صفحه 11 از 27 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 265

موضوع: اطلاعیه مهم - عدم پشتیبانی موقت هاست دی ال

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : اطلاعیه مهم - عدم پشتیبانی موقت هاست دی ال

نقل قول نوشته اصلی توسط CrisS نمایش پست ها
    سایت من روی میهن وب هاست بود دیشب هاست بالا میومد الان اونم دیگه نمیاد صبح تیکت زدم هنوز در حال بررسی هستش
    الان زنگ زدم میگه یکی از سایتا مشکل ایجاد کرده منظورش فکر می کنم همین هاست دی ال بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    عزیز من چه ربطی داره به هاست دی ال ؟
    میگه یکی از سایتها فشار آورده یعنی روی سرور سایتی بوده که فشار آورده و سرور رو خوابونده همین
    امروز منم رفتم نونوایی دیدم نونش خمیره.گفتم چرا اینطوری زدی؟ گفت دیشب یک شرکتی آردهای خراب براشون فرستاده..فکر کنم کار هاست دل باید باشه..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید CrisS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    117
    تشکر شده در
    80 پست

عزیز من چه ربطی داره به هاست دی ال ؟
    میگه یکی از سایتها فشار آورده یعنی روی سرور سایتی بوده که فشار آورده و سرور رو خوابونده همین
    دوست گرامی مشکل از طرف Cpanel هستش ربطی به این سایت یا اون سایت نداره

عضو جدید CrisS آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    85
    تشکر تشکر شده 
    117
    تشکر شده در
    80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    امروز منم رفتم نونوایی دیدم نونش خمیره.گفتم چرا اینطوری زدی؟ گفت دیشب یک شرکتی آردهای خراب براشون فرستاده..فکر کنم کار هاست دل باید باشه..
    ماشالا مایه دار هستین هنوزم میرین نونوایی

6. تعداد تشکر ها از CrisS به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CrisS نمایش پست ها
    دوست گرامی مشکل از طرف Cpanel هستش ربطی به این سایت یا اون سایت نداره
    نه بذارید براتون توضیح بدم دوست عزیز هر شرکتی برای خودش سرور داره و میتونه از یه کنترل پنل استفاده کنه
    خیلی ها سیپنل رو میپسندند که سیپنل با ایران مشکل داره
    یک فرد ایرانی مدتیه داره به سایت سیپنل وجود مشتری ایرانی رو سرور هارو گزارش میده
    و سیپنل هم با اون سرور و خب طبیعتاً با اون شرکت برخورد میکنه
    مشکل هاست دی ال همین ریپورت ها هست ولی مشکل میهن وبهاست دان شدن سرورش در اثر فشار یه مشتری هست
    سیپنل فقط یه کنترل پنل هست
    سیپنل نمیتونه سرور دان کنه فوقش اخطار میده که سایتهای ir باید حذف بشند همین

8. تعداد تشکر ها ازAshkankamangar.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن isoroush آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

[QUOTE]
    یک فرد ایرانی مدتیه داره به سایت سیپنل وجود مشتری ایرانی رو سرور هارو گزارش میده
    و سیپنل هم با اون سرور و خب طبیعتاً با اون شرکت برخورد میکنه
    بازم مرام و معرفتش که ملتی رو از نون خوردن میندازه !

نقل قول نوشته اصلی توسط eslamzadeh نمایش پست ها
    به نظر بنده هاست دی ال یه هاستینگ بی نام و نشون و غیر ایمن هستش!
    امنیت سرور های اون تست شده و قابل نفوز می باشد. به اوپراتورشون گفتم چرا آنتی ویروس رو برای کاربرا فعال نکردین؟ می گه برای بالا بردن سرعت! خب وقتی سایت ترف هک شد و به کلی نابود شد دیگه سرعت به چه دردش میخوره؟
    به نظر بنده سایت هاتون رو انتقال بدین بهتره! نمیگم به سرور من نه! کلی هاستینگ داریم با سرور های ابری و امنیت بالا می توانید از آنها خرید کنین! ما هم در خدمت هستیم!
    آقا دمت گرم بیا این پاتوق یو و وطن دانلود و میهن دانلود و رز بلاگ و دانلودها و پیچک و فیسنما و نود وهشتیا رو هک کن که اصلا ازشون خوشم نمیاد !!!!!!!اگه فرصت داری به مدیران این سایتها هم باگهاشونو اطلاع بده.
    ضمنا تا چند کلاس خوندین ؟
    نفوز = نفوذ
    اوپراتور=اپراتور
    ترف=طرف
    خیر بنده هاستینگ خودم رو برای اشخاص خواصی راه اندازی کردم
    واقعا ممنونم که دارید فارسی رو گسترش میدید !
    چند ماهی میشه همینجور که مطالب رو میخونم سوتی دوستان و غلط های املایی رو جمع می کنم ایشالله در یک مناسبتی ( البته با سانسور نام کاربری افراد ) توی بخش متفرقه می زنم سندی بشه واسه آیندگان

عزیز ! شما برای افراد خاص ( spell : khaas ) زدید ، خواص ( spell : khavaas ) منظور جناب رفسنجانی و دوستان هست ! :D

ولی من به یکه بودن هاست دی ال از نظر کیفیت شک ندارم ولی ما دوتا مشتری توی هفته گذشته از هاست دی ال داشتیم به حدی اذیت کردند سر انتقال دامین ( توجه ! امضام رو پاک می کنم نگید تبلیغ خودش رو کرد ) در کل هاست دی ال خوبه ولی اگر کمی اخلاق نیک و کار راه اندازی چاشنیه کارش کنه به اوج بر می گرده

شاد باشید

10. تعداد تشکر ها ازisoroush به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    15 پست

قرار بود امروز تصمیم گیری کنند پس چی شد؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

[QUOTE=isoroush;600590]

بازم مرام و معرفتش که ملتی رو از نون خوردن میندازه !

واقعا ممنونم که دارید فارسی رو گسترش میدید !
    چند ماهی میشه همینجور که مطالب رو میخونم سوتی دوستان و غلط های املایی رو جمع می کنم ایشالله در یک مناسبتی ( البته با سانسور نام کاربری افراد ) توی بخش متفرقه می زنم سندی بشه واسه آیندگان

عزیز ! شما برای افراد خاص ( spell : khaas ) زدید ، خواص ( spell : khavaas ) منظور جناب رفسنجانی و دوستان هست ! :D

ولی من به یکه بودن هاست دی ال از نظر کیفیت شک ندارم ولی ما دوتا مشتری توی هفته گذشته از هاست دی ال داشتیم به حدی اذیت کردند سر انتقال دامین ( توجه ! امضام رو پاک می کنم نگید تبلیغ خودش رو کرد ) در کل هاست دی ال خوبه ولی اگر کمی اخلاق نیک و کار راه اندازی چاشنیه کارش کنه به اوج بر می گرده

شاد باشید
    دوست عزیز همه مثل شما معلم دیکته نیستند که؟ شما اگر با کیبورد زیاد کار کنید و اینترنت زیادی سروکله بزنید و روزانه کلی کلمات فینگلیش و انگلیسی و فارسی غلط رو ببینید مطمئن باشید شما هم غلطهای املایی زیادی پیدا میکنید.اگر دوستان اینجا غلط املایی دارند کسی گوشزد نمیکنه به دیگری چون درک میکنن همدیگر رو و علتش رو میدونن.حالا شما میخوای تاپیک بزنی برای غلط املایی؟ بهتره تاپیکتون رو ببرید تو سایت دهخدا بزنید یک چهار نفر استاد ادبیات بهش بخندند!
    در مورد هاست دل شما تو دو هفته هاست دل رو شناختید؟ از اخلاق نیک حرف میزنید؟ هاست دل شاید تو جمع 5 هاست خوش اخلاق ایران باشه که ساعت 4 صبح وقتی مشکلی پیش میاد کارت رو راه میندازه.یکبار 3 ساعت سر سایت بنده کار کردند از 3 -6 صبح با وجودی که ربطی اصلا به هاست نداشت مشکلم..تا کسی رو نشناختید خواهشن نظر منفی راجبش ندید.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

13. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

[QUOTE=delta;600652]
    نقل قول نوشته اصلی توسط isoroush نمایش پست ها

دوست عزیز همه مثل شما معلم دیکته نیستند که؟ شما اگر با کیبورد زیاد کار کنید و اینترنت زیادی سروکله بزنید و روزانه کلی کلمات فینگلیش و انگلیسی و فارسی غلط رو ببینید مطمئن باشید شما هم غلطهای املایی زیادی پیدا میکنید.اگر دوستان اینجا غلط املایی دارند کسی گوشزد نمیکنه به دیگری چون درک میکنن همدیگر رو و علتش رو میدونن.حالا شما میخوای تاپیک بزنی برای غلط املایی؟ بهتره تاپیکتون رو ببرید تو سایت دهخدا بزنید یک چهار نفر استاد ادبیات بهش بخندند!
    در مورد هاست دل شما تو دو هفته هاست دل رو شناختید؟ از اخلاق نیک حرف میزنید؟ هاست دل شاید تو جمع 5 هاست خوش اخلاق ایران باشه که ساعت 4 صبح وقتی مشکلی پیش میاد کارت رو راه میندازه.یکبار 3 ساعت سر سایت بنده کار کردند از 3 -6 صبح با وجودی که ربطی اصلا به هاست نداشت مشکلم..تا کسی رو نشناختید خواهشن نظر منفی راجبش ندید.
    دوست مهربان من !
    اگر شما هم 5 روز لنگ یک انتقال دامین ساده ( یا حتی تغییر نیم سرور ) می بودید این حرف را نمی زدید ، کل زوایا وقتی مشخص می شود که شما قصد ترک آنها را داشته باشید . حتما تجربه خود را از نحوه انتقال و همکاری با ما در میان بگذارید. ما به این مشکل برخوردیم که این حرف را زدیم وگرنه نه پدرکشتگی با هاست دی ال داریم نه تخریبی انجام دادیم ( اگر دقت لازم را بفرمایید بیشتر تعریف بود و به نسبت بسیاری دیگر محترمانه گفتیم ) .

ضمنا تمام سوتی ها فقط غلط املایی نیست ! عکسی دارم که آقایی در وبهاستینگ تالک مشخصات سرور خود را به جای پ.خ کردن پابلیک کرده است !! این هم به مشغله زیاد باز می گردد ؟؟
    ویرایش توسط isoroush : November 29th, 2012 در ساعت 18:58

عضو جدید eslamzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    43
    تشکر شده در
    37 پست

delta جان بله شما درست میگین! قبلاً تمام امکانات بود و خیلی هم خوب با مشتری حرف میزدند ولی چندی هست که بیخیال مشتری مداری شدن! این حرف من ماله یک ماه پیش بود! قبلاً بله خیلی کمک می کردند ولی بعداً نمی دونم پشتیبانی عوض شد چی شد که دیگه خوب جواب نمی دادند! من هم برای تست یه شل آپلود کردم و دیدم که آنتی اکسپلویت ندارن!

و در مورد سوتی های بنده! بنده تا دلت بخواهد سوتی میدم هرچقدر می خواهید بخندید چون به قدر کافی ذهنم مشغول هستش پس شاید باز سوتی بدم

تشکر تشکر کرده 
    95
    تشکر تشکر شده 
    348
    تشکر شده در
    198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eslamzadeh نمایش پست ها
    و در مورد سوتی های بنده! بنده تا دلت بخواهد سوتی میدم هرچقدر می خواهید بخندید چون به قدر کافی ذهنم مشغول هستش پس شاید باز سوتی بدم
    گرامی ،
    متاسفانه طوری شده که وقتی مشکل یکی رو گوشزد کنی دلخور میشه و به دل میگیره ، بارها شده که پ.خ دادم به دوستانی که غلط املایی داشتن که گفتم آقا عبارت این کلمه اینطور بهتر و درست تره و با حرفهایی مثل : معلمی ؟ دکتری ؟ به تو چه ؟ مواجه شدم . حقیقتا من خوشحال میشم عیبم رو بفهمم تا بتونم اصلاحش کنم ، طی این دو سال بیش از 20 بار عودت وجه بدون قید و شرط داشتم ، وقتی که پول رو به حساب مشتری برگردوندم پس از اینکه حسابش رو چک کرد و خیالش راحت شد ازش خواستم که عیب من رو کامل بگه و سعی کردم عیبم رو برطرف کنم ،
    کسی هم قصد تمسخر کردن حضرت عالی را نداشت. موفق باشید

17. تعداد تشکر ها ازisoroush به دلیل پست مفید

صفحه 11 از 27 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)