نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تجربه کار با IRdomain.com

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

پیش فرض تجربه کار با IRdomain.com

با سلام

خیلی از دوستان بر این اعتقاد هستند که قیمت بالا یعنی کیفیت/پشتیبانی/تعهد به مشتری
    و در مقابل عقیده دارند که قیمت کم یعنی کیفیت پایین/پشتیبانی ضعیف/بی مسئولیتی در قبال مشتری

امروز یکی از سرویس دهندگان کشور که قیمت های به شدت بالایی داره رو براتون بررسی می کنم تا بیشتر فکر کنید

فروشنده هاست و دامنه IRdomain.com

اگر این سرویس دهنده رو بشناسید یکی از پر ادعاترین ارائه دهندگان خدمات هاست و دامین در کشور هست
    تا حدی که مدعی مالکیت 100درصد دامین ها/پشتیبانی 24 ساعته واقعی/تلفن پشتیبانی رایگان!!!!
    با توجه به ادعاهایی که دارند بالاترین قیمت های ممکن رو دریافت می کنند اما کیفیت و پشتیبانی و ... = عدد صفر متلق

اما بشنوید از جوک های جالب و خنده داری که از این شرکت طی 5سال که مشتری بودم شنیدم!

پنل دامین هایی که خرید می کنید فقط به فقط دارای امکان تغییر DNS هست و بس! هیچ مانور و امکانات دیگه ای در ارتباط با دامین خریداری شده ندارید!(این است مالکیت 100%)

پشتیبانی تلفنی که قبلا شماره کانادا بود و مدعی رایگان بودن می کرند هیچ وقت از ایران متصل نمی شد گرچه شک دارم اصلا این شرکت و شماره تلفن وجود خارجی داشت!!!!!! تا این که گذشت و اخیرا روی سایت چند شماره تماس از تهران درج کردند که به نظر میرسه به تازگی شرکتشون رو در تهران ثبت کردند

اما از نظر پشتیبانی 24 ساعته بشنوید:

این سایت کلا سیستم مدیریتش whmcs نیست و سیستم خاص خودشون رو دارند به نظرم!! تو این سیستم تا قبل از سال 91 هیچ بخشی به اسم پشتیبانی وجود نداشت!!! از فرم تماس با ما باید مسائل پشتیبانی رو مطرح می کردیم!!!!
    حالا اخیرا بخش پشتیبانی ایجاد کردند که ما 24ساعته بودنش رو متوجه نشدیم!!!! تیکتی که 4صبح تا 12 ظهر حتی خونده نمیشه!!! تیکتی که بعد از ساعت 12 ارسال میشه و به دلیل نبودن تیم پشتیبانی روز بعد به زور جواب داده میشه!!!! (یاد بگیرید این است پشتیبانی 24 ساعته)

جوک ترین مطلبی که امروز برخورد داشتیم سطح اطلاعات فنی پشتیبانی بود:
    از جای دیگه ای سرور اختصاصی خریدیم و برای DNS ها نیاز بود که مدیریت دامین رو کامل داشته باشیم تا بتونیم برای سرور خودمون Nameserver تعریف کنیم!!! خوب قبلا هم گفتم تو پنل اینا فقط امکان تغییر DNS هست و چیزی پیشرفته تر از این حد وجود نداره!!! کار ما یکم به سرعت نیاز داره لذا زنگ زدم به شماره های پشتیبانی تهران
    جریان تعریف دی ان اس اختصاصی برای ست کردن رو سرور اختصاص خودم و امکانات پنل دایرکتی رو براشون توضیح دادم حدود 3دقیقه شد فکر کنم بعد گفتم حالا چطوری باید به امکانات یا پنل دایرکتی دسترسی پیدا کنم؟!! ایشون در جواب خیلی ریلکس فرمودن شما می خوای dns دامین رو عوض کنید دیگه؟ امکانش در پنل هست برید nameserver 1 & 2 رو تغییر بدید به دی ان اس های جدید!!!!!!!!!!!!!!!! مجدد حدود 5دقیقه براشون مطلب رو توضیح دادم که دی ان اس اختصاصی برای چه کاربری هست و بعد از این 5دقیقه توضیح بنده در جواب گفتن:آهان دی ان اس اختصاصی! فهمیدم اما تو ایران هیچ کس چنین امکان و اجازه ای نمیده!!!! گفتم چه ربطی داره دوست عزیز مگه می خوام بمب هسته ای بسازم!گفتن نخیر این امکان و اجازه تو ایران وجود نداره بعدم هم گفت به هر حال شما رو به همکارم متصل می کنم شاید مشکل شما رو حل کنند!!!
    وصل کردند به همکاری دیگه ای!!! برای ایشون دوباره از اول فلسفه موجودیت امکانات پنل دایرکتی و موارد استفاده اش رو توضیح دادم و گفتم این امکانات در پنل شما نیست!!! ایشون هم که دیگه فکر می کنم خیلی اطلاعاتش زیاد بود :دی گفتند آهان شما می خوای CHname ایجاد کنید !!!!!!!!!! با 10دقیقه توضیح من آخرم هم رسیدیم به CHname!!!!!!!!! خلاصه گفتم اصلا همین chname کجاست اینو الان باید از کجا ثبت کنم؟!!!!! باز فرمودن حالا شما درخواست پشتیبانی در سایت ارسال کنید اگر وقت شد فردا بررسی می کنیم در خدمتتون هستیم!!!
    من سرور اختصاصی با این قیمت دلار گرفتم چند روز خوابیده تا این آقایون برن مقاله مطالعه کنند که بفهمن درد من چیه!!!

دوستان لطفا به ادعا و قیمت و اسم های دهن پر کنی که این روزها در گوگل و امثال اون پر شده اعتماد نکنید!!

پ.ن:از عزیزان اگر کسی هست دامین ما رو با هزینه کم یا حتی رایگان به سیستم خودش که پنل کامل داره منتقل کنه ممنون میشم ما رو کمک کنند چرا که سرور ما روی هوا مونده و با این قیمت دلار چند روز دیگه موعد سررسید فرا میرسه و ما هنوز درگیر یک دامین ساده هستیم!!!!!!

2. تعداد تشکر ها از iranian-portal به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید feednevis آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه کار با IRdomain.com

ولی به نظر من خوبه من قبلا با این سرویس کار میکردم پشتیبانیشونم خوب بود تخفیفاشونم خوبه . الان رو نمیدونم قیمت ها هم بخاطر دلار بالا رفته مخصوصا قیمت دامین
    میلاد هاست
    سرویس هاستینگ و طراحی سایت با بهترین قیمت
    www.miladhost.ir

5. تعداد تشکر ها از feednevis به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

سلام خواستید میتونم رایگان به پنل خودمون منتقل کنیم دامنه را
    با کنترل پنل کامل و بدون محدودیت

7. تعداد تشکر ها از Ashkankamangar.ir به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

والا چی بگم قیمت دلار واسه ما هم همونه مگر اینکه سایت های نمیدولتی و یا شرکت ها بتونن ارزون تر براتون منتقل کنن
    میلاد هاست
    www.miladhost.ir

9. تعداد تشکر ها از feednevis به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

ولی به نظر من خوبه من قبلا با این سرویس کار میکردم پشتیبانیشونم خوب بود تخفیفاشونم خوبه . الان رو نمیدونم قیمت ها هم بخاطر دلار بالا رفته مخصوصا قیمت دامین
    به صورت عمومی و در منظر غیر حرفه ای بله شرکت خوبی هست!! اما زمانی که شما انتظارات حرفه ای مثل پنل کامل مدیریت دامین و ... داشته باشید جواب پشتیبانان این شرکت شگفت انگیزه!

سلام خواستید میتونم رایگان به پنل خودمون منتقل کنیم دامنه را
    با کنترل پنل کامل و بدون محدودیت
    یک دنیا تشکر از این که به فکر سود خودتون و دریافت هزینه تمدید دامنه جهت انتقال نیستید
    با توجه به شناختی که از شما دارم و یک سرویسی که نزدیک به یک سال هست روی سرورهای شماست اگر این دامنه به شما منتقل بشه نگرانی هام برطرف خواهد شد!!!
    اما جالب اینه الان تماس گرفتم برای کد انتقال میگن باید سوال امنیتی که موقع ثبت نام درج کردید پاسخ بدین تا کد رو بهتون بدیم!!!!
    مالکیت دامین به سوال امنیتی پنل کاربری مربوط شده جدیدا!!! نمیدونم ایمیل نقش چی رو داره والا!!!!
    دارم فکر می کنم ببنیم سوال چیه اگر به امید خدا یادم اومد و این دامین رو تونستیم زنده کنیم حتما تماس می گیرم
    بازهم از زحمات و برادری های بدون چشم داشت شما در انجمن چه در مورد خودم چه در مورد سایرین سپاسگذارم

11. تعداد تشکر ها از iranian-portal به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    13 پست

خوب بله اینو با شما موافقم شما راست میگید
    میلاد هاست
    www.miladhost.ir

13. تعداد تشکر ها از feednevis به دلیل پست مفید

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

یک دنیا تشکر از این که به فکر سود خودتون و دریافت هزینه تمدید دامنه جهت انتقال نیستید
    با توجه به شناختی که از شما دارم و یک سرویسی که نزدیک به یک سال هست روی سرورهای شماست اگر این دامنه به شما منتقل بشه نگرانی هام برطرف خواهد شد!!!
    اما جالب اینه الان تماس گرفتم برای کد انتقال میگن باید سوال امنیتی که موقع ثبت نام درج کردید پاسخ بدین تا کد رو بهتون بدیم!!!!
    مالکیت دامین به سوال امنیتی پنل کاربری مربوط شده جدیدا!!! نمیدونم ایمیل نقش چی رو داره والا!!!!
    دارم فکر می کنم ببنیم سوال چیه اگر به امید خدا یادم اومد و این دامین رو تونستیم زنده کنیم حتما تماس می گیرم
    بازهم از زحمات و برادری های بدون چشم داشت شما در انجمن چه در مورد خودم چه در مورد سایرین سپاسگذارم
    من در خدمت هستم

15. تعداد تشکر ها از Ashkankamangar.ir به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)