صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: ثبت دامنه آي آر با قيمت استثنايي بدون درد و خونريزي!!!

عضو انجمن usefee آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

پیش فرض پاسخ : ثبت دامنه آي آر با قيمت استثنايي بدون درد و خونريزي!!!

با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز
    خرسندیم که مدتی است با ارائه یک سرویس خوب و کم نظیر در خدمت شما بزرگواران بودیم . تمام سعی و تلاش بنده در این مدت ارائه یک سرویس سریع و با کیفیت بالا در کنار نهایت احترام به مشتری بوده و هست . امیدوارم که در این مدت کوتاه محقق شده باشد .
    امروز این مبحث رو پست کردم تا به اطلاع همه دوستان برسونم که به دلیل برخی سیاست گزاری های شخصی و تصمیم گیری های فنی پیرامون ادامه کار ، از امروز به بعد نرخ های ارائه سرویس در ثبت دامنه,ثبت دامین,ثبت دومین,ثبت domain,فروش دامنه,فروش دامین,فروش دومین,فروش domain,دامنه ارزان,دامین ارزان,دومین ارزان,domain ارزان,دامنه رایگا تغییر میکند . البته جا داره به اطلاع تمام یوزرهای قبلی و مشترکین و همکاران عزیزی که از قبل افتخار داشتیم در حضورشون باشیم برسونم که برای این دسته از عزیزان قیمت ها همانند قبل محاسبه میشه ، یعنی : دامنه های ملی یک ساله : 3800 تومان ، دامنه های ملی پنج ساله : 11400 تومان و دامنه های بین المللی : 9000 تومان . دوستانی که پنل نمایندگی داشتن ، چه نمایندگی دامنه های ملی و چه نمایندگی دامنه های بین المللی هم طبق تعرفه های قبلی میتونن سرویس های خودشون رو شارژ کنن .

اما تمام مشترکین جدیدی که قصد استفاده از سرویس های سایت ثبت دامنه,ثبت دامین,ثبت دومین,ثبت domain,فروش دامنه,فروش دامین,فروش دومین,فروش domain,دامنه ارزان,دامین ارزان,دومین ارزان,domain ارزان,دامنه رایگا (دامنه 24) رو دارند ، می بایست از تعرفه های جدید پیروی کنند : دامنه ملی یک ساله : 14000 تومان ، دامنه ملی 5 ساله 43000 تومان و دامنه بین المللی : 10 هزار تومان

تنها مورد استثنایی که برای مشترکین جدید وجود داره اینه که اگر یک مشتری جدید توسط یک مشتری قدیمی سایت معرفی بشه ، تعرفه هاش مثل مشترکین قدیمی محاسبه میشه .

این تصمیم گیری دلایل مختلفی داشت اما یکی از دلایلش این بود که به دلیل افزایش تعداد مشترکین ، احساس کردم که امکان کاهش کیفیت وجود داره . به همین دلیل تا اطلاع ثانوی تعرفه های جدید روی سایت قرار گرفت . ایشالا با افتتاح دفتر جدید که متعاقبا از طریق همین تاپیک آدرس و شماره های تماسش به اطلاع شما میرسه ، و با افزایش نیروی انسانی ، خوشحال میشیم بتونیم با تعرفه های قبلی در خدمت تمام کاربرای ایرانی باشیم .

از همه دوستان و همکاران هم خواهش مینم که در سایت ثبت نام کنن ، ایشالا به زودی سرویس ثبت سفارشات و پیگیری اونها از طریق وردپرس فراهم میشه و راحت تر میتونیم در خدمت این دوستان باشیم .

با تشکر ، رضا یوسفی

2. تعداد تشکر ها ازusefee به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز
    خرسندیم که مدتی است با ارائه یک سرویس خوب و کم نظیر در خدمت شما بزرگواران بودیم . تمام سعی و تلاش بنده در این مدت ارائه یک سرویس سریع و با کیفیت بالا در کنار نهایت احترام به مشتری بوده و هست . امیدوارم که در این مدت کوتاه محقق شده باشد .
    امروز این مبحث رو پست کردم تا به اطلاع همه دوستان برسونم که به دلیل برخی سیاست گزاری های شخصی و تصمیم گیری های فنی پیرامون ادامه کار ، از امروز به بعد نرخ های ارائه سرویس در ثبت دامنه,ثبت دامین,ثبت دومین,ثبت domain,فروش دامنه,فروش دامین,فروش دومین,فروش domain,دامنه ارزان,دامین ارزان,دومین ارزان,domain ارزان,دامنه رایگا تغییر میکند . البته جا داره به اطلاع تمام یوزرهای قبلی و مشترکین و همکاران عزیزی که از قبل افتخار داشتیم در حضورشون باشیم برسونم که برای این دسته از عزیزان قیمت ها همانند قبل محاسبه میشه ، یعنی : دامنه های ملی یک ساله : 3800 تومان ، دامنه های ملی پنج ساله : 11400 تومان و دامنه های بین المللی : 9000 تومان . دوستانی که پنل نمایندگی داشتن ، چه نمایندگی دامنه های ملی و چه نمایندگی دامنه های بین المللی هم طبق تعرفه های قبلی میتونن سرویس های خودشون رو شارژ کنن .

اما تمام مشترکین جدیدی که قصد استفاده از سرویس های سایت ثبت دامنه,ثبت دامین,ثبت دومین,ثبت domain,فروش دامنه,فروش دامین,فروش دومین,فروش domain,دامنه ارزان,دامین ارزان,دومین ارزان,domain ارزان,دامنه رایگا (دامنه 24) رو دارند ، می بایست از تعرفه های جدید پیروی کنند : دامنه ملی یک ساله : 14000 تومان ، دامنه ملی 5 ساله 43000 تومان و دامنه بین المللی : 10 هزار تومان

تنها مورد استثنایی که برای مشترکین جدید وجود داره اینه که اگر یک مشتری جدید توسط یک مشتری قدیمی سایت معرفی بشه ، تعرفه هاش مثل مشترکین قدیمی محاسبه میشه .

این تصمیم گیری دلایل مختلفی داشت اما یکی از دلایلش این بود که به دلیل افزایش تعداد مشترکین ، احساس کردم که امکان کاهش کیفیت وجود داره . به همین دلیل تا اطلاع ثانوی تعرفه های جدید روی سایت قرار گرفت . ایشالا با افتتاح دفتر جدید که متعاقبا از طریق همین تاپیک آدرس و شماره های تماسش به اطلاع شما میرسه ، و با افزایش نیروی انسانی ، خوشحال میشیم بتونیم با تعرفه های قبلی در خدمت تمام کاربرای ایرانی باشیم .

از همه دوستان و همکاران هم خواهش مینم که در سایت ثبت نام کنن ، ایشالا به زودی سرویس ثبت سفارشات و پیگیری اونها از طریق وردپرس فراهم میشه و راحت تر میتونیم در خدمت این دوستان باشیم .

با تشکر ، رضا یوسفی

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

خبر خوش برای تمام دوستان ، کاربران و همکاران عزیز
    پرداخت آنلاین دامنه 24 راه اندازی شد . . .
    لینک خبر در دامنه 24 = پرداخت آنلاین دامنه 24 با همکاری بانک سامان فعال شد | دامنه 24 ، اولین پایگاه اختصاصی ثبت دامنه در ایران

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    80 پست

سلام
    داستان از اینجا شروع شد که یه روز جمعه عصر من در به در دنبال یکی میگشتم چند تا دومین رو ریجستر کنه واسم به هرکی گفتم نشد
    تا اینکه این تاپیک رو دیدم و به ایدی یاهو آقای یوسفی پی ام دادم. قیمت که بسیار عالی بود مخصوصا قیمت 3800 دومینهای .ir که باعث خوشحال مضاعف من شد.
    چون خیلی عجله داشتم بهشون گفتم که من تو یکی از تاپیکهاتون دیدم رکورد ثبت دامنه .ir 30 ثانیه بوده ثبت کردین. گفتن اره منم گفتم میخوام الان رکورد بشکنی :D
    و دقیقا 15 ثانیه بعد پی ام داد که ریجستر شد. واقعا سریع بود
    من از همکاری با ایشون خیلی خوشحالم واقعا وجود افرادی مثل ایشون مایه دلگرمی همکارا و من هست. فرد بسیار مشتری مدار و با حوصله ای هستن چون من شاید حدود 30 دقیقه وقتشونو گرفتم
    ازتون ممنونم آقای یوسفی عزیز.
    ویرایش توسط r3z4 : May 14th, 2010 در ساعت 12:01

7. تعداد تشکر ها از r3z4 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

از شما ممنونم . نظر لطفتونه
    داشتن همکاران خوبی مثل شما هم برای بنده باعث افتخاره و همکاری با شما عزیزان مایه رشد و ترقی بنده شده .
    ایشالا به زودی با راه اندازی سرویس های جدید و کاهش قیمت ها همزمان با راه اندازی دفتر جدید در استان تهران ، سعی در ارائه سرویس های بهتر و سریعتر و کسب رضایت همه عزیزان را خواهیم داشت .

تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    109 پست

به نام خدا و با سلام
    مجدا در خدمت تمامی کاربران و همکاران عزیز هستیم .
    دامنه ملی یک ساله : 3800 تومان
    دامنه ملی پنج ساله : 11400 تومان
    انتقال دامنه : 1900 تومان
    حذف دامنه : 950 تومان

دامنه دات کام و دات نت و دات ارگ و دات اینفو و دات بیز : هر کدام سالیانه 9000 تومان (ثبت در دایرکتی)

عضو انجمن ShahroKH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    315
    تشکر تشکر شده 
    201
    تشکر شده در
    164 پست

عزیز میشه بگی اولا قیمت یک ساله چند میدادی ؟! آخه همه از قیمتت تعجب کردن ولی الان من میبینم زدی 3800 تومان ( که این قیمت بیشتر جاها هست )
    قیمت اولت چند بوده ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)