نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل مهم و ضروری در مورد سطح دسترسی پوشه ها

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

102 مشکل مهم و ضروری در مورد سطح دسترسی پوشه ها

سلام و درود

ببخشید من چند روز پیش یک هاست لینوکس ایران از میهن سرور خریداری کردم 48 ساعت که اصلا هرچی بهشون گفتم یک چیز دیگه بهم میگفتند مدیرش اصلا دقت نمی کرد اصلا اشتباه کردم از این سایت خریداری کردم اصلا گارانتی بازگشت هزینه نداره این سایت. پیشنهاد میکنم شما این اشتباه رو نکنید.
    من اصلا راضی نیستم از خدماتشون .
    --
    به صورت عادی و استاندارد یک هاست وقتی توی Public_HTML فایل یا پوشه ای باشه با زدن آدرس وب سایت اون فایل هارو نشون میده. قبل از آپلود سیستم مدیریت محتوا.
    اما من یک مشکل که دارم این رو نشون نمیده سطح دسترسی پوشه پابلیک توی دایرکت ادمین مگه 777 نیست؟ پس چرا نشون نمیده الا میخوام فایلی یا سیستم مدیریت محتوایی نصب کنم همش ارور 403 میاد مدیرش واسه خودش یک کارایی میکنه و مثلا درست میشه ولی نه اصل و پایه هنوز ارور 403 میده.
    یعنی شما برای مثال سیستم مدیریت محتوای ورد پرس آپلود کردید و آماده نصب است باید آدرس وب سایتتون را بزنید تا مراحل نصب رو برید دیگه نمیشه که آدرس وب سایت رو بزنی ارور 403 بیاد.

این درد و درمون کجاست؟ سر و صاحب درست حسابی نداره که میهن سرور ممنون میشوم یکی منو راهنمایی کنه.
    www.ariatc.net
    این لینک هست.

با تشکر.

2. # ADS

عضو انجمن shahab-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل مهم و ضروری در مورد سطح دسترسی پوشه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariatc نمایش پست ها
    سلام و درود

ببخشید من چند روز پیش یک هاست لینوکس ایران از میهن سرور خریداری کردم 48 ساعت که اصلا هرچی بهشون گفتم یک چیز دیگه بهم میگفتند مدیرش اصلا دقت نمی کرد اصلا اشتباه کردم از این سایت خریداری کردم اصلا گارانتی بازگشت هزینه نداره این سایت. پیشنهاد میکنم شما این اشتباه رو نکنید.
    من اصلا راضی نیستم از خدماتشون .
    --
    به صورت عادی و استاندارد یک هاست وقتی توی Public_HTML فایل یا پوشه ای باشه با زدن آدرس وب سایت اون فایل هارو نشون میده. قبل از آپلود سیستم مدیریت محتوا.
    اما من یک مشکل که دارم این رو نشون نمیده سطح دسترسی پوشه پابلیک توی دایرکت ادمین مگه 777 نیست؟ پس چرا نشون نمیده الا میخوام فایلی یا سیستم مدیریت محتوایی نصب کنم همش ارور 403 میاد مدیرش واسه خودش یک کارایی میکنه و مثلا درست میشه ولی نه اصل و پایه هنوز ارور 403 میده.
    یعنی شما برای مثال سیستم مدیریت محتوای ورد پرس آپلود کردید و آماده نصب است باید آدرس وب سایتتون را بزنید تا مراحل نصب رو برید دیگه نمیشه که آدرس وب سایت رو بزنی ارور 403 بیاد.

این درد و درمون کجاست؟ سر و صاحب درست حسابی نداره که میهن سرور ممنون میشوم یکی منو راهنمایی کنه.
    www.ariatc.net
    این لینک هست.

با تشکر.
    دوست عزیز این مشکل نیست ممکنه برای امنیت بیشتر cgi رو بسته باشند شما سی ام استون رو آپ کنید مشکلی پیش نخواهد امد
    موفق باشید
    خرید هاست داخل ایران با سازگاری کامل با وردپرس به همراه درایو SSD NVMe
    دانلود انواع قالب وردپرس و اسکریپت در اسکریپت 98

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)