صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: سرورپارس ومشکلاتی که نمیشه از کنارش گذشت

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

پیش فرض پاسخ : سرورپارس ومشکلاتی که نمیشه از کنارش گذشت

پست های جالبی دوستان زدند
    از همه جالب تر پست کاربر با نام khalighi هست که این کاربر تازه امروز عضو شده و تا الان یک پست هم نداشته و هیچ تشکری هم ازش نشده .معلومه با قصد و نیت داره پست میگذاره و با توجه به توضیحی که کاربر پارس پیر داد که شرکت معتبری هست واقعا جای تاسف هستش برای این آدم ها که معلوم نیست چطوری با دشنام زدن و حرفای نامربوط سعی به زدن حرفای به این صورت می کنند

2. # ADS

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط khalighis نمایش پست ها
    اقای هاشمی
    در مورد چیزی که نمی دونید صحبت نفرمایید ، شما پرونده شرکت سرور پارس را مطالعه نکرده اید ، اسشام مثل شما در جلسه اتحادیه محکوم شدند و فکر نمی کنم فاکتور 1 ساله را تبدیل به 6 ماهه کردن کار صحیحی باشد .
    جهت اطلاع دیگران اقای هاشمی با اینجانب قرارداد نوشتند جهت طراحی سایت ، پول را از اینجانب گرفتند اما سایت به من تحویل داده نشد ، پس از شکایت ایشان محکوم به برگرداندن پول ما شدند .
    اقای هاشمی البته طبیعیست که شما و اقای مهرابیان هر 2 با هم دوست باشید .

در هر صورت هر کس از شرکت سرور پارس شکایت دارد و حقی از او ضایع شده با اینجانی هماهنگ کند
    جناب من خیلی وقته با آقای هاشمی کار میکنم اصلا یک همچین فردی که شما میگین نمیتونند باشن
    شما هم اگر انتقادی دارین توی بخش انتقادات بزنید
    از مدیران خواهش مندم بخش انتقادات رو به صورت جدی تر پیگریر شن و تایید ها رو سریع انجام بدهند
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

4. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

به نظرم یوزر خلیقی باید این مسئله رو با شرکت و به قوله خودشان به صنف حل بکنند .چون دارند یکطرفه به قاضی می روند و در صورتی هم که سرورپارس اعلام کرده که اشتباهی شده پس نیاز به شکایت نبوده
    به نظرم بهتره مثل آدم های متمدن با گفتگو مشکل را حل کنید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    10
    تشکر شده در
    9 پست

به نظرم یوزر خلیقی باید این مسئله رو با شرکت و به قوله خودشان به صنف حل بکنند .چون دارند یکطرفه به قاضی می روند و در صورتی هم که سرورپارس اعلام کرده که اشتباهی شده پس نیاز به شکایت نبوده

7. تعداد تشکر ها از fandariba به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fandariba نمایش پست ها
    دوست عزیز ما مثل ادمهای متمدن با سرور پارس گفتگو کردیم اما همانطور که اشاره کردم پاسخ درستی دریافت نکردیم و مجبور به شکایت شدیم .
    ویرایش توسط khalighis : August 26th, 2015 در ساعت 14:26

9. تعداد تشکر ها از khalighis به دلیل پست مفید

عضو انجمن mohashemi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    212
    تشکر شده در
    160 پست

بعضی وقت ها آدم برای اینکه از دست یکی خودشو خلاص کنه حاضره 100 برابر هزینه کنه تا با یکی معامله نکنه . کسانی که دم از قانون می زنند کاش قبل از هر قانونی قانون اخلاقیات را رعایت کنند ، :^o

11. تعداد تشکر ها از mohashemi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط khalighis نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان
    حدود 7-8 ماه با سرور پارس کار می کردم ، با ایشان به مشکل برخوردم و با توجه به عدم پاسخگوییشان مجبور به شکایت در مراجع قانونی شدم ، پرونده ما در جریان و تا حدودی به نتیجه رسیده و در مراحل پایانی است .
    خلاصه ماجرا این بوده که از شرکت سرور پارس vps و cpanel خریداری کردیم ، سر 6 ماه فاکتور 1 ساله که پرداخت کرده بودیم را حذف کرد و انرا تبدیل به 6 ماهه کرد و دوباره یک فاکتور صادر کرد ، و مشکلات متعدد دیگری که داشتیم و چون حاضر به پاسخگویی نبودند مجبور به شکایت شدیم
    این خلاصهء ماجرای ما بود .
    دوستانی که حقی از ایشان ضایع شده و می خواهند به حق خود برسند می توانند پیرو شکایت من از شرکت سرور پارس شکایت کنند و از این طریق زودتر به نتیجه برسند ، جهت راهنمایی و هماهنگی بیشتر دوستان می توانند با ایمیلkhalighis@yahoo.com تماس بگیرند

موفق باشید
    سلام
    متاسفانه پس از 2 سال که مشتری سرورپارس بودم و هر بار هر چیزی رو بهم تحمیل کرد خریدم و سخت نگرفتم سرورپارس نقره داغم کرد و خسارتهای
    زیادی رو به من و مشتریانم وارد کرد؛ مستندات هم تا دلت بخواد دارم حداقل 18 سند محکم که بخوبی قصور و بی دقتی تیم ایشان را نشان می دهد
    مثلا همین که فهمیده بود من قصد دارم مستندات رو جمع آوری کنم اکانتم رو معلق کرده بود ولی من قبلا مستندات رو ذخیره داشتم.
    من ایران نیستم آیا می تونی حین شکایتت کارهای من رو هم مطرح کنی. اگر بله لطفا پ خ بده تا دنبالش باشیم حداقل پولامون رو بگیریم

متشکر

13. تعداد تشکر ها از kourosh2001 به دلیل پست مفید

عضو انجمن HyperServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,016
    تشکر تشکر شده 
    3,252
    تشکر شده در
    2,153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh2001 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه پس از 2 سال که مشتری سرورپارس بودم و هر بار هر چیزی رو بهم تحمیل کرد خریدم و سخت نگرفتم سرورپارس نقره داغم کرد و خسارتهای
    زیادی رو به من و مشتریانم وارد کرد؛ مستندات هم تا دلت بخواد دارم حداقل 18 سند محکم که بخوبی قصور و بی دقتی تیم ایشان را نشان می دهد
    مثلا همین که فهمیده بود من قصد دارم مستندات رو جمع آوری کنم اکانتم رو معلق کرده بود ولی من قبلا مستندات رو ذخیره داشتم.
    من ایران نیستم آیا می تونی حین شکایتت کارهای من رو هم مطرح کنی. اگر بله لطفا پ خ بده تا دنبالش باشیم حداقل پولامون رو بگیریم

متشکر
    بنده در جریان موضوع نیستم و فقط پست شما رو دیدم...اما با توجه به اینکه ایران نیستید از طریق سایت پلیس فتا موضوع رو مطرح کنید تا پاسخ بدن.

احتمال داره بتونید وکالت بدید تا کسی در ایران پیگیر کار شما باشه.

موفق باشید.

15. تعداد تشکر ها ازHyperServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

سرور پارس آدم های بی مسولیتی هستند .چند مدت قبل یک سایت دانلود .تمام فایل های خودشو بخاطر پشتیبانی نگرفتن سرور پارس از دست داد.مجبور شدن از صفر شروع کنند بعد از 3 سال کار - ب مشتری دروغ میگن که پشتیبانی کامل میگیرن

17. تعداد تشکر ها از webna به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    41 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط irihost نمایش پست ها
    دوستان بنده در این تایپیک http://www.webhostingtalk.ir/f118/61735/index5.html پستی مربوط به مشکلی که برایم پیش امده بود گفتم ولی اونجا یادم رفت ذکر کنم

درسته پشتیبانیشون ضعیفه و کار انجام نمیدن یا بدن نصفه کاره هست ولی در کل من از سرویس هاشون بسیار راضیم سرویس هاشون باعث شده که من هنوزم ازشون

سرور میگیرم ولی باید پشتیبانی هاشون رو تغییر بدن و شاید کارمنداشون کمه.

بعضی از دوستان هم سوء استفاده نکنند و از اب گل الود ماهی نگیرند سرور پارس در بین برترین هاستینگ ها است فقط تنها مشکلی که میتونم بگیرم پشتیبانی بدشون است
    چی گفتی؟

19. تعداد تشکر ها ازwebna به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)