سلام خدمت دوستان

در ابتدا باید بگم که این موضوع در ابتدا در فروم persiantools ایجاد شد ولی یکی از دوستان پیشنهاد کرد اینجا بیشتر تخصصی هست در این مورد به همین دلیل اینجا هم گفتم اعلام کنم ( البته می خواستم در قسمت فروش قرار بدم ولی مثل اینکه قانون اینجا به صورتی هست که تا 100 پست نداشته باشی نمیشه تاپیک ایجاد کرد، به همین دلیل دیگه بی خیال اسپم کردن 100 پست شدم )

تاپیک در پرشین تولز

(درضمن دوستان سابقه من در pt قابل رویت هست. میتونید پیشنهادتون رو به صورت PM یا پست در اینجا یا در pt به من اعلام کنید.)

یک Vps برای یکسال در تاریخ 6-4-2012 گرفتم از شرکت SWVPS (تا 6-4-2013 اعتبار داره)
در حال حاضر دیگه لازمش ندارم و قصد فروشش رو دارم.
واقعا آپ تایم و ساپورت خوبی داره. تا الان 4ماه و چند روزی میشه که سرورم آپ هست و مشکلی برام پیش نیومده.

میتونید مشخصات وی پی اس رو در اینجا مشاهده کنید (پلن یک)
SWVPS - Windows VPS

مشخصات:
کد:
Disk Storage Space 50GB |
Guaranteed Physical Memory 2 GB (I pay Annauly) |
Bandwidth (Monthly Data Transfer) 1000 GB |
Processor 1000 Mhz |
Web Control Panel Yes |

All Windows® VPS packages listed below are located in Pennsylvania or Texas, USA.

مزیتی که داره به صورت سالیانه گرفته شده برای همین
1. به جای یک گیگ رم، 2 گیگ رم داره.
2. من چون روز اول با کپن تمدیدش کردم قیمت تمدید برای شما نیز همان قیمت با کپن حساب میشه که 153 دلار برای یک سال و 15.3 دلار ماهیانه (اکانت SWVPS م رو هم به طور کامل به خریدار میدم)
3. ( سی سی پ ر و ک س ی و چیز پی ان با نرم افزار اکانتیگ هم روش نصب هست که در صورت نیاز میتونید استفاده کنید.)

دقیقا مدت 4 ماه و 12 روز از مدت VPS مونده

حدود قیمت:
اگر 4.5 رو در 18 دلار (هزینه ماهیانه VPS) ضرب کنیم و دلار پی پال هم که حدود 3000 تومان باشه میشه حدود 245،000 تومان

ولی خوب قیمت پایه رو میزارم اولین پیشنهاد، گام افزایش هم به دلخواه

(در ضمن بگم اگر قیمت غیر معقول بود اختیار دارم که مزایده رو کنسل کنم.)