هم دارم: 1. whmcs لایسنس دار استفاده کنم یا نال شده؟بیشتر همکاران از چی استفاده می کنند؟
    2. برخی می گویند که مستر ریسلر مشکل داره سوالم اینه که مستر ریسلری که با کدوم افزونه ساخته شده باشه مشکل داره؟ اخه فکر کنم با دو تا افزونه میشه که اسمشون الان خاطرم نیست...

با احترام.
    ویرایش توسط pouyajabbarisani : February 27th, 2014 در ساعت 18:19

2. تعداد تشکر ها از pouyajabbarisani به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Dr.Oxygen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    318
    تشکر تشکر شده 
    571
    تشکر شده در
    289 پست

پیش فرض پاسخ : شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

درود.
    دوست عزیز توصیه میکنم به هیچ عنوان از مستر ریسلر استفاده نکنین.
    افزونه ای که باهاش مستر ریسلر روی cPanel راه اندازی میشه بسیار باگ دار هست و امنیت سرور را به شدت پایین میاره...
    توصیه میکنم وی پی اس بگرین روش سی پنل نصب کنین تا مستر بگیرین ...
    درمورد تبلیغات هم شما دو برابر این 500000 تومن رو که بذارین توی تبلیغات بعد از دوماه سیل کاربران سرازیر میشن به سمتتون اگر کیفیتتون خوب باشه این پول خیلی سریع بهتون برمیگرده.
    با احترام.

5. تعداد تشکر ها ازDr.Oxygen به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

پیش فرض پاسخ : شروع کار هاستینگ با سرمایه 500 هزار تومان / سوال درباره درامد و درخواست تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Oxygen نمایش پست ها
    درود.
    دوست عزیز توصیه میکنم به هیچ عنوان از مستر ریسلر استفاده نکنین.
    افزونه ای که باهاش مستر ریسلر روی cPanel راه اندازی میشه بسیار باگ دار هست و امنیت سرور را به شدت پایین میاره...
    توصیه میکنم وی پی اس بگرین روش سی پنل نصب کنین تا مستر بگیرین ...
    درمورد تبلیغات هم شما دو برابر این 500000 تومن رو که بذارین توی تبلیغات بعد از دوماه سیل کاربران سرازیر میشن به سمتتون اگر کیفیتتون خوب باشه این پول خیلی سریع بهتون برمیگرده.
    با احترام.

ممنون بابت راهنمایی خوبتون دوست عزیز.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyajabbarisani نمایش پست ها
    هوالرزاق

سلام و وقت بخیر

اگه پست رو اینجا می زارم دلیل اش اینه که جای بهتری پیدا نکردم ببخشید اگر بد جایی هست.

دوستان بنده حدود یکماه است که اکانت ریسلو ساختم و امروز فعال شده و طبق گفته پشتیبانیشون باید با حداقل شارژ 69 دلار کارم رو شروع کنم. دلیل اینکه همین ابتدای کار با ریسلو مستقیم شروع می کنم این هست که یک دامین خیلی عالی پیدا کردم که می خواهم مستقیما تو پنل خودم باشه. درضمن با وجود اینکه مدیریت سرور و ساخت سرور مجازی و اینها ر بلدم ولی ترجیح می دهم کارم رو با مستر ریسلر شروع کنم. سوالم از شما عزیزان این هست که به نظرتون بدون تبلیغات و تنها با دادن افر در انجمن و نیز یک قالب نسبتا زیبا و اختصاصی و نیز با اسم بسیار عالی به نظرتون توی ماه چند تا می تونم هاست بفروشم؟ به نظرتون پیشرفت کاری چگونه خواهد بود؟

برخی از دوستان که می اید و می گویند کار هاستینگ بده، سود نداره، تا نصف شب باید بیدار بمونی و... سوالم از این عزیزان این هست که ایا برای سرمایه 500 هزار تومان کار بهتری سراغ دارید؟ اگر دارید بفرمایید تا ما هم برویم اون کار.

با احترام.
    دوست عزیز برای راحتی کار خودتون ابتدا با یک سرور مجازی نیمه اختصاصی شروع به کار کنید و با نحوه مدیریت سرور و ... آشنا بشید.

سپس وارد دنیای سرور اختصاصی بشید و مدیریت کنید.

در ضمن به نظر من تبلیغات بصورت بنری دیگه از مد افتاده است و وقتی کسی وارد سایتی میشود آیا برای کلیک کردن بر روی تبلیغ میرود یا دنبال مطلب؟!

موفق باشید.

8. تعداد تشکر ها از Yas-Host به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas-Host نمایش پست ها
    دوست عزیز برای راحتی کار خودتون ابتدا با یک سرور مجازی نیمه اختصاصی شروع به کار کنید و با نحوه مدیریت سرور و ... آشنا بشید.

سپس وارد دنیای سرور اختصاصی بشید و مدیریت کنید.

در ضمن به نظر من تبلیغات بصورت بنری دیگه از مد افتاده است و وقتی کسی وارد سایتی میشود آیا برای کلیک کردن بر روی تبلیغ میرود یا دنبال مطلب؟!

موفق باشید.

پس به نظرتون چطور تبلیغ کنم؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

سلام دوست عزیز.از مستر ریسلر شروع کنین وقتی تونستین مشتری جذب کنین و کاربرانتون به 20-30 تا رسیدن و همشون هم راضی بودن از سرویس سعی کنین مدیریت سرور مجازی رو یاد بگیرین.کار سختی نیست ولی آسون هم نیست بسته به کارتون داره.سعنی کنین با سرور مجازی درآمدتونو به 100-150000 و بیشتر برسونین.تا حدی که بتونین بعد از جمع کردن پول در عرض 2 ماه یه سرور اختصاصی بگیرین.تنها کاری ک تعداد مشتریهاتونو زیاد میکنه پشتیبانی و عدم قطعی سرویسه.بنده خودم 3 سرور از لایف رک دارم چون سرویسشون خوبه برای همین پیششون موندم.سعی کنین فقط برین سراغ جذب هاست و ریسلر تا مدت زمان زیادی تا اعتبار پیدا کنین.بنده 1 سال هاست میزبانی میدادم.بعد از یک سال تصمیم گرفتم مشتری هامو بفروشم و با پولشون سرور اختصاصی گرفتم و شروع به سرور روشی کردم.باز هم تکرار میکنم:
    در طی میزبانیتون به پشتیبانی و عدم قطعی سایتتون توجه ویژه ای بکنین

11. تعداد تشکر ها از eskelet-sokhte به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eskelet-sokhte نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.از مستر ریسلر شروع کنین وقتی تونستین مشتری جذب کنین و کاربرانتون به 20-30 تا رسیدن و همشون هم راضی بودن از سرویس سعی کنین مدیریت سرور مجازی رو یاد بگیرین.کار سختی نیست ولی آسون هم نیست بسته به کارتون داره.سعنی کنین با سرور مجازی درآمدتونو به 100-150000 و بیشتر برسونین.تا حدی که بتونین بعد از جمع کردن پول در عرض 2 ماه یه سرور اختصاصی بگیرین.تنها کاری ک تعداد مشتریهاتونو زیاد میکنه پشتیبانی و عدم قطعی سرویسه.بنده خودم 3 سرور از لایف رک دارم چون سرویسشون خوبه برای همین پیششون موندم.سعی کنین فقط برین سراغ جذب هاست و ریسلر تا مدت زمان زیادی تا اعتبار پیدا کنین.بنده 1 سال هاست میزبانی میدادم.بعد از یک سال تصمیم گرفتم مشتری هامو بفروشم و با پولشون سرور اختصاصی گرفتم و شروع به سرور روشی کردم.باز هم تکرار میکنم:
    در طی میزبانیتون به پشتیبانی و عدم قطعی سایتتون توجه ویژه ای بکنین
    ممنون دوست عزیز.
    البته مدیریت و کانفینگ سرور رو بلدم...

عضو جدید arianmahdavi78 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    82
    تشکر شده در
    59 پست

باسلام خدمت شما دوست عزيز ...
    به نظر من شما از سرور مجازي استفاده كني بهتر از اينه كه از مستر ريسلر استفاده كني ...
    بي شك با اين هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد حتما در كارتون موفق مي شيد البته اگر پشتيباني و سرويس خوب ارايه بديد
    با قدرتی بیشتر باز می گردیم ...!
    کانفیگ سرور | طراحی و کد نویسی سایت | مشاوره جهت ساخت سایت و انتخاب هاستینگ | انجام Seo سایت شما | معرفی نویسنده و انجام کار وبمسترینگ

14. تعداد تشکر ها از arianmahdavi78 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    166
    تشکر تشکر شده 
    173
    تشکر شده در
    122 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arianmahdavi78 نمایش پست ها
    باسلام خدمت شما دوست عزيز ...
    به نظر من شما از سرور مجازي استفاده كني بهتر از اينه كه از مستر ريسلر استفاده كني ...
    بي شك با اين هزينه اي كه مي خواهيد بكنيد حتما در كارتون موفق مي شيد البته اگر پشتيباني و سرويس خوب ارايه بديد
    ممنون.
    راستش بعد از هزینه ی نمایندگی مستقیم ثبت دومین، برام میمونه حدود 250 تومن که اگر فرض کنیم هزینه ی خود سرور مجازی میشه 40 تومن، 50 تومن لایسنس whmcs -- پنجاه تومن لاسنس لایت اسپید و 50 تومن لایسنس سی پنل میشه که ماهی میشه حدودا 200 تومن یعنی یک ماه کامل سرمایه اش رو دارم به نظرتون اینقدر در میاره که بتونم تمدید کنم؟ واسه همین می خواهم مستر بگیرم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    442
    تشکر تشکر شده 
    582
    تشکر شده در
    387 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyajabbarisani نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.
    البته مدیریت و کانفینگ سرور رو بلدم...
    سلام.اگه اطلاعات کافی رو دارین درباره کانفیگ و امنیت وی پی اس پیشنهاد بنده همون تهیه وی پی اسه.خواستین از طریق آی دی یاهوم در ارتباط باشین سرور خوب یکی از بچه ها داره.
    پایدار باشید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)