نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: راهنمایی جهت خرید labtop

عضو انجمن loginvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

7 راهنمایی جهت خرید labtop

سلام

از تیتر تاپیک دیگه معلوم هست چی میخوام
    لطفا کسی اسپم نکند اگر وارد هستید فقط جوابی جهت راهنمایی بفرمایید
    تشکر پشاپیش از نظرات شما

من میخواهم یک لپ تاپ جدید خریداری کنم چند چیز برام مهم هست و فقط از 2 برند asus و sony میخواهم که بنظر من عالی هستند در این ضمینه و در ایران هم راحت یافت می شوند !

• cpu حتما میخواهم i7 باشد باتری و ترجیحا 9 سلولی و وزن پایین (هرچه کمتر بهتر )
    • از سری s لب تاپ های سونی vaio هم بخاطر وزن کم و سبک بودن مورد پسند هستند
    • گرافیک برام مهم نیست - رم هم برام مهم نیست مینیمام 4 گیگابایت کار منو راه میندازه
    • قیمت تا 3 میلیون مناسب هست
    • ظرفیت هارد مهم نیست اما اگر ssd باشد بهتر است

ASUS - N53Sn & k43 از برند ایسوس رو مد نظر دارم اما وزن زیاد آن باعث شد تاپیک بزنم و راهنمایی بخوام

کسی اگه مدلی سراغ داره وزن و مشخصات رو بگه ممنون میشم
    Loginvps.Com - High Bandwidth dedicated servers (EU/US) Locations
    ارائه سرویس از آلمان ، آمریکا و هلند با پورت 2 گیگابیت و ترافیک نامحدود همراه با هارد پرسرعت ssd - sata III - sas و Raid 10
    Contact: info "(AT)"Loginvps.com - Yahoo: loginvpsco - Skype: hamid.bohlooli

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی جهت خرید labtop

اولین بحثی که مطرح نوع استفاده شما هست. کلاس های مختلفی رو هر شرکت ارایه میده که برای نیاز های متفاوت طراحی شده اند. آیا یک کاربر عادی هستید که فقط وب گردی می کنه و با نرم افزار های ساده مثل Office سر و کار داره یا یک کاربر حرفه ای که نیاز به پردازش سریع داره؟! آیا گیم باز هستید؟ آیا لپ تاپ را برای کاربری خانگی نیاز دارید یا تجاری؟!

بحث بعدی اینه که آمار سری های وارداتی مشکل دار رو داشته باشید و بدونید کدام سری ها فروش بیشتری دارند و کدام سری مرجوعی بیشتر. اینطوری میتونید لپ تاپی با سخت افزار سالم خریداری کنید.

در مورد برند نباید تعصب داشت، البته برند های آشغال بازار معرف حضور همه هستند مثل MSI... لپ تاپ را باید از روی مشخصات سخت افزاری، کیفیت ساخت بدنه و تجهیزات جانبی، کامل بودن و صحت عملکرد اجزاء جانبی همچون صفحه نمایش و اسپیکر ها و ... انتخاب نمود. و اگر دقت لازم را به خرج ندهید بعد از خرید و گذشتن اندکی زمان پشیمان خواهید شد.

و حالا نظر شخصی بنده: برای کارهای تجاری و به اصطلاح بیزینس که نیاز به حمل لپ تاپ به محل کار، کار کردن در زیر نور آفتاب، ریختن مایعات بر روی دستگاه، امنیت درد مقابل سرقت یا دستکاری همکاران و ... مطرح هست باید لپ تاپی با وزن مناسب، صفحه نمایش بدون بازتاب (غیر براق)، مقاوم در برابر نفوذ مایعات، دارای feature های امنیتی همانند سنسور اثر انگشت و ... را خریداری کرد. برای این حالت کاری بنده سری بیزینس شرکت HP رو پیشنهاد می کنم همچون مدل های سری 4530s و 4540s که با کانفیگ های سخت افزاری مختلف عرضه می شوند. برای کارکرد خانگی که نیاز به صفحه نمایش بزرگتر و راحت تر هستش و بهترین کانفیگ سخت افزاری و وزن لپ تاپ هم اهمیت چندانی نداره (چون تعداد دفعات حمل و نقل بسیار کمتر هستش) سری Mobile Workstation این شرکت پیشنهاد میشه. حالا چرا گیر دادم به HP ؟! چون فعلا یکی از برند های خوب بازار هستش که کیفیت ساخت بالایی رو ارایه میده و سری های بدون مشکلی رو داشته. سونی بیشتر پول اسم اش رو میگیره تا سخت افزار، ایسوس های فعلی کیفیت ساخت چندان مطلوبی ندارند مخصوصا سری ASPIRE ای که من دیدم، گرچه مدل های بسیار با کیفیت هم در بین شان یافت می شود که از لحاظ امکانات جانبی به پای مدل های معرفی شده از HP نمی رسند. Dell هم در حال حاضر مدل خاصی بیرون نداده که ارزش صحبت داشته باشه. و ... .

معرفی برند و مدل لپ تاپ کاملا بسته به زمان داره. در هر زمان یک برند با یک یا دو سری می درخشه. و از نظر من فعلا HP نسبت به بقیه سر تره. این رو در حالی میگم که از همه برند ها و مدل ها تا بحال لپ تاپ داشته ام یا در خانواده خریداری شده. البته بحث Apple جداست ولی به درد هر کسی هم نمیخوره که جای بحث خودش رو داره.

موفق باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    226
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    230 پست

Asus A53

i7 / 6 / 750 / 2gb

2350t

در مورد باطری باید جدا واسش بگیری

عضو دائم TARIMEHR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,361
    تشکر تشکر شده 
    2,912
    تشکر شده در
    1,723 پست

DELL 5110

procee intel core 17 -2670 QM 2.2 Ghz
    ram : 8 G
    hard : 700
    gerafic :2 G
    قبل عید گرفتم 1600 الان نمیدونم چنده
    اما راضی هستم
    باتریش هم خودش 9 سلولی بود
    در قلمرو ایمان نیز تسامح هست

تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ≡ ALEX ≡ نمایش پست ها
    اولین بحثی که مطرح نوع استفاده شما هست. کلاس های مختلفی رو هر شرکت ارایه میده که برای نیاز های متفاوت طراحی شده اند. آیا یک کاربر عادی هستید که فقط وب گردی می کنه و با نرم افزار های ساده مثل Office سر و کار داره یا یک کاربر حرفه ای که نیاز به پردازش سریع داره؟! آیا گیم باز هستید؟ آیا لپ تاپ را برای کاربری خانگی نیاز دارید یا تجاری؟!

بحث بعدی اینه که آمار سری های وارداتی مشکل دار رو داشته باشید و بدونید کدام سری ها فروش بیشتری دارند و کدام سری مرجوعی بیشتر. اینطوری میتونید لپ تاپی با سخت افزار سالم خریداری کنید.

در مورد برند نباید تعصب داشت، البته برند های آشغال بازار معرف حضور همه هستند مثل MSI... لپ تاپ را باید از روی مشخصات سخت افزاری، کیفیت ساخت بدنه و تجهیزات جانبی، کامل بودن و صحت عملکرد اجزاء جانبی همچون صفحه نمایش و اسپیکر ها و ... انتخاب نمود. و اگر دقت لازم را به خرج ندهید بعد از خرید و گذشتن اندکی زمان پشیمان خواهید شد.

و حالا نظر شخصی بنده: برای کارهای تجاری و به اصطلاح بیزینس که نیاز به حمل لپ تاپ به محل کار، کار کردن در زیر نور آفتاب، ریختن مایعات بر روی دستگاه، امنیت درد مقابل سرقت یا دستکاری همکاران و ... مطرح هست باید لپ تاپی با وزن مناسب، صفحه نمایش بدون بازتاب (غیر براق)، مقاوم در برابر نفوذ مایعات، دارای feature های امنیتی همانند سنسور اثر انگشت و ... را خریداری کرد. برای این حالت کاری بنده سری بیزینس شرکت HP رو پیشنهاد می کنم همچون مدل های سری 4530s و 4540s که با کانفیگ های سخت افزاری مختلف عرضه می شوند. برای کارکرد خانگی که نیاز به صفحه نمایش بزرگتر و راحت تر هستش و بهترین کانفیگ سخت افزاری و وزن لپ تاپ هم اهمیت چندانی نداره (چون تعداد دفعات حمل و نقل بسیار کمتر هستش) سری Mobile Workstation این شرکت پیشنهاد میشه. حالا چرا گیر دادم به HP ؟! چون فعلا یکی از برند های خوب بازار هستش که کیفیت ساخت بالایی رو ارایه میده و سری های بدون مشکلی رو داشته. سونی بیشتر پول اسم اش رو میگیره تا سخت افزار، ایسوس های فعلی کیفیت ساخت چندان مطلوبی ندارند مخصوصا سری ASPIRE ای که من دیدم، گرچه مدل های بسیار با کیفیت هم در بین شان یافت می شود که از لحاظ امکانات جانبی به پای مدل های معرفی شده از HP نمی رسند. Dell هم در حال حاضر مدل خاصی بیرون نداده که ارزش صحبت داشته باشه. و ... .

معرفی برند و مدل لپ تاپ کاملا بسته به زمان داره. در هر زمان یک برند با یک یا دو سری می درخشه. و از نظر من فعلا HP نسبت به بقیه سر تره. این رو در حالی میگم که از همه برند ها و مدل ها تا بحال لپ تاپ داشته ام یا در خانواده خریداری شده. البته بحث Apple جداست ولی به درد هر کسی هم نمیخوره که جای بحث خودش رو داره.

موفق باشید
    تشکر از پاسختون
    منم خدمتتون عارض شدم که از دو برند ایسوس و سونی و الان سامسونگ رو هم اضافه میکنم که گفتند کیفیت ساخت بالایی داره آفر می خواهم
    و کاری که استفاده میکنم هم گفتم برای پردازش بالا میخوام و وزن کم

Soney Vaio s - vpcsb18gg
    مثلا این مدل عالیه برای من ولی از هرجایی پرسیدم تموم شده

asus k45vd هم از گزینه های مناسبی هست اما وزن بالای 2.5 کیلو باعث شده بیشتر بررسی کنم ببینم آفر بهتر گیر میاد یا نه

برای سامسونگ هم دو مدل
    Samsung 530U4B Battery Tips 14-inch Ultrabook-the Samsung 530U4B ultrabook with photos

samsung 550p5c 【高清图】三星(samsung)550P5C-S01图片 图60-ZOL中关村在线

پیشنهاد شده خدا کنه مثل گوشی هاشون نباشه :دی

دوستان اگر راهنمایی می کنید فقط کامل باشه
    متشکر
    ارائه سرویس از آلمان ، آمریکا و هلند با پورت 2 گیگابیت و ترافیک نامحدود همراه با هارد پرسرعت ssd - sata III - sas و Raid 10

تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-secret نمایش پست ها
    Asus A53

i7 / 6 / 750 / 2gb

2350t

در مورد باطری باید جدا واسش بگیری
    اگر منظورتون Asus A53 SV هست اصلا گزینه خوبی نیست
    وزن : 2.6 کیلو گرم

نوع باتری : 2 Hours

باطری ضعیف وزن بالا - من دنبال راحتی هستم نه ناراحتی

تشکر تشکر کرده 
    430
    تشکر تشکر شده 
    1,060
    تشکر شده در
    765 پست

با سی پی یو Ivy Bridge و هارد ssd کسی آفر نداره؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)