صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: در خواست سرور ارسال ايميل گروهي

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

63 در خواست سرور ارسال ايميل گروهي

سلام
    من يه سرور ميخوام فقط براي ارسال ايميل ،كسي ميتونه راهنمايي كنه چي بدردم ميخوره؟

2. تعداد تشکر ها از hamidcorsa به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن J4vad آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

پیش فرض پاسخ : در خواست سرور ارسال ايميل گروهي

با سلام ،

این کار را می توانم برای شما انجام دهم ، اما شرایطی خواص دارد که باید در قسمت پشتیبانی ما درخواست دهید تا با هم در این مورد به توافق برسیم .

سرویسی که بنده از آن سخن می گویم : ایمیل های ارسالی 100% تضمین Inbox - شامل Image بدون اینکه تایید کاربر را برای نمایش Image خواستار شود - قابلیت گنجاندن فرم و کد های خاص Html در ایمیل ارسالی - قابلیت گرفتن آمار از ایمیل های ارسالی و تعداد کلیک ها .

آدرس ما :آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز

موفق باشید .

5. تعداد تشکر ها از J4vad به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

دوست عزيز سرويس شما مجوز Permission Base رو داره؟

7. تعداد تشکر ها از hamidcorsa به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

دوست عزيز سرويس شما مجوز Permission Base رو داره؟
    بله .

موفق باشید .

9. تعداد تشکر ها از J4vad به دلیل پست مفید

عضو انجمن aghaee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    214 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط J4vad نمایش پست ها
    با سلام ،

این کار را می توانم برای شما انجام دهم ، اما شرایطی خواص دارد که باید در قسمت پشتیبانی ما درخواست دهید تا با هم در این مورد به توافق برسیم .

سرویسی که بنده از آن سخن می گویم : ایمیل های ارسالی 100% تضمین Inbox - شامل Image بدون اینکه تایید کاربر را برای نمایش Image خواستار شود - قابلیت گنجاندن فرم و کد های خاص Html در ایمیل ارسالی - قابلیت گرفتن آمار از ایمیل های ارسالی و تعداد کلیک ها .

آدرس ما :آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز

موفق باشید .
    بنده هم دنبال سرور مجازی یا اختصاصی برای ارسال ایمیل گروهی هستم!
    حجم کاری بنده بسیار بالا هست و شاید در روز چیزی حدود 500.000 ایمیل فرستاده بشه؟

آیا سرور کشش خواهد داشت؟ آیا دیتاسنتر به این گیر خواهد داد؟ بعد دو روز نگید دیتاسنتر میگه حجم کاریتون بالاست و سرویس رو قطع کنه!
    و....

راهنمایی
    با تشکر

11. تعداد تشکر ها از aghaee به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

بنده هم دنبال سرور مجازی یا اختصاصی برای ارسال ایمیل گروهی هستم!
    حجم کاری بنده بسیار بالا هست و شاید در روز چیزی حدود 500.000 ایمیل فرستاده بشه؟

آیا سرور کشش خواهد داشت؟ آیا دیتاسنتر به این گیر خواهد داد؟ بعد دو روز نگید دیتاسنتر میگه حجم کاریتون بالاست و سرویس رو قطع کنه!
    و....

راهنمایی
    با تشکر
    چون اسکریپ توسط خود ما نوشته شده و عمومی نیست توسط خود ما ارسال ها صورت می گیرد و شما برای ارسال دسترسی نخواهید داشت البته به زودی امکان ارائه پنل ارسال فراهم می گردد . برای ارسال ها تضمین خواهیم داد و تمام ارسال ها به Inbox انجام می گیرد .

به زودی هزینه ها هم در سایت خودمان گنجانده می شود تا کاملا از چند و چون کار مطلع شوید در ضمن اگر عجله دارید قبل از اینکه در سایت گنجانده شود هم می توانید در بخش پشتیبانی سایت مذاکره کنید چون هم اکنون قابل انجام است قبل از سفارش هم نمونه ای از کار ما برای شما ارسال خواهد شد، اگر از ما پلان VPS تهیه کنید تا 50 هزار ایمیل در ماه رایگان ارسال می شود .

موفق باشید .

13. تعداد تشکر ها از J4vad به دلیل پست مفید

عضو انجمن aghaee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    319
    تشکر شده در
    214 پست

چون اسکریپ توسط خود ما نوشته شده و عمومی نیست توسط خود ما ارسال ها صورت می گیرد و شما برای ارسال دسترسی نخواهید داشت البته به زودی امکان ارائه پنل ارسال فراهم می گردد . برای ارسال ها تضمین خواهیم داد و تمام ارسال ها به Inbox انجام می گیرد .

به زودی هزینه ها هم در سایت خودمان گنجانده می شود تا کاملا از چند و چون کار مطلع شوید در ضمن اگر عجله دارید قبل از اینکه در سایت گنجانده شود هم می توانید در بخش پشتیبانی سایت مذاکره کنید چون هم اکنون قابل انجام است قبل از سفارش هم نمونه ای از کار ما برای شما ارسال خواهد شد، اگر از ما پلان VPS تهیه کنید تا 50 هزار ایمیل در ماه رایگان ارسال می شود .

موفق باشید .
    این که نمی شه من هر بار که ایمیل ارسال میک نم باید شما ارسال کنید....

و اینکه من عرض کردم حجم کاری بنده بالا هست! 500 هزار ایمیل در روز میشه؟

در مورد اینکه دیتاسنتر به اسپم و... گیر نمی ده؟

15. تعداد تشکر ها از aghaee به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

این که نمی شه من هر بار که ایمیل ارسال میک نم باید شما ارسال کنید....
    چرا که نشه ! سایت های خارجی معتبر هم همین کار را انجام می دهند با این تفاوت که شما در قسمت پشتیبانی ما اعلام می کنید و آن ها پنل می دهند . که ما هم به زودی پنل خواهیم داد .

و اینکه من عرض کردم حجم کاری بنده بالا هست! 500 هزار ایمیل در روز میشه؟
    عرض کردم تا 50 هزار تا در ماه رایگان است و لیست ایمیل به درخواست شما توسط خود ما جمع آوری می شود که ایمیل های فعال در زمینه ای که شما انتخاب می کنید خواهد بود ولی بیش از 50 هزار تا اگر لیست ایمیل ها از طرف خود شما باشد ، برای هر 50 هزارتای دیگر فقط 5 هزار تومان هر بار جهت کارمزد دریافت خواهد شد ، دقت کنید که فقط خود ما کار ارسال را انجام می دهیم و هیچ دسترسیی به شما داده نخواهد شد . (فقط کافی است طرح ، عکس یا فایل HTML را به ما بدهید تا آن را بهینه و ارسال کنیم)

در مورد اینکه دیتاسنتر به اسپم و... گیر نمی ده؟
    این ارسالی که ما انجام می دهیم مجوز دارد و ایمیل سرور هم خریداری شده و هیچ موقع با مشکل مواجه نخواهید شد .

دقت کنید که گفتم ضمانت می کنیم که همه به Inbox برود ! می توانید ایمیلی را که از خود شماست ما بین لیست ایمیل جا سازی کنید تا از رفتن ایمیل ها به Inbox همه لیست ایمیل اطمینان حاصل شود .

موفق باشید .

17. تعداد تشکر ها از J4vad به دلیل پست مفید

عضو دائم IFACO.Net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    242
    تشکر تشکر شده 
    1,314
    تشکر شده در
    804 پست

چرا که نشه ! سایت های خارجی معتبر هم همین کار را انجام می دهند با این تفاوت که شما در قسمت پشتیبانی ما اعلام می کنید و آن ها پنل می دهند . که ما هم به زودی پنل خواهیم داد .

عرض کردم تا 50 هزار تا در ماه رایگان است و لیست ایمیل به درخواست شما توسط خود ما جمع آوری می شود که ایمیل های فعال در زمینه ای که شما انتخاب می کنید خواهد بود ولی بیش از 50 هزار تا اگر لیست ایمیل ها از طرف خود شما باشد ، برای هر 50 هزارتای دیگر فقط 5 هزار تومان هر بار جهت کارمزد دریافت خواهد شد ، دقت کنید که فقط خود ما کار ارسال را انجام می دهیم و هیچ دسترسیی به شما داده نخواهد شد . (فقط کافی است طرح ، عکس یا فایل HTML را به ما بدهید تا آن را بهینه و ارسال کنیم)

این ارسالی که ما انجام می دهیم مجوز دارد و ایمیل سرور هم خریداری شده و هیچ موقع با مشکل مواجه نخواهید شد .

دقت کنید که گفتم ضمانت می کنیم که همه به Inbox برود ! می توانید ایمیلی را که از خود شماست ما بین لیست ایمیل جا سازی کنید تا از رفتن ایمیل ها به Inbox همه لیست ایمیل اطمینان حاصل شود .

موفق باشید .
    سلام همکار عزیز

در مورد کشور و دیتاسنتری که اجازه ارسال ایمیل انبوه رو میدهد می توانید توضیحاتی بفرمایید.

و مورد دوم اینکه تا جایی اطلاع داریم یاهو - هاتمیل و جیمیل و... با استفاده از فیلترهای سنگین و دقیق ، شدیدا با ایمیل های دریافتی از یک آی پی (سرور) مبارزه و ایمیل های آنها را ریجکت می کنند، بنابراین چگونه امکان ارسال چندصدهزار ایمیل پشت سر هم و در یک روز آنهم به اینباکس سرویسهای ایمیل مذکور امکانپذیر هست؟
    شرکت هاستینگ ایفاکو
    سایت رسمی : IFACO.NET
    هاستینگی تخصصی و مطمئن برای ایرانیان عزیز
    ...: كسی كه ارزش خود را بشناسد، خويشتن را با امور فناپذير خوار نمی‌سازد :...

19. تعداد تشکر ها از IFACO.Net به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    673
    تشکر شده در
    524 پست

در مورد کشور و دیتاسنتری که اجازه ارسال ایمیل انبوه رو میدهد می توانید توضیحاتی بفرمایید.
    شما نباید دنبال کشور خاصی بگردید ؛ باید دنبال دیتاسنتر هایی بگردید که سرور ایمیل می دهند جزو White List دارای Permission Base هستند .

و مورد دوم اینکه تا جایی اطلاع داریم یاهو - هاتمیل و جیمیل و... با استفاده از فیلترهای سنگین و دقیق ، شدیدا با ایمیل های دریافتی از یک آی پی (سرور) مبارزه و ایمیل های آنها را ریجکت می کنند، بنابراین چگونه امکان ارسال چندصدهزار ایمیل پشت سر هم و در یک روز آنهم به اینباکس سرویسهای ایمیل مذکور امکانپذیر هست؟
    اگر میل سروری که شما دارید معتبر و جزو دامنه هایی باشد که میل سرور های معتبر با آن قرارداد دارند شک نکنید که این کار امکان پذیر است چرا که تمام این میل سرور ها رایگان هستند و اجازه دارند برای کاربرانشان ایمیل تبلیغاتی ارسال کنند کما که یاهو و جمیل و هاتمیل برای کابران خود این نوع ایمیل ها را ارسال می کنند ، کافی است در زمینه Email Marketing جست و جویی بکنید تا ببنید که تعداد سایت های خارجی که این کار را انجام می دهند کم نیستند این ها را فقط به این دلیل بیان کردم که بدانید کار خارق العاده ای نیست ...

البته یک سوی قضیه برنامه نویسی سیستمی است که شما قرار است با آن Email Marketing را راه اندازی کنید که ما به خوبی آن را انجام داده ایم فقط در حال حاضر قسمت عمومی این اسکریپت طراحی نگردیده که در صورت طراحی به کاربران پنل ارائه خواهیم داد .

موفق باشید .

21. تعداد تشکر ها ازJ4vad به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)