صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: سرورپارس ومشکلاتی که نمیشه از کنارش گذشت

عضو جدید amin2142 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : سرورپارس ومشکلاتی که نمیشه از کنارش گذشت

با سلام

من الان 12 ساعت هست که از سرور پارس هاست گرفتم

اخرین جوابی که به من دادن ساعت 12 بود که تو تیکت گفتند بک آپ منقتل شد

حالا ساعت 12 هست

1 - بک آپ نمیدونم چطور ریستور کردند که وقتی وارد سایت شدم از اول پیج تا آخر ارور بود

2 - الان ساعت 10 شب هست ، 10 ساعت میگزه ، به تیکت من جوابی ندادن همچنان

3 - شماره تماسی که زدن تو سایت میزنگم ، مال شرکت دیگه ایی هست و وقتی به پارس سرور متصل میشم ، قطع میکنن ، ساعت 11 صبح . 2 ظهر . 7 شب تماس گرفتم همش همین بوده

جالا من چکار کنم ؟

2. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط om!d-D نمایش پست ها
    من از نزدیک با سرور پارس آشنا شدم و میتونم بگم بهترین تیمی بوده که دیدم با جدیت در محل کارشون ساپورت میدن...از حق نگذریم کار درست هستند منتها جدیدا نمیدونم چرا همش دنبال استخدامی و ... هستند :دی
    با سلام
    ولا من صبح ساعت 9 هاست گرفتم ، ساعت 11 موفق شدند که بک آپ منو که 100 مگ بود رو انتقال بدن

اما اونم به صورت ناقص

از 11 تا 10 شب که سایت من کلأ بسته شده

هیچ تیکتی رو ج نمیدن ، تماس هم می گیرم قطع میکنند

اون کادری که شما دیدین شرط مربوط به سانیران هست ، چون این سرور پارس زیر مجوعه اوناست ، تماس بگیر ، شماره داخلی داره (البته وصل شد خودت قطع کن چوت خودشون قطع میکنن)

دعا کنید حداقل فردا جواب گو باشند

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

این مشکلات که اان شما دارید میگید شاید کمی حق داشته باشید...اما زیاد کاری به تلفن نداشت باشید ، با حوصله تیکت باز کنید و با لحن درست ازشون کمک بخواهید...چند روز پیش تاپیک استخدامی زدند حتما نیروهاشون کم شده دارند میگیرند (نمیدونم چرا کمتر کسی اونجا دووم میاره :دی )

نمیدونم چه گندی افتاده به این هاستینگا یکی بعد از دیگری دارند تاپیک میخورند...
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

24 ساعت بعد ! ! !
    24 ساعت از خرید هاست من گذشته

و همچنان در انتظار فعال شدن هستم

(امید جان ، خدایی میگم استاد ، مهندس از اینا به کار میبرم بازم ج نمیدن)

کسی میتونه یه استعلام بگیره از وضعیت شرکت ؟

عضو انجمن irihost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    96
    تشکر تشکر شده 
    331
    تشکر شده در
    230 پست

دوستان بنده در این تایپیک http://www.webhostingtalk.ir/f118/61735/index5.html پستی مربوط به مشکلی که برایم پیش امده بود گفتم ولی اونجا یادم رفت ذکر کنم

درسته پشتیبانیشون ضعیفه و کار انجام نمیدن یا بدن نصفه کاره هست ولی در کل من از سرویس هاشون بسیار راضیم سرویس هاشون باعث شده که من هنوزم ازشون

سرور میگیرم ولی باید پشتیبانی هاشون رو تغییر بدن و شاید کارمنداشون کمه.

بعضی از دوستان هم سوء استفاده نکنند و از اب گل الود ماهی نگیرند سرور پارس در بین برترین هاستینگ ها است فقط تنها مشکلی که میتونم بگیرم پشتیبانی بدشون است
    زندگی زیباست چشمی باز کن گردشی در کوچه باغ راز کن
    هر که عشقش در تماشا نقش بست عینک بدبینی خود را شکست

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    6 پست

با سلام خدمت همه دوستان
    اول از همه بگم من از این استارتر هایی نیستم که بخوام جو رو بر علیه شرکت خاصی و یا هاستینگی متشنج کنم
    یا کلا جنجال به پا کنم شاید کلا تو این انجمن 5 بار پست زدم با اینکه همیشه میام بازدید میکنم ولی الکی حرف نمیزنم
    اول خواستم یه تاپیک جدید استارت کنم تو انتقادات و پیشنهادات ولی مثل اینکه ارسال جدید نمیشه کرد اونجا
    بعد تو این تاپیک خواستم جواب بدم

http://www.webhostingtalk.ir/f118/61735/index5.html
    دیدم بازم نمیشه
    خلاصه مجبور شدم اینجا بگم که بقیه هم بدونن

خواستم دوستان بیان و یه قضاوت عادلانه بکنن
    نتیجه این قضاوت به درد خیلی ها میخوره
    خیلی از بچه های این انجمن ممکن دنبال هاستینگ مناسب باشن
    متاسفانه کلاه برداری و سوء استفاده و تقلب هم تو جامعه هاستینگ به شدت زیاد شده
    وعده های دروغی ، ضمانت های الکی و ....
    پس تاکید میکنم صرفا هدفم از زدن تاپیک اینه که در مورد خوب یا بد بودن این شرکت خودتون قضاوت کنید
    و اما اصل ماجرا
    بنده بعد از هاست دی ال دنبال میزبان مناسب میگشتم برای دوتا از سایتهام
    خب بماند کجاها رفتم
    اخرین جایی که من رو قبول کرد برای میزبانی همین شرکت سرورپارس هاست سرورپارس, هاست, هاست لینوکس, هاست ویندوز,دامنه ,SSL گواهینامه ,دامین, سروراختصاصی, میزبانی هاست,هاستینگ به این ادرس بود
    این شرکت به من سرویسی رو تحت عنوان هاست اشتراکی » هاست پربازدید فروخت به مبلغ ..........
    طبق تعهدات خودشون تا 7 روز اگر مشتری ناراضی باشه بازپرداخت وجه دارن
    حالا من سرویس رو خریدم
    بخش فروش این هاستینگ به سرعت جواب خرید و رسید پول و همه چیز رو دادن و سرویس رو کمتر از چند ساعت تحویل دادن (چند ساعت = تحویل آنی از نظر این شرکت )
    نزدیک دو روز طول کشید که این عزیزان سایت رو منتقل کنن چرا دو روز طول کشید ؟ چون من شب لینک فول بک اپ رو میدادم بهشون
    اقایون فردا ظهر اعلام میکردن که مثلا بک اپ دانلود نمیشه
    باز من لینک میدادم روز بعد میگفتن خب اجرا شد و درسته
    یعنی اینقدر انتقال طول کشید
    حالا رفتم رو سرورشون سرعت افتضاااااااااااااااااح بود
    رفتم داخل سی پنل و مشخصات سرویس دیدم جلوی علامت سی پی یو یه علامت تعجب قرمز زده و سبز نیست
    تیکت زدم
    جواب ندادن
    اومدم وارد انجمن سایتم بشم
    دیدم ارور میده Fatal error
    مشکل داره
    تیکت زدم جواب ندادن اصلا
    خودم پیگیر شدم دیدم میگن باید با فایل تولز پی اچ پی زبان رو بازنگری کنی و ...
    اقا خلاصه بعد سه ساعت ور رفتن همرو انجام دادم اومدم زبان فارسی نصب کنم دیدم ارور دیتا بیس میده
    گفتن مشکل از هاست هست تیکت بزنید و بگید حجم مکس اپلود رو زیاد کنند.
    تیکت زدن همان و انجمن و سایت من با سرعت افتضاح و مشکل داشتن همان
    بنده بعد از چند روزی که درگیر بودم
    باز هم 24 ساعت صبر کردم که جواب تیکت من رو بدن
    ولی ندادن
    سایت من با رنک 1900 تو این 4-5 روز رسید به 2550
    بعد از 24 ساعت به بخش فروش تیکت زدم که اقا این چه وضع پشتیبانی هستش
    اصلا جواب نمیدن
    4 تا تیکت زدم هیچ کدوم رو جواب نمیدن
    و گفتم بنا به قانون وتعهد بازپرداخت 7 روزه من سرویس رو میخوام برگردونم و پولم رو پس بگیرم / چرا ؟ چون هم پشتیبانیتون به شدت ضعیفه و هم سرویسی که دادین سرعتش کم هستش
    سرعت لود صفحه پرتال من تو سایت پینگ دام 60 ثانیه طول میکشید !!!!!!!!!!!!
    در جواب خیلی راحت گفتن ما سرویس ماهانه رو شامل برگشت وجه نمیدونیم !!!!
    گفتم دوست عزیز شما تو قوانین و تعهداتون تو صفحه اصلی سایت چنین چیزی نگفتین !!!!!!
    گفتن بله ولی اصلا شما سرویس معمولی که نگرفتین و سرویس پربازدید گرفتین و باز هم شامل بازگشت وجه نمیشه چون پر بازدید هست !!!!!!!!!!!
    گفتم اقا این رو هم نگفتین و الان دارین میگین وگرنه من اصلا نمیخریدم
    در جواب سکووووووووووت کردن

حالا خدایی همه شما دوستان قضاوت کنید
    اقایونی که همکار اینا هستند یا وبمستر هستند
    بگن این وسط من حق داشتم درخواست بازپرداخت وجه بکنم یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر حق داشتم که بهم ندادن پس امیدوارم بقیه دوستان سراغ این سرویس دهنده و هاستینگ نرن
    اگر هم حق نداشتم که حداقل دوستان این تاپیک رو بخونین که مثل من دچار اشتباه و سوء تفاهم نشین و الکی پول ندین

شات از تمامی مکالمات من و سرور پارس موجود هست
    و هر کسی سند و صحت حرفام رو خواست بگه نشونش میدم

متن قرار داد باز پرداخت وجه سرور پارس هم این هست که فکر کنم خط اخرش رو به زور تو پاچه من کردن و پولم رو ندادن

گارانتی بازگشت پول
    ما در سرورپارس در مورد سرویس های خود به طور کامل مطمئن هستیم و سرویس های خود را با کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب ارائه میکنیم. با توجه به شرایطی که برای کاربران به وجود آورده ایم اگر همچنان شما تا 7 روز از سرویس های هاست و میزبانی وب ما راضی نباشید ، با ذکر دلیل و علت امکان بازگشت هزینه وجود دارد. بازگشت هزینه .
    توجه : شرایط و فراگرد فسخ معامله و بازگشت هزینه تا هفت روز و فقط به موجب مواد 37 و 38 قانون تجارت اکترونیک ممکن میباشد و خارج از آن به هیچ وجه امکان بازگشت هزینه وجود ندارد(لطفا جهت مشاهده متن قانون تجارت الکترونیکی کلیک کنید).

شرایط بازگشت هزینه در سه مورد زیر خلاصه میشود:
    عدم سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در طول این دوره
    در هنگام عودت مبلغ هزینه کارمزد پرداخت آنلاین + هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و در صورت عدم وجود مشکل فنی غیر قابل حل مبلغ 5000 تومان به عنوان هزینه راه اندازی سرویس کسر و مابقی مبلغ بین 7 تا 10 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.

امکان بازگشت هزینه فقط در پلان های معمولی وجود داشته و در پلان های ویژه که به مناسبت های مختلف ارائه میشود امکان بازگشت وجه وجود ندارد. در صورتی که از سرویس های ما راضی نبودید لطفاً حتما با ما درمیان بگذارید، برای درخواست بازگرداندن هزینه از طریق کنترل پانل کاربری اقدام نمایید.شایان ذکر می باشد که در صورتی که دلیل شما برای بازگشت هزینه برای تیم سرورپارس قانع کننده نباشد مبلغ واریزی شما به هیج وجه بازگشت نخواهد شد.

8. تعداد تشکر ها از A$$@$$IN به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

با سلام خدمت همگی دوستان
    حدود 7-8 ماه با سرور پارس کار می کردم ، با ایشان به مشکل برخوردم و با توجه به عدم پاسخگوییشان مجبور به شکایت در مراجع قانونی شدم ، پرونده ما در جریان و تا حدودی به نتیجه رسیده و در مراحل پایانی است .
    خلاصه ماجرا این بوده که از شرکت سرور پارس vps و cpanel خریداری کردیم ، سر 6 ماه فاکتور 1 ساله که پرداخت کرده بودیم را حذف کرد و انرا تبدیل به 6 ماهه کرد و دوباره یک فاکتور صادر کرد ، و مشکلات متعدد دیگری که داشتیم و چون حاضر به پاسخگویی نبودند مجبور به شکایت شدیم
    این خلاصهء ماجرای ما بود .

موفق باشید
    ویرایش توسط khalighis : August 26th, 2015 در ساعت 14:18

عضو انجمن mohashemi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    212
    تشکر شده در
    160 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز
    این که چه شرکتی بد هست یا خوب بر می گرده به نظر مشتری ها در خصوص سرور پارس هم خوب این شرکت رقیب شرکت ما هست و من نظری در موردشون ندارم اما به صورت کلی شرکت قوی و با سابقه و سالمی هستند عموماً در اکثر مواقع هم مشتری ها از دستشون راضی هستند و خوب همیشه مشتری نا راضی هم وجود داره اما در مورد یوزر khalighis متاسفانه باید بگم ایشون کارشون همینه با یک شرکت کار می کنند و دقیقاً به محض این که کارشون تمام شد و دیگه نیاز به سرویس نداشتند می رن شکایت می کنند ایشون سال گذشته با ما هم همین کار رو کردند و با مدارکی که چمع کرده بودند شکایت کردند چون ما برامون ارزشی نداشت کل پول ایشون رو دادیم ، و نخواستیم پی گیری کنیم بعد هم حالا شروع کردن با شرکت های دیگه همین کار رو دارن می کنند ، از مدیران محترم انجمن خواهش می کنم نسبت به پست هایی که له یا علیه یک شرکت زده می شه دقت نطر داشته باشند چون اعتبار کم کم جمع میشه درست نیست که با تهمت ها و یا کلاهبرداری های از بین بره ،

11. تعداد تشکر ها از mohashemi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

اقای هاشمی
    در مورد چیزی که نمی دونید صحبت نفرمایید ، شما پرونده شرکت سرور پارس را مطالعه نکرده اید ، اسشام مثل شما در جلسه اتحادیه محکوم شدند و فکر نمی کنم فاکتور 1 ساله را تبدیل به 6 ماهه کردن کار صحیحی باشد .
    جهت اطلاع دیگران اقای هاشمی با اینجانب قرارداد نوشتند جهت طراحی سایت ، پول را از اینجانب گرفتند اما سایت به من تحویل داده نشد ، پس از شکایت ایشان محکوم به برگرداندن پول ما شدند .
    اقای هاشمی البته طبیعیست که شما و اقای مهرابیان هر 2 با هم دوست باشید .
    ویرایش توسط khalighis : August 26th, 2015 در ساعت 14:25

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohashemi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    این که چه شرکتی بد هست یا خوب بر می گرده به نظر مشتری ها در خصوص سرور پارس هم خوب این شرکت رقیب شرکت ما هست و من نظری در موردشون ندارم اما به صورت کلی شرکت قوی و با سابقه و سالمی هستند عموماً در اکثر مواقع هم مشتری ها از دستشون راضی هستند و خوب همیشه مشتری نا راضی هم وجود داره اما در مورد یوزر khalighis متاسفانه باید بگم ایشون کارشون همینه با یک شرکت کار می کنند و دقیقاً به محض این که کارشون تمام شد و دیگه نیاز به سرویس نداشتند می رن شکایت می کنند ایشون سال گذشته با ما هم همین کار رو کردند و با مدارکی که چمع کرده بودند شکایت کردند چون ما برامون ارزشی نداشت کل پول ایشون رو دادیم ، و نخواستیم پی گیری کنیم بعد هم حالا شروع کردن با شرکت های دیگه همین کار رو دارن می کنند ، از مدیران محترم انجمن خواهش می کنم نسبت به پست هایی که له یا علیه یک شرکت زده می شه دقت نطر داشته باشند چون اعتبار کم کم جمع میشه درست نیست که با تهمت ها و یا کلاهبرداری های از بین بره ،
    اقای هاشمی این بنده خدا که امسال ثبت نام کرده؟ پارسالـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ ؟
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)