صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: سرویس های سرورمجازی و سرور اختصاصی قیمت مناسب

عضو جدید ataomega آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    31 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های سرورمجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Extreme نمایش پست ها
    دوستان بنده اکانت تست رو از ایشان دریافت کردم.در ظاهر ایشان مردی متین و پشتیبانی مطمئن به نظر میرسد.اما راجبه سرویسها:
    بنده اولین تست را از شل اکانت تست گرفتم که سرعت تبادل انتقال 3.1مگابایت در ثانیه رو نشون میداد.ایشون فرمودند که این اکانتها ارزان قیمت است و اگر کسی بخواهد ما قادر به ارائه سرویسهای مطلوبتری هستیم.کلا از این تست من نمره6از نمره 10 رو میدم.

تست بعدی ساخت اکانت در whm وسرعت لود بود که باتوجه به اینکه اکانت اول بود و vps خالی بود سرعت لود و مدت زمان انتظار را به صورت تخمینی محاسبه کردم که بسیار رضایت بخش بود.ومن از 10 نمره نمره 9رو میدم.

تست سوم بنده دانلود 1گیگابایت از این سرویس بود که انتقال داده های با سرعت بیش از 125کیلوبایت در ثاینه به من نداد که الان در vpsخودم 217کیلو در ثانیه دارم ومن نمره 8 از 10 رو میدم.به هرحال هنوز این 3 تست اهمیت بخصوصی ندارد.ومن تستهای نهایی و نظر برانداز بعدی رو فردا براتون قرار میدهم.باتشکر
    با سلام.
    دوست عزیز من واقعا ازتون تشکر می کنم از اینکه وقتتونو گذاشتید و سرویس رو تست کردید.
    البته امیدوارم در نظر داشته باشید که این سرویس فقط جهت تست بود و محدودیت داشت انتظار زیادی نداشته باشید. در مورد سرویس های اصلی ، سرویس هایی که سفارش داده می شوند از سروری دیگر و با کیفیت تضمینی ارائه می شوند.

در مورد اینکه می فرمایید در مورد سرعت دانلود، Uplink این VPS حهت تست بود و محدودیت نرمال داشت. که نسبت به قیمت VPS مناسب هست. بزودی لیست قیمت ارتقا Uplink ها نیز قرار خواهد گرفت.
    میرعطاصدیق محمدی. مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات میهن پارس.
    پشتیبانی : ۰۹۱۴۱۵۹۷۴۶۸ - ۰۹۱۴۸۱۰۷۴۶۸

2. تعداد تشکر ها از ataomega به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    85 پست

پیش فرض سرویس های سرورمجازی و سرور اختصاصی قیمت �

باتشکر از دوست گرامی ما اقای میر عطاصدیق محمدی بابت ارائه خدمات نوین خودشون در این سایت:
    دوستان بابررسی که بنده از سرویس هاشون انجام دادم و نیز باتوجه به اینکه تمامی تست ها رو چه از سرعت لود وبارگذاری گرفته چه از نظر سرعت رم نتایج تخصصی زیر از سخت افزار سرور حاصل شد.البته ایشان همینطوری که در بالا فرموده اند این سرویس تست بوده که به بنده داده اند و با سرویس اصلی تفاوت میکند.اما نتایج من از سخت افزار سرویس تست بر شرح زیر می باشد:
    CPU: Xeon X3350@2666M.H
    توان پردازشی در دقیقه توسط Core: هر دقیقه معادل 30دستور وبا توجه به اینکه در سرویس تست ایشان فقط 1 هسته به من اختصاص داده بودند 30 پردازش رو در دقیقه من داشتم که بسیار کم است البته توجه کنید که ایشان گفتند سرویس رو اگه کسی احساس سرعت کم کند با هزینه اندگی Upgrade می نماید.
    Ram:OCZ 4G.B BUS667
    این رم با توجه به سرعت انتقال 667مگاهرتز در ثانیه برای رم سرور کافی میباشد حتی در برخی اوقات من دیده ام از رم های 553 در سرور استفاده میکنند.اما این رو هم بگم که برخی از رمهای DDR3 گاها حتی با سرعت1333ارائه کرده اند.
    Hard:Single
    هارد سرور به صورت تکی پیکره بندی شده و فاقد Raid0می باشد که این یه کم از سرعت لود و برگذاری فایلها از هارد اذیت کننده است.البته من در مورد این سرویس تست صحبت میکنم وباید توجه کامل داشته باشید که به قول ایشان نباید از سرویس تست انتظار بیشتری داشت.
    اما این تست ک هاز لحاظ سخت افزاری بود که بیشتر در مورد قطعات ان بدانید اما راجبه تست ها:
    من یک بک آپ1.5گیگابایتی رو ویگت کردم از سرور خودم به این سرور که نرخ تبادل انتقالش 1.92مگابایت در ثانیه بود.اما در هنگام رستور بک اپ بسیار سریع عمل نمود وبک آپ را رستور کرد.
    و در هنگام باز گشایی سایت هیچ مشکلی نبود البته باید این رو در نظر گرفت که من دقیقا نمیدونم روی این سروری که ایشون تست ارائه میکند چند تا VPS قرار دادند که بتونیم تجزیه کنیم که واقعا مدت انتظار برای همه اینقدر است یا نه اما در تست بنده بسیار مطلوب بود.
    نکته بعدی اینکه پینگ ان اس ایشون بود:
    در نتیجه تست من براتون تصویر گذاشتم:
    www.better-host.net/ping.jpg
    اما به عنوان نتیجه گیری نهایی باید خدمتتون عرض کنم سرویس ایشون با توجه به قیمت بسیارپایینش از سرعت بسیار مناسبی برخوردار است و قابلیت های بروزی را به همراه دارد.دوستان باید خدمتتون عرض کنم درمرحله اول ایشون از لحاظ پشتیبانی در خدمت شما خواهند بود واز این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد و اینکه سرویسشون هم بسیار مناسبه وخودشون هم اعلام کرده اند که هر مشتری احساس کنه سرعتش کمه و بخواد سرعت پورتش رو افزایش بده ایشون سرعت پورتشون رو از 100مگابایت آپگرید خواهد نمود.باتشکر از اینکه وقت خود را برای خواندن مطلب من گذاشتید.
    در کل نمره نهایی بنده از 100به سرویس تست ایشون 88بود.وباید بگم سرویشون جز 5تا سرویس برتر سایت الان هست پس با اطمینان خاطر میتونید از ایشون سرویس خریداری کنید.
    وباتشکر ویژه از اقای صدیق محمدی که بده ایشون رو مجبور به دادن یه سرویس تست کامل کردم

5. تعداد تشکر ها ازSoheil Extreme به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    31 پست

با سلام دوست عزیز
    من واقعا از اینکه وققتون رو برای تست و اعلام نتایج منصفانه اون گراشتید کمال تشکر رو دارم.
    در ضمن طبق صحبتی که دیشب داشتید ؛ از VPS Windows نیز به شما تست خواهم داد.
    در مورد اینکه گفتید روی این سرور چند VPS قرار داره باید عرض کنم در حال حاضر 2 VPS فعال به غیر از VPS شما وجود داره. و سفارش های جدید روی سرور دیگری انجام خواهد گرفت.

من باز هم از گفته ها و زحمات ایشنا تشکر می کنم سخنان ایشنا واقعا نظر لطفشونه.
    هر کدو از دوستان به سرویس علاقه مند بود لطفا بگه تا اگه خواست بهش تست بدیم.

با تشکر،
    ارادتمند شما، میرعطاصدیق محمدی

7. تعداد تشکر ها ازataomega به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    40
    تشکر شده در
    31 پست

شایان ذکر است مشخصات سرور اصلی به شرح ذیل می باشد :
    کد:
    Xeon X3350 (10.64GHz total on 4 cores) 1333MHz FSB 12MB L2 cache
    8GB DDR/DDR2 RAM
    2x sata hard drives 3 Gbps transfer rate
    هر سرور میزبان تعداد محدودی VPS می باشد. و با توجه به بکارگیری تکنولوژی Xen برای مجازی سازی (Virtualization)، امکان Overselling برای ما وجود ندارد لذا کلیه محدودیت هایی که برای VPS ها درنظر گرفته شده اند در هر زمان قابل دسترس خواهند بود.
    ویرایش توسط ataomega : February 15th, 2009 در ساعت 10:07

9. تعداد تشکر ها از ataomega به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های سرورمجازی و سرور اختصاصی قیمت

با سلام خدمت دوستان و علی الخصوص جناب آقای محمدی
    صفایی هستم مدیر هاست میزبان.
    بنده چند سالی هست که آقای محمدی رو می شناسم و از سرویس های ایشون استفاده می کنم. بنده از سرویس ها و مخصوصا قیمت مناسب ایشون بسیار راضی ام. به دور از هر گونه بزرگنمایی و اغراق عرض می کنم چون واقعا هم سودی برای من نداره فقط گفتم با زدن این پست از آقای محمدی تشکر کنم. ایشون حتی قبل از اینکه مشتری ایشون بشم در مورد مشکلاتی که برای سرویسم پیش میومد منو راهنمایی می کردند. و الآن هم از کاملا از سرویس ایشون راضی هستم.
    و به شما هم پیشنهاد می کنم از سرویس های ایشون استفاده کنید جهت اطمینان هم می تونین از اکانت تست ایشون استفاده کنین

با تشکر، صفایی

-------
    09124788082
    ویرایش توسط hostmizban : February 15th, 2009 در ساعت 20:27

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

Wink سرویس های سرورمجازی و سرور اختصاصی

سلام دوستان خسته نباشید

من 3ماه بود که از یکی از سایت ها VPS گرفته بودم ولی ازش راضی نبود چون ساپورت و پشتیبانی خوبی نداشت و هیچ وقتم جواب تلفنم رو نمی دادن و سرور هم آپتایم خوبی نداشت ولی خیلی وقته از (www.mihanpars.com) اقای صدیق محمدی VPS می گفتم ودر این مدتی من از سرویس هایشان استفاده کردم بسیار راضی هستم و هر وقت مشکلی دارم سریع با ایشون تماس می گیرم و زود برام حل می کنند و از VPS ای که الان دارم کاملا راضیم همچنین چند تا از دوستانم که از www.MihanPars.com هاست گرفتن از هاستشون رضایت کامل رو دارن
    من به شما توصیه می کنم اگر قصد دارید VPS یا Host بگیرید از ایشون بگیرید چون علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته قیمت سرویس هاشون خیلی مناسبه

موفق باشید
    ویرایش توسط kianphp : March 1st, 2009 در ساعت 19:32

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    30 پست

با سلام خدمت دوستان

من هم به نوبه ی خودم از soheil.newyork و ataomega عزیز تشکر می کنم.
    آرمین هستم (آرمین پلاکت) عضو جدید این انجمن.
    من تقریبا 1 سالی می شه که عطا جان رو میشناسم و علاوه بر اینکه از سرویس هاشون استفاده می کنم ؛ رفیق و دوست هم هستیم.
    به تازگی (کمتر از 1 ماه) هست که با عطا جان همکاری هم می کنم و به تازگی وارد گروهشون شده ام.

فکر نکنید چون همکار ایشون هستم از سرویس ها تعریف می کنم نه! من اگر از سرویس ها راضی نبودم و اگر اخلاق خوش عطا جان نبود به هیچ عنوان به ایشون پیشنهاد همکاری نمیدادم. به هر حال حقیقت جز این نیست که من واقعا از سرویس ایشون راضی هستم.

دوستان از این به بعد من هم در خدمت شما خواهم بود به عنوان عضوی از گروه میهن پارس.
    تلفن تماس :
    09128811751
    09365694551
    www.Pelaket.com

امیدوارم بتونیم سرویس خوبی رو ارائه بدیم و همه مشتریان عزیز راضی باشند البته به لطف شما دوستان

با تشکر؛ ارادتمند.
    ویرایش توسط MR Armin Pelaket : February 16th, 2009 در ساعت 00:18

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام.
    وحید اسدپور هستم (09112533418 - www.dl-team.net) از دوستان عطاجان که علاوه بر اینکه از سرویس ایشون استفاده می کنم با ایشون در فروش هاست و VPS هم همکاری می کنم.
    تقریبا 2 سال هست که ایشون رو میشناسم. که در اوایل با نام E-Box.ir فعالیت می کردند که بعدا امتیاز MihanPars.com رو از یکی از دوستان بنده خریداری کردند. (جالبه بدونین بنده از هر دو نفر سرویس هاست داشتم.)
    بنده هم مثل دوستان دیگه کاملا از سرویس و به خصوص پشتیبانی های دوستانه ی عطا جان راضی هستم.
    در حال حاضر هم از سرویس ایشون استفاده می کنم.

به درخواست آقای صدیق محمدی اینجا پست دادم چون گفتن اینجا تازه وارد هستند و می خوان دوستان بیشتر با خدمات و سرویس هاشون آشنا بشن و جایی شکی براشون باقی نمونه چون ایشون به من گفتن اکثرا بخاطر قیمت پایین سرویس کسانی که قصد خرید سرویس دارند سوال می کنن که .... دیگه خودتون می دونین دیگه! :دی

فعلا با اجازه. بازم سر می زنم
    ویرایش توسط dlteam : February 16th, 2009 در ساعت 21:30

14. تعداد تشکر ها از dlteam به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام.
    وحید اسدپور هستم (09112533418 - www.dl-team.net) از دوستان عطاجان که علاوه بر اینکه از سرویس ایشون استفاده می کنم با ایشون در فروش هاست و VPS هم همکاری می کنم.
    تقریبا 2 سال هست که ایشون رو میشناسم. که در اوایل با نام E-Box.ir فعالیت می کردند که بعدا امتیاز MihanPars.com رو از یکی از دوستان بنده خریداری کردند. (جالبه بدونین بنده از هر دو نفر سرویس هاست داشتم.)
    بنده هم مثل دوستان دیگه کاملا از سرویس و به خصوص پشتیبانی های دوستانه ی عطا جان راضی هستم.
    در حال حاضر هم از سرویس ایشون استفاده می کنم.

به درخواست آقای صدیق محمدی اینجا پست دادم چون گفتن اینجا تازه وارد هستند و می خوان دوستان بیشتر با خدمات و سرویس هاشون آشنا بشن و جایی شکی براشون باقی نمونه چون ایشون به من گفتن اکثرا بخاطر قیمت پایین سرویس کسانی که قصد خرید سرویس دارند سوال می کنن که .... دیگه خودتون می دونین دیگه! :دی

فعلا با اجازه. بازم سر می زنم
    ویرایش توسط dlteam : February 16th, 2009 در ساعت 21:32

16. تعداد تشکر ها از dlteam به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    492
    تشکر شده در
    366 پست

توی این تاپیک مثل همیشه وقتی یه تازه وارد میاد بابت قیمت هاش بهش گیر میدن.

بنده جناب آقای صدیق محمدی رو نزدیک به 2 سال می شناسم و حتی می دونم که ایشون در شرف ثبت شرکت رسمی هستن و به نظر من یکی از مانت های ایشون به ثبات ایشون در هاستینگ باشه.

با تشکر
    The Compliment is only Special of the God, Who is the Creator of the World.

18. تعداد تشکر ها ازWGB به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)