صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: >>>>> نمیـــخوام قالبمــــــ ـــو کســی ریــپ کنه <<<<<

عضو انجمن shahab-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

پیش فرض پاسخ : >>>>> نمیـــخوام قالبمــــــ ـــو کســی ریــپ کنه <<<<<

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    سفسطه نکن پسرک پاسخی نداشتی رفتی سره قالب ما ؟؟ رفتارتون مثل این بود که با یک نفر دشمنی دارید و نمیتونید بلایی سرش بیارید میرید سمته خانوادش این کارو آدم هایی که ضعف دارند انجام میدند و باید برای شما متاسف بود ..

بله قالب بنده ریپ هست قالب قبلیمون هم برای جوان سرور بود و ریپ بود . البته نه اون ریپی که شما تو ذهنتون هست بنده قبل از اینکه از این قالب ها استفاده کنم از مدیران این 2 سایت آقای مسعودی و جناب آقای نیماد اجازه گرفتم و ازشون پرسیدم که رضایت دارند و این 2 بزرگ وار هم گفتند بله ...

از این 2 عزیز میخوام که اگر این پست بنده رو میبنند حرفه بنده رو تائید کنند .

شما که انقد حرف از ریپ میزنی لینکه قالب رایگان خودتون بزارید ببنیم از کجا این قالب رایگان رو دانلود کردید ؟؟ خیلی جالبه یه فردی که حرف از ریپ و اعتبار میزنه خودش از قالبه رایگان و ادیت شده استفاده میکنه .

در ضمن ما هم یک قالب دادیم برامون طراحی کنند و انشااله چند وقت دیگه رو نمایی میکنیم ولی 100 درصد مثل شما از این خسیس بازی ها در نمخواهیم آورد .

وهمانطور که در جوابه پ.خ تون عرض کردم پولتونو از اون کسی که براتون این قالب رو طراحی کرده پس بگیریدچون به هیچ وجه ارز 500 هزار تومنو نداره

نامه تمام ....
    ویرایش توسط shahab-f : November 13th, 2012 در ساعت 13:26
    خرید هاست داخل ایران با سازگاری کامل با وردپرس به همراه درایو SSD NVMe
    دانلود انواع قالب وردپرس و اسکریپت در اسکریپت 98

2. تعداد تشکر ها از shahab-f به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    256
    تشکر تشکر شده 
    170
    تشکر شده در
    129 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط TARIMEHR نمایش پست ها
    "کلیه حقوق نزد شرکت هاست گیگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری از طرح و قالب سایت قطعا پیگرد قانونی خواهد شد"
    شما که اینو درون قالبت نوشتی چرا این حرفو میزنی؟
    برا حرف خودت ارزش قائل نیستی اونوقت میای حرف دیگرانو میبری زیر سوال؟
    موافقم

5. تعداد تشکر ها ازp30pdf به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab-f نمایش پست ها
    چیه دوست عزیز برای سواله بنده پساخی نداشتید رفتید سره قالب ما ؟؟ رفتارتون مثل این بود که با یک نفر دشمنی دارید و نمیتونید بلایی سرش بیارید میرید سمته خانوادش این کارو آدم هایی که ضعف دارند انجام میدند و باید برای شما متاسف بود ..

بله قالب بنده ریپ هست قالب قبلیمون هم برای جوان سرور بود و ریپ بود . البته نه اون ریپی که شما تو ذهنتون هست بنده قبل از اینکه از این قالب ها استفاده کنم از مدیران این 2 سایت آقای مسعودی و جناب آقای نیماد اجازه گرفتم و ازشون پرسیدم که رضایت دارند و این 2 بزرگ وار هم گفتند بله ...

از این 2 عزیز میخوام که اگر این پست بنده رو میبنند حرفه بنده رو تائید کنند .

در ضمن شما که انقد حرف از ریپ میزنی لینکه قالب رایگان خودتون بزارید ببنیم از کجا این قالب رایگان رو دانلود کردید ؟؟ خیلی جالبه یه فردی که حرف از ریپ و اعتبار میزنه خودش از قالبه رایگان و ادیت شده استفاده میکنه .

نامه تمام ....
    عزیز دل بنده قالب دادم طراحی تا قبل از اینم از قالب پیش فرض whmcs استفاده میکردم ولی نماد اعتماد گیر داد که نباید صفحه ریدایرکت بشه و دامنه اصلی باید قالب داشته باشه
    ما هم این قالب رو نصب کردیم زشته ولی خب مال کسی نیست و رایگان در گوگل هست سرچ کنید
    چقدر سخته به شما یه چیزو توضیح دادن عزیز من دژدی کار زشتیه
    سوال شما چی بود؟
    که چرا خسیسم؟
    جوابتون رو دادم کسی نمیاد پول بده بابت یه چیز بعد بده یه نفر مفت استفاده کنه این قانون جهانی هست
    رفتم سر قالبتون تا بهتون بگم که شما که خودتون ریپرید نمیتونید اصلا در این تاپیک شرکت کنید
    باز توضیحات بدم یا تموم کنم به قول خودتون؟

7. تعداد تشکر ها ازAshkankamangar.ir به دلیل پست مفید

عضو دائم TARIMEHR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,361
    تشکر تشکر شده 
    2,912
    تشکر شده در
    1,723 پست

shahab-f عزیز با ادامه دادن این مورد هم خودتون رو اذیت میکنین هم بیشتر زیر سوال میرید

چون حقی که برای صاحب قالب همه به رسمیت میشناسن رو شما داری رد میکنی

بهتره ادامه ندید تا این تاپیک به یه نتیجه ای برسه

ممنون از اینکه ادامه نمیدین
    در قلمرو ایمان نیز تسامح هست

9. تعداد تشکر ها ازTARIMEHR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkankamangar.ir نمایش پست ها
    عزیز دل بنده قالب دادم طراحی تا قبل از اینم از قالب پیش فرض whmcs استفاده میکردم ولی نماد اعتماد گیر داد که نباید صفحه ریدایرکت بشه و دامنه اصلی باید قالب داشته باشه
    ما هم این قالب رو نصب کردیم زشته ولی خب مال کسی نیست و رایگان در گوگل هست سرچ کنید
    چقدر سخته به شما یه چیزو توضیح دادن عزیز من دژدی کار زشتیه
    سوال شما چی بود؟
    که چرا خسیسم؟
    جوابتون رو دادم کسی نمیاد پول بده بابت یه چیز بعد بده یه نفر مفت استفاده کنه این قانون جهانی هست
    رفتم سر قالبتون تا بهتون بگم که شما که خودتون ریپرید نمیتونید اصلا در این تاپیک شرکت کنید
    باز توضیحات بدم یا تموم کنم به قول خودتون؟
    اولا خدمتتون عرض کنم که بنده ریپر نیستم و ریپ هم بلد نیستم
    دانلود قالب کروکی هاستینگ HTML | AutoScript.ir اُتو اسكريپت دانلود رايگان اسكريپت و قالب
    و همینطور قبل از اینکه بنده از این قالب اسفاده کنم رفتم داخل سایت کروکی هاستینگ و با پشتیبانی آنلاین این سایت صحبت کردم و لینکه این قالب رو بهشون دادم و گفتم مشکلی نیست که از این قالب استفاده کنیم ایشون هم فرمودند احتمالا این قالب رو مدیریت منتشر کردند و مشکلی نداره و گفتم رضایت دارید و بسیار محترمانه جوابه بنده رو دادند و گفتند بله در ضمن اگر مشکلی بود خود آقای نیماد به این سایت ایمیل میزد که این قالب رو حذف کنند شما نیمخواد کاسه داغ تر از آش بشید شما اول لینکی که ازش قالبتو دانلود کردید بزارید ببنیم بعد راجبه قالب دیگران بحث کن . ولی واقعا برام جالب بود و یک خاطره شد یه شکرتی که انقد ادعای اعتبار میکنه برای اعتبار خودش انقدر ارزش قائل نیست میده و قالب رایگان استفاده میکنه ..

در ضمن نیازی نیست به بنده هی پ.خ بدید

11. تعداد تشکر ها از shahab-f به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

در ضمن جناب آقای Ashkankamangar.ir عزیز شما گویا فرد با تجربه و قدیمی این نجمن هستی و همینطور دوستانه زیادی در انجمن بر خلاف بنده داری 100 درصد از شما دربرابر بنده حمایت خواهد شد .

13. تعداد تشکر ها از shahab-f به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

اولا خدمتتون عرض کنم که بنده ریپر نیستم و ریپ هم بلد نیستم
    دانلود قالب کروکی هاستینگ HTML | AutoScript.ir اُتو اسكريپت دانلود رايگان اسكريپت و قالب
    و همینطور قبل از اینکه بنده از این قالب اسفاده کنم رفتم داخل سایت کروکی هاستینگ و با پشتیبانی آنلاین این سایت صحبت کردم و لینکه این قالب رو بهشون دادم و گفتم مشکلی نیست که از این قالب استفاده کنیم ایشون هم فرمودند احتمالا این قالب رو مدیریت منتشر کردند و مشکلی نداره و گفتم رضایت دارید و بسیار محترمانه جوابه بنده رو دادند و گفتند بله در ضمن اگر مشکلی بود خود آقای نیماد به این سایت ایمیل میزد که این قالب رو حذف کنند شما نیمخواد کاسه داغ تر از آش بشید شما اول لینکی که ازش قالبتو دانلود کردید بزارید ببنیم بعد راجبه قالب دیگران بحث کن . ولی واقعا برام جالب بود و یک خاطره شد یه شکرتی که انقد ادعای اعتبار میکنه برای اعتبار خودش انقدر ارزش قائل نیست میده و قالب رایگان استفاده میکنه ..

در ضمن نیازی نیست به بنده هی پ.خ بدید
    سفسطه نکن پسرک پاسخی نداشتی رفتی سره قالب ما ؟؟
    تازه تو فکرم میگفتم جهنم حداقل پسر با ادبی هست اما الان دیدم پستتونو به این شکل ادیت کردید
    من پسرک نیستم عزیز به امید خدا فردا یعنی 24 آبان تولد 26 سالگیمه متولد 65 هستم
    قالب سایت ما قالب قدیمی دبیران هاست هست که در گوگل خودشون منتشر کردند چون قالب جدید طراحی کردند
    خدارو شاکرم که با این وضعیت دلار و وضعیت خونه و کار و قیمت کالا شما انقدر فکر آزاد دارید
    چقدر اعصاب دارید شما برای بحث کردن چون قانع نمیشید به خدا چشمام کلمات رو تو هم میبینه
    براتون از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم دوست عزیز و اما میریم سراغ بحث

بله استارتر عزیز شکایت جواب میده و از همه مهمتر فرهنگ سازی یعنی فرد ریپر متوجه بشه داره گناه میکنه صد در صد این کار رو بدون رضایت انجام نمیده
    خداروشکر سیستم *****ینگ هم واقعا مدتیه داره جلو این امر رو میگیره
    به جز دیتاسنتر هتزنر باقی دیتاسنتر ها اگر براشون ایمیل سایتی که داره قالب ریپ رو استفاده میکنه بدید با سرور برخورد میکنه
    یه مورد ایمیل xlhost رو در همین انجمن گذاشتم
    یا شرکت های هاستینگ هم به همین شکل مثلا خود ما اگر مشتری ما قالب کسی رو ریپ کنه و استفاده کنه
    اگر سایت مورد نظر بیاد با مدرک به ما ثابت کنه مشتری ما قالب این فرد رو ریپ کرده و یا بدتر از اون منتشر کرده حتما با یوزر برخورد خواهد شد
    ویرایش توسط Ashkankamangar.ir : November 13th, 2012 در ساعت 13:54

15. تعداد تشکر ها ازAshkankamangar.ir به دلیل پست مفید

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)